Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 478K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (7 μέλη και 12 επισκέπτες)

Where have you gone, Joe DiMaggio?

  • 1

  • 2


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Καλησπερα παιδακια. Ποιος κανει φασαρια;
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.305
Κριτικές
42
Like
30.131
Πόντοι
28.246

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Ποιος άλλος; Ο Καλοπερασάκης γαμεί και δέρνει την ώρα που εσείς δεν γαμάτε πράμα. Μα είναι σοβαρά πράγματα αυτά τώρα;
Καλοπερασακη αγορι μου τι ακουω; Ειναι αληθεια ολα αυτα;
 

Kala_na_pername

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
554
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
6
Ποιος άλλος; Ο Καλοπερασάκης γαμεί και δέρνει την ώρα που εσείς δεν γαμάτε πράμα. Μα είναι σοβαρά πράγματα αυτά τώρα;

Οπως ειδατε και τον τροπο που γραφει οταν εσεις δεν γαματε πραμα τον εαυτο του τον βγαζει εκτος γιατι προφανως αυτος γαμαει ας σοβαρευτουμε επιτελους κ Ζεμπου εσεις κανετε ολα οσα με χρεωνεται
 

Kala_na_pername

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
554
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
6
Καλοπερασακη αγορι μου τι ακουω; Ειναι αληθεια ολα αυτα;
Οχι βεβαια ειναι αλλη μια οργανωμενη προσπαθεια του κ.Ζεμπου για να με διωξει απο εδω αλλωστε προσεξτε γραφει οταν εσεις δεν γαματε πραμα τον εαυτο του απεξω προφανως γτ γαμει εχουμε και προσφατες κριτικες αλλωστε
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.579
Κριτικές
36
Like
38.544
Πόντοι
19.795
Οπως ειδατε και τον τροπο που γραφει οταν εσεις δεν γαματε πραμα τον εαυτο του τον βγαζει εκτος γιατι προφανως αυτος γαμαει ας σοβαρευτουμε επιτελους κ Ζεμπου εσεις κανετε ολα οσα με χρεωνεται
Ειναι να μη σου βγει το ονομα, φιλε μου. (Ειναι και το νικ που εχεις διαλεξει...) :grin:
 

Kala_na_pername

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
554
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
6
Ειναι να μη σου βγει το ονομα, φιλε μου. (Ειναι και το νικ που εχεις διαλεξει...) :grin:

Ειναι ενα λαθος που το πληρωνω..ομως ηλπιζα οτι πλεον με ειχε αποδεχθει το νημα εδω εχω δειξει πολυ καλα στοιχεια αλλα ερχεται παντα ΑΥΤΟΣ να αμαυρωσει την καλη μου εικονα
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.579
Κριτικές
36
Like
38.544
Πόντοι
19.795
Ειναι ενα λαθος που το πληρωνω..ομως ηλπιζα οτι πλεον με ειχε αποδεχθει το νημα εδω εχω δειξει πολυ καλα στοιχεια αλλα ερχεται παντα ΑΥΤΟΣ να αμαυρωσει την καλη μου εικονα
Μεταξυ μας τωρα, νομιζω οτι καποιος ειναι ραδιουργος σε αυτο το νημα, και κινει υποχθονια νηματα, για να αλληλοσπαρασομαστε, εδω μεσα. Καποιος με την συνεργεια καποιας. :grin:
 

Kala_na_pername

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
554
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
6
Μεταξυ μας τωρα, νομιζω οτι καποιος ειναι ραδιουργος σε αυτο το νημα, και κινει υποχθονια νηματα, για να αλληλοσπαρασομαστε, εδω μεσα. Καποιος με την συνεργεια καποιας. :grin:

Ελπιζω να βρεθει ο αυτος και να επανελθει η ισσοροπια εγω ειμαια ρκετα νεος εδω μεσα και δεν εχω αποψη
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.579
Κριτικές
36
Like
38.544
Πόντοι
19.795

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom