Νέα

Όποιος μάθει κάτι ας βοηθήσει

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 147
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Πισσα στα κοκαλα του / ελπιζω στον Κορυδαλλο να τον παρουν ολοι απο κωλο οπως τον Δουρη / να δουμε εκει με τους βαρυποινητες στην πτερυγα Δ΄ ποσο μαγκας ειναι / οσο για την Ελληνικη Δικαιοσυνη ρε παιδια τι μαλακιες γραφεται / στα αρχιδια τους που τον πιασανε / οι Δικαστες μαζι με τους 300 που ψηφιζετε ασχολουνται με τη συνταξη που θα παρουν .....
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.434
Like
19
Πόντοι
16
Μη λέτε μεγάλες κουβέντες, γιατί οδηγώντας μπορεί να τυχει στον καθένα μας,
να χτυπήσει ακόμα και θανάσιμα έναν ανθρωπο...
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
126
Πόντοι
16
ελα για να μην ξεχνιεται το θεμα παραδοθηκε ο τυπος με το citroen.αλλα βρεθηκε συντομα αντικαταστατης.σημερα στις 6.30 συγγρου και αμφιθεας πιθανον κοκκινο ford focus σκοτωσε και εγκατελειψε 40χρονη γυναικα.ο δραστης αναζητειται.μολις τωρα το ακουσα στον αλφα :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
ελα για να μην ξεχνιεται το θεμα παραδοθηκε ο τυπος με το citroen.αλλα βρεθηκε συντομα αντικαταστατης.σημερα στις 6.30 συγγρου και αμφιθεας πιθανον κοκκινο ford focus σκοτωσε και εγκατελειψε 40χρονη γυναικα.ο δραστης αναζητειται.μολις τωρα το ακουσα στον αλφα :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Ρε γαμώτο....τί σκατά γίνεται σε αυτή την μπουρδέλο-χώρα????Όλοι πιωμένοι οδηγούν???Τί νοοτροπία έχουμε ρε πούστη μου???Και μία πιθανότητα να ζεί αυτός που χτύπησες την καταστρέφεις και αυτή που τον παρατάς αβοήθητο.....κρεμάλα ρεεεεε.......
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
τι γινεται σαυτο το κοσμο ρε πουστη μου
 

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
66
έχω την εντύπωση ότι τελικά πιάστηκε ο αρχιδης...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom