Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 477K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 49 άτομα (1 μέλη και 48 επισκέπτες)

Ο @Ωρίων αναζητά τον πατέρα του. Ποιος είναι ο πατέρας του; (Έως 5 ψήφοι).

  • blizardeye. Μόνο ένα alien έχει τόσο αχάριστο γιο!

  • CaptainK. Θρύλος των Ωκεανών. Πρώην πειρατής!

  • Κωλο-γερος. Χιλιάδες fucks! Ένα μόνο bareback και ιδού ο Ωρίων ...

  • Eraser... Ήρεμη Δύναμη!

  • troubakhs μου. Νόμιζε ότι πότιζε αλόη.

  • rodriguez96. Easy Rider!!!

  • Ιζνογκούντ. Η σιγανοπαπαδιά του Νήματος.

  • Zebu. Γαμήκουλας!

  • leader. Αγαπημένο νικ του Ωρίωνος.

  • Ο χοντρός Πρόεδρος Βαγγέλας.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.460
Κριτικές
36
Like
38.087
Πόντοι
18.565
Και που ευτυχώς ο Εισαγγελέας δεν το πήρε είδηση...
Αλλιώς..

Φευ εις την Ταϊλάνδην!!!
Ο εισαγγελεας με εχει πιασει 2 φορες να εχω στο κινητο την αρχικη σελιδα του μπου. πριν απο 4-5 χρονια. Δικαιολογηθηκα οτι διαβαζω καποια σχολια στα πολιτικα. Φυσικα δεν πηρε χαμπαρι οτι γραφω σαν μελος.
Πριν το πει στα παιδια μου το ειπα εγω. Μου ειπαν να μην μπαινω σε "καμενα" σαιτ.:confused:
 

Eraser..

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
28.051
Like
10.262
Πόντοι
2.606
Μην το φοβείσθε.
Θα συμβεί και θα τρέχετε.
Εάν υπάξετε εις κολυμβητικήν δεξαμενήν χλωρίου και άνευ υάλων, οι οφθαλμοί σας θα υποφέρουν.

Επίσης ...
Η κολύμβησις είναι λίαν μοναχική άθλησις.
Απαιτεί υπομονήν και επιμονήν!

Και επίσης να ενθυμείστε ότι πρώτον απαιτείται η εξέλιξις της αντοχής Υμών και ύστερον έρχεται η ανάπτυξις της μυικής δυνάμεως..

Φευ εις όσους δεν αναζητούν συμβουλάς!

Μετά από 45 λεπτά, περίπου, δυσκολευόμουν και σταμάτησα.
Άρχισα να έχω πρόβλημα, με το αριστερό κυρίως.
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.022
Κριτικές
2
Like
21.551
Πόντοι
6.236
Ο εισαγγελεας με εχει πιασει 2 φορες να εχω στο κινητο την αρχικη σελιδα του μπου. πριν απο 4-5 χρονια. Δικαιολογηθηκα οτι διαβαζω καποια σχολια στα πολιτικα. Φυσικα δεν πηρε χαμπαρι οτι γραφω σαν μελος.
Πριν το πει στα παιδια μου το ειπα εγω. Μου ειπαν να μην μπαινω σε "καμενα" σαιτ.:confused:
Τα παιδιά σας, ποια μέλη είναι;
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.460
Κριτικές
36
Like
38.087
Πόντοι
18.565

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.477
Κριτικές
61
Like
42.727
Πόντοι
22.785
:kiss-mark::smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes::kiss-mark::kiss-mark:
Καλημέρα λατρεμένοι μού κύριοι..
Χειμωνιάτικη Δευτέρα με το καλό μας βρήκε..
Υπάγω διά περπάτημα σήμερα...
με την Κ. Ουρανία..
Φεύ !!
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.074
Κριτικές
40
Like
23.163
Πόντοι
26.096
:kiss-mark::smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes::kiss-mark::kiss-mark:
Καλημέρα λατρεμένοι μού κύριοι..
Χειμωνιάτικη Δευτέρα με το καλό μας βρήκε..
Υπάγω διά περπάτημα σήμερα...
με την Κ. Ουρανία..
Φεύ !!
Ανεώγησαν οι Ουρανοί!
Εγκρεμίσθησαν τα αρτοποιεία!
Οι ιχθύες έλαβον μικράν παράτασιν ζωής!
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.074
Κριτικές
40
Like
23.163
Πόντοι
26.096
Καλημέρα εις το Νήμα όπου ο Νηματοθέτης ευρίσκεται συχνάκις αντιμέτωπος με τα προσωπικά αδιέξοδά του.
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.074
Κριτικές
40
Like
23.163
Πόντοι
26.096
Εις τους όρχεις Υμών βεβαίως και καλώς πράττετε...
Πλην όμως θα αναρωτηθείτε διατί ο Νηματοθέτης τα αναρτά εδώ, εις ουσιαστικά αγνώστους, και δεν αναζητά την συζήτησιν μετά των φίλων του εις την πραγματικήν ζωήν.

Θα σας είπω:
α] Ως χαρακτήρ ο Νηματοθέτης αδυνατεί να συμπιέσει γεγονότα και καταστάσεις. Καίτοι ο Νηματοθέτης λατρεύει τον βρετανικόν τρόπον αντιμετώπισης των γεγονότων, παραμένει εκρηκτικός ως χαρακτήρ. Εάν δεν τα δημοσιοποιήσει, η χύτρα θα εκραγεί.
β] Ο Νηματοθέτης έχει φίλους και μάλιστα καλούς φίλους εις την πραγματικήν ζωήν. Πλην όμως οι φίλοι τούτοι, νυμφευμένοι εκ των 28 - 30 ετών της ηλικίας των, αδυνατούν να κατανοήσουν το σύνθετον των προβλημάτων του Νηματοθέτου.
γ] Όταν η Αγγλίς τροφός μου επανεμφανίζεται εις την ζωήν μου, διατηρεί το αποκλειστικόν προνόμιον να την καθιστά helter skelter [άνω κάτω, φίρδην μίγδην].

ΦΕΥ!
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.074
Κριτικές
40
Like
23.163
Πόντοι
26.096
Παραθέτω ένα κομμάτι από μήνυμα, που έλαβα χθες ...

.....
Torn between bringing up past memories and the stirring of a little insecurity of what you will say to this, I am still unsure if I should have reached out to you. But more than anything, I am surprised about how starkly I remember you. I wonder if these memories were waiting, biding their time to spring back up again.

But I think I know that is not what it is.
I think if I pluck up enough courage to admit it to myself, I will find that the truth is, I am still in love with you.

This is not a proposal, not even an attempt to rekindle a flame. I remember very clearly the circumstances we parted ways in. But sometimes I wonder what would have been if the situation was different, if I would have acted a little less selfish and a little more understanding.

I wonder what would have been if we met at a different time.

I must say I did resent you for a very, very long time after I was gone. I even resented you for the things you did right because that only made it harder to completely get you off my mind. But as hard as I tried, I could never get myself to hate you.
I don't think that can be done, you know? Trust me, I tried.

You can be pissed for a very long time, you can replay every single bitter thing said and done, every cold and harsh word faced, you can remind yourself all the nights spent crying under the blanket ...but after all those wounds heal, I think the love somehow remains.

I don't pine over you now. I don't miss you intensely either. There is no craving, the absolute need to hear your voice, but there are still days when I think of you and wonder where you are in life. And I want to know if you are happy.
But I do hope you are happy, really.
....
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.074
Κριτικές
40
Like
23.163
Πόντοι
26.096
Χρειάζομαι ένα διάλειμμα...
Πρέπει να σκεφτώ για μία ακόμη φορά!
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.074
Κριτικές
40
Like
23.163
Πόντοι
26.096
Μετά από 45 λεπτά, περίπου, δυσκολευόμουν και σταμάτησα.
Άρχισα να έχω πρόβλημα, με το αριστερό κυρίως.
Αλλά προτού το διάλειμμά μου, θα μου κόστιζε εάν δεν απαντούσα στον καλό και αγαπητό μου φίλο, κ. Eraser...

45 λεπτά είναι πολλά για κάποιον που ξεκινά την κολύμβηση. Εάν συνεχίσετε έτσι θα είστε ένας ακόμη από τους πολλούς που ξεκίνησαν την κολύμβηση και την εγκατέλειψαν μετά από 2 ή 3 φορές εισόδου των εις την κολυμβητικήν δεξαμενήν.

Η κολύμβησις χρειάζεται υπομονή και επιμονή. Χρειάζεται επανάληψη.
Πρέπει να κολυμπάτε όσο αντέχετε.
Στην αρχή δεν έχει νόημα ούτε η ταχύτητα, ούτε η δύναμη, ούτε η απόσταση.
Πάτε έστω και για δέκα λεπτά.
Δείτε πως κολυμπούν οι άλλοι για να αποκτήσετε τεχνική.
Τα χέρια μπροστά σαν σπαθιά. Χαλαρά έξω από το νερό. Σφιχτά και τεντωμένα μέσα σ΄ αυτό.

Τα πρώτα 25 μέτρα χωρίς λαχάνιασμα κάποια στιγμή θα γίνουν 50 ή 100 χωρίς λαχάνιασμα κ.ο.κ.
Πρώτα αποκτάμε αντοχή και μετά δύναμη. Το ένα φέρνει το άλλο.
Είστε μόλις στην αρχή.

Εμπιστευθείτε το νερό και αυτό θα σας ανταμείψει. Απλά όπως και πολλά άλλα πράγματα στην ζωή, το Νερό θέλει τον χρόνο του έως ότου σας κρίνει ότι είστε άξιος των δώρων του.

Εάν εγώ λείψω από το μπου για ένα διάστημα, να ερωτάτε τον κ. κωλο-γερο. Είναι άριστος κολυμβητής και γνωρίζει πολλά!
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.074
Κριτικές
40
Like
23.163
Πόντοι
26.096
Last but not least!

Εάν κάποιοι έχουν επαφή με τους κ.κ. gaugin, iuakoya και vltpdr, να τους παρακαλέσουν να επιστρέψουν [κ. iuakoya] ή να επανεγγραφούν [κ.κ. gaugin & vltpdr].

Εάν αυτοί που πρέπει να επανεγγραφούν, έχουν οποιουδήποτε είδους πρόβλημα, ας με ειδοποιήσουν -μέσω των γνωστών τους- για να έλθω σε επαφή με το Αφεντικό του μπου και αυτός να τους βοηθήσει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom