Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
πολονολογος ουκρανολογος γερμανολογος
τρια  σε ενα.. :rockon: :rockon: :rockon:

Πολωνία δεν κάνεις με τίποτα αυτά τα έξοδα.Οι Ουκρανές στο Κίεβο τα 200 στα τρώνε για πλάκα σε ποτά και ψώνια.Πολωνή να καθαρίζει 200 πριν το ορεκτικό απλά δεν υπάρχει.Οι Πολωνές πάνε στα 100-150 ευρώ όχι όμως η ποιότητα που μπορείς να χτυπήσεις Ουκρανία.Αυτή η ποιότητα δεν είναι διαθέσιμη Πολωνία.Είναι πιασμένες από πολύ καλοβαλμένους.
Πάντως όποιος πάει Κίεβο και έχει λιγότερο από χιλιάρικο στην τσέπη μετά τα αεροπορικά και τα ξενοδοχεία καλύτερα να μην πάει καθόλου.
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
7
Πόντοι
16
Πολωνία δεν κάνεις με τίποτα αυτά τα έξοδα.Οι Ουκρανές στο Κίεβο τα 200 στα τρώνε για πλάκα σε ποτά και ψώνια.Πολωνή να καθαρίζει 200 πριν το ορεκτικό απλά δεν υπάρχει.Οι Πολωνές πάνε στα 100-150 ευρώ όχι όμως η ποιότητα που μπορείς να χτυπήσεις Ουκρανία.Αυτή η ποιότητα δεν είναι διαθέσιμη Πολωνία.Είναι πιασμένες από πολύ καλοβαλμένους.
ποιο fkk ειναι καλο στη στουτγκαρτ? ΣΑΦΑΡΙ? :tits2:
PAUSCHAL απ οτι ειδα δεν εχει,,πρεπει να πας πιο ψηλα η οχι?
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
ποιο fkk ειναι καλο στη στουτγκαρτ? ΣΑΦΑΡΙ? :tits2:

Γενικά δεν πάω πλέον σε μπορδέλα.Προτιμώ σπονσοραριζόμενες ανεξάρτητες semi pro και γενικά την περιπέτεια όχι το σίγουρο.
Οι Γερμανίδες πολύ ανδροπρεπείς τις βαριέσαι σε dt.Για αληθινές γκόμενες Κολωνία Ντύσσελντορφ για πολύ ακριβές μουνάρες Μόναχο Αμβούργο.Για Μόναχο Αμβούργο θες πάνω από 5000 ευρώ το μήνα για να είσαι στο ραντάρ.
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
7
Πόντοι
16
Γενικά δεν πάω πλέον σε μπορδέλα.Προτιμώ σπονσοραριζόμενες ανεξάρτητες semi pro και γενικά την περιπέτεια όχι το σίγουρο.
περιπετεια στο ντουτς στα 40+ ειναι να κανεις μπαντζυ τζαμπινγκ  :grin:
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
200 είναι το μίνιμουμ.2-3 πούτσους σε σπονσοράκια από το mamba συν δύο ραντεβού σε ρεστωράν και μια κλαμπιά με κεράσματα.Πάλι μπορεί να βγουν 300 τη μέρα ή και 400 ακόμα αν κάποιος είναι μέσα στα γούστα.Γενικά οι Ουκρανές στο Κίεβο είναι ρουφήχτρες δεν υπάρχει πάτος.Για πιο οικονομικά στο μισό ή και τρίτο της τιμής επαρχία.
Πάντως έτσι και χαλάσεις πάνω από 300 στο Κίεβο τη μέρα νιώθεις βασιλιάς ζεις μια μέρα σαν ολιγάρχης και αξίζει αυτή η εμπειρία.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
σωστα αρχοντα.κιεβο το μπατζετ μου ηταν να χαλω 200 την μερα παλαιοτερα,κερασματα,εστιατορια,κλαμπ.σαν ολιγαρχης ενιωθα χαχαχαχαγ.τωρα οδυσσο με το γριβνα χαλω 50-60 ευρο την μερα,σταματησα ομως τα κλαμπ και να ανοιγω βοτκες.50-60 χωρις γαμησι,απο την γκομενα εξαρταται τα εξτρα που θα χαλασω,σαν η κρυφοβιζιτα 22 απο ντονετσκ το καλοκαιρι,αφραγγη αλλα ρολοι τομι χιλφινγερ 200 ευρο χαχαχχα,τα λεφτα που χαλασα κερασματα πανω της,επαιρνα 7-8 βιζιτες.παραγελνε στο καφε μπειλις 400 γριβνα!αν δεν ηταν 24 το γριβνα σημαινει 40 ευρο το κοκτειλ πριν τον πολεμο.ενα φορεμα 400 γριβνα,αλλα τα εστιατορια σουσι και μετα καμια 1500 γριβνα να αγορασουμε μπουκαλι μπειλις και ακριβα σοκολατακια φερερο χαχαχαχ.πηδηχτηκε και εφυγε αμεσως,την επομενη ζητησε λεφτα 800 γρ,να παει με λεωφορειο.της ειπα αρχιδια,σαν ζητησεις χτες παρα να τα τρως σε μαλακιες,φρου φρου και αρωματα χαχαχαχ.τελικα ειναι μεγαλος τσιγγουνις ο καβλωλεον χαχαχαχαχ.
 

Enginieros

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2014
Μηνύματα
915
Like
4
Πόντοι
6
Εγω δεν εχω λεφτα για πεταμα ουτε να κανω εφελικι σαν τον πυρφορο ελληναρα με σαμπανιες δωρα και μαλακιες... ουτε πουτανες...το ταξιδι ειναι εμπειρια και τα μουνια της διπλανης πορτας ετοιμα..παντου εχει μουνια ...τα τοπ ειναι σπονσοραιζντ και δε τα πιανεις ειναι αγκαζε;)
 

novas98

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.061
Like
47
Πόντοι
16
σωστα αρχοντα.κιεβο το μπατζετ μου ηταν να χαλω 200 την μερα παλαιοτερα,κερασματα,εστιατορια,κλαμπ.σαν ολιγαρχης ενιωθα χαχαχαχαγ.τωρα οδυσσο με το γριβνα χαλω 50-60 ευρο την μερα,σταματησα ομως τα κλαμπ και να ανοιγω βοτκες.50-60 χωρις γαμησι,απο την γκομενα εξαρταται τα εξτρα που θα χαλασω,σαν η κρυφοβιζιτα 22 απο ντονετσκ το καλοκαιρι,αφραγγη αλλα ρολοι τομι χιλφινγερ 200 ευρο χαχαχχα,τα λεφτα που χαλασα κερασματα πανω της,επαιρνα 7-8 βιζιτες.παραγελνε στο καφε μπειλις 400 γριβνα!αν δεν ηταν 24 το γριβνα σημαινει 40 ευρο το κοκτειλ πριν τον πολεμο.ενα φορεμα 400 γριβνα,αλλα τα εστιατορια σουσι και μετα καμια 1500 γριβνα να αγορασουμε μπουκαλι μπειλις και ακριβα σοκολατακια φερερο χαχαχαχ.πηδηχτηκε και εφυγε αμεσως,την επομενη ζητησε λεφτα 800 γρ,να παει με λεωφορειο.της ειπα αρχιδια,σαν ζητησεις χτες παρα να τα τρως σε μαλακιες,φρου φρου και αρωματα χαχαχαχ.τελικα ειναι μεγαλος τσιγγουνις ο καβλωλεον χαχαχαχαχ.
Μετά σου λέω ότι είσαι κεραστης και παρεξηγιέσαι  :2funny:
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
με το παμε διακοπες βρισκεις φτηνα με ουκρανιαν για κιεβο.οχτωβρη απο κυπρο ειναι 270-300 κιεβο,350 οδεσσα.δεκεβρη βρισκεις 70 με ουκρανιαν κιεβο,οδυσσο παντα 350 δεν πεφτει.σκεφτωμουν απο οδυσσο να ερθω αθηνα μονη κατευθηνση 60-70 ευρο μεσω κιεβ με ουκρανιαν.μετα αλλαξα γνωμη γιατι τα ξενοδοχεια ελλαδα ειναι διπλασια τιμη οχτωβρη απο νιοβρη,δεκεβρη λεω παω αργοτερα.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
απο αθηνα κιεβο και οδυσσο παμε διακοπες,για οδυσσο ομως περιμενεις πολλες ωρες στο πηγαινε απο αθηνα μεσω κιεβ,επιστροφη μονο1-2 ωρες αναμωνη
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Πολωνία δεν κάνεις με τίποτα αυτά τα έξοδα.Οι Ουκρανές στο Κίεβο τα 200 στα τρώνε για πλάκα σε ποτά και ψώνια.Πολωνή να καθαρίζει 200 πριν το ορεκτικό απλά δεν υπάρχει.Οι Πολωνές πάνε στα 100-150 ευρώ όχι όμως η ποιότητα που μπορείς να χτυπήσεις Ουκρανία.Αυτή η ποιότητα δεν είναι διαθέσιμη Πολωνία.Είναι πιασμένες από πολύ καλοβαλμένους.
Πάντως όποιος πάει Κίεβο και έχει λιγότερο από χιλιάρικο στην τσέπη μετά τα αεροπορικά και τα ξενοδοχεία καλύτερα να μην πάει καθόλου.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
ετσι ειναι αρχοντα.να σου πω τι μου εστησε ενα 14 χρονο που μου ειπε ειναι 21,γνωριστηκαμε γιδροπαρκ και την κερασα βοτκα.ηταν μολις ακουσα την λεξη κριση πρωτη φορα κιεβο πριν 5 χρονια.λεει παρε μου ενα σακακι 400 γρ,40 ευρο τοτε,δεν εχουν λεφτα οι δικοι μου κριση λεει.παμε τερανοβα,φτηνο μαγαζι στο χρισατικ,πηρε σακακι,πηρε και τζιν,πηρε και φανελα,πηρε και κασκολ λεω χαλαλι συμφωνησαμε αφου θα ερθει σπιτι μετα για βοτκα.τι μου κανει μετα?παιρνει τηλεφωνο την μανα της ταχα,ναι μαμα ερχομαι γρηγορα,λεει ειναι πολυ αρωστη πρεπει να πηγαινω σε ευχαριστω χαχαχαχ.οπως τα ειπες,τα 200 φευγουν για πλακα.αυτη μια μικρουλα αβγαλτη ηταν,σκεφτητε τα αρπακτηκα εκει χαχαχαχ
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
θυμασαι το εργο με τον λαμπρουκο?ηταν το χομπι μου χαχαχαχ
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
επεσε ξυλο και σπρει σημερα οδυσσο εξω απο τα δικαστηρια,λιγο πιο κατω απο την οπερα για οσους ξερουν.ο σακασβιλι συνελαβε τον αρχηγο του πραβι σεκτορ οδυσσο και οι φασιστες κτυπηθηκαν με την αστυνομια εξω απο τα δικαστηρια.εκαναν συγκεντρωσεις στο κεντρο προηγουμενος,συνηστο προσοχη  σε οπειον ειναι εκει,η θα παει συντομα.το βραδι δεν κανει να κινεισαι μονος με τα ποδια.
 

slaviani

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.430
Κριτικές
7
Like
532
Πόντοι
316
Δυο ατομα εγραψα αρα 25 ευρω την μερα το ατομο συνολο 125 το διαμερισμα..140 αεροπλανο με ουκρανιαν.μας κανουν 265..εκει εφαγα γυρω στα 285 ευρω...συνολο 550€ Για 5 μερες ειναι καλα..

Εγω δεν ανοιγω σαμπανιες μοετ δεν παιρνω εσκορτς σε λιμουζινες συντροφοι
κινηθηκες σωστα με ενα λαθος μονο
ΠΟΤΕ MA ΠΟΤΕ ΤΩΝ ΠΟΤΩΝ δεν μενετε 2 ατομα στο ιδιο διαμερισμα
μεγα λαθος
ισως στοιχισε σκοραρισμα
 

giannis43

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
268
Like
0
Πόντοι
1
επεσε ξυλο και σπρει σημερα οδυσσο εξω απο τα δικαστηρια,λιγο πιο κατω απο την οπερα για οσους ξερουν.ο σακασβιλι συνελαβε τον αρχηγο του πραβι σεκτορ οδυσσο και οι φασιστες κτυπηθηκαν με την αστυνομια εξω απο τα δικαστηρια.εκαναν συγκεντρωσεις στο κεντρο προηγουμενος,συνηστο προσοχη  σε οπειον ειναι εκει,η θα παει συντομα.το βραδι δεν κανει να κινεισαι μονος με τα ποδια.

Χαρη ,στο Κιεβο ειναι ενταξει τωρα για λιγες μερες ή χρειαζεται προσοχη .Βλεπω  ομως οτι αρκετες στο μαμπα ημι με ρωτανε τι θα ερθεις να κανεις εδω ,ποσο θα κατσεις .ποσοι θα ειστε
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Χαρη ,στο Κιεβο ειναι ενταξει τωρα για λιγες μερες ή χρειαζεται προσοχη .Βλεπω  ομως οτι αρκετες στο μαμπα ημι με ρωτανε τι θα ερθεις να κανεις εδω ,ποσο θα κατσεις .ποσοι θα ειστε
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
τωρα που διαβαζω τα νεα απο κιεβο φενεται υσυχα.μεχρι πριν λιγες μερες ειχε επεισοδια στο κεντρο με τους φασιστες και αστυνομια.γιαννι για οδυσσο δεν ψυνεσαι?διαμερισμα κεντρο οδυσσο απο γνωστους μου θα σου στοιχηζει 12  ευρο την μερα ακομα και καλοκαιρι που δεν βρισκεις κατω απο 50 την μερα και μακρια απο κεντρο.οχτωβρη εγω εκει θα ειμαι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom