Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙ einai ακυρο το μερος γαι πορνοτουριζμο εκτος και αν εχεις κανα χιλιαρικο για χαλαζμα καθε παρσκευη και κανα 1500 καθε σαβατο μιλαο για της ΑΑΑ γιατι βουκουρεστι???? στο βουκουρεστι με φοναζουν εκτος απο ολλα τα αλλα προσονιμια και μαγο!!! πεζο σπανια μπαλα πλεον αλλα οταν πεζο κανα ιμιχρονο μονο βαζο 4 γκολ !!! για πλακα με μισουνε οι ρουμανοι τεζααα λεμε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Οπωτε μου πεις θα ανέβω με Ροδίτικο Χρήμα να πάμε Μπαμπου ή Φρατέλο για CHAMPIONS LEAGUE επίπεδο!!!!
ΠΟΥΤΑΝΑ ΟΛΑ!!!!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
Οπωτε μου πεις θα ανέβω με Ροδίτικο Χρήμα να πάμε Μπαμπου ή Φρατέλο για CHAMPIONS LEAGUE επίπεδο!!!!
ΠΟΥΤΑΝΑ ΟΛΑ!!!!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
ορεα χαι κλαμπινγκ γιατι??????? τι θελης να κανεις????πουτανα ολα δεν σε περνει πλεον βουκουρεστι θελεης 10 χιλιαρα  και πανο!!για να πεξεις τσαμπιον λιγκ!!!  ετσι!! να ξιγιομαστε!!
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
ορεα χαι κλαμπινγκ γιατι??????? τι θελης να κανεις????
Έ που τότε? Πως ανεβάζεις έτσι τα κασε? από 1500 σε 10000???? :think:

ΠΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΦΦΦΦΦΦΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

ΘΑ ΣΟΥ ΞΑΝΑΔΩΣΩ ΤΗΝ ΑΓΩΓΗ ΤΩΝ ΠΑΛΙΩΝ ΚΑΙΡΩΝ! ΝΟΜΙΖΑ ΠΩΣ ΕΣΤΡΩΣΕΣ
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
πεσ μου ακριβος τι θελης να σου πω!!! ακριβωσ μπατσετ ατομα μερες ιλικιεσ κτλ για να σου πω!!!!  εχω την δινατοτητα να σε βγαλω να πουμε με μεγαλοκαργιολες απο τιβι μερια που κικλοφορανε με παναμερα και πανο στο νουκουρεστι !! μονο τραπεζι κλαμπ και εστιατοριο θα παει κανα 1500 αρι και αν γουστρουν κανα ταξιδι μεχρι το παριση κανα 4000 χαλαρα γιατι ειναι φιλες και αυτα ειναι η αρχη ε!!! εχουν στην σειρα καμια 10 αρια ΣΠΟΝΣΟΡΕς η καθεμια   δεν μιλαο για πουτανες ε!! ελπιζο να καταλαβες  !!! τσαμπιον λεγκκ μου ειπες!!!!βαλε τα ντεταιλ να σου πο για που εισε!!!  περσι σου ειπα που να πασ για τσαμπα μουνοκαμακι και δεν πιγες!!!!  αμα θες βουκουρεστι πιο απλα να σου πο κανα δυο κιριλε πορνεια που γαμαει ο καλος ο κοζμος παρα πολι καλα τεμαχια να πας !!! να το φχαριστηθεις το γαμηση αν θελης σονι και καλα την τσιγκανοπροτευουσα !!  καμακια κλαμπαρες κτλ προτον θελης λευτα!! μετα θελησ γλοσα !!μετα θελης αμαξι!! ρουχα και τεζα σπιτι!!! τι να σου κανο!!! αργησες 10 χρονιαα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ΣΟΥ ΠΑ ΠΕΡΣΙ ΑΣΤΑ ΤΑ ΚΛΑΜΠ ΘΑ ΣΕ ΦΑΕΙ ΤΟ ΟΦΘΛΜΟΠΟΡΝΕΙΑ ΚΑΙ ΓΑΜΙΣΗ ΤΙΠΟΤΑ!! ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΕς !! ΓΙΡΙΣΕς ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΣΑΝ ΚΟΙΝΟς ΘΝΙΤΟς ΚΑΙ ΦΑΤΕ ΜΑΤΙΑ ΨΑΡΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΠΑΡΚΙΝΓΚ ΜΠΕΝΤΛΕΙΙΙ ΑΦΟΥ ΞΕΡΗς ΟΤΙ ΓΡΑΦΟ ΕΙΝΑΙ!!!!!  [video] [video]http://www.youtube.com/watch?v=-bFUsR9fMLo[/video] [/video]  NA SE ΓΡΑΨΟ ΚΑΙ ΣΕ κανα γθμναστιριακη που πανε τα μοντελακια τα απλλα ??? αγγλικα ξερης ε???    εχει και τιμες και προσφορες!!! ;) ;) ;)
 

Enginieros

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2014
Μηνύματα
915
Like
4
Πόντοι
6
Όταν πόσταρα τέτοιες Ουκρανίδες και Ρωσίδες που έχω  :knockinb: οι μεγάλοι γαμιάδες του Σάιτ μου τις βγάζαν κοκαλιάρες  :headbang: :headbang:


Εμενα μου τις βγαλαν μπαζα ....οτι γαμανε καλυτερες στα μπουρδελα και κακως παμε ταξιδια εκει και οτι εγω ειμαι μεγας χορηγος κ επειδη πληρωνω φαγητο στα ουκρανιδια  :headbang:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
πορνομεταναστη ο νταουτ ηταν το πρωτο βημα,βρηκε τσαμπα στεγη και τροφη μεχρι το επομενο.το καλοκαιρι μου ειπε παει αρκαδια καθε βραδι και τις λενε τρελες προσφορες διαφοροι μπαρπες χαχαχαχ.βρεθηκε στο κιεβο τωρα απο οδυσσο,ειδα τις φωτο της χαχαχαχ.
Και δεν ηταν και καμια κουκλάρα  :2funny:. :headbang:Αν βρηκε ξενους το οτι οι ξενοι ειναι εντελως μαλακες το ξερω,παντος και τους Ουκρανους που ειδα καμακωνουνε δεν ειναι σαν τη Ρωσσια που στ'αρχηδια τους!
  Αυτο που σου λέω ψάχνουν αυτο τροφη,στεγη και εναν μονιμο.Εσυ δεν με ακούς όμως.
  Παρε και το αλλο βιντεακι  :2funny:
 [video]3N_mT3QpEjU&feature=youtu.be[/video]
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
τεζα βιντεο μιτσακλα :rockon: :rockon: :rockon: :2funny: :2funny: :2funny:  ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΛΕΣ ΤΗ ΣΤΟ ΔΙΑΛΟ ΝΑ ΨΗΦΗΣΕΙ Ο ΜΠΟΥΡΔΕΛΟΛΑΟς???????????????????????????
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
πεσ μου ακριβος τι θελης να σου πω!!! ακριβωσ μπατσετ ατομα μερες ιλικιεσ κτλ για να σου πω!!!!  εχω την δινατοτητα να σε βγαλω να πουμε με μεγαλοκαργιολες απο τιβι μερια που κικλοφορανε με παναμερα και πανο στο νουκουρεστι !! μονο τραπεζι κλαμπ και εστιατοριο θα παει κανα 1500 αρι και αν γουστρουν κανα ταξιδι μεχρι το παριση κανα 4000 χαλαρα γιατι ειναι φιλες και αυτα ειναι η αρχη ε!!! εχουν στην σειρα καμια 10 αρια ΣΠΟΝΣΟΡΕς η καθεμια   δεν μιλαο για πουτανες ε!! ελπιζο να καταλαβες  !!! τσαμπιον λεγκκ μου ειπες!!!!βαλε τα ντεταιλ να σου πο για που εισε!!!  περσι σου ειπα που να πασ για τσαμπα μουνοκαμακι και δεν πιγες!!!!  αμα θες βουκουρεστι πιο απλα να σου πο κανα δυο κιριλε πορνεια που γαμαει ο καλος ο κοζμος παρα πολι καλα τεμαχια να πας !!! να το φχαριστηθεις το γαμηση αν θελης σονι και καλα την τσιγκανοπροτευουσα !!  καμακια κλαμπαρες κτλ προτον θελης λευτα!! μετα θελησ γλοσα !!μετα θελης αμαξι!! ρουχα και τεζα σπιτι!!! τι να σου κανο!!! αργησες 10 χρονιαα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ΣΟΥ ΠΑ ΠΕΡΣΙ ΑΣΤΑ ΤΑ ΚΛΑΜΠ ΘΑ ΣΕ ΦΑΕΙ ΤΟ ΟΦΘΛΜΟΠΟΡΝΕΙΑ ΚΑΙ ΓΑΜΙΣΗ ΤΙΠΟΤΑ!! ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΕς !! ΓΙΡΙΣΕς ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΣΑΝ ΚΟΙΝΟς ΘΝΙΤΟς ΚΑΙ ΦΑΤΕ ΜΑΤΙΑ ΨΑΡΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΠΑΡΚΙΝΓΚ ΜΠΕΝΤΛΕΙΙΙ ΑΦΟΥ ΞΕΡΗς ΟΤΙ ΓΡΑΦΟ ΕΙΝΑΙ!!!!!  [video] [video]http://www.youtube.com/watch?v=-bFUsR9fMLo[/video] [/video]  NA SE ΓΡΑΨΟ ΚΑΙ ΣΕ κανα γθμναστιριακη που πανε τα μοντελακια τα απλλα ??? αγγλικα ξερης ε???    εχει και τιμες και προσφορες!!! ;) ;) ;)
Να μου φύγει η μαγκιά θέλεις?Εγω να πληρώσω φούσκα δεν θέλω...Προς το παρόν κάθομαι στα αυγά μου με Λιθουάνα !ΑΑΑ κατηγορία στο ....Μπάσκετ όμως :2funny: Μιλάμε για πολιτισμό και όχι αλητεία :rockon:
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
Να μου φύγει η μαγκιά θέλεις?Εγω να πληρώσω φούσκα δεν θέλω...Προς το παρόν κάθομαι στα αυγά μου με Λιθουάνα !ΑΑΑ κατηγορία στο ....Μπάσκετ όμως :2funny: Μιλάμε για πολιτισμό και όχι αλητεία :rockon:
 ο μεγας αρχηγος ΟΝΑΣΗς!! ελλεγε  ο αντρασ πρεπει να χει παρελθον και η γυνεκα μελλον!!! :rockon: :rockon: :rockon:  σου χροαζοντε στην ιλικια που εισε τεζα δινατες καργιολες μουναροκοπροσκιλα  να γινεις τεζα  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: βατραχος αξιος!! οσο πιο καργιολα τοσο πιο καλα!!! εμενα οι πουτανες μου τα μαθαν τα κολπα!! !! γιαυτο της αγαπαο!!! ακομα!!! γουσταρο παντος που εισε λογικος και το πολεμας !!! δικεφαλα τρικεφαλα κιλιακους φετες και φαθεια καθισματα για κολο!!! εντατικα ολο τον χειμονα!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:  και λιγο πιο κοντο κουρεμα να αγριεψεις λιγο θελουν μπρουταλ οι ανατολικες και καλα το πας καμακι και τα λευτα στην τσεπι :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:  και αν τα κανεις καλα στην ροδο θα ξεσκιστης στηνβ πουτσα χειμονα καλοκαιρη!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: δεν σου κανο τον μαγκα!!! αρχιμαλακς ειμαι με τοσα λευτα που φαγα!!!!  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: αλλα τελικα τα μαθα καλα υα αντολικαα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  υ.γ οταν λεο πουτανες ενοο της καργιολες της νιχτοβιες στα κλαμπ τα μπαρ και τα μπυζουκια :rockon: :rockon:
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
πεσ μου ακριβος τι θελης να σου πω!!! ακριβωσ μπατσετ ατομα μερες ιλικιεσ κτλ για να σου πω!!!!  εχω την δινατοτητα να σε βγαλω να πουμε με μεγαλοκαργιολες απο τιβι μερια που κικλοφορανε με παναμερα και πανο στο νουκουρεστι !! μονο τραπεζι κλαμπ και εστιατοριο θα παει κανα 1500 αρι και αν γουστρουν κανα ταξιδι μεχρι το παριση κανα 4000 χαλαρα γιατι ειναι φιλες και αυτα ειναι η αρχη ε!!! εχουν στην σειρα καμια 10 αρια ΣΠΟΝΣΟΡΕς η καθεμια   δεν μιλαο για πουτανες ε!! ελπιζο να καταλαβες  !!! τσαμπιον λεγκκ μου ειπες!!!!βαλε τα ντεταιλ να σου πο για που εισε!!!  περσι σου ειπα που να πασ για τσαμπα μουνοκαμακι και δεν πιγες!!!!  αμα θες βουκουρεστι πιο απλα να σου πο κανα δυο κιριλε πορνεια που γαμαει ο καλος ο κοζμος παρα πολι καλα τεμαχια να πας !!! να το φχαριστηθεις το γαμηση αν θελης σονι και καλα την τσιγκανοπροτευουσα !!  καμακια κλαμπαρες κτλ προτον θελης λευτα!! μετα θελησ γλοσα !!μετα θελης αμαξι!! ρουχα και τεζα σπιτι!!! τι να σου κανο!!! αργησες 10 χρονιαα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ΣΟΥ ΠΑ ΠΕΡΣΙ ΑΣΤΑ ΤΑ ΚΛΑΜΠ ΘΑ ΣΕ ΦΑΕΙ ΤΟ ΟΦΘΛΜΟΠΟΡΝΕΙΑ ΚΑΙ ΓΑΜΙΣΗ ΤΙΠΟΤΑ!! ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΕς !! ΓΙΡΙΣΕς ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΣΑΝ ΚΟΙΝΟς ΘΝΙΤΟς ΚΑΙ ΦΑΤΕ ΜΑΤΙΑ ΨΑΡΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΠΑΡΚΙΝΓΚ ΜΠΕΝΤΛΕΙΙΙ ΑΦΟΥ ΞΕΡΗς ΟΤΙ ΓΡΑΦΟ ΕΙΝΑΙ!!!!!  [video] [video]http://www.youtube.com/watch?v=-bFUsR9fMLo[/video] [/video]  NA SE ΓΡΑΨΟ ΚΑΙ ΣΕ κανα γθμναστιριακη που πανε τα μοντελακια τα απλλα ??? αγγλικα ξερης ε???    εχει και τιμες και προσφορες!!! ;) ;) ;)
Είναι πολλά τα λεφτά !!!!!!!!!! Για το CH LOU αν δεν το έχεις έτοιμο λόγω ταλέντου ή δουλειάς πρέπει να γίνει μεγαλη επένδυση... Αν δεν βρω πετρέλαιο σε χωράφι μου είναι άπιαστο όνειρο...
Σταθερή πορεία στην Α εθνική θέλουμε...Αλλά και αυτή χρειάζεται επαγρύπνηση για να μην επέλθει ο υποβιβασμός! Αλλά σεντόνι έτσι όπως μας τα λες φίλε Ντάβαριτσ εμείς οι πιτσιρικάδες δεν θα κουνήσουμε ποτέ.....
Τουλάχιστον τις  μικρές κατηγορίες τις έχουμε για πλάκα...
 

Enginieros

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2014
Μηνύματα
915
Like
4
Πόντοι
6
Πιασε και κανα τζοκερ τυπε με τζακποτ γιατι δεν βγαινει το τσαμπι ληγκ με τις λουξ γυφτο μναρες σπονσοραιζντ στο βουκουρεστι  :2funny:
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Πιασε και κανα τζοκερ τυπε με τζακποτ γιατι δεν βγαινει το τσαμπι ληγκ με τις λουξ γυφτο μναρες σπονσοραιζντ στο βουκουρεστι  :2funny:
Με ρεφερι τον ΝΤΑΒΑΡΙΤΣ έχεις δυο πεναλντάκια σίγουρα! Κι αν αστοχήσεις σφυρίζει και επανάληψη! Πρέπει να είσαι πολύ άμπαλος με Ντάβαριτς Ρουμανία να μην πάρεις το ΡΟΖ φύλο!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
Χαιβαν τσαμπικ ντε λα τσογλαν  :2funny:ο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: καλος ο πεκτης ο ανατολικος  ξερει που πεζειι και τσουλου αναλογα τα φραγκα του!!! ο μεγας ΟΝΑΣΗς ΕΛΕΓΕ!!! πρεπει να κικλοφορας στα πιο ακριβα χαι μερη ακομα και αν πινεις μονο μια πορτοκαλαδα  λογο αφραγκιας!!!!!!! σου το ξαναλεο πεσ μου λευτα ατομα ιλικιες  ημερες κτλ  και θα σου βγαλο που και πος !!!!.... οπος πρεπει να ξεκαθαρισεις τον στοχο!!!  του ταξιδιου!!!! τα καλα κομαντα προτα σχεδιαζουν μετα εποπτεβουν και αν δουν οτι υπαρχει σοβαρη πιθανοτητα να επιτηχουν τοτε και μονο χτυπανε!!!! ο μεγασ ονασης ελεγε Το να αρχίσεις να σκέφτεσαι, σημαίνει να αρχίσεις να κλείνεις δουλειές"  και Για να είσαι επιτυχημένος, φρόντισε να φαίνεσαι μαυρισμένος, μείνε σε ένα εντυπωσιακό κτίριο, ακόμα κι αν μένεις στο κελάρι, σύχναζε σε καλά εστιατόρια, ακόμα κι αν πίνεις μόνο ένα ποτό και αν δανειστείς, δανείσου πολλά"    και το καταδρομικο λοκατζιδικο!! * "Ποτέ μην αρχίζεις μια δουλειά, μια μάχη, μια ερωτική σχέση αν ο φόβος της ήττας επισκιάζει την προοπτική της νίκης"  TO πAS δηλαδη με το μιαλο !! και οταν σε περνει τοτε μονο χτυπας!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:  κρατας δηναμεις λευτα κτλ μεχρι που βρισκετε η ευκερια που με το μιαλο σου σε περνει!!! και εκει πλησιαζεις απαρατηρητα!!! χτηπας με ολες της δηναμεις τον στοχο!!  και μετα την κοπανας γρηγορα!!!! οποτε  βαλε το σχεδιο!!!! τι θες ??? να γαμησεις ?????? να βγαλεις γκομενα για σχεση???  να βρεις γιναικα να σε πληρονει??? αυτα θελουν μεγαλο σχεδιαζμο!!!!!! δεν παμε γιουργιααα και οτι βγει!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
Με ρεφερι τον ΝΤΑΒΑΡΙΤΣ έχεις δυο πεναλντάκια σίγουρα! Κι αν αστοχήσεις σφυρίζει και επανάληψη! Πρέπει να είσαι πολύ άμπαλος με Ντάβαριτς Ρουμανία να μην πάρεις το ΡΟΖ φύλο!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
οταν πας σε μια χορα γαι να πεξεις ΑΑΑ θελης ντοπιο προπονητη!!! και καλητερα πουτανα παλια  ;) ;) ;) ντοπια!!!!! βεβεα εχο οντος πολλα ενσημα ρουμανικα!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  βαγερν φουχτεν δισκολα τα πραγματα !!!!  αλλα με ελληνες να κουτσαρης πρεπει να σε ρεχαγκελ!!! και εγο ειμαι μουρινιο  μερια  πολλα τα καντιλια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
Oi toyrkoi ανατολικα εχουν τα χαρακτηριστικα του λυκου!  :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: Οι λυκοι οταν πανε για κινηγη συνεργαζοντε αψογα!!  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:  στέλνουν ένα γερο νέο λύκο πρώτα για να  dei τι γίνετε με το υποψήφιο κοπάδι για πέσιμο και αν καταλάβει ότι υπάρχει χώρος για τρέξιμο χωρίς εμπόδια δεν υπάρχουν τέζα  γερά βουβάλια αρσενικά  και κοπρόσκυλα λιοντάρια η τίποτα αλογα γύρο γύρο  ρίχνει σύρμα και πλακώνει όλη η αγγελη σκοτώνει όσο πιο πολλά μπορέσει  και ο καθένας από την αγγελη παίρνει το μερίδιο του και χωρίζουν μακριά ο καθένας  από τον άλλο παντα  ξεχωριστά τρώνε!!  :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:  ο νεοέλληνας ανατολικά είναι σαν την αλεπού  την πέφτει στο κοτέτσι  μόνος  γιατί από λιοντάρι που ήταν κατάντησε αλεπού  και δεν τον παίρνει να φάει ούτε καν προβατάκι λόγο εγωιστικής γυφτοβλαχομαλακειας που τον βαράει :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:  είναι και κακιστρο  :gay: :gay: :gay: τεζα σκοτώνει όλες της κότες στο κοτέτσι ενώ μόνο μια τρώει  δηλαδή κάνει την μέγιστη ζημιά έτσι ώστε αν πατήσει άλλη αλεπού να εξοντωθεί από τον τσαντιζμενο τεζα με της αλεπουδες κτηνοτροφο!! :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:  οι λυκοι τεζα διναμη φαι και γούστα!!!!!!!!!!!!!!!!! :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: οι αλεπούδες δέρματα για πουλημα!!!! :s&m_3: :s&m_3: Υ.Γ ετσι μιλαν μεταξι τους οι σοβαροι  ρουμανοι παντα  με παραδηγματα με ζωα!!  ενο οι ασοβαροι ρουμανοι παντα με σεξουαλικα ιπονοουμενα!!! !!! Υ.Γ ΟΠΟΥ ΔΕΙς ΕΛΛΗΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΑ ΜΑΛΑΚς ΕΙΝΑΙ!!!!!!!!!! ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΗΣΕ!!!
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Oi toyrkoi ανατολικα εχουν τα χαρακτηριστικα του λυκου!  :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: Οι λυκοι οταν πανε για κινηγη συνεργαζοντε αψογα!!  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:  στέλνουν ένα γερο νέο λύκο πρώτα για να  dei τι γίνετε με το υποψήφιο κοπάδι για πέσιμο και αν καταλάβει ότι υπάρχει χώρος για τρέξιμο χωρίς εμπόδια δεν υπάρχουν τέζα  γερά βουβάλια αρσενικά  και κοπρόσκυλα λιοντάρια η τίποτα αλογα γύρο γύρο   ρίχνει σύρμα και πλακώνει όλη η αγγελη σκοτώνει όσο πιο πολλά μπορέσει   και ο καθένας από την αγγελη παίρνει το μερίδιο του και χωρίζουν μακριά ο καθένας  από τον άλλο παντα  ξεχωριστά τρώνε!!   :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:  ο νεοέλληνας ανατολικά είναι σαν την αλεπού  την πέφτει στο κοτέτσι  μόνος   γιατί από λιοντάρι που ήταν κατάντησε αλεπού  και δεν τον παίρνει να φάει ούτε καν προβατάκι λόγο εγωιστικής γυφτοβλαχομαλακειας που τον βαράει :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:  είναι και κακιστρο  :gay: :gay: :gay: τεζα σκοτώνει όλες της κότες στο κοτέτσι ενώ μόνο μια τρώει  δηλαδή κάνει την μέγιστη ζημιά έτσι ώστε αν πατήσει άλλη αλεπού να εξοντωθεί από τον τσαντιζμενο τεζα με της αλεπουδες κτηνοτροφο!! :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:  οι λυκοι τεζα διναμη φαι και γούστα!!!!!!!!!!!!!!!!! :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: οι αλεπούδες δέρματα για πουλημα!!!! :s&m_3: :s&m_3: Υ.Γ ετσι μιλαν μεταξι τους οι σοβαροι  ρουμανοι παντα  με παραδηγματα με ζωα!!  ενο οι ασοβαροι ρουμανοι παντα με σεξουαλικα ιπονοουμενα!!! !!! Υ.Γ ΟΠΟΥ ΔΕΙς ΕΛΛΗΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΑ ΜΑΛΑΚς ΕΙΝΑΙ!!!!!!!!!! ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΗΣΕ!!!

Οντως ο Ελληνας κάνει τεράστια ζημιά στο ανατολικό μπλοκ.Βασικά σκοτώνεις τα πάντα για τον επόμενο.Είναι γιατί ο Ελληνας πάει με δυναμίτη ενώ ο Τούρκος πάει ομαδικά με τουφέκια.Οι Τούρκοι συντονίζονται φοβερά μεταξύ τους μπορεί ένας μαλάκας να φρουρεί τις γκόμενες για ώρες χωρίς να κάνει τίποτα άλλο.Τέτοια θυσία για τους φίλους δεν κάνει κανένας Ελληνας αλλά γενικά οι μουσουλμάνοι είναι μαλάκες.Ούτε οι Δυτικοί θα κάτσουν να φυλάνε γκόμενες για να γαμήσει ο ένας.
Το πλεονέκτημα του Ελληνα σολίστ είναι οτι μανουβράρει εξαιρετικά σε σχέση με τον Τούρκο γιατί δε χρειάζεται να δίνει λογαριασμό στην παρέα.Οι Τούρκοι έχουν αυτό τον τρομερό συντονισμό που είναι αξιοθαύμαστος.Μόνο στη Θεσσαλονίκη είδα κάτι κάπως παραπλήσιο.Μιλάμε οτι κάθε καμάκι έχει ορισμένο ρόλο από πριν.
Τους Ελληνες δεν τους ελέγχεις εύκολα αλλά και με Δυτικούς και Ανατολικούς που έχω βγει η κατάσταση δεν είναι εύκολη.Οι Ανατολικοί καταλαβαίνουν την τακτική ενώ οι Ελληνες τη στρατηγική.Αλλά γενικά οι περισσότεροι δεν καταλαβαίνουν τι παίζει με τις καταστάσεις στα κλαμπ.Σχεδόν το 90% δεν παίρνουν χαμπάρι τι γίνεται.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
pame tora πισο στο σλαβικο γαμιστικο σοφτγουερ !! λιπον σε οποια  χορα μιλαν τα σλαβικα αλφα βιτα  ο ιδανικος ανδρας ο καλος για  τα μορα ειναι αυτος που εχει καλους τροπους εξευγενισμενους ειναι καθαρος ντινετε μοδατα ευροπαικα εχει αμαξι και καλητερα τζιπ και ασ ειναι και παλιο !! και σιγουρα καλη δουλεια και λευτα !!στο κρεβατι αν κανει γλιφομουνι ειναι ντροπη πευτης στα ματια τους γιατι στο σλαβικο σοφτγουερ γλιφουν οι αδερφες μονο και γαμαν κολο !! ολλες βεβεα ψοφανε για γλιφομουνι αλλα το προτιμανε καλητερα απο αλλες γκομενες και οχι απο τα αρσενικα!!! η μισεσ σλαβες γλιφοντε μεταξι τους μεχρι να παντρευτουν μετα κομενο το γλιψιμο μαχερι :2funny: :2funny: ειναι κυριες πλεον!!! :2funny: :2funny: οπος και ξερουν οτι 16 με 25 ειναι αλφα εθνικη και εκει οτι αρπαξουν ιλικο με το μουνι τους σε αυτα τα χρονια δεν εχει εροτα και αγαπες ξερα!! δοσε να γαμησεις ειναι απο 25 μεχρι 30 το πολι ερωτας και γαμος και μετα τα 30 παπαλα ειναι γριες για τους σλαβους !!
Εισαι λιγο πισω η νεα γεννιά των Ρώσσων αρχισε να γλύφει  :2funny:

   
oi slabikes οικογενειες ξεροντας τους κανιβαλικους αγραφους νομους για να γλητοσουν τα κ0ριτσια τους απο την κατρακιλα της παντρεβουν ακομα και απο τα 16 οσο το γριγοροτερο τοσο το καλιτερο!!! και αν σπουδαζουν το πολι μεχρι τα 22 23 παντρεια !! με αποτελεσμα οι περοσοτεροι  να χοριζουν μεχρι τα 30  και ολοι να χουν δυο και τρις γαμους μεχρι τα 40 45 .. στα γουστα τωρα ειναι κανιβαλοι στην μοσχα καθε χρονο εξαφανιζοντε πανο απο 1000 μοντελες απο τα επισιμα στοιχεια της εφ εσ μπε που ολοι ξερουν αλλα κανεις δεν παραδεχετε οτι τησ σκοτονουν στα οργια τον κοτσαμπασιδον με πνιξιμο πανο στα γαμισια ντρογκες πιστολες ξιλο κτλ!! σε πολη μικροτρη κλιμακα απολειον τα ιδια και μινσκ τα ιδια και κιεβο τα ιδια και σοφια τα ιδια και βελιγραδι με τους προυχοντες κανιβαλους !! σλαβους!! ειπαμε αξια η ανθροπινη ζοη μιδεν αν δεν εχεις υλη!! εισε ζοο για αυτους!!
Αυτό γινόταν τη δεκαετία του '90 τότε ναι αν γουστάραν μια γκόμενα η συμμορία μπορει να τη βίαζε και δεν θα τους κάναν τίποτα.Αυτα εχουν αλλάξει εδω και πολλά χρόνια.
  Για Κίεβο ομως ουτε και εκει νομιζω οτι γινονται πιά συστηματικά.Ειχε γινει κατι παρομοιο πριν 2 χρόνια στην Ουκρανία και είχε βουηξει ο τόπος.
 
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
Οντως ο Ελληνας κάνει τεράστια ζημιά στο ανατολικό μπλοκ.Βασικά σκοτώνεις τα πάντα για τον επόμενο.Είναι γιατί ο Ελληνας πάει με δυναμίτη ενώ ο Τούρκος πάει ομαδικά με τουφέκια.Οι Τούρκοι συντονίζονται φοβερά μεταξύ τους μπορεί ένας μαλάκας να φρουρεί τις γκόμενες για ώρες χωρίς να κάνει τίποτα άλλο.Τέτοια θυσία για τους φίλους δεν κάνει κανένας Ελληνας αλλά γενικά οι μουσουλμάνοι είναι μαλάκες.Ούτε οι Δυτικοί θα κάτσουν να φυλάνε γκόμενες για να γαμήσει ο ένας.
Το πλεονέκτημα του Ελληνα σολίστ είναι οτι μανουβράρει εξαιρετικά σε σχέση με τον Τούρκο γιατί δε χρειάζεται να δίνει λογαριασμό στην παρέα.Οι Τούρκοι έχουν αυτό τον τρομερό συντονισμό που είναι αξιοθαύμαστος.Μόνο στη Θεσσαλονίκη είδα κάτι κάπως παραπλήσιο.Μιλάμε οτι κάθε καμάκι έχει ορισμένο ρόλο από πριν.
Τους Ελληνες δεν τους ελέγχεις εύκολα αλλά και με Δυτικούς και Ανατολικούς που έχω βγει η κατάσταση δεν είναι εύκολη.Οι Ανατολικοί καταλαβαίνουν την τακτική ενώ οι Ελληνες τη στρατηγική.Αλλά γενικά οι περισσότεροι δεν καταλαβαίνουν τι παίζει με τις καταστάσεις στα κλαμπ.Σχεδόν το 90% δεν παίρνουν χαμπάρι τι γίνεται.
αδερφε αλλο οι αλλοι μουσουλμανοι και αλλο οι πουτανες !! οι αραβες λενε τους τουρκους πουτανες !!η πικρη αληθεια ειναι οτι επικρατησαν παντου γαμιστικα ανατολικο μπλοκ τα γκαρτασια!!! ομαδικα!! με το σιστημα λικον που αντεγραψαν απο την φηση!! πολονια   εισε ο μονος που το χει το θεμα καλα!! το παιδακι το αλοο  που προτιμα να παει να δοσει καμια πιπα σε κανα πουστη  για να κρατησι τα 20 ευρο που κανει το μπουρδελο  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: ουτε καν ξερει ουτε ποτε  θα μαθει τι σημενει πολονικο γαμισι!!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:  το σιστιμα την πεφτο σε οσες περισοτερες μπορο ετσι οστε σιγουρα να γαμησο στο τελος που περιγραψες πολες φορες ειναι απο τα παλοτερα ιταλικα σιστιματα στο ανατολικο μπλοκ πολλα χρονια πιο παλιια!! φενεσε απο χιλιομετρα οτι το χεισ το θεμα!!   αλλα θα σε παρακαλεσο οταν διαβαζεις μαλακιες ΚΑΝΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΤΕΛΙΟς ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΗΝ ΤΙ :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:ΦΛΑ ΤΟΥ   ΚΑΛΟ ΘΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙς!!! !! τι καθεσε και τιν πας λαου λαου αφου ειναι ασχετοςς τελιοςς μα τελιοςςς :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:  Υ.Γ ΟΙ  τουρκοι οντος ειναι ζοα οντος !! ροταο καποτε εναν τουρκο γιατρο γιατι ρε ορχαν κανετε ραμαντανι αυτον τον μινα!! με κιταει απανταει δεν ξερω!! κανουμε γιατι το ειπε ο ιμαμις!! :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: δεν την ψαχνουν !! αυτο δουλευει αυτο κανουν!!! αλλα το κανουν τεζα καλα!!
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
αδερφε αλλο οι αλλοι μουσουλμανοι και αλλο οι πουτανες !! οι αραβες λενε τους τουρκους πουτανες !!η πικρη αληθεια ειναι οτι επικρατησαν παντου γαμιστικα ανατολικο μπλοκ τα γκαρτασια!!! ομαδικα!! το σιστημα λικον που αντεγραψαν απο την φηση!! πολονια   εισε ο μονος που το χει το θεμα καλα!! το παιδακι το αλοο  που προτιμα να παει να δοσει καμια πιπα σε κανα πουστη  για να κρατησι τα 20 ευρο που κανει το μπουρδελο  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: ουτε καν ξερει ουτε πουρ θα μαθει τι σημενει πολονικο γαμισι!!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Επικράτησαν λόγω όγκου.Αμα δηλαδή ήταν 100 Ελληναράδες και 1000 Τούρκοι ποιοι θα γαμούσαν περισσότερο?Οι Τούρκοι δε θα στραύρωναν ούτε γίδα.Απλά είναι μικρός ο αριθμός των Ελληνόπουτσων στο ανατολικό μπλοκ τεράστιο το impact βέβαια αλλά και πάλι μικρό πληθυσμιακά για να κάνει τη διαφορά.Οι Τούρκοι Αραβες επικρατούν αριθμητικά σε αναλογία 500 προς έναν και περισσότερο.
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
Εισαι λιγο πισω η νεα γεννιά των Ρώσσων αρχισε να γλύφει  :2funny:

    Αυτό γινόταν τη δεκαετία του '90 τότε ναι αν γουστάραν μια γκόμενα η συμμορία μπορει να τη βίαζε και δεν θα τους κάναν τίποτα.Αυτα εχουν αλλάξει εδω και πολλά χρόνια.
  Για Κίεβο ομως ουτε και εκει νομιζω οτι γινονται πιά συστηματικά.Ειχε γινει κατι παρομοιο πριν 2 χρόνια στην Ουκρανία και είχε βουηξει ο τόπος.
 
μιτσο οτι λεω ειναι !! παντα μα παντα!! ΠΕΣ ΣΤΟΝ ΠΟΡΝΟΛΑΟ ΤΗ ΘΑ ΨΙΦΙΣΕΙΙ!!!  ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΟΙ ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom