Νέα

Περί δημοσίων υπαλλήλων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mabillon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 145K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

να καταργηθει η μονιμοτητα στο δημοσιο?τι λετε?

  • τωρα αμεσωσ!οθστ να απολιονται οι αχρηστοι τεμπελιδεσ!

    Ψήφοι: 214 74,8%
  • οχι ποτε!να ριζωσοθν

    Ψήφοι: 72 25,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    286

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
ε να τους πεταξουμε στην θαλασσα.Μερικους να τους αφησουμε και να τους αναγκασουμε δια μαστιγιου να αναστηλωσουν διαφορα χαλασμενα μνημεια της πολης.Εξοδα φαγητου δικα τους.
Μισθος 100 ευρω τον μηνα

Καλύτερα να τους βάψουμε μαύρους και να τους στείλουμε στην Αλβανία :smitten:
 

Επισκέπτης
..Εκτός άμα κάνεις πλάκα

καθολου φιλε.Το δημοσιο ειναι ονειρο.Παω για μισι ωριτσα την μερα μονο στο γραφειο.Μου φερνουν ενα καφεδακι εκει.Ξυνω λιγο τα αρχιδια μου και μετα λουφα.Πεταγομαι κεντρο για καφε με παρεα καμια μπουρδελοτσαρκα γυρναω παλι πισω στο γραφειο για να φαινεται η παρουσια μου εστω και αραια.Ε και ενοειται οτι σκολαμε και ολα τα παιδια μισι ωριτσα νωριτερα μα κανεις δεν μας λεει τιποτα.
Και ενοειτε δεν μπορει να μας απολυσει κανεις.Για αυτο παιδια αφηστε τις μαλακιες.Μια ζωη την εχουμε.Δημοσιο παιδια δημοσιο.Δεν ξερω τι θα κανετε.Γαμηθειτε παρτε πιπα στον βουλευτη της γειτονιας σας αλλα κοιταξτε να μπειτε εκει γιατι οι καιροι ειναι δυσκολοι.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
κλαψε
Αυτη ειναι η Ελλαδα

Να κλάψω? Για ποιο λόγο? Επειδή είσαι τεμπέλης και φτωχομπινές?

Πως είναι να ζεις έχοντας σα μονη φιλοδοξία το εφάπαξ?

Καθένας πορεύεται με βάση τα θέλω του και φυσικά, τις ικανότητες του. Για το δημόσιο καλός είσαι.

Ακροδεξιός που έχει βολευτεί σε θεσούλα για αριστερούς

Καμια αξιοπρέπεια.
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
καθολου φιλε.Το δημοσιο ειναι ονειρο.Παω για μισι ωριτσα την μερα μονο στο γραφειο.Μου φερνουν ενα καφεδακι εκει.Ξυνω λιγο τα αρχιδια μου και μετα λουφα.Πεταγομαι κεντρο για καφε με παρεα καμια μπουρδελοτσαρκα γυρναω παλι πισω στο γραφειο για να φαινεται η παρουσια μου εστω και αραια.Ε και ενοειται οτι σκολαμε και ολα τα παιδια μισι ωριτσα νωριτερα μα κανεις δεν μας λεει τιποτα.
Και ενοειτε δεν μπορει να μας απολυσει κανεις.Για αυτο παιδια αφηστε τις μαλακιες.Μια ζωη την εχουμε.Δημοσιο παιδια δημοσιο.Δεν ξερω τι θα κανετε.Γαμηθειτε παρτε πιπα στον βουλευτη της γειτονιας σας αλλα κοιταξτε να μπειτε εκει γιατι οι καιροι ειναι δυσκολοι.

πρεσβευεις αυτο που απεχθανομαι. κανενα προβλημα, ομως. Μαθε, για καλο και για κακο να χρησιμοποιεις σκουπα και να φτιαχνεις καφεδες. Και θυμησου με.
 

vlachodeutsch

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
6.218
Like
4
Πόντοι
66
Να κλάψω? Για ποιο λόγο? Επειδή είσαι τεμπέλης και φτωχομπινές?

Πως είναι να ζεις έχοντας σα μονη φιλοδοξία το εφάπαξ?

Καθένας πορεύεται με βάση τα θέλω του και φυσικά, τις ικανότητες του. Για το δημόσιο καλός είσαι.

Ακροδεξιός που έχει βολευτεί σε θεσούλα για αριστερούς

Καμια αξιοπρέπεια.
πλακα κανει
δεν υπαρχει ΔΥ που να ειναι ευχαριστημενος
και πως να ειναι με τοσα που παιρνουν
 

arcans72

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2009
Μηνύματα
962
Like
0
Πόντοι
6
κλαψε :cheesy:
Αυτη ειναι η Ελλαδα :boobies:
ρε βλακα΄
την τεμπελια,την αχρειστιλα και την ασχετοσυνη την δικη σου δεν την εχουν ολοι,οπως και την φτωχομπινια,και την μιζερια που ζεις.μην μας κανεις διαφημηση.βολεψου με το 1000αρικο,τις πουτανες των 20 ευρω,και το ιντερνετ.
σκουπιδι τις κοινωνιας,και του ελληνικου κρατους.
γλυφετε τα αρχιδια οικογενειακος του βουλευτη που σε εβαλε στο δημοσιο,και κανε θεληματα στο καθε κομματασκυλο,οταν θα σε διαταζει.
ψοφα μεσα στην μιζερια σου,που την κανεις και διαφημηση κιολας,ανοητε.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Καλά ρε γμτ μετά τις 3 η ώρα που σχολάτε, τι κάνετε όλοι οι πασοκονεοδημοκράτες; Πάτε και ντερλικόνετε και σχολιάζετε το Λαζόπουλο; Ουρ βόνασοι :cheesy:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
πλακα κανει
δεν υπαρχει ΔΥ που να ειναι ευχαριστημενος
και πως να ειναι με τοσα που παιρνουν

Ο τίτλος του θρεντ λέει για 4000 το μήνα...
Παίρνουν τόσα και είναι λίγα, εννοείς;
 

vlachodeutsch

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
6.218
Like
4
Πόντοι
66
Ο τίτλος του θρεντ λέει για 4000 το μήνα...
Παίρνουν τόσα και είναι λίγα, εννοείς;
δεν μιλαμε για αυτους αλλο για τον μεσο ΔΥ που παιρνει 900 + 300 απο καμια επιτροπη που τωρα ο γιωργακης τα εκοψε και βγαλε εσυ το μηνα με αυτα τα λεφτα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom