Νέα

Πέθανε ο ηθοποιός Ορφέας Ζάχος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kontolagnos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 126
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.300
Κριτικές
1
Like
35.329
Πόντοι
6.256
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Μοναδικος στον ρολο του Κιμωνα.
R.I.P
Εκανε αραγε οικογενεια-παιδια;
Δεν υπαρχει τιποτε στο wikipedia
Γενικα ζουσε μακρια απο τα φωτα και δεν ειχε δωσει ποτε συνεντευξη
 

ioannisdebu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.659
Κριτικές
1
Like
3.565
Πόντοι
456
απο τι πεθανε ξερει κανεις?
θεος συγχωρες τον
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
2
Like
6.362
Πόντοι
1.336
Ψάχνω να το βρω αλλά δεν λέει την αιτία .Αναφέρει ότι πέθανε γαλήνια στο σπίτι του .Να είσαι καλά .(τον στιγμάτισε αυτή η Ταινιαρα το καλώς ήλθε το δολάριο ).
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
63
Like
7.783
Πόντοι
4.766
δεν νομιζω γιατι ο φιλος ΦΑΡΑΩ εγραψε πως πεθανε σπιτι του
οπως και να χει καλο του παραδεισο
Θα τον "βγάλουν" είπα τυπε.. δηλαδή κατάλαβες όπως κάνουν στους περισσότερους
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Κανει εντυπωση πως πολλοι ηθοποιοι φευγουν μονοι και απομακροι, χωρις να εχουν δημιουργησει οικογενεια. Λογοθετιδης, Νοταρα, Μαυροπουλου, Παπαγιαννοπουλος, και πολλοι αλλοι, έφυγαν μονοι παροτι εζησαν αναμεσα σε κυριολεκτικα χιλιαδες γνωστους, συνεργατες κλπ και επιπλεον, μιλαμε για ατομα ευρειας αποδοχης που προσεφεραν χαμογελο και συγκινησεις με την παρουσια τους. Ειναι παραξενο το πως δεν μπορεσαν (η δεν ηθελαν ισως;) να βρουν εναν συντροφο για να συμπορευθουν, τουλαχιστον στα τελευταια κεφαλαια της ζωης τους.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.893
Κριτικές
16
Like
14.716
Πόντοι
6.515
Πόσο χρονών?
 
OP
OP
kontolagnos

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.300
Κριτικές
1
Like
35.329
Πόντοι
6.256
Ο Κίμων...από το Καλώς ήλθε το δολάριο..!Ιδιαίτερος ηθοποιός και άνθρωπος ..τώρα διάβασα ότι "έφυγε"
Καλό παράδεισο .
Ειναι μια εποχη που φευγει, η επομενη γενια δε θα ξερει ουτε τη βουγιουκλακη
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
23.243
Κριτικές
1
Like
160.432
Ειναι μια εποχη που φευγει, η επομενη γενια δε θα ξερει ουτε τη βουγιουκλακη
Νομίζω ότι είναι αναντικατάστατοι όλοι αυτοί οι παλιοί ηθοποιοί.
Εμένα αν με ρωτήσεις ,δεν βλέπω τηλεόραση ,δεν γνωρίζω κανένα σήριαλ, τηλεπαιχνίδια, αλλά όλες τις ελληνικές ταινίες ,τις ξερω απ έξω τις λατρεύω, τις βλέπω ξανά και ξανά..!!
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Νομίζω ότι είναι αναντικατάστατοι όλοι αυτοί οι παλιοί ηθοποιοί.
Εμένα αν με ρωτήσεις ,δεν βλέπω τηλεόραση ,δεν γνωρίζω κανένα σήριαλ, τηλεπαιχνίδια, αλλά όλες τις ελληνικές ταινίες ,τις ξερω απ έξω τις λατρεύω, τις βλέπω ξανά και ξανά..!!
Θα συμφωνησω, αλλα θα πω και κατι που ισως καποιοι δε θα συμφωνησουν λογω πολιτικων πεποιθησεων. Δεν ειναι μονο οι ηθοποιοι που ητανε φοβεροι εκεινη την περιοδο. Ητανε ο ιδιος ο κινηματογραφος και η φιλοσοφια που ητανε καθαρα φιλοσοφια ιδιωτικης οικονομιας και προσπαθειας αποκομισης κερδους. Γενικα το 60 ητανε ισως η μονη εποχη στην Ελλαδα που πλησιασε κοντυτερα στον φιλελευθερισμο, οσο καμια αλλη εποχη. Απο τοτε που αρχισε να μπαινει στο παιχνιδι η ΕΡΤ και η κρατικη τηλεοραση φυσικα ολα πηρανε την κατηφορα.
Βλεπουμε και σημερα πως οι μεγαλυτερες επιτυχιες (Αγριες Μελισσες, κλπ που εχουν εξισου τεραστιους ηθοποιους ) οφειλονται καθαρα σε ιδιωτικες πρωτοβουλιες και το αγνο κυνηγι του κερδους
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Νομίζω ότι είναι αναντικατάστατοι όλοι αυτοί οι παλιοί ηθοποιοί.
Εμένα αν με ρωτήσεις ,δεν βλέπω τηλεόραση ,δεν γνωρίζω κανένα σήριαλ, τηλεπαιχνίδια, αλλά όλες τις ελληνικές ταινίες ,τις ξερω απ έξω τις λατρεύω, τις βλέπω ξανά και ξανά..!!
Σε καλώ σε βραδιά ελληνικής ταινίας, να μεινουμε ολο το βραδυ μαζι και να δουμε καμια δεκαριά
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.081
Like
72.148
Πόντοι
12.756
Σε καλώ σε βραδιά ελληνικής ταινίας, να μεινουμε ολο το βραδυ μαζι και να δουμε καμια δεκαριά
μπες στην ουρα τυπε.. εχει πολυ κοσμο
και ας εισαι και παπας με την αραδα σου θα πας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom