Νέα

Παπαδιαμάντη 8, 1ος ορ. Καισαριανή (πρώην Φορμίωνος 212)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 209K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

newfis

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2014
Μηνύματα
77
Like
0
Πόντοι
0
Πρωινό πέρασμα πριν μια εβδομάδα.
Παρούσα η Ελενίτσα, οι υπόλοιπες μου είπαν θα ερχοντουσαν μετα τις 12.
Άψογες υπηρεσίες, όπως πάντα και επειδή ήμασταν και μόνοι ήταν σα να γάμαγα το μιλφάκι της γειτονιας.
Έγιναν 2 εκτονώσεις anal.
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.921
Κριτικές
3
Like
1.626
Πόντοι
216
.........---ΦΟΛΑ ΑLERT---!!!

περασα λοιπον μαγκες μου, μια καταδρομικη στην κυρα Γιαννα, με σκοπο να δοκιμασω κανα 'φρουτο'...

Εχουμε και λεμε:
σκαει μια 'Αλισια' μελαχροινη γυρο στα 27, μπαμπατσικη, και υστερα μια Σοφια, 34 πρπ, γεματουλα.
Ελενιτσα 'είναι εγκυος και δεν μπορει'......τρεχα γυρευε δηλαδή!

Κανονιζω για τις άλλες δυο διαδοχικα, και σκασει η 'Αλισια' πρωτη και χειροτερη!
Τι θελετε να σας πω? Πως ουτε καλησπέρα δεν ηθελε να πει? Ότι ηταν φουλ επιθετικη και απροθυμη γενικα? Ότι πηγε να βαλει καποτα σε πεσμενο πουλο? Όχι απλα καθοταν σαν το κμοδινο και παρακαλαγε τον θεο να χυσω να τελειωνει?
Ειλικρινα, ο,τι χειροτερο μου τυχε ποτε με εκδιδομενη...τετοιο πραγμα δεν ξαναδα!

(Να παραθέσω πως γενικα δεν είμαι κι απ αυτους που γκρινιαζουν ευκολα με εκδιδόμενες, ουτε και απαιτω παντα η άλλη ναναι στις καλες της οποτε παιζει μπαλιτσα, καθως οκ, υπαρχει και ο 'ανθρωπινος' παραγοντας εδώ, και παντα μπορει για καποιον λογο να μην παει καλα το πραγμα! Επισης, ποτε δεν τσακωνομαι ουτε και είμαι αγενης με τα κορίτσια, σε καμμια περιπτωση, και θελω να τις σεβομαι οσο μπορω)

Με χιλια ζορια λοιπον με ξεπεταξε, ντυθηκα και βγηκα απτο δωματιο, και ακυρωσα την άλλη κοπελα (την Σοφια), καθως ειλικρινα μου χαλασε η διαθεση εντελως!
Eπιασα να εξηγησω 5 πραγματάκια στην κυρα Γιαννα πολύ ευγενικα, αλλα στην κατασταση που είναι, δεν την κοβω να ιδρωσε και το αυτι της πολύ. Μου επεστρεψε τα μισα, και γινα γαμω τους λούηδες, αμολησα μαυρη πετρα πισω μου, και τερμα!

Η απροθυμια της συγκεκριμενης παντως, με προβληματισε αρκετα, σχετικα με το τι φαση παιζει....
δυστυχια....

 

tubanos

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2011
Μηνύματα
126
Κριτικές
2
Like
9
Πόντοι
1
Πέρασμα αυτή την εβδομάδα για να δω τι παίζει στην κυρά Γιάννα και ήταν παρούσες η Ελενίτσα (πιο στρουμπουλή από ποτέ) και η Αλίσια η οποία είναι μελαχρινή γύρω στο 1.70 μπαμπάτσική με βυζί 2αρι σε καλούτσικη κατάσταση και δέρμα απαλό.Είναι ψιλοσφικτή στο σώμα με όμορφο μουτράκι και ψιλοαξυριστό μουνάκι(όχι θάμνος αλλά τρίχα 3-4 ημερών).Δυστυχώς τα καλά σταματάνε εδώ μίας και η πίπα ήταν αερόπιπα και ρηχή.Βιαστική και κοιταζόταν συνέχεια στον καθρέπτη ενώ δεν άφηνε και πολλά πολλά (φιλιά και λοιπά γλυψίματα τα ξεχνάτε).Μιά εμπειρία που αφήνει γεύση Φυλής.
 

perineo

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
6.045
Πέρασμα αυτή την εβδομάδα για να δω τι παίζει στην κυρά Γιάννα και ήταν παρούσες η Ελενίτσα (πιο στρουμπουλή από ποτέ) και η Αλίσια η οποία είναι μελαχρινή γύρω στο 1.70 μπαμπάτσική με βυζί 2αρι σε καλούτσικη κατάσταση και δέρμα απαλό.Είναι ψιλοσφικτή στο σώμα με όμορφο μουτράκι και ψιλοαξυριστό μουνάκι(όχι θάμνος αλλά τρίχα 3-4 ημερών).Δυστυχώς τα καλά σταματάνε εδώ μίας και η πίπα ήταν αερόπιπα και ρηχή.Βιαστική και κοιταζόταν συνέχεια στον καθρέπτη ενώ δεν άφηνε και πολλά πολλά (φιλιά και λοιπά γλυψίματα τα ξεχνάτε).Μιά εμπειρία που αφήνει γεύση Φυλής.
Καλα δεν είδες την παραπάνω κριτική που θάβει την Αλίσια; γιατί πήγες μαζί της;
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.794
Κριτικές
24
Like
3.849
Πόντοι
2.846
ξαφνικο περασμα χθες από τα αδυτα της κυρα γιαννας!

........δυστυχια.......μελαγχολια.........
μια χειρογραφη ταμπελιτσα 'ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΔΕΝ ΔΙΑΘΕΤΕΙ ΑΚΟΜΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑ POS', ενα καντηλακι να καιει, και σηριαλ με δαιμονισμένους στην τιβι....
Η ελενιτσα και μαζι της μια ρωσσιδα, που θυμιζε μια νοσοκομα που χε ο θειος πριν πεθανει!

θυμηθηκα ένα σκληρο ναυραγιο, αυτό του SS ORIA την πειοδο της κατοχης, που προσεκρουσε στον Πατροκλο παιρνοντας μαζι του τις ζωες 4000+ Ιταλων αιχμαλωτων πολεμου! Ένα ναυαγιο που λιγοι το γνωριζουν...

Ετσι και η κυρα γιαννα μας-ναυαγησε, παιρνοντας μαζι της αδοξα τις καυλες αρκετων χιλιαδων συναγωνιστων, που με νοσταλγια ενθυμούνται τα ενδοξα μεγαλεία της, ακα αντζελινα, μιλφ βραζιλιανα, λιντα, και παει λεγοντας...
   :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Σωστοτατος και ακριβης και στα 2 του ποστ ο ananias  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:....  σε  αυτο το καβατζοσπιτο εχουνε παρελασει κι εχουμε  φαει πολυ καυλερα  μωρα  ,  απο Ρωσσιδια , Πολωνιδια , μεχρι  ρουμανακια και νεαρες Ελληνιδες απο αγγελιες να μην αναφερω  κατι  λατινες  η κουβανες που εχουνε περασει κι αυτες απο  εκει ,  πραγματικα  αυτο  το μαγαζι  ηταν μια  πολυ  γλυκια  καβατζα  πριν  4ετιας να μην πω και πριν 3ετιας ....  δυστυχως  λογο  της κυραΓιαννας που τσακωνετε με τα εντερα της και λογο  το οτι δεν  στεριωνει ουτε  μιλφ εκει μεσα με την  μουρλα που  αιωρειτε στα ντουβαρια  τους  το μαγαζακι  πλεον δεν μπορει να  χαρακτηριστει  ουτε αποθηκη  για  ναυαγια , μαυρο απο εμενα  διοτι δεν εχει  γιατρια  η μουρλα που κουβαλα η  ΚυραΓιαννα και  μαυρο διοτι δεν   εχει  καν την   μηδαμινη προθεση να αλλαξει  κατι  για το καλο του μαγαζιου της και των πελατων  που την προτιμουσαμε  τοτε , και εννοειτε οτι θα  ανεβασει κι αλλο  της τιμες τωρα που θα βαρανε πιο  παχιες  μυγες , μαυρο λοιπον στην Γιαννα μεχρι να ξεπερασει το αλσχαιμερ  :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.921
Κριτικές
3
Like
1.626
Πόντοι
216
παντως, μαγκες μου, ειλικρινα ΑΠΟΡΩ αυτή η αλισια εκει τι κανει...δεν εχω ξαναδει χειροτερη κατασταση ποτε μου...
ακομα εκει είναι?
τι να πω ρε παιδια, τετοιο καταντιο....ντροπη!
της το ειπα της κυρα-γιαννας, πως ετσι δεν γινεται δουλεια!
ειχα παρει πακετακι δυο, ηρθε πρωτα η αλισια, και με ξενερωσε τοσο που ακυρωσα το δευτερο, και πηρα πισω τα λεφτα που αναλογουσαν.
Εξηγησα ότι μου χαλασε την διαθεση εντελως, η τυπισσα-και με ξερει η κυρα γιαννα, τοσα χρονια ποτε για καμμια δεν ειπα τιποτα!
Δεν χαμπαριαζει μαγκες, ακομα και να κοψουμε τις καταδρομικες, ετουτη θα πιστευει πως φταινε τα μνημονια!
 

tubanos

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2011
Μηνύματα
126
Κριτικές
2
Like
9
Πόντοι
1
Την ανταπόκριση την είδα αλλά καμιά φορά είναι και θέμα χημείας ή στιγμής για τον καθένα γιαυτό και έκανα το κομάντο.Πιο παλία κάτι αντίστοιχο μου είχε τύχει και με την Αλίνα που με εμένα ήταν μια χαρά.Δεν βαριεσαί πάμε παρακάτω.Ευτυχώς το κόστος δεν είναι πολύ μεγάλο και έτσι είναι μικρή η ζημιά.
 

paidarakos

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2006
Μηνύματα
52
Like
52
Πόντοι
0
παντως η ελενιτσα μας μια χαρα το παει αν και εγγυος ακομα τουλαχιστον δεν ξερω αν αλλαξε κατι πριν κανα μηνα που την ειχα παρει..
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Γουάου... πόσων μηνών; preggo fucking στην Καισαριανή!!!
Αυτά είναι !!!
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.921
Κριτικές
3
Like
1.626
Πόντοι
216
παντως η ελενιτσα μας μια χαρα το παει αν και εγγυος ακομα τουλαχιστον δεν ξερω αν αλλαξε κατι πριν κανα μηνα που την ειχα παρει..

φημολογείται πως καποιος μαστορας απτο σαη γιορταζει την πατροτητα, τυπε!
ΑΞΙΟΣ!!!
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
Γουάου... πόσων μηνών; preggo fucking στην Καισαριανή!!!
Αυτά είναι !!!
  :wanker: Θα γίνουμε Ευρώπη;;;

Mόνο στο εξωτερικό το έχω κάνει αυτό που λές.

Και μάλιστα πριν 2 μήνες σε ένα μαγαζί ψάχναν γαμιάδες να γκαστρώσουν μία εργαζόμενη.  :cheesy:


"VORBESAMER GESUCHT, GRATIS FICKEN!
Ich brauche morgen für 12:00 Uhr eien Vorbesamer für Nina in der *******strasse 30 (*************)
Du solltest zwischen 25 und 35 Jahre alt sein und viel Sperma haben. Am Besten eine 2 Wochen-Ladung.
Wir treffen uns im Studio,Du spritzt ihr rein (max. 10 min) und gehst dann wieder. Absolut GRATIS für Dich.
Bitte nur gepflegte und verlässliche Schwänze mit viel Sperma."


Google Translate..

"PREGNANT WANTED TO FUCK FREE!
I need tomorrow for 12 o'clock ae ahead for Nina in the *********strasse 30 (**********)
You should be between 25 and 35 years old and have a lot of sperm. The best is a 2 week charge.
We meet in the studio, you inject it (max. 10 min) and then go again. Absolutely FREE for you.
Please only well-kept and reliable cocks with lots of sperm. "
 

sstx

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2012
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
μηπως καποιος μπορει να μου δωσει το τηλ
 

ashootingstar

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
91
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
0
υπαρχει τροπος επικοινωνιας; ή πας βουρ?
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Eπειδή είναι το πρωτο σας ποστ μετα την εγγραφή, διαβάστε σε προηγουμενες σελίδες , τί και πώς (δεν) γίνεται :)
 

danni

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
852
Κριτικές
3
Like
94
Πόντοι
6
καβλωσα με ε το preggo fucking! ειχα παρει μια πριν καμμια 5ετια ηταν 6 μηνων την ξεκολιασα!
 

nightknight

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2014
Μηνύματα
141
Like
1.984
Πόντοι
201
σημερα το μεσημερι περασα απο δω , χτυπησα το κουδουνι αλλα δεν ανοιξαν , πηρα τηλεφωνο απο τα 3 νουμερα που εχω
απαντησαν στο ενα αλλα η κυρια Γιαννα ειπε ότι δεν εχει κοπελα.
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Περιμένει να γεννήσει η Ελενίτσα φαίνεται... :2funny: :2funny:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 173019

Επισκέπτης
Καλησπέρα,

Εγώ θα ήθελα να κάνω μια πιο ερώτηση αφού έχω διαβάσει δυο πράγματα πιο πρίν.
Ποια είναι η σωστή διαδικασία που πρέπει να ακολουθήσω προκειμένου να μπω στο ελαιοτριβίο?
Πρέπει να παω μαζί με κάποιον αυτο είναι ιοθεσία?

Φιλικα
 

gademis

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
196
Κριτικές
12
Like
43
Πόντοι
11
Η Ελενίτσα έχει φύγει για την γέννα , στην  κουβέντα που έκανα με την κερά Γιάννα, φάνηκε ότι δεν την περιμένει να γυρίσει...

Στα υπόλοιπα είχε ένα ρουμάνακι - ούτε όνομα δεν θυμάμαι με υπηρεσίες business as usual. H Γιάννα διατείνεται ότι έχει φέρει και άλλες δύο κοπέλες τώρα που έφυγε η Ελενίτσα και δεν τις σαμποτάρει... (εγώ προσωπικά αν δεν δω με τα μάτια μου δεν πιστεύω τίποτα!)

Α και μονοποστάδες μη μου στέλνετε μηνύματα για τηλέφωνα ή να σας πάμε βόλτα δεν θα απαντήσω.
 

hondata82

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2017
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
ρε παιδια πως επικοινωνούμε με το μαγαζι; που στελνουμε για τηλ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom