Νέα

Πάολα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kokolongos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 163K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλά, αυτός τι ζόρι τραβάει με την Πάολα; Δεν του έκανε τα βίτσια;


Αγορίνα μου,άνθρωπος που έφτιαξε σάιτ για να την λέει σε όλο τον κόσμο,επειδή 2 μαλάκες του έβριζαν την μάνα,από κει κ πέρα καταλαβαίνεις τι καμμένο ζώο είναι.
Μέχρι και η οικογενεια του τον έχει κλάσει...ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΩ...
Και ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΤΟΥΣ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΥΣ....όπως λεέι κ η υπογραφή μου.
 

sketo_teras

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Αγορίνα μου,άνθρωπος που έφτιαξε σάιτ για να την λέει σε όλο τον κόσμο,επειδή 2 μαλάκες του έβριζαν την μάνα,από κει κ πέρα καταλαβαίνεις τι καμμένο ζώο είναι.
Μέχρι και η οικογενεια του τον έχει κλάσει...ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΩ...
Και ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΤΟΥΣ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΥΣ....όπως λεέι κ η υπογραφή μου.

ουστ από δω εσύ.. που είναι τα οικολογικά σου αισθήματα ρεεεεεεεεεεεεεε
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.499
Κριτικές
22
Like
366
Πόντοι
5.795
ουστ από δω εσύ.. που είναι τα οικολογικά σου αισθήματα ρεεεεεεεεεεεεεε
αριωνα 55 ήθελα νά ξέρω τί σουχει κάνει η κοπελα καί τήν  χτυπας έτσι..τώρα πού προσσπαθεί νά φτιάξει τήν ζωή της..θάθελα νά σέ βάλω σέ σάκο γιά μπόξ καί νά κάνω καθημερινή προπονηση μέ κάτι φιλαρακια .....γιά νά πάει καλά η χρονιά
 

Geil

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2010
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
καλή τύχη  κουκλίτσα μου σύντομα θα ξανά φτιάξουν όλα  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

τι κάνει πάλι ο βλάκας ο χοντρός παίρνει μάτι και τον παίζει  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

tse2000B

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
8
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
Καλή αρχή στην καινούρια σου ζωή.Αξίζεις πολλά, κρίμα που δεν σε είδα μια τελευταία φορά ,να είσαι πάντα καλά.
Shine on you Crazy Diamond
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537

ειχα την τυχη να την παρω καποια φορα. φοβερη κοπελα-και στο κρεβατι και γενικοτερα...
θα μπορουσα να βγω για καφε μαζι της
δεν ξερω γιατι σταματησε αλλα κατα βαθος χαιρομαι...αντε,καλη τυχη απο 'δω και περα σε ο,τι κανεις!
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
αριωνα 55 ήθελα νά ξέρω τί σουχει κάνει η κοπελα καί τήν  χτυπας έτσι..τώρα πού προσσπαθεί νά φτιάξει τήν ζωή της..θάθελα νά σέ βάλω σέ σάκο γιά μπόξ καί νά κάνω καθημερινή προπονηση μέ κάτι φιλαρακια .....γιά νά πάει καλά η χρονιά

καλά ρε μαλάκα ποιός σου είπε ότι είμαι ο αρίωνας??????????????????????
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.499
Κριτικές
22
Like
366
Πόντοι
5.795
καλά ρε μαλάκα ποιός σου είπε ότι είμαι ο αρίωνας??????????????????????
μήν θυμώνεις σκετο τερας μου δεν απευθύνομε σε σένα,άλλωστε σέ πάω.. διάβασε καλύτερα  τό νικ πού αναφερομε πού είναι αυτός ο παλιανθρωπος...δέν φαντάζεσετί προβλήματα εχει δημιουργήσει σε μας τους παλιούς...
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.517
Κριτικές
61
Like
42.869
Πόντοι
22.785
μήν θυμώνεις σκετο τερας μου δεν απευθύνομε σε σένα,άλλωστε σέ πάω.. διάβασε καλύτερα  τό νικ πού αναφερομε πού είναι αυτός ο παλιανθρωπος...δέν φαντάζεσετί προβλήματα εχει δημιουργήσει σε μας τους παλιούς...
:thumbsup:
 

tonydeus

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2008
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Λόγω υποχρεώσεων απείχα και δεν ξέρω πως και γιατί εγκατέλειψες το χώρο.Καλή σταδιοδρομία στη νέα σου αρχή Παολάκι. ;)
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Μια ακομα δυναμικη επιστροφη στον χωρο των ιδρυματων.

Απο αυριο θα ειναι και παλι μαζι μας η [size=16pt]ΠΑΟΛΑ [/size]ενα απο τα καλυτερα και ομορφοτερα κοριτσια που περασαν απ τα studio της Αθηνας.

Ειμαστε βεβαιοι, οτι στο [size=14pt]ΣΥΝΤΟΜΟ [/size]περασμα της, θα εκτοξευσει και παλι στα υψη την libido μας, οπως μονο αυτη ξερει...........

Με την μονη διαφορα οτι δεν θα ειναι στο Φραντζη 47.
Συντομα θα μαθουμε ποιο θα ειναι το studio που θα εργαζεται.
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
Μια ακομα δυναμικη επιστροφη στον χωρο των ιδρυματων.

Απο αυριο θα ειναι και παλι μαζι μας η [size=16pt]ΠΑΟΛΑ [/size]ενα απο τα καλυτερα και ομορφοτερα κοριτσια που περασαν απ τα studio της Αθηνας.

Ειμαστε βεβαιοι, οτι στο [size=14pt]ΣΥΝΤΟΜΟ [/size]περασμα της, θα εκτοξευσει και παλι στα υψη την libido μας, οπως μονο αυτη ξερει...........

Με την μονη διαφορα οτι δεν θα ειναι στο Φραντζη 47.
Συντομα θα μαθουμε ποιο θα ειναι το studio που θα εργαζεται.

ΜΙΛΑΣ ΣΟΒΑΡΑ CHEYENNE? Πρόκειται για πολύ καλό νέο. Έχω τις καλύτερες αναμνήσεις από την Πάολα. Ξέρω ότι είχε σταματήσει πριν 1,5 και παραπάνω χρόνο (μού το είχε πει η ίδια ότι θα σταμάταγε την τελευταία φορά που την επισκέφτηκα) και νόμιζα ότι δεν θα την ξαναδω. Ξέρεις αν θα δουλεύει Φραντζή 47;
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
ΜΙΛΑΣ ΣΟΒΑΡΑ CHEYENNE? Πρόκειται για πολύ καλό νέο. Έχω τις καλύτερες αναμνήσεις από την Πάολα. Ξέρω ότι είχε σταματήσει πριν 1,5 και παραπάνω χρόνο (μού το είχε πει η ίδια ότι θα σταμάταγε την τελευταία φορά που την επισκέφτηκα) και νόμιζα ότι δεν θα την ξαναδω. Ξέρεις αν θα δουλεύει Φραντζή 47;
Eιναι (ευτυχως η δυστυχως) αληθεια

ΔΕΝ θα ειναι στο Φραντζη, αλλα σε αλλη αλυσιδα.
Μολις μαθω κατι νεοτερο θα ενηεμρωσω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom