Νέα

Πάρτυ Φινλανδής πρωθυπουργού. Θεωρείτε πρέπουσα την εμφάνιση;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Θεωρείτε πρέπουσα μια τέτοια εμφάνιση πρωθυπουργού σε πάρτυ?

  • μια χαρά η τύπισσα. τι σας νοιάζει?

  • απαράδεκτη ως εμφάνιση πρωθυπουργού χώρας

  • θα έπρεπε να προσέχει περισσότερο, αλλά δεν έκανε και έγκλημα...

  • δική μας φαίνεται...


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.573
Like
10.043
Πόντοι
3.506
Πουταναρα.

Ξυπνα μαλακα Ράικονεν στην ξεκωλιασανε και στην στραποναρανε και μετά σε βάλαν να γλείψεις τα φλόκια.

Όταν όμως τα έκανε ο Σύλβιο τον παραίτησαν
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 220472
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.937
Κριτικές
30
Like
20.473
Πόντοι
8.846

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.433
Κριτικές
3
Like
3.396
Πόντοι
786
όλα αυτά είναι τρόπος ζωής για τους σκανδιναβούς
Στιγμιότυπο επιστροφής μέσης Φινλανδής σπίτι στον άντρα της :2funny:

Reindeer_farm_kiss_winter%20-%20Jason%20Charles%20Hill.jpg
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.433
Κριτικές
3
Like
3.396
Πόντοι
786
Σωστά. Οι Φινλανδοί τυπικά δεν είναι Σκανδιναβοί. Είναι στις βόρειες χώρες μεν αλλά άλλη φυλή και γλωσσική καταγωγή από Σουηδούς Νορβηγούς Δανούς.
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 220472
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.937
Κριτικές
30
Like
20.473
Πόντοι
8.846
Επειδή το έχω ξαναδεί να γράφεται στο συγκεκριμένο νήμα, οι Φινλανδοί δεν είναι Σκανδιναβοί.
φυλετικά είναι διαφορετικοί αλλά νομίζω τους συμπεριλαμβάνουν στους σκανδιναβούς.
τες πα μη σας πάρω και στο λαιμό μου
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.439
Like
6.307
Πόντοι
1.056
φυλετικά είναι διαφορετικοί αλλά νομίζω τους συμπεριλαμβάνουν στους σκανδιναβούς.
τες πα μη σας πάρω και στο λαιμό μου
Όπως είπε και ο φίλος από πάνω, η Φινλανδία ανήκει στις βόρειες χώρες αλλά ουσιαστικά δεν έχει την κοινή σκανδιναβική καταγωγή των Σουηδών, Νορβηγών, Δανών και Ισλανδών.
Μην νομίζεις και εγώ δεν το γνώριζα, ώσπου σε μια συζήτηση με έναν Νορβηγό (ήμασταν σε παρέα κοινών γνωστών), παραλίγο να με πλακώσει όταν έκανα το λάθος να θεωρήσω ότι και η Φινλανδία ανήκει στην Σκανδιναβία :confused:
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.433
Κριτικές
3
Like
3.396
Πόντοι
786
Από τα Ουράλια είναι η καταγωγή τους αλλά έφαγαν και επιρροή από την Χρυσή Πορδή.
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.573
Like
10.043
Πόντοι
3.506
Από τα Ουράλια είναι η καταγωγή τους αλλά έφαγαν και επιρροή από την Χρυσή Πορδή.
Φάγανε κλασιμο έτσι; Ανθρώπινη τουαλέτα φάση, χαβιάρι ,χρυσή βροχή,Δημητράκης πορνομεταναστης
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.398
Κριτικές
18
Like
20.451
Πόντοι
4.546
Πρέπει να παίχτηκε δυνατό κουαρτέτο εγχόρδων, με τους τρεις αγαπουληδες που της γλυφανε τον λαιμό.... για αρχη και μουνοκωλοτρυπιδι για να αρχίσει το παιχνίδι....

Υ.γ.: στον κοιμηση άντρα της είπε ότι θα κοιμηθεί σε μια φίλη της.
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.433
Κριτικές
3
Like
3.396
Πόντοι
786
Φάγανε κλασιμο έτσι; Ανθρώπινη τουαλέτα φάση, χαβιάρι ,χρυσή βροχή,Δημητράκης πορνομεταναστης
Ναι γίνανε κάτι σεξουαλικές ανωμαλίες με Μογγόλους εισβολείς σε μια φάση.
Πιο πρόσφατο μπέρδεμα έγινε από τον ταυτόχρονη επιρροή του Αμερικανικού και Σοβιετικού παράγοντα μετά τον Β'ΠΠ στην Φινλανδία. Μερικές φορές οδήγησε εως και σε πολιτιστική τερατογένεση :confused:

 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
13
Like
4.591
Πόντοι
4.765
της Σανας της τα βγαλαν τα βιντεο της Κουλας εδω ποτε θα τα βγαλουν?
 

Eraser..

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
28.218
Like
10.544
Πόντοι
2.606

Η Σάνα Μαρίν για το «φιλί» στον λαιμό: Δεν έκανα κάτι που δεν μπορώ να διαχειριστώ ή να πω στον άντρα μου :coffee: :coffee:


 

iliasl

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
791
Like
2.309
Πόντοι
446

Η Σάνα Μαρίν για το «φιλί» στον λαιμό: Δεν έκανα κάτι που δεν μπορώ να διαχειριστώ ή να πω στον άντρα μου :coffee: :coffee:


Να δεις τι φιλιά θα της δώσει ο “τσάρος” όταν έρθει η ώρα , να τους κάνει εκεί δεύτερη Ουκρανία ,και θα δούμε και την διαχείριση της ,
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.398
Κριτικές
18
Like
20.451
Πόντοι
4.546

Η Σάνα Μαρίν για το «φιλί» στον λαιμό: Δεν έκανα κάτι που δεν μπορώ να διαχειριστώ ή να πω στον άντρα μου :coffee: :coffee:


Τώρα που το ξανασκέφτομαι καλύτερα, τέτοιους γυναικωτούς ανδρείκελα που έχουν στην Φινλανδία για άνδρες, δεν την πήραν παρτούζα οι τρεις τύποι στο κλαμπ... αλλά το αντίθετο, Αυτή τους έστησε στα τέσσερα πλάι πλάι στον καναπέ και τους ξεκώλιασε και τους τρεις , τους στραπόνιαρε μέχρι να ανοίξει καλά η τρυπίδα και μετά ΑΓΡΙΟ fisting μέχρι τον αγκώνα.
Μετά φώναξε τον Αμπντουλάχ τον Αραβότουρκο, τον Αγκουγκεμπέμπε από το Σουδάν(30ποντο γκλομπ) και τον Σαχίρ τον Πάκο, που τους είχε στο περίμενε στο διπλανό δωμάτιο, ούρλιαξε "Σορπράιιζζζζ" και όρμησαν μέσα, ball gag και στους τρεις να μην βγάζουν άχνα, και τους ξέκαναν έναν έναν με τη σειρά, και το καλύτερο;;;
Τα γυναικωτά Φινλανδά με αιδία ανάμεσα στα πόδια ΓΟΥΣΤΑΡΑΝ και έχυσαν δυνατά όλοι μαζί(Φινλανδά, Αραβότουρκοι, Σουδανέζοι και Πάκοι) , ενώ η Σάνα τους έπαιρνε μάτι ενώ συγχρόνως πλακομουνοψαλιδιάζονταν με τη χοντρή λεζβία από το πάρτυ.
 

TgirlXplorer

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2013
Μηνύματα
32
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
0
Τώρα που το ξανασκέφτομαι καλύτερα, τέτοιους γυναικωτούς ανδρείκελα που έχουν στην Φινλανδία για άνδρες, δεν την πήραν παρτούζα οι τρεις τύποι στο κλαμπ... αλλά το αντίθετο, Αυτή τους έστησε στα τέσσερα πλάι πλάι στον καναπέ και τους ξεκώλιασε και τους τρεις , τους στραπόνιαρε μέχρι να ανοίξει καλά η τρυπίδα και μετά ΑΓΡΙΟ fisting μέχρι τον αγκώνα.
Μετά φώναξε τον Αμπντουλάχ τον Αραβότουρκο, τον Αγκουγκεμπέμπε από το Σουδάν(30ποντο γκλομπ) και τον Σαχίρ τον Πάκο, που τους είχε στο περίμενε στο διπλανό δωμάτιο, ούρλιαξε "Σορπράιιζζζζ" και όρμησαν μέσα, ball gag και στους τρεις να μην βγάζουν άχνα, και τους ξέκαναν έναν έναν με τη σειρά, και το καλύτερο;;;
Τα γυναικωτά Φινλανδά με αιδία ανάμεσα στα πόδια ΓΟΥΣΤΑΡΑΝ και έχυσαν δυνατά όλοι μαζί(Φινλανδά, Αραβότουρκοι, Σουδανέζοι και Πάκοι) , ενώ η Σάνα τους έπαιρνε μάτι ενώ συγχρόνως πλακομουνοψαλιδιάζονταν με τη χοντρή λεζβία από το πάρτυ.

:new_shocked::new_shocked::respect:
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.362
Κριτικές
1
Like
3.008
Πόντοι
456
Τι ξεκωλιαρα είναι αυτή.:alivedick:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom