Νέα

Πέθανε σε ηλικία 95 ετών ο Νέλσον Μαντέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jhonny64
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 583
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

georgetsl

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.077
Like
2
Πόντοι
16
και τι κατάφερες;

800χιλιαρικα προστιμο στον συμβολαιογραφο...80χιλιαρικα εφαγε ο κατασκευαστης....και ο δικηγορος κοντα στα 30 χιλιαρικα(ηταν το μικροτερο λαμογιο).....μια προσφορα απο εμενα για αδεια ταμεια του ελληνικου κρατους......εσυ τι λες ??? προσφερα οβολο ???
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
αυτο εκανα και εγω..πουτσα και ξυλο στον ηλιθιο δικηγορο και συμβολαιογραφο και κατασκευαστη ...με την αξια τους μετα στην τροφικη αλυσιδα!!!

εσυ αν πηρες λεφτα πισω δε μας ειπες
 

georgetsl

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.077
Like
2
Πόντοι
16
εσυ αν πηρες λεφτα πισω δε μας ειπες

εχασα 1200 ευρω που μου χρεωσε ο συμβολαιογραφος παραπανω(ο ηλιθιος)......αλλα η Ηθικη ικανοποιηση ηταν μεγαλυτερη των 1200 ευρω!!! νομιζω εκανα και το χρεος μου στις δυσκολες εποχες που αντιμετωπιζει η πατριδα......
 

Επισκέπτης
800χιλιαρικα προστιμο στον συμβολαιογραφο...80χιλιαρικα εφαγε ο κατασκευαστης....και ο δικηγορος κοντα στα 30 χιλιαρικα(ηταν το μικροτερο λαμογιο).....μια προσφορα απο εμενα για αδεια ταμεια του ελληνικου κρατους......εσυ τι λες ??? προσφερα οβολο ???
εχασα 1200 ευρω που μου χρεωσε ο συμβολαιογραφος παραπανω......αλλα η Ηθικη ικανοποιηση ηταν μεγαλυτερη των 1200 ευρω!!! νομιζω εκανα και το χρεος μου στις δυσκολες εποχες που αντιμετωπιζει η πατριδα......
σε εχασα. Για 100χιλιαρα δεν μιλάγαμε;;
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
εχασα 1200 ευρω που μου χρεωσε ο συμβολαιογραφος παραπανω(ο ηλιθιος)......αλλα η Ηθικη ικανοποιηση ηταν μεγαλυτερη των 1200 ευρω!!! νομιζω εκανα και το χρεος μου στις δυσκολες εποχες που αντιμετωπιζει η πατριδα......

με την αξια σου στη τροφικη αλυσιδα.
 

georgetsl

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.077
Like
2
Πόντοι
16
σε εχασα. Για 100χιλιαρα δεν μιλάγαμε;;

το δανειο μου ηταν 100 χιλιαρικα ,στεγαστικο....τα ποσα που αναγραφω παραπανω ηταν το προστιμο που εφαγε ο καθενας τους μετα απο επωνυμη καταγγελια στο ΣΔΟΕ.....
 

georgetsl

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.077
Like
2
Πόντοι
16
με την αξια σου στη τροφικη αλυσιδα.

επισης και αυτοι...νομιζω οτι στα ποσα...ειμαι παραπανω στην τροφικη αλυσιδα......... ποιος βγηκε χαμενος περισοστερο ???οχι εγω παντως ,ειναι το σιγουρο!!!
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Και τι θα πει δηλαδή, δεν πρέπει να αντιδράσει κάποιος όταν θίγεται;
Στα πλαίσια της νομιμότητας παντα...

να αντιδρασει αλλα να κρατησει σεμνους τονους. γιατι πιαστηκε κοτσος και εχασε και λεφτα. κλαφτης και μαγκας δε γινεται.
 

georgetsl

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.077
Like
2
Πόντοι
16
Και τι θα πει δηλαδή, δεν πρέπει να αντιδράσει κάποιος όταν θίγεται;
Στα πλαίσια της νομιμότητας παντα...

αυτο λενε τοση ωρα....οτι πρεπει να ειμαστε κοροιδα ...οταν τρωνε την καταγγελια ,αρχιζουν τις τροφικες αλυσιδες!!!
 

georgetsl

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.077
Like
2
Πόντοι
16
να αντιδρασει αλλα να κρατησει σεμνους τονους. γιατι πιαστηκε κοτσος και εχασε και λεφτα. κλαφτης και μαγκας δε γινεται.

δεν κλαφτηκα...το ευχαριστηθηκα.....για αυτο δεν κρατω σεμνους τονους......1200 ευρω εχασα....ο αλλος 800χιλιαρικα και ακομη τρεχει.....
 

georgetsl

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.077
Like
2
Πόντοι
16
να αντιδρασει αλλα να κρατησει σεμνους τονους. γιατι πιαστηκε κοτσος και εχασε και λεφτα. κλαφτης και μαγκας δε γινεται.


1517...τηλ ΣΔΟΕ..κρατα το ,μπορει να σου χρειαστει!!!!
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
οταν εχεις τα μετρητα στο χερι ...παιζεις μπαλα οπως θελεις....με ή χωρις δικο σου συμβολαιογραφο και δικηγορο.....οταν οι περισσοτεροι παιζουν με δανεια στεγαστικα.....τι συμβολαιογραφικο προσυμφωνο θα παει να κανει καποιος για 500-700-1000 ευρω ???μας δουλευεις ρε Αλεξ71 ?? ο αλλος που εδωσε 80 χιλιαρικα προκαταβλη γραμμενα σε μπακαλοχαρτο ηταν μαλακας για να το κανει αυτο.....εγω μιλαω για αυτους με τα στεγαστικα που δεν τους περισσευει σεντς για κουβαρνταλικια.....ποιος θα παει διακστικα να διεκδικησει 1000 ευρω προκαταβολη ???η αγωγη στοιχιζει περισσοτερα.......συν αμα εχει κανει συμβολαιογραφικο προσυμφωνο ,ποσα θα εχει δωσει και για αυτο σε δικηγορο και συμβολαιογραφο......ετσι εβλεπες εσυ την αγορα ακινητων να παιζει ??? ολοι ιδιωτικα ενα χαρτι υπεγραφαν με ενα ποσο μικρο ....και μετα εαν δεν τα εβρισκες στην πορεια και σου ελεγε αλλα...απλα σκεφτοσουν εαν σε συμφερει να χασεις την προκαταβολη ή οχι.....εσυ μιλας λες και δε τα ξερεις ολα αυτα.....στην θεωρια ολοι πρωτοι,στην πραξη ολοι αλλιως.....
Εγγυητική επιστολή τύπε και τον έχεις στο χέρι!!! (λέμε τώρα  :grin:)
Και άσε δικηγόρους και συμβολαιογράφους να λένε!  :2funny:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
δεν κλαφτηκα...το ευχαριστηθηκα.....για αυτο δεν κρατω σεμνους τονους......1200 ευρω εχασα....ο αλλος 800χιλιαρικα και ακομη τρεχει.....

βαστα να τελειωσει η υποθεση πρωτα γιατι μπορει να του εκανες αερα σταρχιδια. το σιγουρο ειναι οτι εισαι πολυ παρακατω στη τροφικη αλυσιδα απο αυτον και κλαις για 1200 ευρω.
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
να αντιδρασει αλλα να κρατησει σεμνους τονους. γιατι πιαστηκε κοτσος και εχασε και λεφτα. κλαφτης και μαγκας δε γινεται.
Τον έχετε προγκήξει ομαδικά και στο παρελθόν για το συγκεκριμένο θέμα και αναπαράγεται κλιμακούμενα η ένταση.
Χάνεται στα βάθη του θρεντ αυτή η κόντρα.
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
δεν κλαφτηκα...το ευχαριστηθηκα.....για αυτο δεν κρατω σεμνους τονους......1200 ευρω εχασα....ο αλλος 800χιλιαρικα και ακομη τρεχει.....
Μη πανηγυρίζεις μπορεί να κάνει ρυθμίσεις διακανονισμούς κλπ και να πληρωσει πολύ λιγότερα. Ότι έπαθε χουνέρι ειναι σίγουρο.
 

georgetsl

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.077
Like
2
Πόντοι
16
βαστα να τελειωσει η υποθεση πρωτα γιατι μπορει να του εκανες αερα σταρχιδια. το σιγουρο ειναι οτι εισαι πολυ παρακατω στη τροφικη αλυσιδα απο αυτον και κλαις για 1200 ευρω.

τελειωσε η υποθεση..πηγα και μαρτυρας..οι αποφασεις βγηκαν ....εγω μαλακιες και ανωνυμιες σε τετοια δεν κανω...το γοργο και χαρην εχει!!!για αυτο σου λεω ,στην τροφικη ειμαι πολυ παραπανω......ο συμβολαιογραφος πεθανε πια και το χρεος εχει χτυπησει την κορη του ,επισης συμβολαιογραφος......ξερεις τι ειναι να σε παρακαλανε στο τηλεφωνο με δακρυα ??? τα εζησα και αυτα.......
 

Επισκέπτης
το δανειο μου ηταν 100 χιλιαρικα ,στεγαστικο....τα ποσα που αναγραφω παραπανω ηταν το προστιμο που εφαγε ο καθενας τους μετα απο επωνυμη καταγγελια στο ΣΔΟΕ.....
το ότι τα λαμογια πληρωσαν δεν αναιρει αυτά που λεω... Άλλο να πετας εξω τους επαγκελματιες και μετα να κλαιγεσαι και άλλο οι φορολογικες υποθεσεις... Η εκδικιση δεν μειωνει την μαλακια
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
τελειωσε η υποθεση..πηγα και μαρτυρας..οι αποφασεις βγηκαν ....εγω μαλακιες και ανωνυμιες σε τετοια δεν κανω...το γοργο και χαρην εχει!!!για αυτο σου λεω ,στην τροφικη ειμαι πολυ παραπανω......ο συμβολαιογραφος πεθανε πια και το χρεος εχει χτυπησει την κορη του ,επισης συμβολαιογραφος......ξερεις τι ειναι να σε παρακαλανε στο τηλεφωνο με δακρυα ??? τα εζησα και αυτα.......

εφεση δεν εκανε? καλα εσυ εισαι βλακας δε σε πιστευω αν κρινω απο τις βλακειες που εχεις γραψει γενικα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom