Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 478K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (2 μέλη και 4 επισκέπτες)

Where have you gone, Joe DiMaggio?

  • Ανήλθε εις τους Ουρανούς!

  • Θα κατέλθει εκ των Ουρανών!


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
5.820
Like
489
Δεν το κάνατε όμως...
ΥΓ. Πως γνωρίζετε ότι το αυτοκίνητό μου έχει φιμέ τζάμια;;;


μα δε μιλαω για το δικο σας αυτοκινητο κυριε...

ακουστε να δειτε πως εγινε...

μου τηλ ενας καλος παπουλης απο δω και μου λεει μωρο μου ..ειμαι Σαλονικη σημερα θα βρεθουμε...
του εχω και αδυναμια του μπαγασα και λεω ωχτωρα βρεθηκε να μου ζητησει ραντεβου ?μολις εμπαινα για δυωρο ραντεβου με πολυ απαιτητικο πελατη....του λεω λοιπον οτι σε 3σιμισι ωρες θα μπορεσω να παω...μου λεει οκ δε θα βγω θα σε περιμενω...ελα οποτε θες

γινεται ενας χαμος με τον προηγουμενο λοιπον κι οταν στο τελος κοιτιεμαι στον καθρεφτη ειμαι σαν τον τζακ σπαροου στην ταινια ..με τα ματια μαυρισμενα απο τη μασκαρα σα να με πατησε το τρενο...

πεταγομαι σπιτι φτιαχνομαι τακα τακα κι εκει που λεω θα ειμαι ενταξει στο ραντεβου μου...πεφτω σε μπλοκο της τροχαιας που εδινε παρακαμπτηριο και μας εστελνε στο λευκο πυργο αντι για τη μοναστηριου....

και μεσα σ ολο αυτο το χαμο ενας ορεξατος χουφτωνε μια κοπελιτσα πανω στο καπο και μετα μπηκανε μεσα στ αμαξι κι εγινε σεισμος....

εσεις εισασταν κυριε?
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
μα δε μιλαω για το δικο σας αυτοκινητο κυριε...

ακουστε να δειτε πως εγινε...

μου τηλ ενας καλος παπουλης απο δω και μου λεει μωρο μου ..ειμαι Σαλονικη σημερα θα βρεθουμε...
του εχω και αδυναμια του μπαγασα και λεω ωχτωρα βρεθηκε να μου ζητησει ραντεβου ?μολις εμπαινα για δυωρο ραντεβου με πολυ απαιτητικο πελατη....του λεω λοιπον οτι σε 3σιμισι ωρες θα μπορεσω να παω...μου λεει οκ δε θα βγω θα σε περιμενω...ελα οποτε θες

γινεται ενας χαμος με τον προηγουμενο λοιπον κι οταν στο τελος κοιτιεμαι στον καθρεφτη ειμαι σαν τον τζακ σπαροου στην ταινια ..με τα ματια μαυρισμενα απο τη μασκαρα σα να με πατησε το τρενο...

πεταγομαι σπιτι φτιαχνομαι τακα τακα κι εκει που λεω θα ειμαι ενταξει στο ραντεβου μου...πεφτω σε μπλοκο της τροχαιας που εδινε παρακαμπτηριο και μας εστελνε στο λευκο πυργο αντι για τη μοναστηριου....

και μεσα σ ολο αυτο το χαμο ενας ορεξατος χουφτωνε μια κοπελιτσα πανω στο καπο και μετα μπηκανε μεσα στ αμαξι κι εγινε σεισμος....

εσεις εισασταν κυριε?
Ψεύδεσθε ασυστόλως κυρία μου. Ουδέποτε χούφτωσα κάποια κορασίδα επάνω στο καπό.... Ότι έγινε, έγινε μέσα στο αυτοκίνητο ...
 
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
5.820
Like
489
Ψεύδεσθε ασυστόλως κυρία μου. Ουδέποτε χούφτωσα κάποια κορασίδα επάνω στο καπό.... Ότι έγινε, έγινε μέσα στο αυτοκίνητο ...


βλεπω ακομα πολυ καλα κυριε...αλλα καλα της κανατε τα γουσταρουν κατι τετοια οι γυναικες...

δε μου λετε τα δακρυγονα τα γλιτωσατε η οχι?
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
βλεπω ακομα πολυ καλα κυριε...αλλα καλα της κανατε τα γουσταρουν κατι τετοια οι γυναικες...

δε μου λετε τα δακρυγονα τα γλιτωσατε η οχι?
Δεν γαμιούνται και τα δακρυγόνα... Εκείνη την ώρα ήταν το τελευταίο που με ένοιαζε...
 
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
5.820
Like
489
Δεν γαμιούνται και τα δακρυγόνα... Εκείνη την ώρα ήταν το τελευταίο που με ένοιαζε...

τελικα μαλλον εγω την πληρωσα εκεινη τη μερα...εφτασα στο ραντεβου σχεδον μια ωρα αργοτερα και βρηκα τον πελατη μου με μουτρα ...κι αντε μετα να τον κανεις να χαμογελασει
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
τελικα μαλλον εγω την πληρωσα εκεινη τη μερα...εφτασα στο ραντεβου σχεδον μια ωρα αργοτερα και βρηκα τον πελατη μου με μουτρα ...κι αντε μετα να τον κανεις να χαμογελασει
Είμαι σίγουρος πως όταν φύγατε από το δωμάτιο, χαμογελούσε...
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.370
Κριτικές
42
Like
30.210
Πόντοι
28.246
Καλημέρα γερόντια μάχιμα!
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.368
Κριτικές
40
Like
23.587
Πόντοι
26.096
URL]]
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.368
Κριτικές
40
Like
23.587
Πόντοι
26.096
Καλημέρα, 'παιδιά'!
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.370
Κριτικές
42
Like
30.210
Πόντοι
28.246
http://[URL unfurl="true"]www.paok24.com/dbimg/90000/90376/600x360/vradia_xamalidon_kai_metagrafon_1.jpg[/img[/URL]]
[/quote]Πρωτάθλημα ούτε φέτος έχει!  :thefinge: :thefinge: :thefinge:

Καλημέρα σας κύριε νηματοθέτη και κύριε Τρουμπάκη.  :hi: :hi:
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.368
Κριτικές
40
Like
23.587
Πόντοι
26.096
Ο κ. Tomahok έχει εξαφανιστεί ...
Και ο κ. The Saint επίσης ...
Και η κα. Ρεγγίνα ...
Και ο κ. NICK TRIVE ...
:think:
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.370
Κριτικές
42
Like
30.210
Πόντοι
28.246
Εγγρ.
10 Σεπ 2013
Μηνύματα
9.466
Κριτικές
41
Like
6.779
Πόντοι
15.256

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.370
Κριτικές
42
Like
30.210
Πόντοι
28.246
Καλημέρα σας και πάλι. Υπάγω!  :sleeping:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom