Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 478K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

?

  • ??

  • ???


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
Λάθος, φτιαγμένες εκ γενετής!
Ισως αν έπεφτε το μπικικίνι χονδρά, ίσως αν ο καημός μου ήτο λουσα πούτσα και χορός, ίσως εάν είναι κανένα αγαπούλη να του λέω ότι μου γουστάρει και ο άλλος σαν χάνος να ακολουθεί να ήμουν φτιαγμένη εκ γενετής. Μέχρι τότε ας διασκεδάσουμε τις εντυπώσεις  :tooth:
 
Εγγρ.
10 Σεπ 2013
Μηνύματα
9.466
Κριτικές
41
Like
6.779
Πόντοι
15.256

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
68.174
Like
28.731
Πόντοι
5.506
και πιανο και γαλλικα και μπαλετο και αγαθοεργειες
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
Μα νομίζω ότι όλοι εδώ μέσα το ίδιο κάνουμε, τέχνη, πεζογραφία και σπουδές!
δεν ήξερα ότι οι εργαζόμενες αποτελούν για εσάς τέχνη πεζογραφία και σπουδές.  :o 'Οσο ζω μαθαίνω. Ελπίζω αύριο μεθαύριο αν προτείνετε στα παιδιά σας να ασχοληθούν με τέχνη να μην εννοείτε το πήδημα  :2funny:

Υ.γ Φαντάζομαι στις εργαζόμενες δεν διορθώνετε τα λάθη με το ιδιο πάθος που μας διορθώνετε εδώ. Σε εκείνες και στην καψούρα μας όλα συγχωρούνται βρε αδελφέ.. :grin:
 
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
5.820
Like
489
Ισως αν έπεφτε το μπικικίνι χονδρά, ίσως αν ο καημός μου ήτο λουσα πούτσα και χορός, ίσως εάν είναι κανένα αγαπούλη να του λέω ότι μου γουστάρει και ο άλλος σαν χάνος να ακολουθεί να ήμουν φτιαγμένη εκ γενετής. Μέχρι τότε ας διασκεδάσουμε τις εντυπώσεις  :tooth:

καλησπερα Ερη μου ...πολυ ανιαρο ολο αυτο ...κι ακομα πιο χαζο το να μας θεωρουνε οτι ειμαστε πλασμενες για πουτσα λουσα και χορο
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
68.174
Like
28.731
Πόντοι
5.506
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
5.820
Like
489
δεν ήξερα ότι οι εργαζόμενες αποτελούν για εσάς τέχνη πεζογραφία και σπουδές.   :o 'Οσο ζω μαθαίνω. Ελπίζω αύριο μεθαύριο αν προτείνετε στα παιδιά σας να ασχοληθούν με τέχνη να μην εννοείτε το πήδημα  :2funny:

Υ.γ Φαντάζομαι στις εργαζόμενες δεν διορθώνετε τα λάθη με το ιδιο πάθος που μας διορθώνετε εδώ. Σε εκείνες και στην καψούρα μας όλα συγχωρούνται βρε αδελφέ.. :grin:

ζωγραφιζεις σημερα ..μ αρεσει...

κριμα που πρεπει να φυγω σε λιγο
 
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
5.820
Like
489
τοτου     τοτου.....
αυτο εψαχνα να βρω ΤΗΣ αποκριες πως τα λενε....
Το -της- το εγραψα καλα τωρα βλαντη η θα μου τα σπασεις παλι?


τοτου ειναι η φουστιτσα..που σε κανει χαριτωμενο...και μποα ειναι τα πιπουλα που βαζεις γυρω απο το λαιμο....και φαινεσαι σα γαλοπουλα με λειρι :2funny:
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
68.174
Like
28.731
Πόντοι
5.506
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
5.820
Like
489
σας χαιρετω προς το παρον .....παω να ξεπουπουλιασω ενα μικρακι...να μου προσεχετε την κουμπαριτσα...σαν αυτη δεν εχει αλλη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom