Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Παιωνίου 10

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 51
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.874
Κριτικές
6
Like
406
Πόντοι
316
Δες το χάρτη.
 

Συνημμένα

  • map.jpg
    map.jpg
    195,6 KB · Εμφανίσεις: 34

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
θα πρεπει να ειναι κοντα στην αχαρνων 106, ενα απο τα αγαπημενα μου σπιτια. Θα τσεκαρω και παιωνιου τη Παρασκευή ελπιζω να εχω τυχη.
 

Επισκέπτης
H προέκταση της Χέυδεν είναι παίδες. Φαίνεται και στον χάρτη.
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
έτσι  ...
οι γεωγραφικοί ..  μπουρδ.συναγωνιστές πρέπει να θυμόμαστε ότι κάτω από την Αχαρνων , η Χέυδεν λέγεται Παιονιου
Η ιθάκης λέγεται  Περγάμου κλπ > βασικά πρέπει να  ελεγχουμε απ ' έξω  το πεδίο που ορίζεται από >>
βορείως Πλ. Βικτωρίας ( 3ης Σεπτ. και Φυλής)
μέχρι νοτίως Λιοσίων - αντε και Τροφωνίου για Λάουρα
αριστερά Ιουλιανού
εως  δεξιά  μέχρι Ρεμούνδου και Αλκαμένους.  ;) ;)
έτσι
Δροσοπούλου, Λέλας κλπ αντιμετωπίζονται ως αυτονόμα
και όλα τα γύρω- γύρω φυσικά.. σιγά- σιγά μαθαίνονται :grin: :boobies:
 

Επισκέπτης


Σύντροφοι χειρότερη συμπεριφορά από τσατσά και πουτάνα δεν έχω ξανασυναντήσει σε στούντιο!!! Μακριαααααααααααα!!!!! τι να σας λέω τώρα..ότι η πουτάνα Ελλεεινίδα του Βορρά aka Ρωσίδα Χριστίνα κατ'όνομα μου διαμαρτυρήθηκε ότι μιλάω πολύ κατά την ώρα της πράξης και να σταματήσω να μιλάω και εγώ της απάντησα από τη στιγμή που πληρώνω μιλάω όσο θέλω και σου λέω και ότι θέλω ή την αχώνευτη Ρουμάνα τσατσά που όταν της διαμαρτηρήθηκα ότι αν η κοπέλα δεν γουστάρει το επάγγελμα καλύτερα να αποχωρήσει...μου απάντησε καλύτερα εγώ να μην ξαναπάω στο μαγαζί... και της είπα βέβαια να μην ανησυχεί για αυτό!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
Σύντροφοι χειρότερη συμπεριφορά από τσατσά και πουτάνα δεν έχω ξανασυναντήσει σε στούντιο!!! Μακριαααααααααααα!!!!! τι να σας λέω τώρα..ότι η πουτάνα Ελλεεινίδα του Βορρά aka Ρωσίδα Χριστίνα κατ'όνομα μου διαμαρτυρήθηκε ότι μιλάω πολύ κατά την ώρα της πράξης και να σταματήσω να μιλάω και εγώ της απάντησα από τη στιγμή που πληρώνω μιλάω όσο θέλω και σου λέω και ότι θέλω ή την αχώνευτη Ρουμάνα τσατσά που όταν της διαμαρτηρήθηκα ότι αν η κοπέλα δεν γουστάρει το επάγγελμα καλύτερα να αποχωρήσει...μου απάντησε καλύτερα εγώ να μην ξαναπάω στο μαγαζί... και της είπα βέβαια να μην ανησυχεί για αυτό!!!! :rockon: :rockon: :rockon:



υπαρχει σχετικο θρεντ που ριχνουμε μαυρο....
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
ετσι μπραβο παιδια.Οταν υπαρχει σωστη και αντικειμενικη ανταποκριση απο ολα τα μερη ξερουμε ολοι τι να αποφευγουμε δια ροπαλου και τι να προτιμουμε.Ευγε συναγωνιστη.
 

Επισκέπτης
ετσι μπραβο παιδια.Οταν υπαρχει σωστη και αντικειμενικη ανταποκριση απο ολα τα μερη ξερουμε ολοι τι να αποφευγουμε δια ροπαλου και τι να προτιμουμε.Ευγε συναγωνιστη.

ευχαριστώ φίλε για τα καλά σου λόγια!  :)
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
To ιδρυμα αυτο μαζι με το Βριλλησου36 εχουν μακραν τις αγενεστερες τσατσαδες!Τα θεωρω τα νουμερο 1 VFM αν θες να τσακωθεις με καποιον!!
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
To ιδρυμα αυτο μαζι με το Βριλλησου36 εχουν μακραν τις αγενεστερες τσατσαδες!Τα θεωρω τα νουμερο 1 VFM αν θες να τσακωθεις με καποιον!!
και γιατι στραβωνουν ολες οι τσατσαδες εκει τοσο ασχημα?.μηπως ειναι δυσμενη μεταθεση το συγκεκριμενο μερος για μια τσατσα?
 

casteliano

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
115
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
11
εγω μια φορα ειχα παει εκει και δεν μου ανοιξανε :jerking:
 

komis diablo

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
603
Κριτικές
7
Like
212
Πόντοι
3.983
Μαυρο και παλι μαυρο να πανε να γαμηθουν αυτες και τα κολοστουντιμπουρδελα τους
να μην ξανα πατησει κανενας σε οποια μαγαζια μας συμπεριφερονται σαν ζωα
μπας και βαλουν μυαλο απο μας ζουνε
 

komis diablo

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
603
Κριτικές
7
Like
212
Πόντοι
3.983
To ιδρυμα αυτο μαζι με το Βριλλησου36 εχουν μακραν τις αγενεστερες τσατσαδες!Τα θεωρω τα νουμερο 1 VFM αν θες να τσακωθεις με καποιον!!

Στο βριλλησου η τσατσα ειναι για πολλες κλωτσιες
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.259
Κριτικές
256
Like
11.667
Πόντοι
19.505
Βγάλτε το από το χάρτη με τις βόλτες σας και σε λίγο καιρό θα το κάνουν μεταξύ τους η ταστσά με την πουτάνα.
Μαααααααυυυυυυυυροοοοοοοοο!
Πράγματι από τα χειρότερα στούντιο σε συμπεριφορά.
Ακόμα και το 36 και το 97 είναι πιο χαλαρά... 
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.216
Πόντοι
34.267
Καλημέρα σας..
η εν λόγω τσατσά θήτευσε και στο ευαγές της Σ245. Εκεί την είχε σα κόρη της η κυρία Βούλα και της έμαθε όλα τα μυστικά της δουλειάς και επέμενε στα θέματα καθαριότητας και υγιεινής. Ως ένδειξη ευγνωμοσύνης και σεβασμού η μαντάμ με ελαφρά  :bounce: :bounce: πήρε τη Λόρη και στα κλεφτά βρέθηκαν να δουλεύουν Παιωνίου. Και φυσικά ούτε τηλέφωνο στη κυρία Βούλα....
Όταν κάποτε τα λέγαμε με τη κυρία Βούλα, συμπάθειες είν'αυτές, μου εξιστόρησε τα κατορθώματα της μαντάμ αφου τη ρώτησα πως βρέθηκε η Λόρη Παιωνίου. Τελειώνοντας την αφήγησή της η κυρία Βούλα θυμήθηκα το ρητό: Ουδείς επικινδυνέστερος εχθρός από ευεργετηθέντα αχάριστον!
Μαύρο δαγκωτό λοιπόν σε αυτόυς που δε καταλαβαίνουν από respect.
 

casteliano

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
115
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
11
μεχρι τι ωρα ειναι αυτο ανοιχτο το βραδυ? κατα τις 2κ κατι που περασα την Δευτερα κλειστο ηταν
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Σύντροφοι χειρότερη συμπεριφορά από τσατσά και πουτάνα δεν έχω ξανασυναντήσει σε στούντιο!!! Μακριαααααααααααα!!!!! τι να σας λέω τώρα..ότι η πουτάνα Ελλεεινίδα του Βορρά aka Ρωσίδα Χριστίνα κατ'όνομα μου διαμαρτυρήθηκε ότι μιλάω πολύ κατά την ώρα της πράξης και να σταματήσω να μιλάω και εγώ της απάντησα από τη στιγμή που πληρώνω μιλάω όσο θέλω και σου λέω και ότι θέλω ή την αχώνευτη Ρουμάνα τσατσά που όταν της διαμαρτηρήθηκα ότι αν η κοπέλα δεν γουστάρει το επάγγελμα καλύτερα να αποχωρήσει...μου απάντησε καλύτερα εγώ να μην ξαναπάω στο μαγαζί... και της είπα βέβαια να μην ανησυχεί για αυτό!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
                                                                                  DANIEL φιλε που χαθηκεs?Εισαι φοβεροs.Tην τρελλανεs την κοπελλα με την παρλα σου.Επρεπε να συμμορφωθειs με τιs υποδειξειs τουs.Tι πραγματα ειναι αυτα?Νομιζω οτι τον τελευταιο καιρο εισαι μουτζωμενοs,και οι επισκεψειs που κανειs δεν σου βγαινουν.Τα ξαναλεμε φιλε.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom