Νέα

Πασχαλινά γαμήσια και ευχές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Πουτσαρας_2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 77
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
948
Like
2.719
Πόντοι
446
Καλο πασχα με υγεια σε ολους-ες εργαζομενες και αλανια του μπου και μη ξεχναμε αυτες τις μερες και τις μοναχικες υπαρξεις , τα τραπεζια ειναι πλουσια οταν ενωνονται πολλες ψυχες :hi:
 
Τελευταία τροποποίηση:

adon013

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
407
Κριτικές
5
Like
784
Πόντοι
81
Καλή Ανάσταση,καλό Πάσχα σε όλο τον κόσμο του bou και οχι μόνο υγεθα σε όλους και στις οικογένειες σας❤❤
 

Nemo 37

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2021
Μηνύματα
3.273
Like
29.840
Πόντοι
4.656
Οι συριζαιοι δεν είναι αριστεροί η συνέχεια του ΠΑΣΟΚ με άλλο όνομα είναι,το οποίο ΠΑΣΟΚ ο Καραμανλής έπρεπε να βάλει μέσα για εσχάτη προδοσία (και όχι μόνο αλλά αυτό είναι άλλο θέμα).Ας μείνουμε στο θέμα του θρέντ αδέλφια.
Καλό Πάσχα και καλά γαμήσια σε όλους ευχομαι με αγάπη και υγεία πάνω από όλα.
 

Gio86

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
9
Like
10
Πόντοι
0
Καλό Πάσχα και καλά γαμήσια σε όλους
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.614
Like
67.999
Πόντοι
11.956
Οι συριζαιοι δεν είναι αριστεροί η συνέχεια του ΠΑΣΟΚ με άλλο όνομα είναι,το οποίο ΠΑΣΟΚ ο Καραμανλής έπρεπε να βάλει μέσα για εσχάτη προδοσία (και όχι μόνο αλλά αυτό είναι άλλο θέμα).Ας μείνουμε στο θέμα του θρέντ αδέλφια.
Καλό Πάσχα και καλά γαμήσια σε όλους ευχομαι με αγάπη και υγεία πάνω από όλα.
Εγώ ξέρω ότι α ήταν το ΠΑΣΟΚ από σήμερα μεγάλη Τρίτη μέχρι την Τρίτη μετά την πρωτομαγιά...θα καθόμασταν ....ποτέ θα έρθει πάλι ...και δάνεια για το Πάσχα και δάνεια να πληρώσουμε τη ΔΕΗ...και επιδοτήσεις για τα μπουζούκια....
 

klain

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Αυγ 2008
Μηνύματα
502
Κριτικές
35
Like
364
Πόντοι
3.235
Εγώ ξέρω ότι α ήταν το ΠΑΣΟΚ από σήμερα μεγάλη Τρίτη μέχρι την Τρίτη μετά την πρωτομαγιά...θα καθόμασταν ....ποτέ θα έρθει πάλι ...και δάνεια για το Πάσχα και δάνεια να πληρώσουμε τη ΔΕΗ...και επιδοτήσεις για τα μπουζούκια....
Για αυτο προκοψαμε.
 

st.mdt

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2021
Μηνύματα
81
Like
180
Πόντοι
0
καλή ανάσταση σε όλους σας .....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.192
Κριτικές
62
Like
44.818
Πόντοι
9.297
Εγώ ξέρω ότι α ήταν το ΠΑΣΟΚ από σήμερα μεγάλη Τρίτη μέχρι την Τρίτη μετά την πρωτομαγιά...θα καθόμασταν ....ποτέ θα έρθει πάλι ...και δάνεια για το Πάσχα και δάνεια να πληρώσουμε τη ΔΕΗ...και επιδοτήσεις για τα μπουζούκια....
Αν έδινε επιδοτήσεις για ροκ συναυλίες και δάνεια για ταξίδια εις τας Ευρωπας για ροκ συναυλίες μπορεί να το σκεφτόμουν και εγώ..
Δεν συμφωνώ σε όλα με Άδωνι...όμως μια από τις κορυφαίες του ατάκες ήταν οτι η μέρα που οι Πρασινοφρουροι του ΠΑ.ΣΟ.Κ.εγιναν κυβέρνηση είναι μια απόφραδα μέρα στην ιστορία.Εδω συμφωνώ...ήταν η αρχή της μαζικής πνευματικής εξαθλίωσης του Έλληνα που τον οδήγησε στην μετατροπή του σε νεοέλληνα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom