Νέα

Πάολα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kokolongos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 163K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (0 μέλη και 27 επισκέπτες)

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Διάβαζα κι απαντούσα στα μοτοσυκλεττοθρέντ ΚΟΜΑΝΤΟ, ορίστε, νά μαι πάλι, καλά είσαι φίλε?
Καλα λεω φιλαρακι. Τα κοριτσια μας θελουν παρεα. Δεν πρεπει να τα αφηνουμε μονα τους ρε συ. Για μας μπαινουν ετσι κι αλλιως. :rockon: :rockon: :rockon:
 

bonbenito

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.683
Like
5
Πόντοι
16
Καλα λεω φιλαρακι. Τα κοριτσια μας θελουν παρεα. Δεν πρεπει να τα αφηνουμε μονα τους ρε συ. Για μας μπαινουν ετσι κι αλλιως. :rockon: :rockon: :rockon:
Σωστό αυτό που λές, κι μου δίνεις την ευκαιρία να πώ κιόλας ότι όλα τα κορίτσια της παρέας κάνουν εξαιρετική δουλειά στον τομέα των δημοσίων σχέσεων, έτσι ώστε εμείς τα αγοράκια να αισθανόμαστε πολύ άνετα όταν έρθει η ώρα να τις επισκεφτούμε. Μπράβο στα κορίτσια και την Πάολα πρώτα απ όλες αφού από τον λίγο καιρό που μαι εδώ, νομίζω ότι αυτή είναι η πρώτη διδάξασα αυτής της συμπεριφοράς. Αστέρι σε όλα της. :rockon:
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
Σωστό αυτό που λές, κι μου δίνεις την ευκαιρία να πώ κιόλας ότι όλα τα κορίτσια της παρέας κάνουν εξαιρετική δουλειά στον τομέα των δημοσίων σχέσεων, έτσι ώστε εμείς τα αγοράκια να αισθανόμαστε πολύ άνετα όταν έρθει η ώρα να τις επισκεφτούμε. Μπράβο στα κορίτσια και την Πάολα πρώτα απ όλες αφού από τον λίγο καιρό που μαι εδώ, νομίζω ότι αυτή είναι η πρώτη διδάξασα αυτής της συμπεριφοράς. Αστέρι σε όλα της. :rockon:
Εγώ πάλι μπαίνω γιατί όταν είμαι καμιά φορά πεσμένη μου λέτε γλυκόλογα και με ανεβάζετε... :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Πριν λιγες μερες η ΚΥΡΙΑ Natali μου εδωσε ενα γερο χαστουκι που θα το θυμαμαι για παντα. Μπηκε κατα τις 7.00 το απογευμα και ειπε καλησπερα και δεν της απαντησε κανενας μεχρι τις 11,00 ρε συ φιλαρακι και εβαλε τα κλαματα. Τελικα μονο την παρτη μας κοιταμε ολοι? :think: :think: :think: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
Πριν λιγες μερες η ΚΥΡΙΑ Natali μου εδωσε ενα γερο χαστουκι που θα το θυμαμαι για παντα. Μπηκε κατα τις 7.00 το απογευμα και ειπε καλησπερα και δεν της απαντησε κανενας μεχρι τις 11,00 ρε συ φιλαρακι και εβαλε τα κλαματα. Τελικα μονο την παρτη μας κοιταμε ολοι? :think: :think: :think: :headbang: :headbang: :headbang:
Παλιόπαιδα.... :bottom: :bottom: :bottom: στεναχωρήσατε την Ναταλί??????? :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:  :grin: :grin: :grin: :grin:
 

bonbenito

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.683
Like
5
Πόντοι
16
Δυστυχώς, αυτό που λες ΚΟΜΑΝΤΟ ισχύει σε μεγάλο βαθμό. Ελάχιστες είναι οι εξαιρέσεις, γνωρίζεις ποιοί είναι που προσπαθούν να χουν μια φιλική και ευχάριστη επικοινωνία επι καθημερινής βάσεως με τα καλά μας τα κορίτσια
 

aris63

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
616
Πριν λιγες μερες η ΚΥΡΙΑ Natali μου εδωσε ενα γερο χαστουκι που θα το θυμαμαι για παντα. Μπηκε κατα τις 7.00 το απογευμα και ειπε καλησπερα και δεν της απαντησε κανενας μεχρι τις 11,00 ρε συ φιλαρακι και εβαλε τα κλαματα. Τελικα μονο την παρτη μας κοιταμε ολοι? :think: :think: :think: :headbang: :headbang: :headbang:
οχι βεβαια...
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.436
Κριτικές
5
Like
66.959
Πόντοι
12.056
Καλησπερα σε ολους... :rockon:

Παολινα μου.. :-* :-* :-*
 

bonbenito

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.683
Like
5
Πόντοι
16
Έλα ρε συ Άλτεκ κι άργησες να με αλλάξεις στη βάρδια :2funny: :2funny:
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
δεν κατάλαβα ρε κομάντο
τί έγινε με τη νάταλι....  :think:
παολίνα καλησπέρα!..  :sunglasses:  :sunglasses:
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.436
Κριτικές
5
Like
66.959
Πόντοι
12.056
altec- άκο μου....καλησπέρα ... :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:


:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

Παολινα...κατι παιζει εδω....
Σταματισε να με χαιρεταει ο Κομαντο.
Παλια ελεγε και κανενα γεια...
Μηπως ξερεις κατι εσυ???  :think: :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom