Νέα

ΠαΣοΚ: Ώρα μηδέν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podolagnos_28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 136K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ποιο θα είναι το μελλον του ΠΑΣΟΚ?

  • Σύντομα θα ξαναγίνει ένα μεγάλο κόμμα

    Ψήφοι: 60 13,7%
  • Θα διαλυθεί, σύντομα δεν θα υπάρχει.

    Ψήφοι: 141 32,1%
  • Θα παραμείνει με ποσοστά 10% ως 15%.

    Ψήφοι: 26 5,9%
  • Θα μπαίνει στην Βουλή με σχετική δυσκολία, 4% - 5%.

    Ψήφοι: 75 17,1%
  • Θα ανέβει σημαντικά αν βάλει έναν νέο αρχηγό, 30 - 40 ετών.

    Ψήφοι: 20 4,6%
  • Θα διασπαστεί σε 2 τουλάχιστον κόμματα.

    Ψήφοι: 17 3,9%
  • Μου είναι Αδιάφορο.

    Ψήφοι: 92 21,0%
  • ΔΞ

    Ψήφοι: 8 1,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    439

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.838
Κριτικές
184
Like
44.096
Πόντοι
21.896
Εγώ θα ειδοποιήσω τον Δήμο να στείλει υδροφόρες από έξω από τα εκλογικά τους τμήματα...μήπως και ξεβρωμισει ο τόπος.
Είσαι σκληρός με το κόμμα που θα μας δώσει ώθηση ώστε να ξαναγίνουμε Μονακό με Ρωσίδες στα κωλομπαρα κ μπουζούκια με λουλούδια ......
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.717
Κριτικές
62
Like
45.502
Πόντοι
9.297
Είσαι σκληρός με το κόμμα που θα μας δώσει ώθηση ώστε να ξαναγίνουμε Μονακό με Ρωσίδες στα κωλομπαρα κ μπουζούκια με λουλούδια ......
Δεν ασχολούμαι με μπουζούκια και την πλεμπα...
Θα ψηθω μόνο αν πείσει Σκορπιονς και Άλις Κούπερ για ΠΑΝΕΛΛΉΝΙΑ ΠΕΡΙΟΔΕΙΑ.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.838
Κριτικές
184
Like
44.096
Πόντοι
21.896
Δεν ασχολούμαι με μπουζούκια και την πλεμπα...
Θα ψηθω μόνο αν πείσει Σκορπιονς και Άλις Κούπερ για ΠΑΝΕΛΛΉΝΙΑ ΠΕΡΙΟΔΕΙΑ.
Σκορπιονς μέχρι κ στην κάτω αχλάδια Ημαθίας ήρθαν με ΠΑΣΟΚ ..
Με ΠΑΣΟΚ ίσως έρθουν οι queen με Φρέντυ Μερκούρη Καυτατζόγλειο
 
Τελευταία τροποποίηση:

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.240
Like
51.112
Πόντοι
12.756
Σκορπιός μέχρι κ στην κάτω αχλάδια Ημαθίας ήρθαν με ΠΑΣΟΚ ..
Με ΠΑΣΟΚ ίσως έρθουν οι queen με Φρέντυ Μερκούρη Καυτατζόγλειο
ολα τα κιλα ολα τα λεφτα φιλε μου το πασοκ θα βγει στην εξουσια οταν παντρευτω εγω
δηλαδη ΠΟΤΕ:coffee:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.838
Κριτικές
184
Like
44.096
Πόντοι
21.896
ολα τα κιλα ολα τα λεφτα φιλε μου το πασοκ θα βγει στην εξουσια οταν παντρευτω εγω
δηλαδη ΠΟΤΕ:coffee:
Καλά ρε μουνι μας το παίζεις δεξιός κ έχεις αστεφανωτη την κοπέλα;;;;ς έλεος γαμω τους γιαλαντζι σας τους δεξιούς.....

Ντροπή σας
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.240
Like
51.112
Πόντοι
12.756

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.838
Κριτικές
184
Like
44.096
Πόντοι
21.896

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.838
Κριτικές
184
Like
44.096
Πόντοι
21.896
Καλώ όλα τα μέλη του μπου Κομ
Καλώ όλους τους Έλληνες να πάνε να ψηφίσουν το κόμμα που έδωσε στον Έλληνα χαρά ..σπίτια αμάξια γκόμενες ..
Η παράταξη που έδωσε νόημα στη ζωή του Έλληνα κ το κίνημα της ισότητας δικαιοσύνης δημοκρατίας ..
Πηγαίνετε να ψηφίσετε ώστε να βάλουμε στο χρονοντούλαπο της ιστορίας την δεξιά των 5-6 οικογενειών γύρω από το μουλο οι από τα Χανιά ..
Τουλάχιστον με ΠΑΣΟΚ θα φάμε λίγο πολύ όλοι
 

Ghajnsielem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
821
Κριτικές
1
Like
2.233
Πόντοι
446
Καλώ όλα τα μέλη του μπου Κομ
Καλώ όλους τους Έλληνες να πάνε να ψηφίσουν το κόμμα που έδωσε στον Έλληνα χαρά ..σπίτια αμάξια γκόμενες ..
Η παράταξη που έδωσε νόημα στη ζωή του Έλληνα κ το κίνημα της ισότητας δικαιοσύνης δημοκρατίας ..
Πηγαίνετε να ψηφίσετε ώστε να βάλουμε στο χρονοντούλαπο της ιστορίας την δεξιά των 5-6 οικογενειών γύρω από το μουλο οι από τα Χανιά ..
Τουλάχιστον με ΠΑΣΟΚ θα φάμε λίγο πολύ όλοι
Εξαιτίας της νοοτροπίας που προώθησε το πασοκ το 1981 ξοδεύται περισσότερα από οτι παράγετε, ώθησε πολλούς προγόνους μας σε χρέη.
Ο πατέρας μου όταν έγινε γιάπης ξόδευε ασύστολα και όταν χαιρέτησε για τον άλλο κοσμο άφησε χρέος 100 χιλιάδες ευρω συνόλο δεν έμεινε ταπεινός όσο έζησε τη φτώχεια.
Οι μεσογειακοί λάοι δεν πρέπει να πλουτίζουν γιατί γινόμαστε τέρατα και σερβιέτες όταν βάζουμε χρήματα στη τσέπη μας, χωριάτικη νοοτροπία έχουμε.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.717
Κριτικές
62
Like
45.502
Πόντοι
9.297
Σκορπιονς μέχρι κ στην κάτω αχλάδια Ημαθίας ήρθαν με ΠΑΣΟΚ ..
Με ΠΑΣΟΚ ίσως έρθουν οι queen με Φρέντυ Μερκούρη Καυτατζόγλειο
Aξιωθηκα να πάω προπερσυ εν Αθήναις ...όταν κάνανε τουρνέ σε όλη την ελληνική ύπαιθρο τις καλές μέρες εγώ έλεγα "την άλλη φορά"...ώσπου τα χρόνια πέρασαν και αποφάσισα να τους δω έστω εκεί όσο ακόμα δεν τους απαγορεύουν οι γιατροί μακρινά ταξίδια .
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.717
Κριτικές
62
Like
45.502
Πόντοι
9.297
Εξαιτίας της νοοτροπίας που προώθησε το πασοκ το 1981 ξοδεύται περισσότερα από οτι παράγετε, ώθησε πολλούς προγόνους μας σε χρέη.
Ο πατέρας μου όταν έγινε γιάπης ξόδευε ασύστολα και όταν χαιρέτησε για τον άλλο κοσμο άφησε χρέος 100 χιλιάδες ευρω συνόλο δεν έμεινε ταπεινός όσο έζησε τη φτώχεια.
Οι μεσογειακοί λάοι δεν πρέπει να πλουτίζουν γιατί γινόμαστε τέρατα και σερβιέτες όταν βάζουμε χρήματα στη τσέπη μας, χωριάτικη νοοτροπία έχουμε.
Εσύ είδες την ΠΑΣΟΚιλα από κάθε πλευρά...όσοι έμειναν εκεί και ψηφίζουν ακόμα εκεί,προφανώς δεν ένιωσαν την κακή πλευρά.
 

Bestman

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
63
Like
88
Πόντοι
0
Αν ήταν δωρεάν θα πήγαινα..
Τρία ευρώ δεν τους δίνω..
Μας φόρτωσαν τον ΕΝΦΙΑ, κόψανε δώρα κ επιδόματα στους γονείς μας, κτλ..
Μακάρι να βγει ο Χάρης..
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.717
Κριτικές
62
Like
45.502
Πόντοι
9.297
ολα τα κιλα ολα τα λεφτα φιλε μου το πασοκ θα βγει στην εξουσια οταν παντρευτω εγω
δηλαδη ΠΟΤΕ:coffee:
Ο γάμος είναι για αδύναμους άνδρες που θέλουν νοσοκόμα ,εσκορτ,μαγείρισσα,οικιακή βοηθό και οικονομική σύμβουλο ΜΑΖΙ ,ΟΛΑ ΣΕ ΕΝΑ.
Ο άνδρας ο σωστός δεν έχει ανάγκη από δεκανικια γυναίκας σε όλη του την ζωή παρά μόνο για το αγαπημένο μας άθλημα,το άλμα εις βάθος .
Όλα τα άλλα είναι πουτσες μπλε...ΕΜΕΙΣ είμαστε οι χρηματοδότες του εαυτού μας...δεν είμαστε οι συμβατικές γυναίκες για να έχουμε ανάγκη χρηματοδότη.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.717
Κριτικές
62
Like
45.502
Πόντοι
9.297
Αν ήταν δωρεάν θα πήγαινα..
Τρία ευρώ δεν τους δίνω..
Μας φόρτωσαν τον ΕΝΦΙΑ, κόψανε δώρα κ επιδόματα στους γονείς μας, κτλ..
Μακάρι να βγει ο Χάρης..
Ο τζαμπας τα τίναξε...τον κάνανε και τα σαράντα.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.838
Κριτικές
184
Like
44.096
Πόντοι
21.896
Εξαιτίας της νοοτροπίας που προώθησε το πασοκ το 1981 ξοδεύται περισσότερα από οτι παράγετε, ώθησε πολλούς προγόνους μας σε χρέη.
Ο πατέρας μου όταν έγινε γιάπης ξόδευε ασύστολα και όταν χαιρέτησε για τον άλλο κοσμο άφησε χρέος 100 χιλιάδες ευρω συνόλο δεν έμεινε ταπεινός όσο έζησε τη φτώχεια.
Οι μεσογειακοί λάοι δεν πρέπει να πλουτίζουν γιατί γινόμαστε τέρατα και σερβιέτες όταν βάζουμε χρήματα στη τσέπη μας, χωριάτικη νοοτροπία έχουμε.
K τώρα που έχουμε λιτότητα δεκαπέντε χρόνια τι κερδίσαμε ; Να μας τρώνε τον πλούτο 5-6 οικογένειες κ τα αρπακτικά της Ευρώπης
Τουλάχιστον με ΠΑΣΟΚ φαλιρισακε αλλά τρώγαμε κιόλας ενώ τώρα θα ξαναγαλιρισουμε πεινασμένοι :confused:
 

DayStalker

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.525
Like
7.158
Πόντοι
2.306
Καλώ όλα τα μέλη του μπου Κομ
Καλώ όλους τους Έλληνες να πάνε να ψηφίσουν το κόμμα που έδωσε στον Έλληνα χαρά ..σπίτια αμάξια γκόμενες ..
Η παράταξη που έδωσε νόημα στη ζωή του Έλληνα κ το κίνημα της ισότητας δικαιοσύνης δημοκρατίας ..
Πηγαίνετε να ψηφίσετε ώστε να βάλουμε στο χρονοντούλαπο της ιστορίας την δεξιά των 5-6 οικογενειών γύρω από το μουλο οι από τα Χανιά ..
Τουλάχιστον με ΠΑΣΟΚ θα φάμε λίγο πολύ όλοι

1,5 ωρα ουρά περιμενα ομως. Λιγη οργάνωση δε θα έβλαπτε. Τεσπα, παμε δυνατα να διωξουμε με τις κλωτσιες τις γαλαζιες ακριδες και το αυτιστικο μουλικο ΛΟΑΤΚΙ+. Καλη επιτυχια στον επόμενο πρωθυπουργο της χώρας!

xaris-doukas-thessaloniki-pasok.jpg
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.838
Κριτικές
184
Like
44.096
Πόντοι
21.896
Aξιωθηκα να πάω προπερσυ εν Αθήναις ...όταν κάνανε τουρνέ σε όλη την ελληνική ύπαιθρο τις καλές μέρες εγώ έλεγα "την άλλη φορά"...ώσπου τα χρόνια πέρασαν και αποφάσισα να τους δω έστω εκεί όσο ακόμα δεν τους απαγορεύουν οι γιατροί μακρινά ταξίδια .
Δύο φορές τους έχω δει Σοφια κ Θεσσαλονίκη
Δυστχως δεν έχω δει dire strairs queen που τους πάω με χιλια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom