Νέα

Πέθανε ο δολοφόνος του Μιχάλη Μυρογιάννη, χουντικός Ντερτιλής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bestman69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 46K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ενώ έχει καταγραφεί από τα βιβλία πύλης εισόδου ότι ο Ν, Ντερτιλής στις 11:15 είχε επιστρέψει από το Πολυτεχνείο στην «ΑΣΔΕΝ».
Kαλα,αμα το παμε ετσι και το ΑΜΧ-30 που εριξε την πυλη δεν βγηκε κινηση στις 16/11/73...
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
αν δεν κάνω λάθος έχει ήδη γίνει σύλληψις... βεβαίως για να εφαρμοστεί η νομιμότης τότε όλη η Κρήτη θα πρέπει να μεταφερθεί σε σωφρονιστικά καταστήματα...
Ναι ας ερθουν τα μπατσακια κατω και τα λεμε.....
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
οταν τον πυροβολησε στο κεφαλι (τον 20χρονο στην εξεγερση του πολυτεχνειου) γυρισε στους φανταρους  και τους ειπε :uglystupid:  "ειδατε σημαδι" !!! (περιαυτολογωντας) το ΚΤΗΝΟΣ :uglystupid:   να τον χαιρεστε το δολοφονο ηρωα σας ναζιστοπουστρακια :birdman:   τον  εχετε και προτυπο :jerking:  θα θελετε να του μοιασετε κιολας να πυροβολατε ελληνες φοιτητες στο κεφαλι φαινετε :uglystupid:  εχουν γραφτει 60 σελιδες γι αυτη τη κουραδα (ντερτιλη) ο τραγοπαπας τον εβαλε πιο πανω απ το σωκρατη και το κολοκωτρονη :jerking:  ποσοι καθυστερημενοι ελληνες υπαρχουν? ποσοι? που νομιζουν οτι εσεις  (με τετοια μυαλα :idiot:) θα τους σωσετε απ το σαπιο κατεστημενο
ελα ρε τυπε :rockon:
χαθηκες δικε μου
 

Επισκέπτης
2) Ο ΟΔΗΓΟΣ ΤΟΥ ΝΤΕΡΤΙΛΗ ΔΗΛΩΣΕ ΟΤΙ ΤΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΝΕΤΡΤΙΛΗΣ....''ΕΙΔΕΣ ΣΗΜΑΔΙ ΠΟΥ ΞΕΡΩ 45 ΧΡΟΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ''

Ο ΝΤΕΡΤΙΛΗΣ ΟΜΩΣ ΗΤΑΝ 52 ΧΡΟΝΩΝ....ΔΗΛΑΔΗ Ο ΝΤΕΡΤΙΛΗΣ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΠΟΣΟ ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΝΑΙ;;;;;
1)Ο Ντερτιλης ηταν μαλακας και δεν ηξερε ποσο χρονων ειναι?
2)Ο Ντερτιλης ορεγοταν τον νεαρο οδηγο του και το επαιζε τζοβενο?

Το ενα δεν αποκλειει το αλλο βεβαια...
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
αν δεν κάνω λάθος έχει ήδη γίνει σύλληψις... βεβαίως για να εφαρμοστεί η νομιμότης τότε όλη η Κρήτη θα πρέπει να μεταφερθεί σε σωφρονιστικά καταστήματα...
:2funny:
Εγω μιλαγα για Γκαιμπελιστικες δηλωσεις εναντιον ΧΑ απο Δενδια και Κεδικογλου, εχοντας στο μυαλο μου τις αντιστοιχες εναντιον Συριζα. Βεβαια αυτα περιμενα και μετα τη δολοφονια του αλλοδαπου στο κεντρο πριν καμια βδομαδα. Ακομα περιμενω..
 

Επισκέπτης
ελα ρε τυπε :rockon:
χαθηκες δικε μου

εχω φιλο σε υπουργειο που επερνε 1550χ14 21700θα παει στα 900χ12 (απο 2013)10800  πανω απο 100% απωλεια εισοδηματων :uglystupid:  το συγκεκριμενο ατομο μπηκε με ασεπ, καρασπουδαγμενο, και αφησε αρκετα υποσχομενη δουλεια στον ιδιωτικο τομεα πριν 5 χρονια,  τωρα χτυπαει το κεφαλι του στο τοιχο :headbang:  

:2funny: :rockon:
 

stamatis57

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
3.114
Like
1.441
Πόντοι
216
Ο εμπνευσμένος λόγος του Αμβρόσιου. Μπράβο Δέσποτα, είπες πολλές αλήθειες...
banner-ntertilis.gif
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Kαλα,αμα το παμε ετσι και το ΑΜΧ-30 που εριξε την πυλη δεν βγηκε κινηση στις 16/11/73...
τωρα θα σου στειλει ο αρχιδομοντερειτορ το δελτιο κινησης ολων των αρματων την ημερα εκεινη.....αει στο διαολο με το φωτομονταζ ρε αναρχοκομμουνια....κανενα σεβασμο στη μνημη του στρατηγου που θα επαιρνε την πολη....
 

Επισκέπτης
Το μόνο κακό που έκανε ο Ντερτιλής ήταν το γεγονός ότι δεν καθάρισε τον τόπο από τα αναρχοκομμούνια-τους μη Έλληνες. Δεν είναι τυχαίο, άλλωστε, ότι όλοι οι αναρχοκομμουνιστές είναι λαθρολάγνοι. Μιλάει μέσα τους το αλλοδαπό DNA τους. Το αίμα, εξάλλου, νερό δεν γίνεται...

ΤΣΕΚΟΥΡΙ ΚΑΙ ΦΩΤΙΑ ΣΤΑ ΑΝΑΡΧΙΚΑ ΣΚΥΛΙΑ...  :pipa2:
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Ο εμπνευσμένος λόγος του Αμβρόσιου. Μπράβο Δέσποτα, είπες πολλές αλήθειες...
banner-ntertilis.gif
οκ....τραβα παιξε καμμια μαλακια τωρα να ξεθολωσεις....αν και καλυτερα να εβρισκες και καμμια γκομενα...
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Το μόνο κακό που έκανε ο Ντερτιλής ήταν το γεγονός ότι δεν καθάρισε τον τόπο από τα αναρχοκομμούνια-τους μη Έλληνες. Δεν είναι τυχαίο, άλλωστε, ότι όλοι οι αναρχοκομμουνιστές είναι λαθρολάγνοι. Μιλάει μέσα τους το αλλοδαπό DNA τους. Το αίμα, εξάλλου, νερό δεν γίνεται...

ΤΣΕΚΟΥΡΙ ΚΑΙ ΦΩΤΙΑ ΣΤΑ ΑΝΑΡΧΙΚΑ ΣΚΥΛΙΑ...  :pipa2:
λαααααααααακη.....
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
:2funny:
Εγω μιλαγα για Γκαιμπελιστικες δηλωσεις εναντιον ΧΑ απο Δενδια και Κεδικογλου, εχοντας στο μυαλο μου τις αντιστοιχες εναντιον Συριζα. Βεβαια αυτα περιμενα και μετα τη δολοφονια του αλλοδαπου στο κεντρο πριν καμια βδομαδα. Ακομα περιμενω..

ανεξάρτητα από την διαφωνία μου με τους εν λόγω "κυρίους"

από πότε απαγορεύεται σε έλληνες πολίτες να παρευρίσκονται σε μία κηδεία?
από πότε απαγορεύεται σε έλληνες πολίτες να λένε δημόσια την γνώμη τους ?

ααα ναι και όσο για την παρουσία Θεοφιλογιαννάκου.. απλός πολίτης είναι, την ποινή του την εξέτισε κατά νόμον... δικαίωμα να πηγαίνει όπου θέλει και να λέει ότι θέλει έχει...

το μόνο που απαγορεύεται είναι οι πυροβολισμοί και για τους οποίους έγινε ήδη σύλληψις...
 

Επισκέπτης
λαααααααααακη.....

Τι Λάκη φωνάζεις, μωρή ξεφωνημένη... ? Δε σου έχουν πει ότι στο σπίτι του κρεμασμένου δε μιλάνε για σχοινί (οι αναρχοκομμουνιστές στηρίζουν ανοιχτά το gay pride)... ? Στη gay παρέλαση, λοιπόν, λουκρητία μου, και γρήγορα. Συκιά, ε συκιά... Όλοι οι βουλευτές των αναρχοαριστερών τον παίρνουν και γέρνουν. Γεμάτο πουστάρες είσαστε και τολμάτε να χλευάζετε και τους πούστηδες? Δε σας είχα για τόσο μαζόχες, ώστε να βρίζετε τον ίδιο σας τον εαυτό...

Βράσε ρύζι κι ας'τον πούστη, τον ανάρχα, να σφυρίζει...  :zfuck:
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
ζει ο θεοφιλογιαννακος? ρε τους καριοληδες ουτε ο θεος δεν τους θελει....
 

Επισκέπτης
Το μόνο κακό που έκανε ο Ντερτιλής ήταν το γεγονός ότι δεν καθάρισε τον τόπο από τα αναρχοκομμούνια-τους μη Έλληνες. Δεν είναι τυχαίο, άλλωστε, ότι όλοι οι αναρχοκομμουνιστές είναι λαθρολάγνοι. Μιλάει μέσα τους το αλλοδαπό DNA τους. Το αίμα, εξάλλου, νερό δεν γίνεται...

ΤΣΕΚΟΥΡΙ ΚΑΙ ΦΩΤΙΑ ΣΤΑ ΑΝΑΡΧΙΚΑ ΣΚΥΛΙΑ...  :pipa2:
Ελα Κουλη τι κανεις? :2funny:
 

Επισκέπτης
Τα άσχημα αναρχοστέκια όμορφα καίγονται... ;)
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Τι Λάκη φωνάζεις, μωρή ξεφωνημένη... ? Δε σου έχουν πει ότι στο σπίτι του κρεμασμένου δε μιλάνε για σχοινί (οι αναρχοκομμουνιστές στηρίζουν ανοιχτά το gay pride)... ? Στη gay παρέλαση, λοιπόν, λουκρητία μου, και γρήγορα. Συκιά, ε συκιά... Όλοι οι βουλευτές των αναρχοαριστερών τον παίρνουν και γέρνουν. Γεμάτο πουστάρες είσαστε και τολμάτε να χλευάζετε και τους πούστηδες? Δε σας είχα για τόσο μαζόχες, ώστε να βρίζετε τον ίδιο σας τον εαυτό...

Βράσε ρύζι κι ας'τον πούστη, τον ανάρχα, να σφυρίζει...  :zfuck:
λαααααααααααααακηηηηη....τωρα που θα σε πιασει παλι ο μπαμπακας να εισαι στο ιντερνετ....θα σου κανει παλι κοκκινο το κωλαρακι απο τις μπατσιτσες....
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
ανεξάρτητα από την διαφωνία μου με τους εν λόγω "κυρίους"

από πότε απαγορεύεται σε έλληνες πολίτες να παρευρίσκονται σε μία κηδεία?
από πότε απαγορεύεται σε έλληνες πολίτες να λένε δημόσια την γνώμη τους ?

ααα ναι και όσο για την παρουσία Θεοφιλογιαννάκου.. απλός πολίτης είναι, την ποινή του την εξέτισε κατά νόμον... δικαίωμα να πηγαίνει όπου θέλει και να λέει ότι θέλει έχει...

το μόνο που απαγορεύεται είναι οι πυροβολισμοί και για τους οποίους έγινε ήδη σύλληψις...
Κανεις οτι δεν καταλαβαινεις τι λεω? Το θεωρω γελοιο να καθομαι να εξηγω τα αυτονοητα, οποτε το αφηνω.
 

Επισκέπτης
Ελα Κουλη τι κανεις? :2funny:

Το γεγονός ότι ψάχνω εδώ μέσα να δω σε ποιό μπουρδέλο δουλεύει η μάνα σου, δε σημαίνει ότι είμαι ο πατέρας σου, ώστε να με λες Κουλη...  :2funny:

Πάρε τον Τσατσόπουλο, τον αγριόπουστα, πάρε και τον πανό των αναρχικών που κατεβαίνει κάθε φορά στο gay pride και κατέβα να παρελάσεις, αφού αυτή είναι η μόνη παρέλαση που γουστάρεις πραγματικά. Μετά έλα εδώ να μας το παίξεις άντρας, όπως κάνει ο σύντροφος σου, ο Τσατσόπουλος, δημόσια...

Υ.Γ.: Σας βλέπουμε στα ξενοδοχεία να ανεβαίνετε με τους Πακιστανούς γαμιάδες σας στα δωμάτια. Έτσι εξηγείται η αγάπη σας για αυτούς. Μην ανησυχείτε: Θα σας απελάσουμε μαζί τους και δε θα χάσετε το κρέας τους...  :think:
warnwarn.gif
 [/color[/URL]]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom