Νέα

Πάολα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kokolongos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 162K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.744
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
το γλυκεια μου δεν πηγαινε για σενα siropiaste ετσι;;; μην μπερδευομαστε!!!!!
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.744
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
θα πας διακοπουλες Παολιτσα?? που αν επιτρεπεται???
θα εισαι τρελα με τις γραμμες του μπικινι μετα...οταν γυρισεις
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
παιδιά καληνυχτίζω....αύριο δουλειά οπότε είναι και ώρα για χαλάρωση... καληνύχτα ... :-* :-* :-* :-* :-*
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Εσυ γιατι αρπαχτηκες τωρα?Εβρισα κανενα?Το αυτονοητο ειπα αν δε το καταλαβες...
άμα δεν θέλεις φίλε μην την πέρνεις την κοπέλα δεν σε πιέσαμε κιώλας αλλά δεν αρπαχτικά άμα νομίζεις αυτό τα πράγμα είναι καθάρά η πας η δεν πάς . Πάντα φιλικά .
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
άμα δεν θέλεις φίλε μην την πέρνεις την κοπέλα δεν σε πιέσαμε κιώλας αλλά δεν αρπαχτικά άμα νομίζεις αυτό τα πράγμα είναι καθάρά η πας η δεν πάς . Πάντα φιλικά .
Ρε συ απλα δε θα γουσταρες οι περιπτωσεις που να μη λεμε ευχαριστω σε ιεροδουλες να ειναι μετρημενες στα δακτυλα του ενος χεριου?Αυτο ενοουσα ρε μαν,relax..Ενοειται οτι θελω να παω με Παολα και ειναι στα υποψην..
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
καλα τώρα μην περιμένεις πολύ λίγες λένε ευχαριστώ αλλά οκ όλα καλά να πας και να περάσεις ωραία γιατί η κοπέλα δεν πέζεται .
 

samy

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2008
Μηνύματα
680
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Εκ μέρους της διευθύνσεως ενημερώνουμε τους αγαπητούς μας πελάτες οτι πλέον η Πάολα προσφέρει πέραν των κλασικών προγραμάτων και το πρόγραμμα:
¨Η καθηγήτρια και ο άτακτος  μαθητής¨.
         
 

siropiastos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
941
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1.230
Εκ μέρους της διευθύνσεως ενημερώνουμε τους αγαπητούς μας πελάτες οτι πλέον η Πάολα προσφέρει πέραν των κλασικών προγραμάτων και το πρόγραμμα:
¨Η καθηγήτρια και ο άτακτος  μαθητής¨.
           

Μπορουμε να το κανουμε καθηγητης και μαθητρια; ειμαι και μεγαλυτερος της, δε μου παει!!

Τι λεμε βραδιατικα...Θα γυρναει στον υπνο της.. :grin:
 

kwstaswd

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
1
ε μα γαμωτο ψαρωνει κι αυτος!! Οχι οχι εγω τον ενημερωνα γενικα να προσεχει...αν και δεν ειναι της βρωμοδουλειας, φαινεται νομιζω. Γεια σου ρε Κωστη  :dancing:

Eυχαριστω αδελφε!!
 

Carlos78

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
457
Like
0
Πόντοι
1
Πριν από λίγο γύρισα από Φραντζή 47, η κοπέλα είναι άπαιχτη, είναι φοβερή και παρόλο που είχα αρκετό τράκ κατάφερε να με ξεαγχώσει και να περάσουμε καλά, πήρα το πρόγραμμα των 100 Ευρώ και πιστευω ότι αξίζει, από σήμερα έγινα και εγώ μέλος του club με τους θαυμαστές-φίλους της Πάολα, thanks Παολα, φιλιά :-*
 

kwstaswd

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
1
Πριν από λίγο γύρισα από Φραντζή 47, η κοπέλα είναι άπαιχτη, είναι φοβερή και παρόλο που είχα αρκετό τράκ κατάφερε να με ξεαγχώσει και να περάσουμε καλά, πήρα το πρόγραμμα των 100 Ευρώ και πιστευω ότι αξίζει, από σήμερα έγινα και εγώ μέλος του club με τους θαυμαστές-φίλους της Πάολα, thanks Παολα, φιλιά :-*
Tυχερος εισαι φιλε μου Εγω δεν τα καταφερα να την γνωρισω σημερα
Πως ηταν απο κοσμο? Περιμενες πολυ? Ειχε πολυ κοσμο μεσα? Πες μου σε παρακαλω
 

Carlos78

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
457
Like
0
Πόντοι
1
Παρόλο που πήγα 11¨00 με 12¨00 που θα είχε το λιγότερο κόσμο περίμενα κανένα 40λεπτό, όταν όμως έφυγα (κατα τις 12¨20) νομίζω δεν είχε κανέναν εκείνη τη στιγμή, ήταν σαν να πηγαίνεις με την κοπέλα σου, μιλούσαμε, ήταν φιλική μαζί μου και γενικά έδειχνε και αυτό ήταν το σημαντικότερο για μένα ότι δεν βροσκόταν εκεί μόνο για την πράξη να τελειώσουμε και να φύγει, βέβαια πήρα και το πρόγραμμα των 100 Ευρώ που διαρκεί περισσότερη ώρα 
 

PROEDROS02

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Πέρασα κι εγώ σήμερα από Βριλήσσου 55 να επισκευθώ την Πάολα...Έμεινα πολύ ευχαριστημένος και σίγουρα θα ξαναπεράσω...
 

nikoscbr

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2007
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Παντως με τοσα θετικα που διαβαζω,εχω αρχισει να το σκεφτομαι κι εγω σοβαρα για επισκεψη στην Παολα,αν και απεχω αρκετα χρονια απ'το αθλημα.Παολα,τι μας εχεις κανει ολους κι εχουμε τρελαθει ετσι μαζι σου;
Ειδατε συναγωνιστες,τι κανει η φιλικη συμπεριφορα,η φυσικοτητα και η ευγενεια;
Παολα,λεω να'ρθω μια βολτα να σε γνωρισω απο κοντα,απ'οσα διαβαζω εχω σχηματισει την καλυτερη γνωμη για σενα,νομιζω οτι θα περασουμε ομορφα.Να ξερεις εχεις πολλες συμπαθειες εδω μεσα.. :) ;)

 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
Παντως με τοσα θετικα που διαβαζω,εχω αρχισει να το σκεφτομαι κι εγω σοβαρα για επισκεψη στην Παολα,αν και απεχω αρκετα χρονια απ'το αθλημα.Παολα,τι μας εχεις κανει ολους κι εχουμε τρελαθει ετσι μαζι σου;
Ειδατε συναγωνιστες,τι κανει η φιλικη συμπεριφορα,η φυσικοτητα και η ευγενεια;
Παολα,λεω να'ρθω μια βολτα να σε γνωρισω απο κοντα,απ'οσα διαβαζω εχω σχηματισει την καλυτερη γνωμη για σενα,νομιζω οτι θα περασουμε ομορφα.Να ξερεις εχεις πολλες συμπαθειες εδω μεσα.. :) ;)
δεν ξέρω αν θα δουλέψω μια δύο μέρες αυτή την εβδομάδα πριν φύγω για τις διακοπές μου. σ'ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια και να έρθεις φυσικά να τα πούμε...υπόσχομαι να κάνω ότι μπορώ να μην μετανιώσεις που ξαναθυμήθηκες το άθλημα... ;)
 

menis

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2006
Μηνύματα
604
Like
3
Πόντοι
6
παολα τα χιλιασες στο δικο σου θρεντ!!!!αντε και 10000 ποστ!χαχαχαχ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom