Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 478K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

Where have you gone, Joe DiMaggio?

  • 1

  • 2


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.308
Κριτικές
40
Like
23.515
Πόντοι
26.096
δε μου λες ..τον "ριξαμε " να ξερω
να βαλω τα καλα μου ?
ποτε αναλαμβανω υπουργειο ?

URL]]
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.424
Like
23.069
Πόντοι
5.506
Υπάγω να παίξω με το Λάκη. Κανονίστε να επιστρέψω και να τελεί το νήμα υπό κατάληψη αναρχοκομμουνιστών.  :vomit:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
Εμφάνιση που μου θύμισε τις πρώτες ελεύσεις Ρωσίδων εργαζομένων σε περασμένες δεκαετίες. Εμφάνιση που όμως αύξησε τον πόθο μου αφού μου έφερε στο μυαλό μου τις πρώτες εκείνες καύλες μόλις βλέπαμε τον καινούργιο, για τα ελληνικά δεδομένα, σωματότυπο των εργαζομένων.

Συνεχίζοντας την ανάγνωση ο αναγνώστης έρχετα αντιμέτωπος με μια ιστορική αναδρομή η οποία συνηγορεί στην λογική συνέχεια του κειμένου η οποία έχει ως κεντρική ιδέα " ο μπλιζ γαμάει δεκαετίες.." αλλά κάνει παρατηρήσεις τους αλλους


Πολύ όμορφο πρόσωπο, russian made, με υπέροχα φωτεινά πράσινα μάτια. Χαμογελαστή και με διάθεση που σπάει αμέσως τον πάγο. Ηλικία περίπου 25 ετών και ύψος γύρω στο 1,65 cm.

Αυτό και αν είναι εκπληξη.. Είναι δυνατόν ; ο νηματοθέτης που σιχαίνεται τα πιπινια; Κι όμως...

Σώμα με κάποια πολύ λίγα κιλά επιπλέον που πραγματικά δεν ενοχλούν ακόμη και αυτόν τον ηλικιωμένο άντρα, που αρέσκεται σε λεπτές κοπέλες. Αντίθετα φρονώ ότι η περιφέρειά της, που είναι πανέμορφα τουρλωτή και σφιχτή θα ξεσηκώσει τους ass lovers. Σωματότυπος λοιπόν σχεδόν κανονικό με μόνο μείον το χαλαρό για την ηλικία της στήθος.

Η συνέχεια είναι ενδεχομένως  αναμενόμενη μιας και ο νηματοθέτης που είναι εκλεκτικός κατά δηλωσή του, βρίσκεται μπροστα στο αναπόφευκτο δίλημμα να δεχτώ τα λιγα κιλάκια και το πεσμένο στήθος η ου; Και τελικά παρακάμπτοντας τον ελιτισμό του λέει ναι. Οποία κατάντια. Τι θα έλεγε  η αγγλίς τροφός!
Άφησα τα χρήματα σε ένα τραπεζάκι και προς τιμήν της ούτε τα μέτρησε αλλά ούτε και τα άγγιξε έως την ώρα που έφυγα.

Ακατανόητη η ρηση για μια άσχετη του θέματος. Μια επαγγελματίας είναι περίεργο να μετράει τα χρήματα της;ιδού η απορία..
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.308
Κριτικές
40
Like
23.515
Πόντοι
26.096
Άφησα τα χρήματα σε ένα τραπεζάκι και προς τιμήν της ούτε τα μέτρησε αλλά ούτε και τα άγγιξε έως την ώρα που έφυγα.

Ακατανόητη η ρηση για μια άσχετη του θέματος. Μια επαγγελματίας είναι περίεργο να μετράει τα χρήματα της;ιδού η απορία..

Με λυπεί αλλά πρέπει να σας το πω!
Η ερώτησίς σας αυτή απαξίωσε πλήρως τα έως τώρα σχόλιά σας στην κριτική του νηματοθέτη!
Σας παραδίδω στην κρίση των μελών μας [ προδοτών και μη ] ...  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.424
Like
23.069
Πόντοι
5.506
Η Pappoulides&Mikrotsoutsounoi Telemarketing σας παρουσιάζει ένα προιόν που δε θα χρειαστεί ποτέ στα μέλη του νήματος.


[size=20pt]Μετρήσιμες πια οι επιδόσεις στο σεξ: Το «έξυπνο προφυλακτικό» ήρθε για να… ξεπουλήσει[/size]


http://[URL unfurl="true"]www.koolnews.gr/sites/default/files/styles/950x650/public/smart-condom-650.jpg?itok=OKyUTxKh[/img[/URL]]


Κάνω καλό σεξ; Χρησιμοποιώ επαρκή αριθμό στάσεων; Έχω ικανοποιητική ταχύτητα ώθησης; Και στο τέλος της μέρας, έκαψα καμιά θερμίδα ύστερα από τόση ταλαιπωρία; Την απάντηση σε όλες αυτές τις… αρχέγονες, πανανθρώπινες ανησυχίες έρχεται να δώσει η εταιρεία «British Condoms», το μεγαλύτερο διαδικτυακό κατάστημα προφυλακτικών, με ένα πέρα από τη φαντασία καινοτόμο προϊόν.

Πρόκειται για το i.Con, ένα δαχτυλίδι που τοποθετείται στην βάση του προφυλακτικού και χρησιμοποιώντας νανοτεχνολογία, bluetooth και μικρο- αισθητήρες καταγράφει κάθε δραστηριότητα και λεπτομέρεια κατά τη διάρκεια της σεξουαλικής πράξης, όπως η διάμετρος και θερμοκρασία του πέους κατά την επαφή, η δύναμη της ώθησης, ο αριθμός των διαφορετικών «εφαρμογών» και ο αριθμός των θερμίδων που «κάηκαν».  

Το τελευταίο επίτευγμά της στην κατηγορία των wearable, δηλαδή στα τεχνολογικά εκείνα gadget που προορίζονται για να φορεθούν, τέθηκε προς διάθεση για προ-παραγγελία στην ιστοσελίδα της «British Condoms»

Το «smart condom» θα κοστίζει 70 ευρώ (φυσικά είναι πολλαπλών χρήσεων), παραμένει ωστόσο άγνωστη η ακριβής ημερομηνία κυκλοφορίας του.

Έως τότε υπομονή… Μια από τις μάστιγες της εποχής πνέει τα λοίθσια. Τελειώνουν οι μίζερες αυτές ημέρες που η σεξουαλική επαφή δεν μπορεί να αποτυπωθεί με στατιστικά στοιχεία… Τα οποία - σας αφήσαμε το καλύτερο για το τέλος - θα μπορούν να εμφανίζονται μέσω της αντίστοιχης εφαρμογής και στο κινητό σας τηλέφωνο!

 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
Με λυπεί αλλά πρέπει να σας το πω!
Η ερώτησίς σας αυτή απαξίωσε πλήρως τα έως τώρα σχόλιά σας στην κριτική του νηματοθέτη!
Σας παραδίδω στην κρίση των μελών μας [ προδοτών και μη ] ...  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Δεν ήξερα ότι τρέφετε όνειρα για μια πηγαία συνεύρεση με εργαζόμενη προερχόμενη απο αγνά  συναισθήματα  :dunno:
 
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
5.820
Like
489
Μα επειδή γνωρίζω την απέχθειά σας προς αυτές τις έννοιες, "βγαίνω από τα ρούχα μου" όπως και η βλαχάρα από τα βουνά της Θεσσαλίας τροφός μου θα έλεγε.  :grin:


δε με λες παιδι μου ..η βλαχαρα σε εδειξε ποτε λιγο βυζομαγουλο ..λιγο μπουτι λιγο κωλι ...κατι τελος παντων
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
Έως τότε υπομονή… Μια από τις μάστιγες της εποχής πνέει τα λοίθσια. Τελειώνουν οι μίζερες αυτές ημέρες που η σεξουαλική επαφή δεν μπορεί να αποτυπωθεί με στατιστικά στοιχεία… Τα οποία - σας αφήσαμε το καλύτερο για το τέλος - θα μπορούν να εμφανίζονται μέσω της αντίστοιχης εφαρμογής και στο κινητό σας τηλέφωνο!


αυτα είναι... το διαδίκτυο παντού ρε μπουτσιλ μου  :rockon:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
καυτη θα βαλουμε τσιπάκια στα μέλη μας για στατιστικούς λόγους ώστε να μάθουμε το μέσο όρο των μελωνανε με αριθμοι  :tooth:
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.308
Κριτικές
40
Like
23.515
Πόντοι
26.096
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
5.820
Like
489
Συνεννόηση με μόλις 3 sms με την Mira και άφιξη στον όροφο του δωματίου της. Ενώ αναζητούσα το δωμάτιό της, που δεν βρίσκεται εύκολα, ο βραχνός συριγμός του φιδιού ακούστηκε από πίσω μου. Μια φωνή όμοια με της δαιμονισμένης στον Εξορκιστή!
- Πάλι τα γκαμήσεις εσύ;
- Και τι σε νοιάζει εσένα;
- Εσύ γκαμάς. Εγκώ μαζεύω τα καπότια.
Ο blizardeye κολακευμένος από την χρήση της λέξεως πάλι και τον πληθυντικό και δηλ. τα καπότια,
 

Στην συνέχεια του πονήματός του παρατηρούμε  τις λέξεις πάλι και καπότια που δεν τοποθετούνται τυχαία μέσα στο κείμενο, αφού ο ίδιος φροντίζει να τις επαναλάβει τονιζοντάς  της μια προς μία  ώστε  ο επιπόλαιος αναγνώστης να τις παρατηρήσει.  Γιατί όμως  σπεύδει ο νηματοθέτης να σκάψει το λάκκο του ; Γιατί βιάζεται να φανεί ανάξιος των λόγων του; Τι τον ωθεί στην αποκαθηλωσή του; Παρόρμηση; Στιγμιαίο λάθος; Το βάρος των ευθυνών του απέναντι στο νήμα;

ωωωω ναι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ειναι πολυ βαρυ το βαρος των ευθυνων απεναντι στο νημα...
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.424
Like
23.069
Πόντοι
5.506
Έως τότε υπομονή… Μια από τις μάστιγες της εποχής πνέει τα λοίθσια. Τελειώνουν οι μίζερες αυτές ημέρες που η σεξουαλική επαφή δεν μπορεί να αποτυπωθεί με στατιστικά στοιχεία… Τα οποία - σας αφήσαμε το καλύτερο για το τέλος - θα μπορούν να εμφανίζονται μέσω της αντίστοιχης εφαρμογής και στο κινητό σας τηλέφωνο!


αυτα είναι... το διαδίκτυο παντού ρε μπουτσιλ μου  :rockon:


Όταν θα ανοίγει ο νηματοθέτης την εφαρμογή και θα πατάει την επιλογή "reverse cowgirl" θα σείεται όλος ο Βαρδάρης.  :rolleyes:
 
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
5.820
Like
489
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Μόνο γάλα λέει του έδινε. Και αυτό με το μπιμπερό ...  :)


και τον ειχε συνεχεια με τον κωλο εξω για να προλαβαινει να καθεται στο γιογιο...γι αυτο τριγυρναει με τα σωβρακα τωρα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom