Νέα

Πάολα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kokolongos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 163K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Παιδια να ειστε ολοι καλα ΚΑΙ ΝΑ ΓΑΜΑΤΕ ΑΣΥΣΤΟΛΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ.ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΕΛΛΑΔΙΣΤΑΝ ΟΥΤΕ ΝΑ ΓΑΜΗΣΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ.ΚΑΛΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΜΑΤΑ ΣΤΟΝ ΑΛΕΞ ΚΑΙ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟΝ ΤΡΑΒΙΧΤΗΚΕ ΑΔΙΚΑ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΙΤΕ ΕΠΕΙΔΗ ΚΥΡΙΑΡΧΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΑΦΟΡΑ ΑΣ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΤΑ ΜΙΣΗ ΚΑΙ ΑΣ ΠΙΑΣΟΥΜΕ ΤΟ ΓΑΜΗΣΙ.
Δεν θα σου σβηστεί κανένα μήνυμα φίλε.Στο εγγυώμαι εγώ.Οι κανόνες του forum αναφέρουν για μόνιμους Κεφαλαίους χαρακτήρες σε όλο το μήνυμα.Εσύ δεν έχεις κάνει κάτι τέτοιο και είσαι οκ.  :rockon:
 

CIVIL111

Μέγας
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
22
Like
18
Πόντοι
4.175
Δεν θα σου σβηστεί κανέναν μήνυμα φίλε.Στο εγγυώμαι εγώ.Οι κανόνες του forum αναφέρουν για μόνιμους Κεφαλαίους χαρακτήρες σε όλο το μήνυμα.Εσύ δεν έχεις κάνει κάτι τέτοιο και είσαι οκ.  :rockon:

ο γνωστος -παλιος - καλος .......Vrikolakas...... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
Δεν θα σου σβηστεί κανέναν μήνυμα φίλε.Στο εγγυώμαι εγώ.Οι κανόνες του forum αναφέρουν για μόνιμους Κεφαλαίους χαρακτήρες σε όλο το μήνυμα.Εσύ δεν έχεις κάνει κάτι τέτοιο και είσαι οκ.  :rockon:
Vrikolaka... :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

Επισκέπτης
Δεν θα σου σβηστεί κανένα μήνυμα φίλε.Στο εγγυώμαι εγώ.Οι κανόνες του forum αναφέρουν για μόνιμους Κεφαλαίους χαρακτήρες σε όλο το μήνυμα.Εσύ δεν έχεις κάνει κάτι τέτοιο και είσαι οκ.  :rockon:

ελευθερια λογου :rockon: :rockon: ειχε αρχισει να μου λειπει τον τελευταιο καιρο :rockon: :rockon:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
Παολακι  ;)
το μελετησαμε και νατο  :rockon: :rockon:
Εισαι το γουρι μου!!!
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
PIATSA όλο αυτό μας έκανε και γνωρίσαμε και άλλα άτομα που συμπαθούσα αλλά δεν είχα συναντήσει ποτέ. :-* :-* :-* :-* :-*..
Κι εγω το ιδιο Παολακι  ;)
Κι εσενα κι αλλα παιδια φυσικα!
Και ολοι ειναι ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ!!
 

Επισκέπτης
PIATSA όλο αυτό μας έκανε και γνωρίσαμε και άλλα άτομα που συμπαθούσα αλλά δεν είχα συναντήσει ποτέ. :-* :-* :-* :-* :-*..
εγω θα ελεγα οτι ξεσκαρταρισαν οι σωστοι κ οι ''πιστοι'' απο τους σκατοψυχους κ τους τσατσους :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

βεβαια τωρα που ειναι ανοιχτο το σαιτ θα ξαναμπουν ολοι κ ρουφιανοι κ κλωνοι κ απολα :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
εγω θα ελεγα οτι ξεσκαρταρισαν οι σωστοι κ οι ''πιστοι'' απο τους σκατοψυχους κ τους τσατσους :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

βεβαια τωρα που ειναι ανοιχτο το σαιτ θα ξαναμπουν ολοι κ ρουφιανοι κ κλωνοι κ απολα :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
Ας μπουν να κλάψουν λίγο...
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Ξανα και παλι μαζι ολοι. Φιλακια πολλα στο μωρακι μου :-* :-* :-* και την καλησπερα μου σε ολους. :rockon: :rockon: :rockon:
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Ξανά πάλι όλοι μαζί στο σπίτι μας φιλαράκια μου καλά  ;) ;) ;) . Καλησπέρα παολάκι μου και ΚΟΜΑΝΤΟ . :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom