Νέα

Πάολα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kokolongos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 163K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Όντως. Από τη μία επιστρέφει (αν δε μας κάνει πλάκα ο πονηρός ινδιάνος  :grin: ) ίσως το κορυφαίο όνομα των τελευταίων χρόνων.
Και παλι ευτυχως η δυστυχως δεν σας κανω πλακα, ειναι γεγονος.
Σημερα Κυριακη πρωτη βαρδια στο Σολωμου 32 ισογειο.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Ας ελπίσουμε ότι θα δεήσουν να ανανεώσουν τις βάρδιες του μπάνερ πλέον.
Αλλιώς θα είναι σα να παίρνεις μεταγραφή τον Μέσι και να τον βάζεις να παίξει στο γήπεδο της Προοδευτικής. :2funny:
Ξεκιναει σημερα Κυριακη 10/4 στο Σολωμου 32 (κατω) στα Εξαρχεια πρωινη βαρδια (10:30-17:30)
 

fantaros25

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.589
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
εχουμε καμια ιδεα αν θα συνεχισει σ αυτη τη βαρδια και καθημερινες ?
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
Ξεκιναει σημερα Κυριακη 10/4 στο Σολωμου 32 (κατω) στα Εξαρχεια πρωινη βαρδια (10:30-17:30)

Κατσε ρε συ, δηλαδη θα υπαρχει απο αυριο Παολα με 30 γιουργια???? Γιατι αυτη η τιμη αναφερεται στο σαιτ του μαγαζιου
Αυτο μου φαινεται προβληματικο εν τη γενεσει του, γιατι με τη δεδομενη αυτη προσφορα, η αντιστοιχη ζητηση θα ειναι ΑΠΕΙΡΗ, και θα υπαρξει διαταραχη του ολου μπουρδελοδικτυου της πολης. Δηλαδη, τα αλλα μαγαζια θα αδειασουν, ολος ο ενδιαφερομενος πληθυσμος που διαβαζει ιντερνετ θα παει Εξαρχεια, και παλι ομως, ματαια θα παει, γιατι δεν θα μπορεσει να καλυφθει. Ενα μουνι εχει η κοπελα... Οχι εκατο!

Λεω τελειως σοβαρα οτι πρεπει να αυξηθει η τιμη. Με τα 30, ουτε εμεις θα κανουμε τη δουλεια μας (αμα ειναι απειροι στην αναμονη,η κοπελα θα βιαζεται ελεεινα), ουτε το εν λογω μαγαζι, ουτε και τα υπολοιπα μαγαζια,που απλα θα ανοιξουν απογευμα...Ας το πανε 40, να ευθιγραμμιστουν με κατι αλλα της Κων/λεως και να εξισορροπηθει λιγο η κατασταση. Θα πανε αυτοματως στα 40 και τα Κασσανδρας, και θα ειμαστε μετα ολοι ικανοποιημενοι! Με λιγα λογια, το συστημα θα ξαναερθει σε ισορροπια
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Κατσε ρε συ, δηλαδη θα υπαρχει απο αυριο Παολα με 30 γιουργια???? Γιατι αυτη η τιμη αναφερεται στο σαιτ του μαγαζιου
Αυτο μου φαινεται προβληματικο εν τη γενεσει του, γιατι με τη δεδομενη αυτη προσφορα, η αντιστοιχη ζητηση θα ειναι ΑΠΕΙΡΗ, και θα υπαρξει διαταραχη του ολου μπουρδελοδικτυου της πολης. Δηλαδη, τα αλλα μαγαζια θα αδειασουν, ολος ο ενδιαφερομενος πληθυσμος που διαβαζει ιντερνετ θα παει Εξαρχεια, και παλι ομως, ματαια θα παει, γιατι δεν θα μπορεσει να καλυφθει. Ενα μουνι εχει η κοπελα... Οχι εκατο!

Λεω τελειως σοβαρα οτι πρεπει να αυξηθει η τιμη. Με τα 30, ουτε εμεις θα κανουμε τη δουλεια μας (αμα ειναι απειροι στην αναμονη,η κοπελα θα βιαζεται ελεεινα), ουτε το εν λογω μαγαζι, ουτε και τα υπολοιπα μαγαζια,που απλα θα ανοιξουν απογευμα...Ας το πανε 40, να ευθιγραμμιστουν με κατι αλλα της Κων/λεως και να εξισορροπηθει λιγο η κατασταση. Θα πανε αυτοματως στα 40 και τα Κασσανδρας, και θα ειμαστε μετα ολοι ικανοποιημενοι! Με λιγα λογια, το συστημα θα ξαναερθει σε ισορροπια

50 ευρω ειναι η επισκεψη.

Ασε τι γραφει το site........
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Θα τους κανω μηνυση για παραπλανηση καταναλωτη  :2funny: :2funny: :2funny:
Αυριο πρωι ολοι στο ΙΝΚΑ

Δεν υπαρχει κρατος,πια???
Το site του Σολωμου 32 ειναι απαρχαιομενο.

Ισως τωρα με την παολα ενεργοποιηθει.
 

ionas1980

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2011
Μηνύματα
237
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Πάντως περίεργο που ξεκινάει απο αυτό το στούντιο και δεν ξεκινάει απο κάποιο γνωστό
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
2.011
Πόντοι
5.975
Μωρέ.. γνωστό.. ειναι  και  αυτό απο παλια ... :)
το θεμα ειναι  ότι  αν  μπεις εκει ..  με το φως της μέρας σε βλέπει .. ολη η Αθήνα .... :tickedoff: :o
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
Πάντως περίεργο που ξεκινάει απο αυτό το στούντιο και δεν ξεκινάει απο κάποιο γνωστό

Φιλε, αμα η κοπελα παει σε ενα μαγαζι που τωρα εχει ταριφα 30 Ευρω, και την παει στα 50, ειναι προφανες οτι το credit-και κατ'επεκταση τα λεφτα θα πανε σ'εκεινη
Παλια ισως την χαντακωνε η ανωνυμια του εν λογω μαγαζιου,αλλα τωρα με το ιντερνετ, θα ειναι σαν να ξαναγυρισε στο Φραντζη
Οι ιδιοι θα πανε παλι να την δουν
Ισως λοιπον να ειναι καλη κινηση...Κι εγω γενικα χαιρομαι να παιρνουν οι κοπελες οσο το δυνατον περισσοτερο μερος της πληρωμης. Αν ηταν δυνατον και ολο το ποσο. Δε γουσταρω τους "ενδιαμεσους"/ Απλα ισως να ειναι κακος ο χωρος-δεν εχω παει και ποτε για να ξερω

ΥΓ Cheyenne,δεδομενου οτι υπαρχουν αξιοπρεπη στουντιακια με 40, εγω νομιζω οτι στα 40 θα κατσει η μπιλια...Αν το βαλουν 50 με τον τσαμπουκα του ονοματος, τι να πω...Χαλαλι! Αλλα μαλλον δυσκολο
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
ΥΓ Cheyenne,δεδομενου οτι υπαρχουν αξιοπρεπη στουντιακια με 40, εγω νομιζω οτι στα 40 θα κατσει η μπιλια...Αν το βαλουν 50 με τον τσαμπουκα του ονοματος, τι να πω...Χαλαλι! Αλλα μαλλον δυσκολο

Ες αυριον τα σπουδαια.......

θα δουμε.
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
Μωρέ.. γνωστό.. ειναι  και  αυτό απο παλια ... :)
το θεμα ειναι  ότι  αν  μπεις εκει ..  με το φως της μέρας σε βλέπει .. ολη η Αθήνα .... :tickedoff: :o

Θα παω κατα τις 10 κ μιση, που ολοι οι φιλοι μου θα κοιμουνται...
(Και ειναι πολλοι ρε πουστη μου!/ αμα με πετυχουν θα φαω τρελο κραξιμο απο αυτους τους γαμωκουλτουριαρηδες αγαπουληδες)
 

ionas1980

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2011
Μηνύματα
237
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Εγώ λέω,μήπως το πήρε αυτή το μαγαζί. Πάντως όσο και να είναι η τιμή τα μισά πάνε για το μαγαζί
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
εχουμε καμια ιδεα αν θα συνεχισει σ αυτη τη βαρδια και καθημερινες ?
Οι πρωτες πληροφριες λενε πως θα κανει 3 βαρδιες την εβδομαδα πρωινα......
Ποιες μερες ομως, ακομα δεν το ξερουμε.
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
Εγώ λέω,μήπως το πήρε αυτή το μαγαζί. Πάντως όσο και να είναι η τιμή τα μισά πάνε για το μαγαζί

Ναι μωρε,κατι καλο εχει πεσει στο τραπεζι...
Δεν γινονται τυχαια τετοια κορυφαια deals!
Ο Beckham πηγε για πλακα στους LA Galaxy,απο 'κει που ηταν στη Ρεαλ??

Εγω παντως επαναλαμβανω: Να 'ναι καλα η κοπελα και να τα κονομαει
Εγω εχω τις καλυτερες αναμνησεις, κι αμα λαχει θα ξαναπαω και καποια στιγμη στο μελλον  (ή και σχετικα αμεσα/ εξαρταται απο τα λεφτα)

 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.517
Κριτικές
61
Like
42.869
Πόντοι
22.785
[size=16pt]GoD is a GirL !![/size]

Τέλος ...............
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Νεωτερα για τις τιμες:

Η Παολα στο απλο προγραμμα ξεκιναει απο 40 ευρω.........
 

altgreek74

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
496
Κριτικές
2
Like
20
Πόντοι
1
Ρε παιδια μιλαμε για την Παολα την Ελληνιδα (η Ελληνοισπανιδα) που ηταν και απο Βριλλησου μερια αλλα και Αγιου Μελετιου? Αυτη που ειχε ψηφιστει και Miss Bourdella πριν καποια χρονια?
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Ρε παιδια μιλαμε για την Παολα την Ελληνιδα (η Ελληνοισπανιδα) που ηταν και απο Βριλλησου μερια αλλα και Αγιου Μελετιου? Αυτη που ειχε ψηφιστει και Miss Bourdella πριν καποια χρονια?
Ακριβως.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.517
Κριτικές
61
Like
42.869
Πόντοι
22.785
Τα χέρια μου 'δωσες  μα πως να τα κρατήσω,
είμαι ένα ψέμα μιας αλήθειας που φυλλορροεί,
στον κόσμο σου καρδιά μου πως να ζήσω,
πίκρα στα χείλη σου θ' αφήσω ένα πρωί.

Μικρή μου ανεμώνη των ονείρων,
είμαι ένα όστρακο λερό, λεηλατημένο............
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom