Νέα

Ώριμες (MILF) σε μπουρδέλα/studio

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Deicidious
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 382K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Tarasch

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2007
Μηνύματα
758
Κριτικές
11
Like
52
Πόντοι
4.165
αντριαννα απο τις καλυτερες μιλφ που παιζουν.
 

harry86

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2008
Μηνύματα
625
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
6
Θέλω να ρωτήσω για τις ώριμες στη στάση του τρόλευ στην 3ης Σεπτεμβρίου.Επειδή δεν ξέρω από αυτά πως θα καταλάβω ότι είναι μια απ'αυτές κι επίσης πως θα την πλησιάσω και τι θα της πω; Έχουν αυτές δικό τους χώρο ή την πάω σε δικό μου; Ευχαριστώ πολύ.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Θέλω να ρωτήσω για τις ώριμες στη στάση του τρόλευ στην 3ης Σεπτεμβρίου.Επειδή δεν ξέρω από αυτά πως θα καταλάβω ότι είναι μια απ'αυτές κι επίσης πως θα την πλησιάσω και τι θα της πω; Έχουν αυτές δικό τους χώρο ή την πάω σε δικό μου; Ευχαριστώ πολύ.
τυπε πας σε χοτελ εκει τριγυρω
10-15 παιζουν οι τιμες για το χοτελ
τωρα το ποσο θα παρει αυτη το παζαρευεις
πως θα το καταλαβεις?καθονται πολυ ωρα στην σταση,τριγυρναν γυρω γυρω,και θα δεις αλλους να πηγαινουν να τους μιλησουν,γενικα το καταλαβαινεις ευκολα
οταν τσεκαρεις μια που θες πανε και πες καλησπερα δουλευεις?αυτη θα σου απαντησεις ναι κτλ
εκει θα μαθεις τιμες και λοιπα
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Να σας συστήσω!!
Εδώ η "Ζάνα" του Μονάχου. Και το ονοματάκι της Πίπες η Βαρβάρα!!!
40 € στο χώρο της πολύ καθαρός, δεν πέρασα μην παρεξηγηθεί η κα Ζάνα μας!!!!
Μπουχαχαχαχαχαχα!!!
 

Συνημμένα

  • kwlogria 1.jpg
    kwlogria 1.jpg
    58,9 KB · Εμφανίσεις: 27
  • kwlogria 2.jpg
    kwlogria 2.jpg
    41,8 KB · Εμφανίσεις: 29

harry86

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2008
Μηνύματα
625
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
6
Πήγα χθες το απόγευμα Καλύμνου 48 για την Άντζελα επειδή είχα ακούσει από εδώ πολύ καλά λόγια. Η Άντζελα δεν υπήρχε και μου είπε η τσατσά ότι έχει φύγει αλλά υπήρχε η Μαρίνα. Λοιπόν πριν πω για την Μαρίναι θα πρέπει να ξέρετε κάτι για μένα. Αν και είμαι 23 ετών εντούτοις φαίνομαι μικρούλης οπότε λέω πάντα ότι είναι η πρώτη μου φορά και βέβαια με πιστεύουν. Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω εμπειρίες παρά μόνο λίγες. Λοιπόν, μόλις το είπα στην τσατσά κάνει ωχ κάτσε να το πω στην κοπέλα. Της το είπε και είπε βάλτον σε εκείνο το δωμάτιο (έδειξε ένα από τα 2 που υπάρχουν) για να είμαστε πιο χαλαρά. Μπορεί να μην έχω πολλές εμπειρίες αλλά έχω μπει σε αρκετά μπουρδέλα και έχω δει πολλές κοπέλες άρα μπορώ να κάνω συγκρίσεις. Η Μαρίνα έχει απίστευτο σώμα δεν το έχω ξαναπετύχει σε άλλη, αδύνατη αλλά όχι κοκκαλιάρα (δε μ'αρέσουν καθόλου οι κοκκαλιάρες και δυστυχώς η Φυλής έχει πολλές) φοβερά πόδια και έναν πολύ ωραίο κώλο. Ηλικία γύρω στα 40. Στο πρόσωπο μέτρια πράγματα. Για να μην πολυλογώ θα πω κάποια πράγματα που μου άρεσαν για να ξέρετε κι εσείς. Μόλις μπήκε μου χαμογέλασε και ήταν πάρα πολύ άνετη. Εγώ καθόμουν στο κρεβάτι αλλά δεν είχα ξαπλώσει και αυτή ήρθε με αγκάλιασε σα να ήταν γκόμενα μου πρώτη φορά το συνάντησα αυτό. Σε συνδυασμό και με το τρομερό σώμα της που το χάιδευα μου σηκώθηκε χωρίς καν να μου πάρει πίπα. Μετά μου έβαλε καπότα μου πήρε λίγο πίπα ώστε να μου σηκωθεί εντελώς και εκατσε στα 4 μετά εγώ από πάνω της όπου και τελείωσα. Ένα άλλο που μου άρεσε πολύ ήταν ότι μόλις τελείωσα πήγα να σηκωθω από πάνω της (είμαι γενικά ντροπαλός) και δε με άφησε και έβαλε τα χέρια μου στα πόδια της και άρχισε να μου μιλάει για διάφορα (συμβουλές σε πρωτάρη χαχα). Παιδιά δεν ξέρω αν είναι γενικά έτσι ή ήταν μόνο σε εμένα λόγω της πρώτης φοράς αλλά πραγματικά μου έκανε εντύπωση.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.352
Πόντοι
41.447
Πήγα χθες το απόγευμα Καλύμνου 48 για την Άντζελα επειδή είχα ακούσει από εδώ πολύ καλά λόγια. Η Άντζελα δεν υπήρχε και μου είπε η τσατσά ότι έχει φύγει αλλά υπήρχε η Μαρίνα. Λοιπόν πριν πω για την Μαρίναι θα πρέπει να ξέρετε κάτι για μένα. Αν και είμαι 23 ετών εντούτοις φαίνομαι μικρούλης οπότε λέω πάντα ότι είναι η πρώτη μου φορά και βέβαια με πιστεύουν. Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω εμπειρίες παρά μόνο λίγες. Λοιπόν, μόλις το είπα στην τσατσά κάνει ωχ κάτσε να το πω στην κοπέλα. Της το είπε και είπε βάλτον σε εκείνο το δωμάτιο (έδειξε ένα από τα 2 που υπάρχουν) για να είμαστε πιο χαλαρά. Μπορεί να μην έχω πολλές εμπειρίες αλλά έχω μπει σε αρκετά μπουρδέλα και έχω δει πολλές κοπέλες άρα μπορώ να κάνω συγκρίσεις. Η Μαρίνα έχει απίστευτο σώμα δεν το έχω ξαναπετύχει σε άλλη, αδύνατη αλλά όχι κοκκαλιάρα (δε μ'αρέσουν καθόλου οι κοκκαλιάρες και δυστυχώς η Φυλής έχει πολλές) φοβερά πόδια και έναν πολύ ωραίο κώλο. Ηλικία γύρω στα 40. Στο πρόσωπο μέτρια πράγματα. Για να μην πολυλογώ θα πω κάποια πράγματα που μου άρεσαν για να ξέρετε κι εσείς. Μόλις μπήκε μου χαμογέλασε και ήταν πάρα πολύ άνετη. Εγώ καθόμουν στο κρεβάτι αλλά δεν είχα ξαπλώσει και αυτή ήρθε με αγκάλιασε σα να ήταν γκόμενα μου πρώτη φορά το συνάντησα αυτό. Σε συνδυασμό και με το τρομερό σώμα της που το χάιδευα μου σηκώθηκε χωρίς καν να μου πάρει πίπα. Μετά μου έβαλε καπότα μου πήρε λίγο πίπα ώστε να μου σηκωθεί εντελώς και εκατσε στα 4 μετά εγώ από πάνω της όπου και τελείωσα. Ένα άλλο που μου άρεσε πολύ ήταν ότι μόλις τελείωσα πήγα να σηκωθω από πάνω της (είμαι γενικά ντροπαλός) και δε με άφησε και έβαλε τα χέρια μου στα πόδια της και άρχισε να μου μιλάει για διάφορα (συμβουλές σε πρωτάρη χαχα). Παιδιά δεν ξέρω αν είναι γενικά έτσι ή ήταν μόνο σε εμένα λόγω της πρώτης φοράς αλλά πραγματικά μου έκανε εντύπωση.

ρεσπέκτ συναγωνιστη!

θα πάω και εγώ να το πάιξω πρωτάρης στο Μαρινάκι!

θα βάλω και κάτι γιαλια μυωπίας με κοκκάλινο σκελετο, ριγε πουκαμισάκι κουμπομένο εως πάνω και σκαρπίνι.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
ρεσπέκτ συναγωνιστη!

θα πάω και εγώ να το πάιξω πρωτάρης στο Μαρινάκι!

θα βάλω και κάτι γιαλια μυωπίας με κοκκάλινο σκελετο, ριγε πουκαμισάκι κουμπομένο εως πάνω και σκαρπίνι.

μην ξεχάσεις το tape στο κέντρο...

URL]]
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.352
Πόντοι
41.447
μην ξεχάσεις το tape στο κέντρο...

http://[URL unfurl="true"]www.istockphoto.com/file_thumbview_approve/5147416/2/istockphoto_5147416-nerd-glasses.jpg[/img[/URL]]
[/quote]
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

[img]http://[URL unfurl="true"]www.sojones.com/wordpress/wp-content/uploads/2009/08/nerd.jpg[/img[/URL]]
 

ganemos3

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
101
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
;) :idiot:

ποια Μαρινα ??? ειναι εχει καταλαβει κανενας συναγωνιστες???? αυτη που παιζει κ φυλης 109 στο πανω οροφο εννοει ??? η μηπως καποια αλλη ξερετε ???

 
OP
OP
D

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Έχω γράψει κριτική για τη Μαρίνα. Δεν έμεινα καθόλου ικανοποιημένος.
Καλά, τι απέγινε η Άντζελα; Ζίρο, έχεις κανένα νέο;
 

Hyperion

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Σαν λάτρης των ώριμων γυναικών, θα'θελα να ρωτήσω τους συναγωνιστές εδώ αν έχει πάρει το μάτι τους (και αν είχαν πρόσφατα και επαφή) με MILF σε κάποιο studio. Ευπρόσδεκτες κριτικές και απόψεις για τα εν λόγο studio που δουλεύουν και μεγαλύτερες γυναίκες. Ευχαριστώ πολύ!
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Φίλε μου, δυστυχώς ή ευτυχώς, αυτή την εποχή τα στουντια, είναι γεμάτα απο μιλφ...
Πήγαινε σε ένα οποιοδήποτε και θα βρείς αυτό που ψάχνεις, εύκολα...
 

anestis(1)

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
67
Κριτικές
19
Like
4
Πόντοι
10
Σαν λάτρης των ώριμων γυναικών, θα'θελα να ρωτήσω τους συναγωνιστές εδώ αν έχει πάρει το μάτι τους (και αν είχαν πρόσφατα και επαφή) με MILF σε κάποιο studio. Ευπρόσδεκτες κριτικές και απόψεις για τα εν λόγο studio που δουλεύουν και μεγαλύτερες γυναίκες. Ευχαριστώ πολύ!

Μπες στα site που εχουν τα στουντιο και ψαξε,σιγουρα θα βρεις καποια!
Εγω θα σου πρωτεινα τη Σασα απο Βουρβαχη 19 και Ευα απο Φυλης 104
 

bou_asd

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
290
Κριτικές
11
Like
49
Πόντοι
1.992
Τα Milf δεν ψάχνονται. Οι φωτογραφίες δεν είναι ενδεικτικές. Άρα όσοι πιστοί... προτείνεται, ακόμα και σε ct.
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Τι παιζει εδω??????????Εχουμε κανενα σιγουρο???????
 

Hyperion

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Για τη Σάσα από Βούρβαχη 19 έχω διαβάσει καλές κριτικές. Δεν είχα ακόμα προσωπική εμπειρία μαζί της. Ευχαριστώ πολύ για την πρόταση. Περιμένω και περισσότερες πληροφορίες από τους απανταχού συναγωνιστές.
 

harry86

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2008
Μηνύματα
625
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
6
Ρε παιδιά τι γίνεται; Δε βλέπω κίνηση. Είναι κρίμα να πάει το συγκεκριμένο θέμα στην 3η σελίδα. Εξαφανίστηκαν οι ώριμες; :2funny: Στα 3 της Αλκιβιάδου τι παίζει; Υπάρχει τίποτα καινούριο;
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Εννοείται μαλλον αυτή της Διδύμου 18-
εκεί θα δεις πάμπολλες αναφορες κλπ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom