Νέα

Παζάρι για νέο διαμέρισμα με κατασκευαστή γίνεται;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bordelman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 207K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Πρώτον, την τιμή των 640000 ευρών ποιός την ορίζει;;;;; ειναι η αντικειμενική τιμή αξίας; ή η εμπορική;;;;;
Αν είναι η αντικειμενική των ήπιες κανονικά :pipa2:
Αν είναι η εμπορική τρέφεις αυταπάτες, για πήγενε να δεις πόσα αχλάδια βάζει ο σάκος

Δεύτερον, αν ρίξεις την τιμή και τα πουλήσεις στο -40% πχ. αυτά που θα πάρεις θα είσαι  :jerking: αν τα βάλεις στην τράπεζα
Τρίτον, αν "προσδοκάς ανάσταση νεκρών" σε καμία 30αρια χρόνια που θα έχουν παλίωσει τα διαμερίσματα, τα κάνεις μαυσωλίο και τοποθετεις το κουφάρι σου για προσκήνημα
χαχαχαχα εισαι ο μόνος που δεν πρέπει να μιλάει γιατι τρως της μανας σου την συνταξη μενεις σε ενοικιο και εχεις λυρες.Για να σου απαντήσω στο 1ο σου ερώτημα ειναι εμπορική αξία. για το 2ο συμφωνούμε αλλά σε καμια περίπτωση δεν κατεβένει στο 40% αλλά και να τα ριξω τόσο τα βάζω στην τράπεζα και αύριο τα χάνω...Αρα προτιμό το 3 να το κανω όχι μονο μαυσωλίο αλλά παιδική χαρά για τα παιδιά μου και τα εγγόνια μου.Τους αφήνω απο ένα σπίτι να μην είναι σαν εσένα πεινασμένος Δημ Υπαλληλος στο ενοίκιο
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Δεν δίνω λύσεις, βαριεμε :tired:

Απλός όταν ακούω επιχειρήματα του κώλου, καβλόνω και απαντάω με κλανίες
Πάντα με κλανιές απαντάς και βγάζεις σκατά απο το στόμα σου.Οπότε όπως είπα μην μιλάς καθόλου
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.073
Like
31
Πόντοι
166
χαχαχαχα εισαι ο μόνος που δεν πρέπει να μιλάει γιατι τρως της μανας σου την συνταξη μενεις σε ενοικιο και εχεις λυρες.Για να σου απαντήσω στο 1ο σου ερώτημα ειναι εμπορική αξία. για το 2ο συμφωνούμε αλλά σε καμια περίπτωση δεν κατεβένει στο 40% αλλά και να τα ριξω τόσο τα βάζω στην τράπεζα και αύριο τα χάνω...Αρα προτιμό το 3 να το κανω όχι μονο μαυσωλίο αλλά παιδική χαρά για τα παιδιά μου και τα εγγόνια μου.Τους αφήνω απο ένα σπίτι να μην είναι σαν εσένα πεινασμένος Δημ Υπαλληλος στο ενοίκιο

Βάλε λεπόν την λωκαρα σου σε διαμέρισμα και μην την περιφέρεις στα μπουρδέλα, γιατί υπαρχουν και μερακλήδες και μπορει να σε  :fuck1:

Πάντα με κλανιές απαντάς και βγάζεις σκατά απο το στόμα σου.Οπότε όπως είπα μην μιλάς καθόλου

Οπα βρε τιτανοτεράστιε, ποιός είσαι εσύ που θα μου στερίσεις την χαρά να σας  :shit:
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Βάλε λεπόν την λωκαρα σου σε διαμέρισμα και μην την περιφέρεις στα μπουρδέλα, γιατί υπαρχουν και μερακλήδες και μπορει να σε  :fuck1:

Οπα βρε τιτανοτεράστιε, ποιός είσαι εσύ που θα μου στερίσεις την χαρά να σας  :shit:
Αυτός που σε εχει :fuck1: άπειρες φορές και σάρεσε αλλά και σε εχει :shit: πάλι πριν απο σένα αχχαχαχαχαχα
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.073
Like
31
Πόντοι
166
Για να σου απαντήσω στο 1ο σου ερώτημα ειναι εμπορική αξία. για το 2ο συμφωνούμε αλλά σε καμια περίπτωση δεν κατεβένει στο 40% αλλά και να τα ριξω τόσο τα βάζω στην τράπεζα και αύριο τα χάνω...Αρα προτιμό το 3 να το κανω όχι μονο μαυσωλίο αλλά παιδική χαρά για τα παιδιά μου και τα εγγόνια μου.Τους αφήνω απο ένα σπίτι να μην είναι σαν εσένα πεινασμένος Δημ Υπαλληλος στο ενοίκιο

Άρα νομίζεις ότι έχουν αξία τα διαμερισματά σου, 640000!!!!!!!!!!!
Πας με τα καλάσου;;;;;;;;;; ποιός δίνει τόσα λεφτά σήμερα για ακίνητα.

Στο μαυσωλίο να βάλεις και τραμπολίνο, να κτηπάς την λωκάρα σου να γυμνάζεται λίγο.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.517
Κριτικές
61
Like
42.881
Πόντοι
22.785
Άρα νομίζεις ότι έχουν αξία τα διαμερισματά σου, 640000!!!!!!!!!!!
Πας με τα καλάσου;;;;;;;;;; ποιός δίνει τόσα λεφτά σήμερα για ακίνητα.

Στο μαυσωλίο να βάλεις και τραμπολίνο, να κτηπάς την λωκάρα σου να γυμνάζεται λίγο.

Τώρα άγόρασα , ένα παπί !!!!!!!!!!
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Άρα νομίζεις ότι έχουν αξία τα διαμερισματά σου, 640000!!!!!!!!!!!
Πας με τα καλάσου;;;;;;;;;; ποιός δίνει τόσα λεφτά σήμερα για ακίνητα.

Στο μαυσωλίο να βάλεις και τραμπολίνο, να κτηπάς την λωκάρα σου να γυμνάζεται λίγο.
θα βάλω αφου μου το ζητάς θα βάλω να σε βολευει οταν σε  :zfuck: προβατάκι μου άσπρο και παχυ χαχαχαχα
 

helios747

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.009
Like
0
Πόντοι
16
εχετε  ακομα  λεφτα  οι  κατασκευαστες  και  γελατε :jerking:  σε  2-3-4  χρονια  θα  σας  δω :uglystupid:  το  -40%  στις  τιμες  κατοικιας  στην  αττικη  ειναι  σιγουρακι!  (κανεις  δεν  αγοραζει,ολοι περιμενουν, η  φουσκα  καποια  στιγμη  θα  σκασει) :uglystupid: τα  οικοπεδα    στην  υπολοιπη  ελλαδα,  ισως  να  μην  πεσουν  τοσο (σε βαθος  χρονου)  καθοτι  και υποψηφια  για  παραθεριστικη  κατοικια  ειναι  και  καλιεργησιμα  ειναι  η  μπορει  να  γινουν  υ.γ  πουλαω  κατι  ελιες  στη  θεσσαλια  οποιος  ενδιαφερετε  ας  στειλει  π.μ
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
εχετε  ακομα  λεφτα  οι  κατασκευαστες  και  γελατε :jerking:  σε  2-3-4  χρονια  θα  σας  δω :uglystupid:  το  -40%  στις  τιμες  κατοικιας  στην  αττικη  ειναι  σιγουρακι!  (κανεις  δεν  αγοραζει,ολοι περιμενουν, η  φουσκα  καποια  στιγμη  θα  σκασει) :uglystupid: τα  οικοπεδα    στην  υπολοιπη  ελλαδα,  ισως  να  μην  πεσουν  τοσο (σε βαθος  χρονου)  καθοτι  και υποψηφια  για  παραθεριστικη  κατοικια  ειναι  και  καλιεργησιμα  ειναι  η  μπορει  να  γινουν  υ.γ  πουλαω  κατι  ελιες  στη  θεσσαλια  οποιος  ενδιαφερετε  ας  στειλει  π.μ
Ρε παπαριδες παρτε το χαμπαρι δεν συμφερει να πουλήσει κάποιος οσο η χώρα πάει και χρεοκοπία. Η τιμές δεν θα πέσουν ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ θα ΑΝΕΒΟΥΝ λόγο αντικειμενικών απο 1/1/2011.Εδω θα είμαστε να το θυμαστε.
 

Επισκέπτης
χαχαχαχα εισαι ο μόνος που δεν πρέπει να μιλάει γιατι τρως της μανας σου την συνταξη μενεις σε ενοικιο και εχεις λυρες.

lyra.jpg
lyra.jpg
lyra.jpg

τριλυρος  :2funny: :2funny: :2funny:
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.073
Like
31
Πόντοι
166
Ρε παπαριδες παρτε το χαμπαρι δεν συμφερει να πουλήσει κάποιος οσο η χώρα πάει και χρεοκοπία. Η τιμές δεν θα πέσουν ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ θα ΑΝΕΒΟΥΝ λόγο αντικειμενικών απο 1/1/2011.Εδω θα είμαστε να το θυμαστε.

Και φυσικά δεν συμφέρει να αγοράσει κάποιος φούσκες :2funny: :2funny: :2funny:

 

helios747

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.009
Like
0
Πόντοι
16
Ρε παπαριδες παρτε το χαμπαρι δεν συμφερει να πουλήσει κάποιος οσο η χώρα πάει και χρεοκοπία. Η τιμές δεν θα πέσουν ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ θα ΑΝΕΒΟΥΝ λόγο αντικειμενικών απο 1/1/2011.Εδω θα είμαστε να το θυμαστε.
  ας  μιλησουμε  σοβαρα  λοιπον!   τεκμηριωμενη   η  αποψη  σου.  με  τι  χρηματοδοτηση  (απ  τις  τραπεζες)  θα  αγορασουν  διαμερισματα  των  320  χιλιαδων  οι  υποψηφιοι  αγοραστες :think:   που  οπως  λες  θα  ανεβουν  κιολας!  θα  πανε  350  δηλαδη? η  παραπανω?  μια  ερευνα  πριν λιγα  χρονια  εδειχνε  οτι  το  85%  των  αγοραστων  κατοικιας  στην  αττικη  παιρνουν   δανειο,  και  δεν  εχουν   τα  λεφτα!   με  ολη  αυτη  τη  κατασταση  (μην  τα αναφερουμε  συνεχεια  μειωση 20-25%  στους  δημοσιους  ανεργεια  στους  ιδιωτικους  και κανονια  στους ελευθερους  επαγγελματιες,  και  με  ενα  τραπεζικο  συστημα  που  παιρνει  πισω  τις  πιστωτικες  αν  καθυστερισεις  μια  μερα  και  δανεια  και  καρτες  δινει  σε  ελαχιστους  τι  στιγμη  που  πριν  απο  λιγα  χρονια  μας  παρακαλουσαν,  εσυ  επιμενεις  οτι  οι  τιμες  δεν θα  πεσουν  αλλα  θα  ανεβουνε  κι  ολας!!!  τα συμπερασματα  στο  κοινο...
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Μετά το  :shit: που σου ρίχνω θα τα χρειαστώ γαι να σκουπίστω :2funny: :2funny: :2funny:

Βρε Αποκ πάρε κανα υπόθετο για την πίεση
αχχαχαχχα  :kissass2: :kissass2: :kissass2:.Ελα να σου δώσω ενα νεο υπόθετο το οποιο το παίρνεις απο το στοματάκι  :pipa2:χαχαχα κλαψε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom