Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Παιωνίου 10

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 51
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
.....παλια  ημουνα τακτικος  γιατι  εφερνε  πολυ καλα κομματια..........ακομα  θυμαμαι μια Ισπανιδα  απο την  Μουρθια..........μετα ξεπεσε σε ποιοτητα.........το  κακο  ηταν  οτι  καμια κοπελα δεν στεριωνε εκει , αλλαζαν  διαρκως..........στα  συν οτι ο χωρος αλλαξε προς το  καλυτερο..........σε μια προσφατη βολτα που εκανα  στα στουντιο της περιοχης διεκρινα  ειρωνεια  και  υφακι/στυλακι  απο τις  τσατσαδες..........μαλλον δεν μπορουν να κρυψουν τον εκνευρισμο τους επειδη ο  κοσμος(και λογω κρισης)  το  σκεφτεται πολυ πλεον πριν  δωσει το 50αρικο  και  εχει  γινει  πολυ επιλεκτικος..........
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
σωστός ο παίκτης! Μάυρο σε όσους δεν σέβονται τον πελάτη!
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
Μπράβο, ετσι να τα λεμε τα ασχημα να μην την πατανε και αλλοι.και κατι αλλο....Οταν τους κραζουμε να τους λεμε και "θα δεις τις κριτικες"..
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Σωστο ειναι να λεμε τα ασχημα αλλα πρεπει να λεμε και τα καλα!!Η απογευματινη υπηρεσια εχει αλλαξει κι ειναι απο τις πιο ευγενικες που κυκλοφορουν!Οπως επισης εχουν ηρεμησει και οι κυριουλες του Βριλλησου 36(κανει μπαμ βεβαια οτι κρατιουνται να μην γαβγισουν αλλα τουλαχιστον το παλευουν)!
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Σωστο ειναι να λεμε τα ασχημα αλλα πρεπει να λεμε και τα καλα!!Η απογευματινη υπηρεσια εχει αλλαξει κι ειναι απο τις πιο ευγενικες που κυκλοφορουν!Οπως επισης εχουν ηρεμησει και οι κυριουλες του Βριλλησου 36(κανει μπαμ βεβαια οτι κρατιουνται να μην γαβγισουν αλλα τουλαχιστον το παλευουν)!
Σε γενικες γραμμες το μαγαζι εχει καλο επιπεδο τελευταια!!!
Η υπηεσια ειναι ολα τα λεφτα,δεν εχω ξανασυναντησει τετοιο πραγμα πουθενα!!! :2funny: :rockon: :rockon: :rockon:

Οσο για την αλλη στο Βριλ. 36 μαλλον της φορανε φιμωτρο μολις χτυπαει το κουδουνι μη και δαγκωσει κανεναν αμοιρο πελατη!!! :2funny:
Βεβαια μπορει να τη γλιτωσει απο την τσατσα και να την πατησει μεσα στο δωματιο τωρα με την επιστροφη της Σασας!!! :2funny: Μιλαμε για πολυ τρελα η γκομενα!!!
 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
Βριλλησου 36???εχω πολυ καιρο να πατησω εκει και μαλλον δεν θα ξαναπαω.φυσικα λογω της γαμιολας της τσατσας που εχει,ξερετε εκεινη με τα γυαλια. :birdman:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
To ιδρυμα αυτο μαζι με το Βριλλησου36 εχουν μακραν τις αγενεστερες τσατσαδες!Τα θεωρω τα νουμερο 1 VFM αν θες να τσακωθεις με καποιον!!

Και πρέπει να στάξεις το 50ευρω για να τσακωθείς; :tooth:
 

casteliano

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
115
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
11
Βριλλησου 36???εχω πολυ καιρο να πατησω εκει και μαλλον δεν θα ξαναπαω.φυσικα λογω της γαμιολας της τσατσας που εχει,ξερετε εκεινη με τα γυαλια. :birdman:

μια κοντα μαλλια που μοιαζει με κουκουβαγια λες?
 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
μια κοντα μαλλια που μοιαζει με κουκουβαγια λες?


ναι μια μαλακο,που αν δεν μπεις σου μιλαει πολυ ασχημα,μια φορα δεν μπηκα και της λεω αν ησουν εσυ θα έμπαινα...και γιναμε κωλος μετα...χαχαχαχα :grin:
 

loo

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
581
Κριτικές
3
Like
856
Πόντοι
86
Απο τις χειροτερες υπηρσιες.Οποτε παω μου λενε εχεις ξαναερθει ε?Εγω παντα λεω οχι γιατι μου αρεσει να βλεπω την κοπελα και η τσατσα στραβωνει.Και αν δεν μπω μονο που δεν με βριζει.Ποιος τους ειπε οτι ειναι ιποχρεωτικο αν παμε στο μαγαζι τοι θα μπουμε κιολας?
 

kovi1

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2008
Μηνύματα
98
Like
0
Πόντοι
0
Δεν τους φτάνει που δεν παταει άνθρωπος, διώχνουν με την συμπεριφορά τους και αυτούς που πάνε!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom