Νέα

Πάολα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kokolongos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 162K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
απ'οτι βλεπω,η παολα πρεπει να ειναι το πιο δημοφιλες κοριτσι της Αθηνας.Δεν εχω ξαναδει τοσο μαζικη συμμετοχη και τοσο καλα λογια σε αντιστοιχο thread.Τι τους κανεις βρε Παολα και σ'εχουνε ερωτευτει ετσι ολοι;Παντως γεγονος ειναι οτι εισαι γλυκυτατη και το πιο σημαντικο απ'ολα απλη και προσγειωμενη-κατι που οι ελληνιδες εχουνε χασει προ πολλου.Παντως τοση μαζικη προτιμηση και λατρεια απ'ολο τον αρσενικο πληθυσμο της Αθηνας,πολυ σπανια εχω ξαναδει.Πολλα φιλια κοριτσι μου.  :)
ε εντάξει οχι και ερωτευμενοι...συμπάθειες νομίζω.
 

max1981

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
52
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Επιτελους μπορεσα και εγω μετα απο καιρο και πηγα και συναντησα το Παολακι στο 55 το σαββατο το μεσημερι.
Δεν εχω να πω πολλα.Οποιος εχει παει τα ξερει!
Η κοπελα ειναι απιστευτη σε ολα!!!!!!!!!!!!
Σε ευχαριστω πολυ Παολα μου!!!!!!!
Θα τα πουμε την τριτη το πρωι!!!!!!!!
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Oριστε που καταντησαμε,να λεμε ευχαριστω οταν περναμε καλα με ιεροδουλη,αντι να ειναι δεδομενο οτι θα περασουμε καλα...γεια σου ρε Ελλαδα.. :headbang:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.382
Κριτικές
61
Like
42.449
Πόντοι
22.785
Η κοπελα ειναι απαιχτη νομιζης οτι πας με την δικια σου........ :) :)
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Oριστε που καταντησαμε,να λεμε ευχαριστω οταν περναμε καλα με ιεροδουλη,αντι να ειναι δεδομενο οτι θα περασουμε καλα...γεια σου ρε Ελλαδα.. :headbang:
Και εσένα τι σε νοιάζει ? Άμα γουστάρεις μην γράφεις . Έμεις εδώ είμαστε Παολική .
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.148
Κριτικές
149
Like
2.831
Πόντοι
6.925
Oριστε που καταντησαμε,να λεμε ευχαριστω οταν περναμε καλα με ιεροδουλη,αντι να ειναι δεδομενο οτι θα περασουμε καλα...γεια σου ρε Ελλαδα.. :headbang:

Ποτέ δεν ήταν και δεν είναι δεδομένο ότι θα περνας καλά με ιερόδουλη. Οι ευχαριστίες προς την Πάολα είναι γιατί περνάμε παρα παρα παρα πολύ καλά.
 

Carlos78

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
457
Like
0
Πόντοι
1
Ποτέ δεν ήταν και δεν είναι δεδομένο ότι θα περνας καλά με ιερόδουλη. Οι ευχαριστίες προς την Πάολα είναι γιατί περνάμε παρα παρα παρα πολύ καλά.
τι κάνει ρε παιδιά πια και είναι τόσο καλή? αμα είναι θα την επισκεφτώ και εγώ αυριο εαν δεν κάνω λάθος είναι στη Φρατντζή, πόσο διαρκεί η όλη φάση? το πρόγραμμα με τα 100 είναι καλό?
 

babis007

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
79
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
10
Φίλε αν δεν πάς και δεν την συναντήσεις δεν έχει να λέει τίποτα.Πήγαινε με την κοπέλα, βγάλε το συμπέρασμα σου και μετά πίστεψε με, θα απαντήσεις μόνο σου στην ερώτηση που βάζεις.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Και εσένα τι σε νοιάζει ? Άμα γουστάρεις μην γράφεις . Έμεις εδώ είμαστε Παολική .
Εσυ γιατι αρπαχτηκες τωρα?Εβρισα κανενα?Το αυτονοητο ειπα αν δε το καταλαβες...

Ποτέ δεν ήταν και δεν είναι δεδομένο ότι θα περνας καλά με ιερόδουλη. Οι ευχαριστίες προς την Πάολα είναι γιατί περνάμε παρα παρα παρα πολύ καλά.
Ιδιες πιθανοτητες εχεις να περασεις καλα με ιεροδουλη στην ελλαδα και ιδιες στο εξωτερικο?Οχι οτι εχω παει στο εξωτερικο αλλα απο οτι ακουω βεβαιως..
 

kwstaswd

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
1
Γεια σου Παολα
Εχω επιρεαστει παρα πολυ με τοσα καλα λογια που εχω διαβασει για εσενα που μου ειναι αδυνατο να μη βαλω σε κυνδινο την σχεση μου αν και απεχω απο τον αγορεο ερωτα εδω και 8 χρονια.Πρεπει να ειναι μεγαλος ο κυνδινος γιατι με τοσους οπαδους φανταζομαιθα επικρατει κοσμοσυροη στο χωρο εργασιας! Μπορεις να μου πεις(η καποιος φιλος) ποτε ειναι η καλυτερη ωρα σε πρωινη βαρδια στη Φρατζη κατα προτιμηση με τον λυγοτερο δυνατον κοσμό? Αν υπαρχει τετοια ωρα στη βαρδια σου!!! Ανυπομωνω να ζησω και εγω το ονειρο!!!Ευχαριστω
 

Carlos78

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
457
Like
0
Πόντοι
1
Γεια σου Παολα
Εχω επιρεαστει παρα πολυ με τοσα καλα λογια που εχω διαβασει για εσενα που μου ειναι αδυνατο να μη βαλω σε κυνδινο την σχεση μου αν και απεχω απο τον αγορεο ερωτα εδω και 8 χρονια.Πρεπει να ειναι μεγαλος ο κυνδινος γιατι με τοσους οπαδους φανταζομαιθα επικρατει κοσμοσυροη στο χωρο εργασιας! Μπορεις να μου πεις(η καποιος φιλος) ποτε ειναι η καλυτερη ωρα σε πρωινη βαρδια στη Φρατζη κατα προτιμηση με τον λυγοτερο δυνατον κοσμό? Αν υπαρχει τετοια ωρα στη βαρδια σου!!! Ανυπομωνω να ζησω και εγω το ονειρο!!!Ευχαριστω
και εγώ επίσης θα χρειαζόμουν αυτές τις πληροφορίες, ξέρω ότι συνήθως είναι 10¨00 με 17¨00, βέβαια η κοσμοσυρροή είναι ένα πρόβλημα
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
Γεια σου Παολα
Εχω επιρεαστει παρα πολυ με τοσα καλα λογια που εχω διαβασει για εσενα που μου ειναι αδυνατο να μη βαλω σε κυνδινο την σχεση μου αν και απεχω απο τον αγορεο ερωτα εδω και 8 χρονια.Πρεπει να ειναι μεγαλος ο κυνδινος γιατι με τοσους οπαδους φανταζομαιθα επικρατει κοσμοσυροη στο χωρο εργασιας! Μπορεις να μου πεις(η καποιος φιλος) ποτε ειναι η καλυτερη ωρα σε πρωινη βαρδια στη Φρατζη κατα προτιμηση με τον λυγοτερο δυνατον κοσμό? Αν υπαρχει τετοια ωρα στη βαρδια σου!!! Ανυπομωνω να ζησω και εγω το ονειρο!!!Ευχαριστω
καλησπέρα!  :-*αυτό εξαρτάται από τη μέρα, άλλες το πρωί είναι χαλαρά και άλλες το μεσημεράκι.
 

Carlos78

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
457
Like
0
Πόντοι
1
γύρω στης 11.00 με 12.00. ελπίζω δηλαδή...
OK thanks, θα είναι η πρώτη φορά (μετά από μακροχρονη απουσία από τέτοια μαγαζιά λόγω σχέσης) και ελπίζω να είσαι καλή μαζί μου, το πρόγραμμα των 100 τι παραπάνω έχει?
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
OK thanks, θα είναι η πρώτη φορά (μετά από μακροχρονη απουσία από τέτοια μαγαζιά λόγω σχέσης) και ελπίζω να είσαι καλή μαζί μου, το πρόγραμμα των 100 τι παραπάνω έχει?
ώρα...αυτό στην ουσία είναι το πρόγραμμα των 100. περισσότερη ώρα..αν και γενικά προσπαθώ να περνάτε καλά. ανεξάρτητα με το πρόγραμμα.
 

Carlos78

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
457
Like
0
Πόντοι
1
ώρα...αυτό στην ουσία είναι το πρόγραμμα των 100. περισσότερη ώρα..αν και γενικά προσπαθώ να περνάτε καλά. ανεξάρτητα με το πρόγραμμα.
επειδή απέχω καιρό το μόνο που με φοβίζει είναι τα ΣΜΝ, δε νομίζω να πάθω τίποτα έτσι δεν είναι?
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
επειδή απέχω καιρό το μόνο που με φοβίζει είναι τα ΣΜΝ, δε νομίζω να πάθω τίποτα έτσι δεν είναι?
σαν τι να πάθεις? παράσημα σε μας δεν θα βρεις... όλα με προφύλαξη και ποτέ το βιβλιάριό μου δεν έχει σφραγιστεί για νόσημα. κάτι που μπορώ και να αποδείξω φυσικά.
 

siropiastos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
941
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1.230
επειδή απέχω καιρό το μόνο που με φοβίζει είναι τα ΣΜΝ, δε νομίζω να πάθω τίποτα έτσι δεν είναι?

συγνωμη τωρα τι περιμενεις να σου απαντησει, ναι, μπορει και να παθεις;; Μη φοβασαι κι εκεινη προσεχει για τον εαυτο της οσο κι εμεις και χαιρει της εμπιστοσυνης μας. Τωρα, αμα προσεχεις κι εσυ και γενικως αποφευγεις τα ακαποτα, τα γλωσσοφιλα, κλπ επικινδυνα, θα εισαι οκ. Ελπιζω.
 

Carlos78

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
457
Like
0
Πόντοι
1
σαν τι να πάθεις? παράσημα σε μας δεν θα βρεις... όλα με προφύλαξη και ποτέ το βιβλιάριό μου δεν έχει σφραγιστεί για νόσημα. κάτι που μπορώ και να αποδείξω φυσικά.
ΟΚ Παολάκι σε ευχαριστώ πολύ και εάν είσαι καλή θα έρχομαι συχνά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom