Νέα

Πάρτυ Φινλανδής πρωθυπουργού. Θεωρείτε πρέπουσα την εμφάνιση;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Θεωρείτε πρέπουσα μια τέτοια εμφάνιση πρωθυπουργού σε πάρτυ?

  • μια χαρά η τύπισσα. τι σας νοιάζει?

  • απαράδεκτη ως εμφάνιση πρωθυπουργού χώρας

  • θα έπρεπε να προσέχει περισσότερο, αλλά δεν έκανε και έγκλημα...

  • δική μας φαίνεται...


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
982
Like
3.126
Πόντοι
446
Όταν ο γιος του γκαντέμη πάρταρε με την τενίστρια ενώ ήταν υποτίθεται φαντάρος και υπηρετούσε στον Έβρο, και εν μέσω καραντίνας τον Φεβρουάριο του 21, δεν βγήκε κανένα από αυτά τα μπουρδελοσαιτ να πουν τίποτα, τώρα μόνο κατακρίνουν την κοπέλα, η οποία δεν έκανε και κάτι το κακό.

Κάθε μέρα που περνάει, όλο και περισσότερο σιάχνομαι αυτό το διεφθαρμένο μπουρδέλο που ονομάζεται ελλάδα
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
982
Like
3.126
Πόντοι
446
Τώρα που το ξανασκέφτομαι καλύτερα, τέτοιους γυναικωτούς ανδρείκελα που έχουν στην Φινλανδία για άνδρες, δεν την πήραν παρτούζα οι τρεις τύποι στο κλαμπ... αλλά το αντίθετο, Αυτή τους έστησε στα τέσσερα πλάι πλάι στον καναπέ και τους ξεκώλιασε και τους τρεις , τους στραπόνιαρε μέχρι να ανοίξει καλά η τρυπίδα και μετά ΑΓΡΙΟ fisting μέχρι τον αγκώνα.
Μετά φώναξε τον Αμπντουλάχ τον Αραβότουρκο, τον Αγκουγκεμπέμπε από το Σουδάν(30ποντο γκλομπ) και τον Σαχίρ τον Πάκο, που τους είχε στο περίμενε στο διπλανό δωμάτιο, ούρλιαξε "Σορπράιιζζζζ" και όρμησαν μέσα, ball gag και στους τρεις να μην βγάζουν άχνα, και τους ξέκαναν έναν έναν με τη σειρά, και το καλύτερο;;;
Τα γυναικωτά Φινλανδά με αιδία ανάμεσα στα πόδια ΓΟΥΣΤΑΡΑΝ και έχυσαν δυνατά όλοι μαζί(Φινλανδά, Αραβότουρκοι, Σουδανέζοι και Πάκοι) , ενώ η Σάνα τους έπαιρνε μάτι ενώ συγχρόνως πλακομουνοψαλιδιάζονταν με τη χοντρή λεζβία από το πάρτυ.

Ενώ εδώ τύπε, είναι όλοι σωστά αρσενικά. Τατου, σμαρτακι, σάββατο στα κλαμπ να ακούνε τρανο και να βλέπουν ελλεηνηδες που δεν πρόκριτε να τους κάτσουν να βγάζουν στοριες για να βλέπουν οι πυρφοροι στο ινστα, και κυριακή στο γήπεδο να παίξουν ξύλο για τις κωλο ομάδες

Τουλάχιστον εαν ζεις στην Φινλανδία έχεις και κάποιες προοπτικές να κάνεις κάτι στη ζωή σου πέρα απτό να δουλεύεις για 600 ευρω
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
Μέχρι πριν λιγους μηνες, αμφιβάλλω αν γνωριζαμε οτι η Φινλανδια εχει την συγκεκριμενη πρωθυπουργο. Και δεν ειναι τωρινή, ειναι απο το 2019.
Και προφανως δεν εκανε πάρτυ για πρωτη φορα το 2022.
Τι συμπτωση βρε παιδι μου.
Μολις τα εβαλε με τον Πουτιν και ζητησε να μπει η χωρα της στο ΝΑΤΟ, ξαφνικα βρεθηκανε βιντεο που χορευει (φαντασου ποσο καθαρη ειναι η κοπελα, που το μονο που βρηκαν να της προσαψουν ειναι οτι...χορευει εντονα), βιντεο που φιλαει στο λαιμο καποιον που δεν ειναι ο αντρας της, τι λες ρε παιδι μου.
Προφανως συμπτωση ειναι, δεν εχει παιξει κανενα ρολο η υποθεση της ενταξης στο ΝΑΤΟ.
Εγω περιμενω και κανενα βιντεακι απο την Μαγκνταλενα Αντερσον, την πρωθυπουργο της Σουηδιας, μπορει να υπαρχει καποιο συγκλονιστικο βιντεο που βαζει πολύ αλάτι στο φαγητο, ή που σκαλιζει τη μυτη της με το δαχτυλο.
Ζουμε μεγαλες στιγμες. Εννοειται οτι οσοι εχουν τσιμπησει και κατηγορουν την Μαριν επειδη...χορευε, ειναι μεγάλα νούμερα. Ή πληρωμένοι. Αλλη εκδοχη δεν υπαρχει.
Εκεινο δε το θεϊκό "τι θα γινοταν αν η Φινλανδια δεχοταν πολεμικη επιθεση οσο διαρκουσε το παρτυ", μου προκαλεσε κατι μεταξύ ακρατητου γέλιου και αναγούλας. Φαντασου δηλαδη να δεχοταν επιθεση η Φινλανδια ενώ κοιμοταν. Αρα πρεπει να μην κοιμουνται καν οι πρωθυπουργοι, μπορει να γινει επιθεση.
Ρε δεν γαμιομαστε.
 

merandom

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2006
Μηνύματα
179
Like
126
Πόντοι
1
Μέχρι πριν λιγους μηνες, αμφιβάλλω αν γνωριζαμε οτι η Φινλανδια εχει την συγκεκριμενη πρωθυπουργο. Και δεν ειναι τωρινή, ειναι απο το 2019.
Και προφανως δεν εκανε πάρτυ για πρωτη φορα το 2022.
Τι συμπτωση βρε παιδι μου.
Μολις τα εβαλε με τον Πουτιν και ζητησε να μπει η χωρα της στο ΝΑΤΟ, ξαφνικα βρεθηκανε βιντεο που χορευει (φαντασου ποσο καθαρη ειναι η κοπελα, που το μονο που βρηκαν να της προσαψουν ειναι οτι...χορευει εντονα), βιντεο που φιλαει στο λαιμο καποιον που δεν ειναι ο αντρας της, τι λες ρε παιδι μου.
Προφανως συμπτωση ειναι, δεν εχει παιξει κανενα ρολο η υποθεση της ενταξης στο ΝΑΤΟ.
Εγω περιμενω και κανενα βιντεακι απο την Μαγκνταλενα Αντερσον, την πρωθυπουργο της Σουηδιας, μπορει να υπαρχει καποιο συγκλονιστικο βιντεο που βαζει πολύ αλάτι στο φαγητο, ή που σκαλιζει τη μυτη της με το δαχτυλο.
Ζουμε μεγαλες στιγμες. Εννοειται οτι οσοι εχουν τσιμπησει και κατηγορουν την Μαριν επειδη...χορευε, ειναι μεγάλα νούμερα. Ή πληρωμένοι. Αλλη εκδοχη δεν υπαρχει.
Εκεινο δε το θεϊκό "τι θα γινοταν αν η Φινλανδια δεχοταν πολεμικη επιθεση οσο διαρκουσε το παρτυ", μου προκαλεσε κατι μεταξύ ακρατητου γέλιου και αναγούλας. Φαντασου δηλαδη να δεχοταν επιθεση η Φινλανδια ενώ κοιμοταν. Αρα πρεπει να μην κοιμουνται καν οι πρωθυπουργοι, μπορει να γινει επιθεση.
Ρε δεν γαμιομαστε.
Εσυ δεν την ήξερες. Και έχει ξαναγίνει γνωστο ότι της αρέσει το να βγαίνει. Είσαι απλά ανενημέρωτος.
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
13
Like
4.591
Πόντοι
4.765
φιλαει στο λαιμο καποιον που δεν ειναι ο αντρας της, τι λες ρε παιδι μου.
τυπε ερχεται αλλο βίντεο που αργοτερα το ίδιο βραδυ τη παιρνουν στο κλαμπ απ το κωλο καποιοι που δεν ειναι ο άντρας της..ξέρω,ξέρω...τι λές ρε παίδι μου.. :tooth:
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.733
Like
2.022
Πόντοι
456
τυπε ερχεται αλλο βίντεο που αργοτερα το ίδιο βραδυ τη παιρνουν στο κλαμπ απ το κωλο καποιοι που δεν ειναι ο άντρας της..ξέρω,ξέρω...τι λές ρε παίδι μου.. :tooth:
Λογικά θα χε και αραπάδες το πάρτυ
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
13
Like
4.591
Πόντοι
4.765
Λογικά θα χε και αραπάδες το πάρτυ
με προλαβες ,εννοειται πως ειχε και θα βγουν τα βιντεο μαζι τους αν η Σανα δεν φερθει σα καλο κοριτσι και αποφασισει φρονιμα να παρει πουλο απο μονη της
 

The1

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.462
Κριτικές
15
Like
4.653
Πόντοι
1.446
Σε λίγο θα βγει ο άντρας της να την στηρίξει για το μπαλαμουτι στο club
γιατί συνάδει με τα πιστεύω της ... ενώ αυτός έφτιαχνε φρουτοκρεμες και έβαζε πλυντήριο...

Ας την πάρει και κανένας αράπης να νιώσει την μεταναστευτικη ροή ...
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.738
Κριτικές
34
Like
4.696
Πόντοι
7.195
Τώρα θυμήθηκα την εποχή που ο Ομπάμα σαλιάριζε με τη Δανέζα.
Μετά η Μισέλ του είχε παίξει παντόφλα..
barack-obama-thorning-schmidt-michelle-obama.jpg
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 220472
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.937
Κριτικές
30
Like
20.473
Πόντοι
8.846
όπως έχω ξαναγράψει, έξοδοι χωρίς το έτερον ήμισυ, τσιλιμπουρδίσματα (και όχι μόνο) και λοιπά και λοιπά, είναι καθημερινότητα σε αυτές τις χώρες.
δεν είναι κάτι που τους κάνει εντύπωση.
η ιδιαιτερότητα στην περίπτωσή μας είναι η ιδιότητα της κυρίας...είναι πρωθυπουργός χώρας.

και πάλι θα ξαναπώ ότι ως τέτοια θα έπρεπε να προσέχει πολύ περισσότερο, και να μην κάνει πράγματα που για τα υπόλοιπα 6 μύρια φινλανδών θεωρούνται δεδομένα.
ειδικά έχοντας "ανοίξει παρτίδες" με τον αρχιμαλάκα που λέγεται πούτιν...
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.308
Like
3.575
Πόντοι
1.706
όπως έχω ξαναγράψει, έξοδοι χωρίς το έτερον ήμισυ, τσιλιμπουρδίσματα (και όχι μόνο) και λοιπά και λοιπά, είναι καθημερινότητα σε αυτές τις χώρες.
δεν είναι κάτι που τους κάνει εντύπωση.
η ιδιαιτερότητα στην περίπτωσή μας είναι η ιδιότητα της κυρίας...είναι πρωθυπουργός χώρας.

και πάλι θα ξαναπώ ότι ως τέτοια θα έπρεπε να προσέχει πολύ περισσότερο, και να μην κάνει πράγματα που για τα υπόλοιπα 6 μύρια φινλανδών θεωρούνται δεδομένα.
ειδικά έχοντας "ανοίξει παρτίδες" με τον αρχιμαλάκα που λέγεται πούτιν...
Σεβαστό, όμως ότι κάνει το κάνει στη χώρα της.
Αν την δούμε να έρχεται για μπιζνες στην Ελλάδα και να κάνει ξεκωλίκια στον ελεύθερο χρόνο της, ε ας γράψουμε το κατιτίς μας.
Επίσης αν η κυβέρνηση της παράγει έργο.........τώρα θα πεταχτούν οι γνωστοί και θα την βγάλουν άχρηστη γιατί εναντιώθηκε στον........

Κάποιοι παρομοιάζετε την ιστορία με τον Μπερλουσκόνι.
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ, ξεκολλάτε.
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.570
Like
10.041
Πόντοι
3.506
Σεβαστό, όμως ότι κάνει το κάνει στη χώρα της.
Αν την δούμε να έρχεται για μπιζνες στην Ελλάδα και να κάνει ξεκωλίκια στον ελεύθερο χρόνο της, ε ας γράψουμε το κατιτίς μας.
Επίσης αν η κυβέρνηση της παράγει έργο.........τώρα θα πεταχτούν οι γνωστοί και θα την βγάλουν άχρηστη γιατί εναντιώθηκε στον........

Κάποιοι παρομοιάζετε την ιστορία με τον Μπερλουσκόνι.
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ, ξεκολλάτε.
Φυσικά δεν είναι το ίδιο. Ο Μπερλουσκονι είναι άντρας ναι δικαιούται να τα κάνει αυτά.

Αυτή είναι ένα καργιολακι με τον ευνουχισμένο κακολντ στο σπίτι
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 220472
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.937
Κριτικές
30
Like
20.473
Πόντοι
8.846
Σεβαστό, όμως ότι κάνει το κάνει στη χώρα της.
Αν την δούμε να έρχεται για μπιζνες στην Ελλάδα και να κάνει ξεκωλίκια στον ελεύθερο χρόνο της, ε ας γράψουμε το κατιτίς μας.
Επίσης αν η κυβέρνηση της παράγει έργο.........τώρα θα πεταχτούν οι γνωστοί και θα την βγάλουν άχρηστη γιατί εναντιώθηκε στον........

Κάποιοι παρομοιάζετε την ιστορία με τον Μπερλουσκόνι.
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ, ξεκολλάτε.
δεν έχει σχέση με τον μπερλουσκόνι.
η συγκεκριμένη έδρασε ως φινλανδή στην καθημερινότητά της...
ο μπερλουσκόνι βγήκε πολύ έξω από την καθημερινότητα του μέσου ιταλού, με πάρτυ με ιερόδουλες, όργια κλπ κλπ
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.308
Like
3.575
Πόντοι
1.706
Φυσικά δεν είναι το ίδιο. Ο Μπερλουσκονι είναι άντρας ναι δικαιούται να τα κάνει αυτά.

Αυτή είναι ένα καργιολακι με τον ευνουχισμένο κακολντ στο σπίτι
Δικαιούται??
Βρε ας κάνει ότι γουστάρει, ούτε την δική μου άδεια χρειάζεται ούτε την δική σου.
Τώρα βέβαια αν τα μπουνγκα μπουνγκα που έκανε είχαν μέσα ανήλικα ή άφθονη κοκακολα, ε μάλλον θα ξέρει καλύτερα στην ηλικία του, 70+, να μην παραπονείται για την καραμούζα που ακολούθησε.
Υπολόγισε σε αυτό πως οι Ιταλοί ήταν αυτοί που τον εξαφάνισαν.
 

Fet_jim

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2019
Μηνύματα
303
Like
479
Πόντοι
21
Η Σανα , ως παιδι αναθρεμμενο απο λεσβιες γονεις και μεγαλωμενο στη συγκεκριμενη κοινωνια , δεν εχει το ιδιο αξιακο συστημα με εμας . Την πιστευω στις δηλωσεις της οτι δεν εκανε τιποτε επιληψιμο ! Ετσι αισθανεται μιας και στη χωρα αυτη και ενα one night stand , δεν τρεχει κατι .....
Το περιεργο και ανυσηχητικο για την ιδια ειναι οτι ενω προφανως βρισκεται σε εμπιστο περιβαλλον μιας και δεν κρυβεται ....καποιος ...την βιντεοσκοπησε και της την εφερε .... Ρωσος κατασκοπος μιας και θελει να μπει στο ΝΑΤΟ ? Αμερικανος η ευρωπαιος κατασκοπος για αλλο λογο ? Και επισης που ακριβως την εκθετει ? Στην συντηριτικη φινλανδια ? Νομιζω ηταν προειδοποιηση το βιντεο ...ιδομεν
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 220472
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.937
Κριτικές
30
Like
20.473
Πόντοι
8.846
Η Σανα , ως παιδι αναθρεμμενο απο λεσβιες γονεις και μεγαλωμενο στη συγκεκριμενη κοινωνια , δεν εχει το ιδιο αξιακο συστημα με εμας . Την πιστευω στις δηλωσεις της οτι δεν εκανε τιποτε επιληψιμο ! Ετσι αισθανεται μιας και στη χωρα αυτη και ενα one night stand , δεν τρεχει κατι .....
Το περιεργο και ανυσηχητικο για την ιδια ειναι οτι ενω προφανως βρισκεται σε εμπιστο περιβαλλον μιας και δεν κρυβεται ....καποιος ...την βιντεοσκοπησε και της την εφερε .... Ρωσος κατασκοπος μιας και θελει να μπει στο ΝΑΤΟ ? Αμερικανος η ευρωπαιος κατασκοπος για αλλο λογο ? Και επισης που ακριβως την εκθετει ? Στην συντηριτικη φινλανδια ? Νομιζω ηταν προειδοποιηση το βιντεο ...ιδομεν
κι εγώ πιστεύω ότι πίσω από όλο αυτό υπάρχει πούτιν...
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
13
Like
4.591
Πόντοι
4.765
Το περιεργο και ανυσηχητικο για την ιδια ειναι οτι ενω προφανως βρισκεται σε εμπιστο περιβαλλον μιας και δεν κρυβεται ....καποιος ...την βιντεοσκοπησε και της την εφερε ....
εσύ βλέποντας αυτό το βίντεο και ιδιαίτερα το πως έχει τραβηχτεί μέσα στο σκοτάδι, συμπέρανες ότι ούτε η ίδια ούτε οι υπόλοιποι πρωταγωνιστές είχαν αντιληφθεί ότι βιντεοσκοπούνται? ήρεμα ρωτάω....
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.834
Κριτικές
10
Like
2.610
Πόντοι
3.187
Βλέπει πολύ μπροστά η Φιλανδή. Έτσι θα είναι οι πρωθυπουργοί σε λίγα χρόνια. Θα χαριεντίζονται σε πάρτυ, θα παίρνουν ουσίες, θα φοράνε ξέκολα, θα βγάζουν stories reel κλπ στα κοινωνικά δίκτυα, και γενικά θα κάνουν οτι κάνει ένας μέσος άνθρωπος που θέλει να δείξει οτι κάποιος είναι. Διαφορετικά δεν θα υπάρχουν. Θα σβήσει το είδος του πολιτικάντη που παει να λύσει τα προβλήματα του κόσμου (?). Και φυσικά θα κρίνεται για τις επιλογές του οχι τις ιδεολογικές αλλά τις άλλες .... τις ινσταγραμικές. Άνοιξε νέους ορίζοντες η Φιλανδή γκομενο-πρωθυπουργίνα. Και να σκεφτεί κάποιος οτι όλα αυτά τα έκανε για να δείξει στο κόσμο της οτι η Φιλανδία είναι Αμερική και ουχί Ρωσία και πρέπει η επιλογή να είναι προς εκείνη την κατεύθυνση.
Επίσης πρέπει να πω οτι η Φιλανδία έχει υψηλής ποιότητας μουνέτα με σημαντική εγχώρια παραγωγή καμία σχέση με τις δικές μας τις φακλάνες.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom