Νέα

Πέθανε ο δολοφόνος του Μιχάλη Μυρογιάννη, χουντικός Ντερτιλής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bestman69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 46K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

pattakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
212
Like
6
Πόντοι
1
Ποια ακριβώς φυλη?
Γιατί από την Ελλάδα έχουν περάσει δεκάδες αν όχι εκατοντάδες αφήνοντας ανεξίτηλο το στίγμα τους
πχ ρυθμός εθνικού ύμνου...τσάμικος ,αλβανικός χορός
εθνική ενδυμασία φουστανέλα ... αλβανικό παραδοσιακό ένδυμα

ααα ναι και κάτι ακόμα... ο αρχαίος ελληνικός πληθυσμός (εθνικοί) αποδεκατίστηκαν με μαζικές διώξεις (όχι ειρηνικές) από τους χριστιανούς τους πρώτους αιώνες μετά χριστόν και καθόλη τη διάρκεια του βυζαντίου...
ΔΙΑΒΑΣΕ όσο πιο πολύ μπορείς. μπορεί και να ξυπνήσεις
Μαλον εισαι αλβανολαγνος,καλες οι αλβανιδες αλλα μονο σαν πουτανες.Αλλα εισαι και ασεβης προς τους προγονους σου.Αν νομιζεις οτι εισαι απογονος αλβανων,τουρκων ή Γερμανων ειναι προβλημα σου.Εγω βλεπω οτι σκανε οι εχθροι μας βλεποντας να αντεχουμε σε επιδρομες μογγολων ουνων και εβραιων.Οσο για το Χριστιανισμο,πες μου πως μπορουσαν να ειναι οι αρχαι μας προγονοι Χριστιαννοι σε μια προ Χριστου εποχη?
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.938
Like
11.165
Πόντοι
2.606
σαν πολιτικό σύστημα εννοείται ότι είμαι δημοκράτης και αν γίνεται ακόμα και υπέρ της άμεσης δημοκρατίας που το θεωρώ εφικτό στην εποχή μας με την χρήση της τεχνολογίας.

λέω εσείς γιατί σε κόβω προς τον αριστερό χώρο αλλά δεν είμαι και σίγουρος

επίσης κομματικά τοποθετούμαι υπέρ της Χρυσής Αυγής
-ΠΟΥΣΤΗ ΛΟΒΕΡΔΟ ΕΚΟΨΕΣ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΚΑΙ ΔΙΑΛΥΣΕΣ ΤΗ ΧΩΡΑ...
 

Επισκέπτης
Μαλον εισαι αλβανολαγνος,καλες οι αλβανιδες αλλα μονο σαν πουτανες.Αλλα εισαι και ασεβης προς τους προγονους σου.Αν νομιζεις οτι εισαι απογονος αλβανων,τουρκων ή Γερμανων ειναι προβλημα σου.Εγω βλεπω οτι σκανε οι εχθροι μας βλεποντας να αντεχουμε σε επιδρομες μογγολων ουνων και εβραιων.Οσο για το Χριστιανισμο,πες μου πως μπορουσαν να ειναι οι αρχαι μας προγονοι Χριστιαννοι σε μια προ Χριστου εποχη?
και για τους αριστερους πες κατι  ;)
 

pattakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
212
Like
6
Πόντοι
1
Μαλον εισαι αλβανολαγνος,καλες οι αλβανιδες αλλα μονο σαν πουτανες.Αλλα εισαι και ασεβης προς τους προγονους σου.Αν νομιζεις οτι εισαι απογονος αλβανων,τουρκων ή Γερμανων ειναι προβλημα σου.Εγω βλεπω οτι σκανε οι εχθροι μας βλεποντας να αντεχουμε σε επιδρομες μογγολων ουνων και εβραιων.Οσο για το Χριστιανισμο,πες μου πως μπορουσαν να ειναι οι αρχαι μας προγονοι Χριστιαννοι σε μια προ Χριστου εποχη?
Υπηρξε προ Χριστου Χριστιανος και ηταν Ελληνας,ο Σωκρατης.Ψαξτο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

ATENISTAS

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2012
Μηνύματα
1.572
Like
0
Πόντοι
16
Νεοέλληνας = Σλάβοι,Αλβανοί,Τούρκοι,Τσιγγάνοι,Κύπριοι,Βλάχοι,Πόντιοι,Σαρακηνοί,Ιταλοί και δεν ξέρω και τι άλλο...!!  Έχετε διαβάσει ποτέ Φαλμεράυερ ? Εκεί τα τεκμηριώνει όλα αναλυτικά !
ξέχασες τους βίκινγκς

 

Επισκέπτης
Ο Φαλμεράυερ έχει αποδειχτεί λανθασμένος! Αυτό είναι τεκμηριωμένο τόσο από τους ιστορικούς της εποχής του όσο και από σύγχρονους. Αυτό που έιπα είναι ότι δεν υπάρχει καθαρότητα φυλής. ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΕΞΑΛΛΟΥ!!

Δεν έχει αποδειχθεί λανθασμένος..στην εποχή του άλλοι τον δέχθηκαν και άλλοι τον απέρριψαν.Αυτοί που τον απέριψαν ήταν κυρίως Γερμανοί που είχαν συμφέρον να χτιστεί μια εθνική ταυτότητα στους Ελληνόφωνους Ρωμιούς, ώστε να πάρουν τον θρόνο με τον Όθωνα,όπως και έγινε...
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.938
Like
11.165
Πόντοι
2.606
Υπηρξε προ Χριστου Χριστιανος και ηταν Ελληνας,ο Σωκρατης.Ψαξτο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΡΕ ΠΕΤΑΜΕΝΟ ΤΡΟΛΛΛΛΛ,ΑΠΑΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΣ ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΕΙ?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Phineas.Freak

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
207
Κριτικές
5
Like
19
Πόντοι
1
Μαλον εισαι αλβανολαγνος,καλες οι αλβανιδες αλλα μονο σαν πουτανες.Αλλα εισαι και ασεβης προς τους προγονους σου.Αν νομιζεις οτι εισαι απογονος αλβανων,τουρκων ή Γερμανων ειναι προβλημα σου.Εγω βλεπω οτι σκανε οι εχθροι μας βλεποντας να αντεχουμε σε επιδρομες μογγολων ουνων και εβραιων.Οσο για το Χριστιανισμο,πες μου πως μπορουσαν να ειναι οι αρχαι μας προγονοι Χριστιαννοι σε μια προ Χριστου εποχη?

ούτε αλβανολάγνος είμαι ούτ ασεβής προς τους προγόνους μου ...απλά είμαι αντιβλάκας!

το παρακάτω σου ξέφυγε ή το αμόλυσες επίτηδες?
"Οσο για το Χριστιανισμο,πες μου πως μπορουσαν να ειναι οι αρχαι μας προγονοι Χριστιανοι σε μια προ Χριστου εποχη?"
 

vendetta88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
532
Κριτικές
16
Like
3
Πόντοι
606
25 σελίδες μαλακίας, χολής, αγαμίας, και ηχώ κενού εγκεφάλου.

Ψάχνετε για ήρωες στους "χουνταίους"????

Ζήτω η δαμανάκη, και η κάθε δαμανάκη αρσενικού ή θηλυκού γένους.

Αριστερής ή δεξιάς μήτρας...

Σκατά στο τάφο σου ??? Για δε πήγατε ρε μάγκες να του το πείτε πριν 3 χρόνια, στα 90 του,???

Σχόλια σε μπουρδελοσάιτ... :2funny: :2funny: :2funny:

Με ηγέτες που αντέχουν τον διάλογο και τα επιχειρήματα... :2funny: :2funny: :2funny:

Κουκουρουκου.... :bigdick: :bigdick: :bigdick:
 

pattakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
212
Like
6
Πόντοι
1
και για τους αριστερους πες κατι  ;)
Δε θα βγαλω χολη για τους αριστερους γιατι ειναι Ελληνες.Ελληνες πληγωμενοι ή ημιμαθεις ή αμορφωτοι ή κομπλεξικοι.Αλλα ειναι Ελληνες και ελπιζω μια μερα να τους ερθει η Θεια φωτιση.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
σαν πολιτικό σύστημα εννοείται ότι είμαι δημοκράτης και αν γίνεται ακόμα και υπέρ της άμεσης δημοκρατίας που το θεωρώ εφικτό στην εποχή μας με την χρήση της τεχνολογίας.

λέω εσείς γιατί σε κόβω προς τον αριστερό χώρο αλλά δεν είμαι και σίγουρος

επίσης κομματικά τοποθετούμαι υπέρ της Χρυσής Αυγής

Μιας και λες οτι είσαι δημοκράτης.. δημοκρατίες υπάρχουν πολλές. Η λαικη δημοκρατια για παραδειγμα. Είσαι υπερ της λαικης δημοκρατιας;
Επιπλεον η χρυση αυγη ειναι ναζιστικη συμμορια κατα την ταπεινη μου αποψη και σε καμμια περιπτωση δεν ειναι κομμα, γιατί αποτελείται απο αμόρφωτα ανθρωποειδή κύβδαλα που δεν γνωρίζουν ελληνικη γραφή, ανάγνωση αλλά και γλώσσα και συνεπώς δεν μπορούν να ομιλούν για έθνος και ταυτότητα, γιατί είναι άνομοι και εγκληματίες υπόδικοι, γιατί μισουν την εννοια του ανθρωπου, δεν εχουν κοινωνικη ευαισθησια, συνεπώς δεν μπορύν να εξυπηρετήσουν τα συμφεροντα του λαου, είναι ρατσιστες και επομενως δεν αφησουν την εξουσια να πηγάσει απο τον λαο αλλα απο κομματι του λαου που αυτοι επιλεγουν και η χρηση βιας τους αποκόβει απο κάθε έννοια δημοκρατικης  πολιτικής θεωρησης. Συνεπως η κομματικη σου ταυτοτητα και ο πολιτικος σου αυτοκαθορισμος ερχονται σε αντιφαση.  

 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
Ποια ακριβώς φυλη?
Γιατί από την Ελλάδα έχουν περάσει δεκάδες αν όχι εκατοντάδες αφήνοντας ανεξίτηλο το στίγμα τους
πχ ρυθμός εθνικού ύμνου...τσάμικος ,αλβανικός χορός
εθνική ενδυμασία φουστανέλα ... αλβανικό παραδοσιακό ένδυμα

ααα ναι και κάτι ακόμα... ο αρχαίος ελληνικός πληθυσμός (εθνικοί) αποδεκατίστηκαν με μαζικές διώξεις (όχι ειρηνικές) από τους χριστιανούς τους πρώτους αιώνες μετά χριστόν και καθόλη τη διάρκεια του βυζαντίου...
ΔΙΑΒΑΣΕ όσο πιο πολύ μπορείς. μπορεί και να ξυπνήσεις

Try Waltz...
 

Phineas.Freak

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
207
Κριτικές
5
Like
19
Πόντοι
1
Υπηρξε προ Χριστου Χριστιανος και ηταν Ελληνας,ο Σωκρατης.Ψαξτο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

είσαι απίστευτος! μου θυμίζεις κάτι καφενόβιους, πρεφατζήδες, επαγγελματίες ταβλαδόρους, ανθρώπους αγράμματους και ημιμαθείς που έχουν άποψη για τα πάντα.
Όσο περισσότερο αγνοούν το θέμα τόσο πολυπλοκότερα επιχειρήματα έχουν!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom