Νέα

Παπαδιαμάντη 8, 1ος ορ. Καισαριανή (πρώην Φορμίωνος 212)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 209K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sersegas

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2006
Μηνύματα
853
Κριτικές
10
Like
248
Πόντοι
2.277
Πριν απο λιγες εβδομαδες που περασα , ειχε μια Χριστινα (σιγουρα οχι ελληνιδα , αν και τα μιλουσε πολυ καλα).Σχετικα κοντη , καλο κορμι , στητο 2αρι βυζι με ρογες που ανταποκρινονταν γρηγορα & ωραιο κωλαρακι.Τελος τα καλα , τα μετρια προς ασχημα ηταν το προσωπο (μετριο προς αδιαφορο) , λιγη μυρωδια αν και δεν κατεβηκα χαμηλα & η συμπεριφορα της ξεπετας που σε εμενα τουλαχιστον εβγαλε.Μπορει να εφταιγα κι εγω , γι αυτο και δε λεω παραπανω.Πιπα μετρια και ρηχη , δαχτυλιασμα δεν αφηνει , φυσικα ουτε λογος για κωλο , και πρωτοβουλιες μηδενικες.Γενικα μια μετριοτατη συνευρεση που φυσικα δεν θα επαναληφθει.Ελπιζω αυτο που εγραψε ο φιλος παραπανω να μην ισχυει , και η Ελενιτσα να επιστρεψει γιατι εκτος αυτης ολες οσες εχει φερει η Γιαννα ειναι παρε τη μια & βαρα την αλλη.(Θα μπει το ιδιο κειμενο και σταν κριτικη).Αυτα   
 

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.246
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
16
Πέρασα σήμερα στις 13:15, νομίζοντας, πως κάτι φρέσκο θα υπάρχει.

Δεν...

Τσάμπα η βενζίνη...
 

nightknight

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2014
Μηνύματα
141
Like
1.984
Πόντοι
201
πέρασμα χθες το απογευματάκι, μια κοπέλα είχε την Χριστίνα λέει ότι είναι Ελληνίδα από την Θήβα 22 ετών, πάντως ελληνικά μιλάει παρά μα παρα πολύ καλά, μαύρα μαλλιά πολύ Καλό σωματακι με δυνατό σημείο το κωλαράκι της βυζι μικρό ,μέτριου αναστήματος, πολύ επικοινωνιακή και ευχάριστη αλλά στα του αγώνα πέρα από την πίπα θέλει πολύ δουλειά.
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.635
Πόντοι
6.495
Ελένηηηηη !!!!!
Γέννησε ?
Θέλω και εγώ γάλα στον καφέ μου !!!!
 

Papadrak

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2006
Μηνύματα
57
Like
20
Πόντοι
0
Επισκεψη σημερα στην κ.Γιαννα......η απολυτη απαξιωση...περα της Χριστινας αλλες δυο κοπελες....ελληνιδες....κ οι δυο συνιστανται για κασκαντερ κ μερακληδες....δε συγκρατησα καν ονοματα.....συνολικο φορτιο πανω απο 180 κιλα.....
 

tubanos

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2011
Μηνύματα
126
Κριτικές
2
Like
9
Πόντοι
1
Τυχαίο πέρασμα προσφάτως και εμφανίστηκε η Ελενίτσα  :fuck2: η Αγάπη (μελαχροινό στυλιαροειδές που βλεπόταν και μια ακόμα που δεν συγκράτησα όνομα-μπορεί Χριστίνα αλλά δεν θυμάμαι σίγουρα). Οι υπηρεσίες της Ελενίτσας σταθερές!
 
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες όταν σταμάτησε η Ελενίτσα έγινε ο μεγάλος χαμός.... Τώρα που επέστρεψε, ούτε ένας δεν γράφει εντυπώσεις για το πως γύρισε ο κορίτσι;
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Γύρισε η Ελένη??

Τι είπες τώρα....
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.895
Πόντοι
266
Παίδες όταν σταμάτησε η Ελενίτσα έγινε ο μεγάλος χαμός.... Τώρα που επέστρεψε, ούτε ένας δεν γράφει εντυπώσεις για το πως γύρισε ο κορίτσι;

...δυνατή επιστροφή..νταρντανεψε...σκουρηναν και μεγάλωσαν οι θηλές...εξαιρετικό γαμήσι...χύσιμο στις παχιες κωλομαγουλαρες.
 

paidarakos

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2006
Μηνύματα
52
Like
52
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια..αντε επιτελους γυρισε το κοριτσι μας ετοιμοπολεμο εχει σταματησει το γαλα νωρις νωρις ετσι ειπε.. εχει βεβαια παραφουσκωσει..αλλα τι να κανουμε καντε της γυμναστικη μεσα οχι ολο κοκο..και βεβαια παραμενη σταθερα ανοιχτη για εμας τους σκληρους του βουνου..χαχα εχετε τοσο καιρο να γραψετε και γινετε χαμος δεν προλαβαινει το κοριτισ μας..αχχχ ελενιτσα...
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.791
Κριτικές
24
Like
3.833
Πόντοι
2.846
...δυνατή επιστροφή..νταρντανεψε...σκουρηναν και μεγάλωσαν οι θηλές...εξαιρετικό γαμήσι...χύσιμο στις παχιες κωλομαγουλαρες.
   Εγω λεω να μαζευτουμε  στο κουζινακι  της  κυραΓιαννας να  βρουμε  ονομα  στον καρπο  του  ερωτα  της  Ελενιτσας , η να το πουμε  αποΟλων  :grin: :grin: :S?? Δεν ξερω  για ριχτε  καμοια  ιδεα ??  Κανα  καινουργιο  τεμαχιο πλην της  Ελενιτσας  ειδε κανεις  τιποτα ??
 

paidarakos

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2006
Μηνύματα
52
Like
52
Πόντοι
0
αντε να μαζευτουμε..αλλα τιποτα καινουργιο αναμενουμε τιποτα της προκοπης..αλλιως εκει ελενη και αγιος ο θεος!!
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.791
Κριτικές
24
Like
3.833
Πόντοι
2.846
 Ειμαι πιο πολυ  φαν σε κατι αματουρια  ξεμπαρκες  που περναγαν  απο εκει  κατα  καιρους , με  Ελενιτσα μια  φορα  εχω περασει που  δεν  ειχε  τιποτα  ενδιαφερον  και της  εριξα  ενα για να μην φυγω  αχυστος , καλουλα μια  χαρα αλλα δεν ειναι  στο στυλ μου , μια  Δαναη νομιζω ελληνιδα  πιτσιρικα κοκκινομαλλα με γυαλακια  την ειχες  πετυχει  αυτη  τυπε μου , καλο  γαμησι  εκανε η μικρη που να  βρισκεται αραγε ??
 

LYKMAN69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2012
Μηνύματα
349
Κριτικές
10
Like
752
Πόντοι
311
Nα ρωτήσω τους κανένα παλιό  υπάρχει συγκεκριμένος τρόπος επικοινωνίας η πας κατευθείαν???
Ας μας πει  κάποιος αν θέλει..
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.063
Κριτικές
191
Like
51.810
Πόντοι
41.443

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.895
Πόντοι
266
..To κατάστημα μετακομίζει συντόμως σε ισόγειο κοντά στο γηπεδο της νήαρ Ιστ...πληροφορίες προσεχώς...
 

paidarakos

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2006
Μηνύματα
52
Like
52
Πόντοι
0
μακαρυ να ειναι παλι εκει κοντα..για να βολευει και το παρκινγκ...γιατι κατι ελεγε προς πιο κεντρικα και θα μπλεξουμε..το θεμα ειναι να μας περνει σωστα την κουραση οπου ειναι ισογειο υπογειο ταρατσα.!και να φερει κανενα τεμαχιο με υπηρεσιες χελεν!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom