Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
8 Δεκ 2013
Μηνύματα
228
Like
2
Πόντοι
1
Άρχισε καλοκαιριάζει επιτέλους και τα γούστα μας με τις πισίνες μας τα σεα μας και τα μέα μας χαχχα
 

Συνημμένα

  • 247.jpg
    247.jpg
    144,8 KB · Εμφανίσεις: 20

Pazuzu

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2013
Μηνύματα
353
Κριτικές
2
Like
88
Πόντοι
1
Καλό κομμάτι παίκτη,πάντα τέτοια
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Καλό κομμάτι παίκτη,πάντα τέτοια
Καλα δεν μπορώ να πιστέψω οτι υπαρχουν τόσο καθυστερημένοι που πιστεύουν αυτόν τον ψεύτη  :2funny: και της ψεύτικες φωτογραφίες που βάζει  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
  Αυτοί οι Έλληνες την καλέσανε στην Ελλάδα?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΒΕΝΤ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Να και οι πραγματικοί Ελληνες του Κισινιώφ  :2funny: δεν τους είδα να έχουνε γκόμενες  :think:
 
 
Πρεπει να το επισκεφτουμε το μερος των καμακιων
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
 

Συνημμένα

  • A12.jpg
    A12.jpg
    78,8 KB · Εμφανίσεις: 43
  • A13.jpg
    A13.jpg
    44,5 KB · Εμφανίσεις: 21

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
αν διαβαζες αδερφικε μου κλωνε τι εγραφα τοτε,οτι πηγα σε 4-6 σαλον απο μιστερ χ,ολα ελεγαν 500 και εκει ελεγαν 700-800 και ποιοτηκα ηταν χαλια,ολες χοντρες κακασχημες με κυτταριτητα ελεοσ
 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
μαιλ ρυ,μαμπα και αυτες που εκαναν παρελαση ζητουσαν τσε δολαρια,για μιστερ χ ειπα ολες αθλιες.τα 2 σαλον που πηγα ηταν στην μπουνινα,ενα ντιριπασοσκαγια ενα και ακομα 1-2,παλι κοντα πριμορσκι.αν δεν εφερνα την μικρη θα εμενα αγαμητος αφου βασιστικα σε 2 αλλες που δεν ηρθαν
 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
μην ξεχνατε εκεινες της μερες πηγε 37-38 το γριβναα και υα πηγαινε στα υψη για αυτο παθαν πανικο οι πουτανες,νομιζαν αυξηθηκε η αξια τους χωρισ ζητηση χαχαχα,οι πιο πολες ειναι και στο μυαλο ξανθες.σημερα γνωρισα δευτερη τρελι ρωσιδα σε 2 μερες.ολες 35-50 ειναι ψυχολογικα ανισοροπες καθολου τυχαιο και η 32 σημερα δεν τα εχει τετρακοσια.η χτεσινη με πηρε σε νεκροταειο στα ζαγρεπ να δει τα αγαλματα με χρισους λεοντες και μαλακιες,διασημο ταχα νεκροταφειο.λεει θα με θεωρεις τρελη που περπατισαμε 45 λεπτα να σε φερω σε κοιμητηριο χαχαχαχοχι της ειπα μην προσβαλω και τους τρελους.μαλλον θα κατεβει οδυσσο αυτη καλυτερα οχι,φοτογραφο και ξεναγο θα θελει μονο χααχαχ,οταν ειπα παμε σπιτι λεει σε 40 λεπτα φθγαμε αλλη πολη με το γρουπ γαμωτο
 

Enginieros

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2014
Μηνύματα
915
Like
4
Πόντοι
6
Καλα δεν μπορώ να πιστέψω οτι υπαρχουν τόσο καθυστερημένοι που πιστεύουν αυτόν τον ψεύτη  :2funny: και της ψεύτικες φωτογραφίες που βάζει  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
  Αυτοί οι Έλληνες την καλέσανε στην Ελλάδα?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

   Να και οι πραγματικοί Ελληνες του Κισινιώφ  :2funny: δεν τους είδα να έχουνε γκόμενες  :think:
   
    :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 



Μεγαλα καμακια που ανεβαζουν το ελληνικο τουριστικο προιον
 

Συνημμένα

  • image.jpg
    image.jpg
    101,1 KB · Εμφανίσεις: 18

Roben_twn_mudiwn

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2014
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
αν διαβαζες αδερφικε μου κλωνε τι εγραφα τοτε,οτι πηγα σε 4-6 σαλον απο μιστερ χ,ολα ελεγαν 500 και εκει ελεγαν 700-800 και ποιοτηκα ηταν χαλια,ολες χοντρες κακασχημες με κυτταριτητα ελεοσ
Αδερφικέ μου κύπριε όλα σε σένα συμβαίνουν .οπου πας φεύγεις αγάμητος ..μέχρι και οι σαβούρες πουτάνες σου ζητάνε 50% περισσότερα. τι συμβαίνει με σένα  :idiot: .
δεν λέω πως όλοι στην ουκρανια γαμάνε μουναρες, αλλα σίγουρα γαμανε πολύ καλύτερες  από ότι θα γαμούσαν στην Ελλάδα
εσύ είσαι από τους τυχερούς που έχεις την δυνατότητα να κάνεις ταξίδια κάθε μήνα σχεδόν.. μιλάς ρώσικα, έχεις χρήματα, είσαι γκαβλιαρης  και πάντα είσαι αγάμητος ...
τώρα βλέπω άρχισες να κυνηγάς τις πενηντάρες !! ζήλεψες από τον γρηγορακι  ?  :2funny:  :2funny:  :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Μεγαλα καμακια που ανεβαζουν το ελληνικο τουριστικο προιον
Θθα προσθέσω μόνο οτι ο Davarits κάνει παρέα με τον Παναγιώταρο οταν πηγαίνει Μολδαβία  :2funny: και της 23 ή 25 μερες που ημουν εκει δεν ειχα δει τον Παναγιώταρο με γυναίκα!Ολο με αντρες τον έβλεπα να παίζει τάβλι και αγκαλιά οπως στις φωτογραφίες  :2funny:.
  Παντος έχασες  :2funny:Πρέπει να πας εκει να τους δεις  :2funny: εγω κρατιόμουν να μη γελάσω με την κατάντια τους  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Αδερφικέ μου κύπριε όλα σε σένα συμβαίνουν .οπου πας φεύγεις αγάμητος ..μέχρι και οι σαβούρες πουτάνες σου ζητάνε 50% περισσότερα. τι συμβαίνει με σένα  :idiot: .
δεν λέω πως όλοι στην ουκρανια γαμάνε μουναρες, αλλα σίγουρα γαμανε πολύ καλύτερες  από ότι θα γαμούσαν στην Ελλάδα
εσύ είσαι από τους τυχερούς που έχεις την δυνατότητα να κάνεις ταξίδια κάθε μήνα σχεδόν.. μιλάς ρώσικα, έχεις χρήματα, είσαι γκαβλιαρης  και πάντα είσαι αγάμητος ...
τώρα βλέπω άρχισες να κυνηγάς τις πενηντάρες !! ζήλεψες από τον γρηγορακι  ?   :2funny:  :2funny:  :2funny:
Τωρα σχετικα με το Χάρη το εχω πει 1.000.000 φορες τι λάθη κάνει!Αλλα δεν θέλει να με ακούσει!Το λεω κ'αλλη μία.Το πρωτο του λάθος ειναι οτι παει να κανει το μάγκα! :2funny:Αν δείτε αυτό το σκυλάκι της φωτογραφίας να κουνάει την ουρά και να παίζει θα το χα΄ι΄δέψετε και θα του πειτε γλυκόλογα.Αν ομως δειτε αυτο το σκυλάκι να ειναι νευριασμένο και να θέλει να σας δαγκώσει θα βάλετε τα  :2funny: :2funny: :2funny:.Ετσι ειναι και με το Χάρη ολη του η συμπεριφορα ειναι λάθος.Και το στυλ του και το ντυσιμο του λάθος είναι.Εγω του ειπα να παει σε καποιον στυλίστα να τον ντύσει γιατι εγω δεν ειμαι ειδικος και δεν εχω καποια ιδέα να τον συμβουλέψω  :think:.
 

Συνημμένα

  • Poodle.jpg
    Poodle.jpg
    25,5 KB · Εμφανίσεις: 18

bdsm1988

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Σεπ 2013
Μηνύματα
756
Κριτικές
29
Like
1.689
Πόντοι
2.416
Αδερφικέ μου κύπριε όλα σε σένα συμβαίνουν .οπου πας φεύγεις αγάμητος ..μέχρι και οι σαβούρες πουτάνες σου ζητάνε 50% περισσότερα. τι συμβαίνει με σένα  :idiot: .
δεν λέω πως όλοι στην ουκρανια γαμάνε μουναρες, αλλα σίγουρα γαμανε πολύ καλύτερες  από ότι θα γαμούσαν στην Ελλάδα
εσύ είσαι από τους τυχερούς που έχεις την δυνατότητα να κάνεις ταξίδια κάθε μήνα σχεδόν.. μιλάς ρώσικα, έχεις χρήματα, είσαι γκαβλιαρης  και πάντα είσαι αγάμητος ...
τώρα βλέπω άρχισες να κυνηγάς τις πενηντάρες !! ζήλεψες από τον γρηγορακι  ?   :2funny:  :2funny:  :2funny:
EM PAPARAS EISAI PAPARIES LES
KOUMANTO STO POUTSO TOY KANEIS I STA FRAGGA TOY?
SALTA KAI....
 

Roben_twn_mudiwn

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2014
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
EM PAPARAS EISAI PAPARIES LES
KOUMANTO STO POUTSO TOY KANEIS I STA FRAGGA TOY?
SALTA KAI....
εσύ σαν πούτσα γιατί πετάγεσαι? γνωρίζεις τον χάρη ? όσα γράφω είναι τεκμηριωμένα εσύ τις παπαριες που τις διάβασες? καθηστερημενος εισαι?
ασχολήσου με αυτα που ξερεις και  πρόσεχε τι λες μην σαλτάρω και .... εσένα 
 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
παντως και εγω σε αγαπω και σε πεθημησα χαχαχαχ.εχει μηνες να κατεβεις ουκρανια για αυτο λες μου ζητουσαν περισοτερα,ρε οταν επαιρνα τηλεφωνα δεν μιλουσα αγγλικα να δουν ξενοσ ειμαι.απλα τελευτεα τυχαινει οπου ειμαι κυπρο η κροατια τωρα οι ρωσιδες που δινω πανω τους να ειναι 40-50,κροατια ημουν ρε δεν εχει γρουπ με νεαρους αλλα ολοιηταν μεσηλικες οι ρωσοι που εβλεπα χαχαχαχ.αφου δεν εχει να γαμησω ζαγρεπ ειπα ας δοκιμασω με την γνωστη σχολη.που δεν γαμησα φιλε παπαρα?ζαγρεπ απο πριν εγραψα και σερβια δεν παιζει τιποτα.ουκρανια δεν γαμω 10 στις 10 γιατι δεν εχω χρονο,ουτε κανω προετοιμασια απο πριν ιτερνετ ουτε παω ιδικα για σαλον πουτανες.αν δω κατι που αξιζει να γαμησω,ναι να πληρωσω.κανονικες κοπελες βρισκω παντα,οικονομικα αδυνατες δεν ειμαι σεξοτουριστας που παω ιδικα να πληρωσω
 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
Θθα προσθέσω μόνο οτι ο Davarits κάνει παρέα με τον Παναγιώταρο οταν πηγαίνει Μολδαβία  :2funny: και της 23 ή 25 μερες που ημουν εκει δεν ειχα δει τον Παναγιώταρο με γυναίκα!Ολο με αντρες τον έβλεπα να παίζει τάβλι και αγκαλιά οπως στις φωτογραφίες  :2funny:.
  Παντος έχασες  :2funny:Πρέπει να πας εκει να τους δεις  :2funny: εγω κρατιόμουν να μη γελάσω με την κατάντια τους  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Τωρα σχετικα με το Χάρη το εχω πει 1.000.000 φορες τι λάθη κάνει!Αλλα δεν θέλει να με ακούσει!Το λεω κ'αλλη μία.Το πρωτο του λάθος ειναι οτι παει να κανει το μάγκα! :2funny:Αν δείτε αυτό το σκυλάκι της φωτογραφίας να κουνάει την ουρά και να παίζει θα το χα΄ι΄δέψετε και θα του πειτε γλυκόλογα.Αν ομως δειτε αυτο το σκυλάκι να ειναι νευριασμένο και να θέλει να σας δαγκώσει θα βάλετε τα  :2funny: :2funny: :2funny:.Ετσι ειναι και με το Χάρη ολη του η συμπεριφορα ειναι λάθος.Και το στυλ του και το ντυσιμο του λάθος είναι.Εγω του ειπα να παει σε καποιον στυλίστα να τον ντύσει γιατι εγω δεν ειμαι ειδικος και δεν εχω καποια ιδέα να τον συμβουλέψω  :think:.
 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
προεδρε να ζησεις για τα γενεθλια σου.διμητρακι η ουκρανια θελει να εισαι σκληρος δεν ειναι τα βουτηροπαιδα της πετρουπολης και οι μιξοπαρθενες του ροσι.υποσχομαι θα αλλαξω στιλ,μποτα απο σαλαχι,φανελακι με τον τιγρι και να τους νιαυριζω χαχαχαχ.καλα ρε τρελε εσυ νομιζεις τους αρεσει να λες για ανωμαλιες και χεσιματα,κατουρηματα χαχαχαχ.
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Τα Ουκρανα ακολουθώντας το παραδειγμα των Ρωσιδιων, σταματησαν και αυτά να φορουν τις 15ποντες. Καποιος το ειχε αναφερει και στο Ρωσικο θρεντ αυτό.  Σπανια βλέπεις πλεον να κυκλοφορουν στο δρομο οι γοβες στιλετο. Οι μισες φορανε πλεον "μπαλαρίνες" και ένα άλλο σημαντικο ποσοστο αθλητικα και κατι καστορινα δετά unisex. Αντε 2 στις 10 να δεις πλεον με γοβα, εκει που παλια ητανε 8 στις 10..... Σημεια των καιρων;  θα δειξει....
 

Συνημμένα

  • 2015-05-17 18.58.08.jpg
    2015-05-17 18.58.08.jpg
    209,7 KB · Εμφανίσεις: 26

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Τα Ουκρανα ακολουθώντας το παραδειγμα των Ρωσιδιων, σταματησαν και αυτά να φορουν τις 15ποντες. Καποιος το ειχε αναφερει και στο Ρωσικο θρεντ αυτό.  Σπανια βλέπεις πλεον να κυκλοφορουν στο δρομο οι γοβες στιλετο. Οι μισες φορανε πλεον "μπαλαρίνες" και ένα άλλο σημαντικο ποσοστο αθλητικα και κατι καστορινα δετά unisex. Αντε 2 στις 10 να δεις πλεον με γοβα, εκει που παλια ητανε 8 στις 10..... Σημεια των καιρων;   θα δειξει....
Εδω αρκετα χρονια οι περισσοτερες τα καλοκαιρια φορανε αυτα τα παπουτσια σαν μπαλετου!Δεν ξερω γιατι?Αλλα δεν μου αρεσουν καθολου!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom