Νέα

Pamela Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PAMELA TRANS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 89
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
αλικη ποια κραζεις μαναρι μου?
 

matadores

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Επηδη το θεμα τραβεστι-τρανσεξουαλ εχει γινει ανεκδοτακι πλεον εδω μεσα και ο καθε επιτιδιος βρισκει την ευκαιρια να σπαει πλακα με ολους εμας εδω μεσα θα ηθελα να πω δυο κουβεντες και οποιος γουσταρει να ακουσει ακουσε. ΧΕΣΤΙΚΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΤΣΑΚΩΜΟΥΣ ΤΩΝ ΚΩΛΟΤΡΑΒΕΛΙΩΝ! Παρτε το χαμπαρι! Εμεις εδω μπαινουμε για ενημερωση. ΤΕΛΟΣ.Αν λοιπον η Παμελα ειναι η ξανθια που βλεπω στην φωτογραφια (συστινεται και με αλλα ονοματα, πραγμα πολυ υποπτο οπως μας εχουν ενημερωσει τα τσεκαρισμενα κοριτσια του τραβελοφορουμ), μεπολυ βλαχικη προφορα, συνιθως λιγο "χαμενη" (απο αλκοολ;), με ενα σαραβαλο και χωρο καπου απεναντι, τοτε ΜΑΚΡΙΑ. Επειδη ειναι σθνιθως πιωμενη γινεται επιθετικη, η καθαριοτητα δεν ειναι το φορτε της και η μια φορα που εκανα το λαθος και την πηρα μου βγηκε ξυνη. Αλλα συμφωνησαμε στα λεφτα, αλλα μου ζητουσε και στο τελος εφυγα χωρις να γινει τιποτα. Παντως και τα αλλα "κοριτσια" που δουλευουν στην ιδια πιατσα δεν εχουν την καλυτερη γνωμη. Οποτε τον πουλο!!!
 

aliki-xania !

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.104
Like
0
Πόντοι
16
Επηδη το θεμα τραβεστι-τρανσεξουαλ εχει γινει ανεκδοτακι πλεον εδω μεσα και ο καθε επιτιδιος βρισκει την ευκαιρια να σπαει πλακα με ολους εμας εδω μεσα θα ηθελα να πω δυο κουβεντες και οποιος γουσταρει να ακουσει ακουσε. ΧΕΣΤΙΚΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΤΣΑΚΩΜΟΥΣ ΤΩΝ ΚΩΛΟΤΡΑΒΕΛΙΩΝ! Παρτε το χαμπαρι! Εμεις εδω μπαινουμε για ενημερωση. ΤΕΛΟΣ.Αν λοιπον η Παμελα ειναι η ξανθια που βλεπω στην φωτογραφια (συστινεται και με αλλα ονοματα, πραγμα πολυ υποπτο οπως μας εχουν ενημερωσει τα τσεκαρισμενα κοριτσια του τραβελοφορουμ), μεπολυ βλαχικη προφορα, συνιθως λιγο "χαμενη" (απο αλκοολ;), με ενα σαραβαλο και χωρο καπου απεναντι, τοτε ΜΑΚΡΙΑ. Επειδη ειναι σθνιθως πιωμενη γινεται επιθετικη, η καθαριοτητα δεν ειναι το φορτε της και η μια φορα που εκανα το λαθος και την πηρα μου βγηκε ξυνη. Αλλα συμφωνησαμε στα λεφτα, αλλα μου ζητουσε και στο τελος εφυγα χωρις να γινει τιποτα. Παντως και τα αλλα "κοριτσια" που δουλευουν στην ιδια πιατσα δεν εχουν την καλυτερη γνωμη. Οποτε τον πουλο!!!


Παλι καλα που δεν σε πλακωσε και στο ξυλο  ο Σουκλακος μας...... εχουν αναφερθει και περιστατικα....εχει και βαρυ χερακη ο εν λογω  πρωην βοσκος της πανεμορφης Πινδου.......!!!!! 
 

bidimitris

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
59
Like
94
Πόντοι
0
Γεια σου Πάμελα.
Εγώ παιδιά ξέρω ότι η Παμελα είναι γαμώ τα άτομα. Είχαμε βρεθεί πριν 2 χρόνια εγώ, αυτη και η γυναίκα μου. Το απίστευτο τρίγωνο. Πολύ άνετη και μέσα στην κάβλα - αρκεί να σε γουστάρει όμως. Εμείς μιλήσαμε για κάποια λεφτά τα οποία τελικά ούτε θυμάμαι αν πήρε. Περάσαμε όλη νύχτα οι 3 μας και είμαστε ακόμα φίλοι! Όσον αφορά δε αυτά που λένε για αλκοολίκι, καλά κάνει....εγώ δε με θυμάμαι νηφάλιο να βγήκα ποτέ για καμάκι. Οποιος κολλάει στο θέμα, ας μπει στο να βρει την υγειάα του. Εμείς έτσι γουστάρουμε, μεθάμε και γαμιόμαστε με τρέλα.
Φιλιά πολλά κούκλα μου.
 

johnnys6711

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2010
Μηνύματα
117
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
1
Για τους άπιστους θωμάδες, και τους κακόπρωαίρετους έχω να πω τα εξής.

Η Pamela Trans είναι 1000% υπαρκτό, ζωντανό, και υπέροχο πρώσοπο!!!
Την έχω δη, και έχουμε μιλήσει Ζωντανά στο msn με κάμερα.
Την έχω φίλη σε δύο web site για transs, καθώς και στα myspace και facebook.

Δεν έχω κάνει σεξ μαζί τις ακόμα. Αλλά μπορή να γίνει και αυτό!!!

Αν έχεται νε πήτε κάτι σωστό και τις προκοπής, για την Pamela Trans έχει καλώς.

Αλλιώς καλύτερα για όλους εμάς, να μην γράψετε τίποτα.

Ευχαριστώ Johnnys.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom