Νέα

Πάολα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kokolongos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 162K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Carlos78

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
457
Like
0
Πόντοι
1
συγνωμη τωρα τι περιμενεις να σου απαντησει, ναι, μπορει και να παθεις;; Μη φοβασαι κι εκεινη προσεχει για τον εαυτο της οσο κι εμεις και χαιρει της εμπιστοσυνης μας. Τωρα, αμα προσεχεις κι εσυ και γενικως αποφευγεις τα ακαποτα, τα γλωσσοφιλα, κλπ επικινδυνα, θα εισαι οκ. Ελπιζω.
ΟΚ φίλε έχεις δίκιο
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
ποση ωρα ειναι δλδ?
παει με χρονοχρεωση? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ώρα...αυτό στην ουσία είναι το πρόγραμμα των 100. περισσότερη ώρα..αν και γενικά προσπαθώ να περνάτε καλά. ανεξάρτητα με το πρόγραμμα.
 

kwstaswd

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
1
Σε ποιο STUDIO νομιζεις οτι ειναι ποιο χαλαρα απο κοσμο? (παντα για πρωινη βαρδια) Ευχαριστω και παλι και συγνωμη για την ενοχληση
 

Carlos78

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
457
Like
0
Πόντοι
1
Σε οποια και να πας, να γραψεις κριτικη ε;; ....

Υ.Γ. Παολακι καλησπερα  >:cheesy:
εννοείται, to site αυτό είναι πολύ χρήσιμο χάρη στη συμβολή όλων, τό μονο κακό είναι ότι το κόβουνε στο γραφείο μου στη δουλειά όπως και όλα τα χχχ sites
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Σε ποιο STUDIO νομιζεις οτι ειναι ποιο χαλαρα απο κοσμο? (παντα για πρωινη βαρδια) Ευχαριστω και παλι και συγνωμη για την ενοχληση
Αυτό είναι καθαρά θέμα τύχης φιλαράκι.Συνήθως όμως πρωϊνές ώρες είναι πιο χαλαρά γι'αυτό και γω προσωπικά κάνω εξορμήσεις πρωϊ και μεσημέρι.
 

siropiastos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
941
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1.230
εννοείται, to site αυτό είναι πολύ χρήσιμο χάρη στη συμβολή όλων, τό μονο κακό είναι ότι το κόβουνε στο γραφείο μου στη δουλειά όπως και όλα τα χχχ sites

Καλα στη δικη μου εταιρια να δεις τη γινεται...ασε φιλε μου...για το ΚΑΛΟ σου ειναι...ξερω καλυτερα  :rockon:
 

mike35

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2007
Μηνύματα
300
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Παολα  αυριο ειδα εισαι φρατζη αν και κουρασμενοσ κατα τις 3.30 τα  λεμε
φιλια πολλα απο τωρα :rockon:
 

Carlos78

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
457
Like
0
Πόντοι
1
Παολα  αυριο ειδα εισαι φρατζη αν και κουρασμενοσ κατα τις 3.30 τα  λεμε
φιλια πολλα απο τωρα :rockon:
μήπως πρέπει να κλείσουμε ραντεβού απο τώρα για να μην περιμένουμε και πέφτει ο ένας πάνω στομν άλλον, βλέπω ότι έχει τρελάνει όλον τον κόσμο του site και όχι μόνο :)
 

kwstaswd

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
1
Παολα σε ενοχλει το δυνατο sex? To γρηγορο και δυνατο (καταλαβενεις τη ενοω)
 

siropiastos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
941
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1.230
τα πάχη σου τα κάλλη σου. μην τρελαίνεσαι με τέτοια πράγματα. άκου κορν φλέικς :huh:

μπα μωρε +5 απο το κανονικο μου ειμαι...στα κανονικα μου θελω να παω αλλα θελει αγωνα. Βιολογικα και χωρις ζαχαρη κιολας!!!

Που σαι, μη κανεις κανα σημαδι στο Καρλος και τρεχει μετα με την αλλη!!! Σε μενα κανε οσα θες :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom