Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
πρωτον γιατι ποσταρεις εδω για ρωσιδες??εχει αναλογο θρεντ.
δευτερον σε γκομενες που σου συμπεριφερονται ετσι εσυ τις κανεις βολτες αντι να τις διωξεις απο το πρωτο δευτερολεπτο?????
τουλαχιστον μπας και μαθεις απο το παθημα σου.
και το καλοκαιρι καποια στιγμη φευγει.δεν εχεις χρονο για χασιμο ουτε λεφτα φυσικα...
Τις κάνω βόλτες μπας και τις  :knockinb:
Μπορεί να κάθονταν στο τρίτο ραντεβου...

Γράφω εδώ γιατί δεν είμαι γυρολόγος των ...θρέντ...Εδώ υπάρχουν τα κατάληλα άτομα να μου πουν τι παίζει με αυτού του είδους τις ντέβουσκές...
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Τις κάνω βόλτες μπας και τις  :knockinb:
Μπορεί να κάθονταν στο τρίτο ραντεβου...

Γράφω εδώ γιατί δεν είμαι γυρολόγος των ...θρέντ...Εδώ υπάρχουν τα κατάληλα άτομα να μου πουν τι παίζει με αυτού του είδους τις ντέβουσκές...
εδω δεν καταλαβες οτι δεν χρειαζοταν ουτε πρωτο ραντεβου?????
 
Εγγρ.
8 Μαρ 2013
Μηνύματα
788
Like
4
Πόντοι
6
Υπάρχει κάποιο σάιτ στη Ρωσία που να δίνει πονηρές συμβουλές στις Ρωσίδες πως να τη βγάζουν τσάμπα στις διακοπές τους...?
2 ντέβουσκες γνωρίστικαν πριν ένα μήνα μέσω ίντερνετ και αποφάσισαν να έρθουν διακοπές Ρόδο μαζί..
Τις έβγαλα έξω και ήταν συνέχεια απαιτήσεις αλλά δεν τους έκανα χατήρια αλλά δεν θέλαν να με ξεκόψουν όταν είδαν το αυτοκίνητο και ότι δεν πλήρωνα πουθενά...
Μέχρι και κάρτα στο κινητό θέλαν να τους βάλω... αλλά τους είπα οτι θα τις παίρνω εγώ τηλέφωνο! Ενώ φασωνόταν η μια δεν με άφηνε να χουφτώσω και έτσι την γύρισα άρον άρον πίσω...
Μετά απο 2 μέρες ήταν με έναν 40αρη έξω! Όσο την είδα δεν ήταν καν χέρι χέρι...
Απο που κι ως που πέρνουν τέτοιο θάρρος και έχουν τέτοιες απαιτήσεις???

Τι ασχολεισαι ρε παιδι μου και εσυ με αυτες ? Καλοκαιρακι , αντι να κοιταξεις να περασεις καλα, καθεσαι και βασανιζεις την ψυχουλα σου με τις μαλακισμενες  :S
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Τι ασχολεισαι ρε παιδι μου και εσυ με αυτες ? Καλοκαιρακι , αντι να κοιταξεις να περασεις καλα, καθεσαι και βασανιζεις την ψυχουλα σου με τις μαλακισμενες  :S
Αυτες μου έτυχαν αυτές τις μέρες... με αυτές έπεξα! Σήμερα πάμε για άλλα...
Αλλά δυστηχώς αυτή τη στιγμή στη Ρόδο κυκλοφορεί απίστευτη φτωχολογιά! Μόνο στα resort μπορεί να γίνει παιχνίδι... Αλλά και εκεί ότι περισέψει απο τους Ανιματερ...
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Δεν το ξέρεις αυτό...

Ρωσίδα απο το πρώτο ραντεβού εχει 2 χρόνια να μου κάτσει...
και θα παρει και αλλα ακομα αν δινεις σημασια σε τετοια σουργλελα.μην δινεις σημασια σε τετοιες μαλακισμενες.διωξε τες απο την πρωτη στιγμη.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
και θα παρει και αλλα ακομα αν δινεις σημασια σε τετοια σουργλελα.μην δινεις σημασια σε τετοιες μαλακισμενες.διωξε τες απο την πρωτη στιγμη.
Οι Ρωσίδες που έρχονται πρώτη φορά Ελλάδα και μάλιστα επαρχιώτησες είναι πολύ κλειστές αρχικά! Στη πορεία όμως μπορεί να τις κάνεις ότι θέλεις.. Απο την αρχή ποτε δεν ξέρεις..
Αυτές επιμένω πως ήταν απο κάπου "διαβασμένες"
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Όχι ρε γαμώτο εμφανίστηκε ο γκλόκ;  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Και είπα να βολτάρω με το αίσθημα  :S :S :S :S :S
Δεν θα προλάβω να τα διαβάσω, θέλω μια ώρα γέλιο για κάθε ποστ.
Με το αντρόιντ θα είμαι όλη νύχτα να γελάω μόνος μου  :grin:
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Μὰ τόση ἱκανότης πιὰ οἱ γελωτοποιοί;
Αν δεν έμενα Ρόδο θα ήθελα να μένω Βαρκελώνη...
Αν δεν έκανα τη δουλειά που κάνω θα ήθελα να γίνω Ανιματέρ!

Αν παρακολουθούσατε πέρσι μιλούσα για τον Γιακουμή....Αυτός ήταν ένας τραγικός ξεδοντιάρης Τυνήσιος που βρωμούσε! Το παρατσούκλι του ήταν η πρωτη σκέψη που ερχόταν όταν έβλεπες τη Φάτσα του! Ακόμα και οι ξένες ανιματέρ τον φώναζαν έτσι και τον απέφευγαν γιατί η οσμή του προκαλούσε εμετό!

Κι ΟΜΩΣ γαμούσε Ρωσίδες και που και που καλές!!!!
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Μὰ τόση ἱκανότης πιὰ οἱ γελωτοποιοί;
Είναι οι άντρες που είναι μπροστά στις γκόμενες την ώρα που τους χρειάζονται για την γενετήσια ανάγκη τους και την εκτώνωση της σεξουαλικής τους επιθυμίας και μάλιστα στην χαλαρή περίοδο των διακοπών τους σε υψηλές θερμοκρασίες!

Οι υπόλοιποι είναι για άλλους λόγους!

Όποιος κάνει αυτή τη δουλειά γαμάει αρκεί να μην είναι πούστης...

Και αυτές τις δουλειές τις μονοπωλουν οι Αραβες του Μακρέμπ...

 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Έναν τέτοιον  Τυνήσιο animater σε ξενοδοχείο κακομοίρη, ξεδοντιάρη βρωμιάρη και χαζό που του είχαμε δώσει το παρατσούκλι "Γιακουμής" απο την σκατόφατσά του, τον είδαμε τουλάχιστον 2 φορές με καλό γκομενάκι απο Ρωσία.... Και κατσίκα απο επαρχία να ήταν πολύ του είναι....
 

Dimex Black

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
18
Like
174
Πόντοι
26
Είναι οι άντρες που είναι μπροστά στις γκόμενες την ώρα που τους χρειάζονται για την γενετήσια ανάγκη τους και την εκτώνωση της σεξουαλικής τους επιθυμίας και μάλιστα στην χαλαρή περίοδο των διακοπών τους σε υψηλές θερμοκρασίες!

Οι υπόλοιποι είναι για άλλους λόγους!

Όποιος κάνει αυτή τη δουλειά γαμάει αρκεί να μην είναι πούστης...

Και αυτές τις δουλειές τις μονοπωλουν οι Αραβες του Μακρέμπ...
Ρε εσυ πως γινετε να γαμανε ολοι εκτος απο εσενα;;;;;; αυτο και να θελει κανεις δεν μπορει να το κανει
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
::Я ераростолос  сестру
Μιλησα με Ιωσηφ.Ειναι πολυ πιθανον μου ειπε ο Ιεροποστολος να ειναι ο Τρίκαρδος.Απο τον τροπο γραφης.Αστον καθεται στους 40 βαθμους και ψηνεται ενω εδω ειναι παραδισος εχει 19-21 σημερα με λιγη συννεφεια.Οι Πιρφοροι φετος την βγαζουνε Ελλαδα και εχουνε βρασει απο τη ζεστη :2funny:Ιδρωνουνε κιολας απο τη  :jerking: που τραβανε :2funny:
 

Επισκέπτης
Η ανωμαλια και η καυλα που βγαζουν οι ουκρανες ειναι αλλο πραγμα!
Η τελευταια μου ουκρανιδα  που ηταν η μοναδικη μου αγαπη εως σημερα 2¨00 το μεσημερι ηταν πραγματικα εκφυλο στο κρεβατι
μιλαμε για στολες διαφορου τυπου με την αγαπημενη μου αυτης της νοσοκομας
δυστηχως δεν με αφησε να βγαλω πικαντικες φωτογραφιες
-για μεντσεστρα ναστια μου ελεγε το βραδακι
κριμα κρατησε λιγο

Απο μεθαυριο εχω την μοναδικη μου αγαπη απο Αγια Πετρουπολη  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom