Νέα

Παρτουζολάγνοι εν δράσει

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα easy riders
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 334
  • Εμφανίσεις 84K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

vickycfu

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2008
Μηνύματα
437
Like
3
Πόντοι
1
ο εσι μαγικι σεξομιχανι του εροτα.....
ο εσι αμαζονα του παθουσ....
ο εσι αποχιμοτι τον λισαλεοσ ορεξεον τον απανταχου καυλιαριδον...
θα εχουμε τιν τιμι να σε δουμε εμισ οι παρτουζολαγνοι σε δρασι τιτανια αφροδιτι του εροτα?

πιτς τρισμεγιστε παρτουζιαρη

ηρθα αθηνα αρχες νοεμβρη... τωρα με το νεο ετος γλυκε μου :-* :-* :-*
 

Rythm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11.713
Like
0
Πόντοι
166
Ο προεδρος να χρησιμοποιουσε κ το τελικο σιγμα καθως και κανα αλλο ι.η.υ. θα ταν τελειος.....     :P
 

vickycfu

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2008
Μηνύματα
437
Like
3
Πόντοι
1
Καλημέρα σε όλους τους παρτουζολάγνους και παρτουζόφιλους γεννηκά.

Λοιπόν βάση της πείρας μου, ναι είναι φυσικό σε μία τέτοια φάσει να αγγείζονται οι συμμετέχοντες έ και καμιά φορά να διασταυρώνουν ακόμα και τα σάρκινα ξίφη τους οι παρτουζο ιππότες.

Το θέμα είναι να είσαι άνετος με το σώμα σου αλλά πιο πολύ με τους υπόλοιπους συμμετέχοντες.
Γιατι αν ξενερώνεις με το παραμικρό άγγιγμα του άλλο, τότε η φάση χαλάει.
Μου είχε τύχει ένας φίλος μυγιάγγιχτος που όλο ήταν ά και ού και ξενερωσαμε όλοι.....

Αυτά.

σωστος ο ιζυ :dancing:
 

Επισκέπτης
Ο προεδρος να χρησιμοποιουσε κ το τελικο σιγμα καθως και κανα αλλο ι.η.υ. θα ταν τελειος.....     :P
ο προεδροσ μια χαρα γραφει(easyriders)
ο κιριοσ πιτσι γραφι ανορθογραφα και πρεπει να τιμοριθι στο εροτοδικιο γι αυτο... :rockon:
 

ViDiViCi

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
2.178
Like
2
Πόντοι
16
Ο προεδρος να χρησιμοποιουσε κ το τελικο σιγμα καθως και κανα αλλο ι.η.υ. θα ταν τελειος.....     :P
Άλλος είναι ο πρόεδρος. Μπερδεύτηκες.

τωρα ποιος θα μυησει ποιον αστο καλυτερα  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Πρόσεξε τι λες!!! ;) ;)
:grin: :grin: :grin:
 

Rythm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11.713
Like
0
Πόντοι
166
Σκατα...Ναι μαλλον.....

Τεσπα.....

 

muffdiver

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2008
Μηνύματα
30
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Αδερφια παρτουζολαγνοι, ξερει κανεις αν η Μπαρμπαρα απο Φ71Α κανει παρτουζες?
Αν κρινω απο τις κριτικες αυτη η καποια απο τις δυο Ευες Φ104 η Φ92 θα ηταν η επιλογη μου. Ειδικα αν ειναι και με DP.
Αντε πεντε μερες μεινανε.
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Αδερφια παρτουζολαγνοι, ξερει κανεις αν η Μπαρμπαρα απο Φ71Α κανει παρτουζες?
Αν κρινω απο τις κριτικες αυτη η καποια απο τις δυο Ευες Φ104 η Φ92 θα ηταν η επιλογη μου. Ειδικα αν ειναι και με DP.
Αντε πεντε μερες μεινανε.
Η Μπαρμπαρα οντως θα ηταν καλη σε παρτουζοκατασταση..κατι μου λεει οτι δεν θα εχει προβλημα να συμμετασχει  :rockon: Οι αλλες δυο δεν το πολυεχουν το σκηνικο!
 

speedius

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
134
Κριτικές
2
Like
62
Πόντοι
1
Φίλοι μου έλειψα στην όμορφη Θεσσαλονίκη αυτές τις ημέρες και επιστρέφω Τετάρτη βράδυ (24/12).
Περιμένω την επόμενη εξόρμησή μας που πιστεύω ότι πρέπει να έχει εορταστικό και πανηγυρικό χαρακτήρα.
Χαιρετώ όλα τα φιλαράκια και φυσικά το καμάρι μας τον pitsilisti και τον τιμημένο αρχηγό easy!!
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
αχ ρε παρτουζολάγνοι φίλοι μου....
διάβασα τις τελευταίες σελίδες και συγκινήθηκα...
Ευγε σε όλους.... :rockon:

εργασία κλπ υποχρεώσεις, μ' έχουν αφήσει λίγο έξω από το άθλημα...
αλλά θα επανέλθω δρυμήτερος(ελπίζω να το έγραψα σωστά), κι ας μην έχω κάνει ποτέ μου παρτούζα!! :dancing:


θα παρακαλούσα άσχετα ποστς, επιθέσεις, κλπ ηλιθιότητες κατ' εμέ, να σβηστούν...
μην χαλάμε το όμορφο θέμα αυτό.... ;)

 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ασχετα ποστ, σβηστηκαν..

μαστερ ιωαννη, εχεις ξεχασει να πεις πεις σε τί εχεις μαστερ..  :jerking:
 
OP
OP
E

easy riders

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2008
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλους τους παρτουζολάγνους και σε όλους τους φίλους μπουρδελάκηδες και γεννηκά σε όλο τον κόσμο.

Μόλις εχθές το βράδυ επέστρεψε ο δεύτερος easy riders απο το εξωτερικό, για την ακρίβεια απο την εμπόλεμη ζώνη στον Λίβανο!
Και μου είπε να αναρτήσω στο θρέντ τον εξής χαιρετισμό.......  Απολαύστε :

Πριν ξεκηνίσω το νέο μου ταξίδι-περιπέτεια για την Σομαλία οπους στις μαύρες πεδιάδες του θανάτου θερίζουν το aids και η ελονοσία, σας στέλνω τους αγωνιστηκούς μου χαιρετισμούς και θέλω να με αποκαλείτε πλέον ο Μαύρος Θάνατος. Ελπίζω να φανώ αντάξιος των προσδοκιών σας.

Με την ευκαιρία της επιστροφής μου στην πατρίδα, σας καλούμε σήμερα σε εορταστική παρτουζο βόλτα κρούση με τίτλο ANAL MAHEM (πρωκτικό μακελειό)!!!!! 
Καλούνται όλα τα επίτυμα μέλη των παρτουζολάγνων. Πιτσιλιστής - Ιππότης - Πιατσας - VidiVici - Speedius - Βιζολάγνος κτλ κτλ (παιδιά χίλια συγνώμη άν ξέχασα κάποιον) να συμμετάσχουν καθώς και όποιος παρτουζόφιλος θέλει να μας γνωρίσει.
Η ομάδα μας θα φέρει τον τίτλο UNITED ALLIES (ενωμένη συμμαχία)
Οπως οι γερμανοί χρησιμοποίησαν την τελική λύση για να εξοντώσουν τους εβραίους,  Εμείς θα χρησιμοποιήσουμε την τελική παρτούζα για να εξοντώσουμε τις φεμινήστριες!!!

PS.: Χωρίς πλάκα τώρα εμείς σεβόμαστε και εκτυμούμε όλες τις κοπέλες που κάνουν την δουλειά της ιερόδουλου.  Εχουμε πολύ καλές σχέσεις και μάλιστα είμαστε και φίλοι με κάποιες.  Και γεννηκά δέν έχουμε κανένα πρόβλημα με τον γυναικείο πληθυσμό.
Πιστεύουμε στις πραγματικές αληθινές σχέσεις.
Απλά Δεν μας αρέσει ο εμπαιγμός και οι γυναίκες - κινητές μηχανές σπατάλης που κοιτάνε μόνο την πάρτη τους και το παίζουν και δήθεν, και εκμεταλεύονται τα αισθήματα κάποιον ανθρώπων. 
Σε αυτό το είδος γυναικών επικεντρώνονται οι μαχητηκές μας δηλώσεις.

Σας ευχαριστώ.


 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλους τους παρτουζολάγνους και σε όλους τους φίλους μπουρδελάκηδες και γεννηκά σε όλο τον κόσμο.

Μόλις εχθές το βράδυ επέστρεψε ο δεύτερος easy riders απο το εξωτερικό, για την ακρίβεια απο την εμπόλεμη ζώνη στον Λίβανο!
Και μου είπε να αναρτήσω στο θρέντ τον εξής χαιρετισμό.......  Απολαύστε :

Πριν ξεκηνίσω το νέο μου ταξίδι-περιπέτεια για την Σομαλία οπους στις μαύρες πεδιάδες του θανάτου θερίζουν το aids και η ελονοσία, σας στέλνω τους αγωνιστηκούς μου χαιρετισμούς και θέλω να με αποκαλείτε πλέον ο Μαύρος Θάνατος. Ελπίζω να φανώ αντάξιος των προσδοκιών σας.

Με την ευκαιρία της επιστροφής μου στην πατρίδα, σας καλούμε σήμερα σε εορταστική παρτουζο βόλτα κρούση με τίτλο ANAL MAHEM (πρωκτικό μακελειό)!!!!! 
Καλούνται όλα τα επίτυμα μέλη των παρτουζολάγνων. Πιτσιλιστής - Ιππότης - Πιατσας - VidiVici - Speedius - Βιζολάγνος κτλ κτλ (παιδιά χίλια συγνώμη άν ξέχασα κάποιον) να συμμετάσχουν καθώς και όποιος παρτουζόφιλος θέλει να μας γνωρίσει.
Η ομάδα μας θα φέρει τον τίτλο UNITED ALLIES (ενωμένη συμμαχία)
Οπως οι γερμανοί χρησιμοποίησαν την τελική λύση για να εξοντώσουν τους εβραίους,  Εμείς θα χρησιμοποιήσουμε την τελική παρτούζα για να εξοντώσουμε τις φεμινήστριες!!!

PS.: Χωρίς πλάκα τώρα εμείς σεβόμαστε και εκτυμούμε όλες τις κοπέλες που κάνουν την δουλειά της ιερόδουλου.  Εχουμε πολύ καλές σχέσεις και μάλιστα είμαστε και φίλοι με κάποιες.  Και γεννηκά δέν έχουμε κανένα πρόβλημα με τον γυναικείο πληθυσμό.
Πιστεύουμε στις πραγματικές αληθινές σχέσεις.
Απλά Δεν μας αρέσει ο εμπαιγμός και οι γυναίκες - κινητές μηχανές σπατάλης που κοιτάνε μόνο την πάρτη τους και το παίζουν και δήθεν, και εκμεταλεύονται τα αισθήματα κάποιον ανθρώπων. 
Σε αυτό το είδος γυναικών επικεντρώνονται οι μαχητηκές μας δηλώσεις.

Σας ευχαριστώ.
  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Toπος συναντησης και ωρα??  ;)
 

Επισκέπτης
ΠΟΡΝΟΑΝΑΚΟΙΝΟΣΙ
στισ 9 το βραδι οι παρτουζολαγνοι-μπουρδελοτσαρκοβιοι θα σας περιμενουν στο βενζιναδικο στι φιλισ!
βασικι προιποθεσι για τιν τσαρκα ενασ αιβασιλιατικοσ σκουφοσ...
γιατι ιπαρχι ενδεχομενο ο προεδροσ να μιν βρι τοσουσ πολουσ...τουσ εχουν εξαφανισι απο τουσ παγκουσ τον μαγαζιον...
 

Επισκέπτης
λιγεσ ορες απομενουν για τιν εορταστικι παρτουζα :rockon:
 

Επισκέπτης
ΠΟΡΝΟΑΝΑΚΟΙΝΟΣΙ
στισ 9 το βραδι οι παρτουζολαγνοι-μπουρδελοτσαρκοβιοι θα σας περιμενουν στο βενζιναδικο στι φιλισ!
βασικι προιποθεσι για τιν τσαρκα ενασ αιβασιλιατικοσ σκουφοσ...
γιατι ιπαρχι ενδεχομενο ο προεδροσ να μιν βρι τοσουσ πολουσ...τουσ εχουν εξαφανισι απο τουσ παγκουσ τον μαγαζιον...



:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom