Νέα

Ad Paradise Spa - Μπακνανά 47, Νέος Κόσμος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Butts
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

Paradise Spa

Μασατζίδικο
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
4.516
Like
6.356
ΔΗΜΗΤΡΑ
IMG-23c0d7b6c6a229850bf85cf1061d5314-V.jpg
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: panbar

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.088
Κριτικές
6
Like
9.287
Πόντοι
2.586
ολα καλα ...να κερναγατε και κανενα παγωτινι τι καλα που θα ηταν...
Πολυ ζεστη αδελφακι μου
 
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
297
Like
962
ολα καλα ...να κερναγατε και κανενα παγωτινι τι καλα που θα ηταν...
Πολυ ζεστη αδελφακι μου
Αφου σε κερασαμε και στο κερασαμε και ωραια με πολυ κ..........α γιατι ψευδεσαι ακακε
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.088
Κριτικές
6
Like
9.287
Πόντοι
2.586

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.546
Κριτικές
171
Like
91.322
Πόντοι
46.423
ολα καλα ...να κερναγατε και κανενα παγωτινι τι καλα που θα ηταν...
Πολυ ζεστη αδελφακι μου

Βρε άσε τα παγωτίνια και έλα πίσω που σε ψάχνουμε ...

Έχουμε το τσάι σε λίγο ... όλα τα παππούδια.

:coffee:

Τι είναι αυτά τα πράγματα στην ηλικία σου ???

:woldman:
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.088
Κριτικές
6
Like
9.287
Πόντοι
2.586
Βρε άσε τα παγωτίνια και έλα πίσω που σε ψάχνουμε ...

Έχουμε το τσάι σε λίγο ... όλα τα παππούδια.

:coffee:

Τι είναι αυτά τα πράγματα στην ηλικία σου ???

:woldman:
εμενα μου ειπε ο γιατρος μου, στην ηλικία μου ,να τρωω παγωτίνια ...:thumbsup:
εχει λεει ανυψωτικές ιδιοτητες

Εσυ που εισαι μικρος :priest:, ( το αλλο με τον Τοτό το ξέρεις ) να πινεις τσαγακι
 

Paradise Spa

Μασατζίδικο
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
4.516
Like
6.356
Σήμερα Πεμπτη 7/7/2022.
Σας περιμένουν ομορφα κορίτσια!!

:rose: :rose:


11:00-21:00
ΕΛΕΝΑ
12:00-20:00
ΔΗΜΗΤΡΑ

Paradise Spa, Μπακνανά 47, Νέος Κόσμος

Υπηρεσίες αισθησιακού μασάζ Μπακνανά 47, Νέος Κόσμος. Καυτές μασέζ, χαλαρωτικά προγράμματα, ωράριο μασατζίδικου, φωτογραφίες.
www.mpaknana47.net
Paradise Spa Μπακνανά 47 Νέος Κόσμος | 6942 084629 - 210 9011410
Υπαρχει καινουργιο προγραμμα αρωματοθεραπειας καθώς και προγγραμα για μισαωρο με δυο θεραπευτριες στα 100 ευρω!!
Yπαρχει προγραμμα Nuru μασαζ με τα γνησια προιοντα.
Επισης υπαρχει προγραμμα σοκολατοθεραπειας Hot stones καθως ταντρα μασαζ και αυταρχκο.
Αναψυκτικα ποτα καφεδες ειναι ολα κερασμένα
 

Geo...

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2021
Μηνύματα
266
Κριτικές
1
Like
1.073
Πόντοι
81
Λοιπον για να ληξει εδω το θεμα τα μαγαζια εχουν καποιους κανονες και πρεπει να τηρουνται και εχεμυθεια υπαρχει και διακριτικοτητα ξερω ακριβως τι εχει γινει.Η συγκεκριμενη υπευθυνη δεν ειναι η στανταρ που εχουμε και δεν εχει τυχη ποτε κατι αναλογο ερχεται μια φορα την εβδομαδα ειναι καινουρια και δεν ηξερε πως να το διαχειριστη μην την κρεμασουμε κιολας κακη στιγμη οντως και δεν θα σωθει κανεις με 10 ευρω προσβλητικο και για τις δυο μεριες γιαυτο το λιγοτερο που μπορουμε να πουμε ειναι χιλια συγνωμη το θεμα διευθετηθηκε.Για το λαθος των δυο κοριτσιων μην την πληρωσουμε ολοι.Καλο βραδυ σε ολους!
Κ επειδή δεν ήξερε να το διαχειριστεί το θέμα η καινούργια, τότε να την πληρώσει ο πελάτης επειδή κάποια δεν ξέρει τη δουλειά της.
Ή επειδή οι συναγωνιστές ξέρουν πόσο καλό κορίτσι είσαι εσύ, τώρα διευθετήθηκε το θέμα.
Μάλιστα....
Ωραία, καταλάβαμε πολύ καλά.
Πάλι ο μαλακας ο πελάτης την πληρώνει κ πρέπει να κάνει κ μουγκα επειδή είναι καλός και ευγενικός και μπορεί να του θυμηθεί ξανά να σας επισκεφθεί. Ωραία....
Από προσωπική εμπειρία αναφέρω πως μου φέρθηκαν σε ανάλογο κατάστημα, όχι πολύ μακριά από το δικό σας, για μία παρεξήγηση παρόμοια.
Όταν το ανέβασα το περιστατικό στη σελίδα τους, Και μου ζήτησαν δημοσίως συγγνώμη, Και όχι έκπτωση αλλά Δωρεάν μου πρόσφεραν το επόμενο ραντεβού με την ίδια κοπέλα που δημιουργήθηκε η παρεξήγηση αλλά Και όλοι οι πελάτες που παρακολουθούσαν τη συνομιλία της παρεξήγησης μας εδώ στο bou. είπαν ομόφωνα στο τέλος
" Πολύ σωστά έπραξε η διεύθυνση, έτσι πιάνεις τον πελάτη και σε σέβεται Έστω και αν δημιουργηθεί οποιαδήποτε παρεξήγηση και Συγχαρητήρια κ Στον κύριο που ανέφερε διακριτικοτατα ένα συμβάν που θα μπορούσε να συμβεί στον καθένα μας, αλλά Και συγχαρητήρια στη διεύθυνση για την άμεση μεσολάβηση στο να ξεκαθαρίσει την παρεξήγηση με τον πιο αποτελεσματικό τρόπο. Εύγε...."
Εμείς εδώ δεν κρεμάσαμε κ ούτε πρόκειται να συμβεί αυτό ποτέ....
Μόνες σας κρεμιεστε από τη δική σας συμπεριφορά και από τις άστοχες παρατηρήσεις σας....
Κ όσο ο πελάτης κουβαλάει μια κατάθλιψη μέσα του χωρίς να φταίει τόσο πιο πολύ ακόμη φταίτε...
Εσείς κυρία Ελένη, να κοιτάτε τους πελάτες σας κ να μην κουκουλωνετε κάτι που δεν σας αφορά.
Εάν υπάρχει διεύθυνση σοβαρή σ αυτό το μαγαζί
( αμφιβάλλω διότι μετά από τόσες μέρες δεν βγήκε αρμόδια ή αρμόδιος , φεξε μου και γλίστρησα τώρα ), να πάρει μια σωστή θέση κ κάποιος κάπου αδικείται...
Εσύ Έλενα είσαι ήδη στην εκτίμηση μας πιο πάνω απ'ότι φαντάζεσαι.
Κ καλό θα ήταν να μην ανακατευεσαι σε θέμα που δεν σε αφορά, διότι μαζί με τα χλωρά καίγονται και τα ξερά κ εσύ χάνεις μόνο....
Κ μόνο που μιλάς εκ μέρους της διεύθυνσης, αυτό σημαίνει ότι δεν υπάρχει και ουσιαστική διεύθυνση....
 
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
297
Like
962
Κ επειδή δεν ήξερε να το διαχειριστεί το θέμα η καινούργια, τότε να την πληρώσει ο πελάτης επειδή κάποια δεν ξέρει τη δουλειά της.
Ή επειδή οι συναγωνιστές ξέρουν πόσο καλό κορίτσι είσαι εσύ, τώρα διευθετήθηκε το θέμα.
Μάλιστα....
Ωραία, καταλάβαμε πολύ καλά.
Πάλι ο μαλακας ο πελάτης την πληρώνει κ πρέπει να κάνει κ μουγκα επειδή είναι καλός και ευγενικός και μπορεί να του θυμηθεί ξανά να σας επισκεφθεί. Ωραία....
Από προσωπική εμπειρία αναφέρω πως μου φέρθηκαν σε ανάλογο κατάστημα, όχι πολύ μακριά από το δικό σας, για μία παρεξήγηση παρόμοια.
Όταν το ανέβασα το περιστατικό στη σελίδα τους, Και μου ζήτησαν δημοσίως συγγνώμη, Και όχι έκπτωση αλλά Δωρεάν μου πρόσφεραν το επόμενο ραντεβού με την ίδια κοπέλα που δημιουργήθηκε η παρεξήγηση αλλά Και όλοι οι πελάτες που παρακολουθούσαν τη συνομιλία της παρεξήγησης μας εδώ στο bou. είπαν ομόφωνα στο τέλος
" Πολύ σωστά έπραξε η διεύθυνση, έτσι πιάνεις τον πελάτη και σε σέβεται Έστω και αν δημιουργηθεί οποιαδήποτε παρεξήγηση και Συγχαρητήρια κ Στον κύριο που ανέφερε διακριτικοτατα ένα συμβάν που θα μπορούσε να συμβεί στον καθένα μας, αλλά Και συγχαρητήρια στη διεύθυνση για την άμεση μεσολάβηση στο να ξεκαθαρίσει την παρεξήγηση με τον πιο αποτελεσματικό τρόπο. Εύγε...."
Εμείς εδώ δεν κρεμάσαμε κ ούτε πρόκειται να συμβεί αυτό ποτέ....
Μόνες σας κρεμιεστε από τη δική σας συμπεριφορά και από τις άστοχες παρατηρήσεις σας....
Κ όσο ο πελάτης κουβαλάει μια κατάθλιψη μέσα του χωρίς να φταίει τόσο πιο πολύ ακόμη φταίτε...
Εσείς κυρία Ελένη, να κοιτάτε τους πελάτες σας κ να μην κουκουλωνετε κάτι που δεν σας αφορά.
Εάν υπάρχει διεύθυνση σοβαρή σ αυτό το μαγαζί
( αμφιβάλλω διότι μετά από τόσες μέρες δεν βγήκε αρμόδια ή αρμόδιος , φεξε μου και γλίστρησα τώρα ), να πάρει μια σωστή θέση κ κάποιος κάπου αδικείται...
Εσύ Έλενα είσαι ήδη στην εκτίμηση μας πιο πάνω απ'ότι φαντάζεσαι.
Κ καλό θα ήταν να μην ανακατευεσαι σε θέμα που δεν σε αφορά, διότι μαζί με τα χλωρά καίγονται και τα ξερά κ εσύ χάνεις μόνο....
Κ μόνο που μιλάς εκ μέρους της διεύθυνσης, αυτό σημαίνει ότι δεν υπάρχει και ουσιαστική διεύθυνση....
Δεν θα το συνεχισω να εισαι καλα....το αν θα καω ασε να το ξερω εγω...η ευγενεια δεν εβλαψε κανεναν
 

Paradise Spa

Μασατζίδικο
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
4.516
Like
6.356
Σήμερα Παρασκευη 8/7/2022.
Σας περιμένουν ομορφα κορίτσια!!

:rose: :rose:


11:00-21:00
ΕΛΕΝΑ
12:00-20:00
ΔΗΜΗΤΡΑ

Paradise Spa, Μπακνανά 47, Νέος Κόσμος

Υπηρεσίες αισθησιακού μασάζ Μπακνανά 47, Νέος Κόσμος. Καυτές μασέζ, χαλαρωτικά προγράμματα, ωράριο μασατζίδικου, φωτογραφίες.
www.mpaknana47.net
Paradise Spa Μπακνανά 47 Νέος Κόσμος | 6942 084629 - 210 9011410
Υπαρχει καινουργιο προγραμμα αρωματοθεραπειας καθώς και προγγραμα για μισαωρο με δυο θεραπευτριες στα 100 ευρω!!
Yπαρχει προγραμμα Nuru μασαζ με τα γνησια προιοντα.
Επισης υπαρχει προγραμμα σοκολατοθεραπειας Hot stones καθως ταντρα μασαζ και αυταρχκο.
Αναψυκτικα ποτα καφεδες ειναι ολα κερασμένα
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.156
Πόντοι
5.595
Δεν θα το συνεχισω να εισαι καλα....το αν θα καω ασε να το ξερω εγω...η ευγενεια δεν εβλαψε κανεναν
Ευγενικα σου μιλησε και οντως κανεις κακη εντυπωση που μιλας εκ μερους της διευθυνσης. Συγγνωμη κιολας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom