Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 477K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Ο @Ωρίων αναζητά τον πατέρα του. Ποιος είναι ο πατέρας του; (Έως 5 ψήφοι).

  • blizardeye. Μόνο ένα alien έχει τόσο αχάριστο γιο!

  • CaptainK. Θρύλος των Ωκεανών. Πρώην πειρατής!

  • Κωλο-γερος. Χιλιάδες fucks! Ένα μόνο bareback και ιδού ο Ωρίων ...

  • Eraser... Ήρεμη Δύναμη!

  • troubakhs μου. Νόμιζε ότι πότιζε αλόη.

  • rodriguez96. Easy Rider!!!

  • Ιζνογκούντ. Η σιγανοπαπαδιά του Νήματος.

  • Zebu. Γαμήκουλας!

  • leader. Αγαπημένο νικ του Ωρίωνος.

  • Ο χοντρός Πρόεδρος Βαγγέλας.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.460
Κριτικές
36
Like
38.087
Πόντοι
18.565
Εις τους όρχεις Υμών βεβαίως και καλώς πράττετε...
Πλην όμως θα αναρωτηθείτε διατί ο Νηματοθέτης τα αναρτά εδώ, εις ουσιαστικά αγνώστους, και δεν αναζητά την συζήτησιν μετά των φίλων του εις την πραγματικήν ζωήν.

Θα σας είπω:
α] Ως χαρακτήρ ο Νηματοθέτης αδυνατεί να συμπιέσει γεγονότα και καταστάσεις. Καίτοι ο Νηματοθέτης λατρεύει τον βρετανικόν τρόπον αντιμετώπισης των γεγονότων, παραμένει εκρηκτικός ως χαρακτήρ. Εάν δεν τα δημοσιοποιήσει, η χύτρα θα εκραγεί.
β] Ο Νηματοθέτης έχει φίλους και μάλιστα καλούς φίλους εις την πραγματικήν ζωήν. Πλην όμως οι φίλοι τούτοι, νυμφευμένοι εκ των 28 - 30 ετών της ηλικίας των, αδυνατούν να κατανοήσουν το σύνθετον των προβλημάτων του Νηματοθέτου.
γ] Όταν η Αγγλίς τροφός μου επανεμφανίζεται εις την ζωήν μου, διατηρεί το αποκλειστικόν προνόμιον να την καθιστά helter skelter [άνω κάτω, φίρδην μίγδην].

ΦΕΥ!
:grouphug:
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.099
Κριτικές
6
Like
9.330
Πόντοι
2.586
Χρειάζομαι ένα διάλειμμα...
Πρέπει να σκεφτώ για μία ακόμη φορά!
1706515194010.png

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καλημέρα παιδάκια
Καλη βδομάδα ....
 

genesis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
848
Like
2.158
Πόντοι
446
Χρειάζομαι ένα διάλειμμα...
Πρέπει να σκεφτώ για μία ακόμη φορά!
Καλή σας εβδομάδα κύριοι.
Με τα την ανάγνωση της επιστολής (liaisons dangereuses?) σκεφτόμουν να σας προτείνω ένα restart της σχέσης. Δεν νομίζω ότι θα είχε αποτέλεσμα. Άρα η δυνατότητα επιλογής μεταξύ των κυριών Κοκό και Κική δεν υφίσταται. Παραμείνετε ή καλύτερά γίνετε φίλος με την τροφό σας, η Μ είναι η μόνη σας επιλογή και αφήστε τους έρωτες για τα αμούστακα μειράκια. Γνωρίζω και εξ ημών πόσο δύσκολο είναι αλλά....
Caution minefield όπως ευστόχως παρετήρησε ο κύριος βεζύρης.
Ps
Χωρίς να παραγνωρίζω την μεγίστη συμβολή των Βρετανών στον Δυτικό μας πολιτισμό, μου είναι αντιπαθείς, ή έχουν την τάση να γίνονται εξαιρετικά αντιπαθείς μαλάκες θα έλεγα.
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.099
Κριτικές
6
Like
9.330
Πόντοι
2.586
Καλή σας εβδομάδα κύριοι.
Με τα την ανάγνωση της επιστολής (liaisons dangereuses?) σκεφτόμουν να σας προτείνω ένα restart της σχέσης. Δεν νομίζω ότι θα είχε αποτέλεσμα. Άρα η δυνατότητα επιλογής μεταξύ των κυριών Κοκό και Κική δεν υφίσταται. Παραμείνετε ή καλύτερά γίνετε φίλος με την τροφό σας, η Μ είναι η μόνη σας επιλογή και αφήστε τους έρωτες για τα αμούστακα μειράκια. Γνωρίζω και εξ ημών πόσο δύσκολο είναι αλλά....
Caution minefield όπως ευστόχως παρετήρησε ο κύριος βεζύρης.
Ps
Χωρίς να παραγνωρίζω την μεγίστη συμβολή των Βρετανών στον Δυτικό μας πολιτισμό, μου είναι αντιπαθείς, ή έχουν την τάση να γίνονται εξαιρετικά αντιπαθείς μαλάκες θα έλεγα.
Αγαπητε κυριε Genesis
Επειδη γνωριζω λιγο τον νηματοθετη μας ..αυτη τη στιγμη βρισκεται σε ενα φαυλο κυκλο συναισθηματων ..
Και δυστυχως για αυτον , για πολλους και ποικιλους λογους , δεν μπορει να παιζει Simultaneous Chess...
Αναγνωριζω την δυσκολια "επιλογής" αλλα η φωτογραφία που ανηρτησα ΔΥΣΤΥΧΩΣ ειναι αυτο που τον περιμενει
Ενας περιπατος σε αχαρτογραγητο και πολλαπλα παγιδευμενο ναρκοπεδιο ...
Φευ εις την Z
 

genesis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
848
Like
2.158
Πόντοι
446
Συνάδελφος εκδικούμενος:cheesy::cheesy::cheesy::P
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.099
Κριτικές
6
Like
9.330
Πόντοι
2.586
Συνάδελφος εκδικούμενος:cheesy::cheesy::cheesy::P
Μηπως λεω ..μηπως θα μπορουσα να εχω αυτο το μωρακι ......
Πωωω τι μας εκανες τωρα ρε φιλε ....


α και ο τυπος δεν ειναι συναδελφος
Ειναι ΤΣΟΠΑΝΗΣ ΓΙΔΟΒΟΣΚΟΣ
 

Eraser..

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
28.051
Like
10.262
Πόντοι
2.606
Αλλά προτού το διάλειμμά μου, θα μου κόστιζε εάν δεν απαντούσα στον καλό και αγαπητό μου φίλο, κ. Eraser...

45 λεπτά είναι πολλά για κάποιον που ξεκινά την κολύμβηση. Εάν συνεχίσετε έτσι θα είστε ένας ακόμη από τους πολλούς που ξεκίνησαν την κολύμβηση και την εγκατέλειψαν μετά από 2 ή 3 φορές εισόδου των εις την κολυμβητικήν δεξαμενήν.

Η κολύμβησις χρειάζεται υπομονή και επιμονή. Χρειάζεται επανάληψη.
Πρέπει να κολυμπάτε όσο αντέχετε.
Στην αρχή δεν έχει νόημα ούτε η ταχύτητα, ούτε η δύναμη, ούτε η απόσταση.
Πάτε έστω και για δέκα λεπτά.
Δείτε πως κολυμπούν οι άλλοι για να αποκτήσετε τεχνική.
Τα χέρια μπροστά σαν σπαθιά. Χαλαρά έξω από το νερό. Σφιχτά και τεντωμένα μέσα σ΄ αυτό.

Τα πρώτα 25 μέτρα χωρίς λαχάνιασμα κάποια στιγμή θα γίνουν 50 ή 100 χωρίς λαχάνιασμα κ.ο.κ.
Πρώτα αποκτάμε αντοχή και μετά δύναμη. Το ένα φέρνει το άλλο.
Είστε μόλις στην αρχή.

Εμπιστευθείτε το νερό και αυτό θα σας ανταμείψει. Απλά όπως και πολλά άλλα πράγματα στην ζωή, το Νερό θέλει τον χρόνο του έως ότου σας κρίνει ότι είστε άξιος των δώρων του.

Εάν εγώ λείψω από το μπου για ένα διάστημα, να ερωτάτε τον κ. κωλο-γερο. Είναι άριστος κολυμβητής και γνωρίζει πολλά!
Το έχω δει από το πρωί το μήνυμα και όλη μέρα το σκεφτόμουν.
Θα γράψω τις πρώτες εντυπώσεις μου αργότερα αλλά μέχρι τότε ...

... οι συνάδελφοί σας, θηλυκού γένους, τι μέρος του λόγου είναι?
Γενική ερώτηση.

Έρη νο2 δε νομίζω να υπάρχει, αλλά μάλλον έχουμε μια μικρή σουπιά εδώ στην δουλειά.:coffee:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.460
Κριτικές
36
Like
38.087
Πόντοι
18.565
Το έχω δει από το πρωί το μήνυμα και όλη μέρα το σκεφτόμουν.
Θα γράψω τις πρώτες εντυπώσεις μου αργότερα αλλά μέχρι τότε ...

... οι συνάδελφοί σας, θηλυκού γένους, τι μέρος του λόγου είναι?
Γενική ερώτηση.

Έρη νο2 δε νομίζω να υπάρχει, αλλά μάλλον έχουμε μια μικρή σουπιά εδώ στην δουλειά.:coffee:
Κολυμπαω συστηματικα απο το 1998, απο τοτε που πηγα στο νησι. Συνηθως απο τελη Απριλη μεχρι τελη Νοεμβρ. Και τους 2 περιπου μηνες των διακοπων μου. Τα τελευταια 14 χρονια απελευθερωθηκα απο τις αποστασεις και μετραω χεριες.
Οταν ξεκιναω στα τελη του Απριλη ξεκιναω διαδρομες των 30-50 χεριων με καθε χερι ελευθερο στυλ.
Μερα με την ημερα αυξανω και τις χεριες μου, μεσα σε 15-20 ημερες βρισκω ρυθμο στις αναπνοες και φθανω στις 2500-3000 χεριες.
Θελει υπομονη το κολυμπι, μεχρι να βρουμε ρυθμο στις αναπνοες, δεν παμε για πρωταθλητισμο, για να γυμναζομαστε παμε και να απολαμβανουμε αυτα που μας προσφερει το νερο, ψυχικη κυριως αλλα και σωματικη υγεια.
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.657
Πόντοι
2.456
Το έχω δει από το πρωί το μήνυμα και όλη μέρα το σκεφτόμουν.
Θα γράψω τις πρώτες εντυπώσεις μου αργότερα αλλά μέχρι τότε ...

... οι συνάδελφοί σας, θηλυκού γένους, τι μέρος του λόγου είναι?
Γενική ερώτηση.

Έρη νο2 δε νομίζω να υπάρχει, αλλά μάλλον έχουμε μια μικρή σουπιά εδώ στην δουλειά.:coffee:
Τι έφαγες;
 

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.509
Like
9.522
Πόντοι
2.306
Πολύχρονος αναμένουμε και τον @DJ Aristarxos για κέρασμα όταν επιστρέψει από το παρελθόν!!
ο αρισταρχος δεν γυρισε ο ιδιος :confused:
δεν μιλαει σε κανεναν μονο τραγουδια βαζει
λες να του εδωσαν το αμιλητο νερο τιποτα τουρκαλες του 16αιωνα:dunno:
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.022
Κριτικές
2
Like
21.551
Πόντοι
6.236
ο αρισταρχος δεν γυρισε ο ιδιος :confused:
δεν μιλαει σε κανεναν μονο τραγουδια βαζει
λες να του εδωσαν το αμιλητο νερο τιποτα τουρκαλες του 16αιωνα:dunno:
Ή μήπως κράτησαν τον πρωτότυπο Αρίσταρχο για να ερευνήσουν τον προχωρημένο εγκέφαλό του και μας έστειλαν έναν ιμιτασιόν;
 

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.509
Like
9.522
Πόντοι
2.306
Ή μήπως κράτησαν τον πρωτότυπο Αρίσταρχο για να ερευνήσουν τον προχωρημένο εγκέφαλό του και μας έστειλαν έναν ιμιτασιόν;
εμ τι τα θελε τα ταξιδια :knuppel:
ολοι του λεγαμε μην παει
αγυριστο κεφαλι
μηπως ειναι τιποτα ποντιος απο την καλαμαρια
εχω ακουσει οι ποντιοι ειναι τετοιοι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom