Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 476K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

@ κωλο-γερος. Τι σημαίνει για εσάς ο Μύθος αυτός; (Έως 2 ψήφοι).

  • Alpha male. Πρότυπο για κάθε άντρα.

  • Όταν μεγαλώσω, θέλω να γίνω @κωλο-γερος.

  • Ο απόλυτος εραστής. Δεν θα βρούμε γκόμενα ποτέ.

  • Ο Καζανόβας του 21ου αιώνα.

  • Νίκησε τον χρόνο. Παραμένει 84 ετών εδώ και 10 χρόνια.

  • Άντρα σαν τον κωλο-γερο να βρεις, λένε οι μαμάδες στις κόρες τους.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

jim2323

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.474
Like
9.366
Πόντοι
1.056
Και πάνω που θα έλεγα οτι χάθηκες :grin:
Είχα πένθος τα γνωστά του Αρίσταρχου - αλλά το πρόβλημα λύθηκε - πήγα προχθές σε ένα μέντιουμ/χαρτορίχτρα/καφετζού καί ρώτησα τι γίνεται με αυτή την ιστορία :think: μου είπε ο Αρίσταρχος είναι σε μία ενδιάμεση υλικής και αυλής κατάστασης τα κοινώς φαντάσματα η αυτά τα επιστημονικά πως τα λένε τέλος πάντων :grin:- είπε μόλις χρειαστεί σεξ θα ενσαρκωθεί ξανά στον κόσμο μας αναγκαστικά διότι τα φαντάσματα δεν μπορούν να πηδήξουν με αυλό τσουτσουνι :cheesy:
 

jim2323

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.474
Like
9.366
Πόντοι
1.056
Πρωινές οι ψυχούλες

:tooth:



Ναι, του την γνώρισα και ερωτεύτηκε παράφορα, ο γάμος θα γίνει το 2050 μ.Χ. η νύφη έχει πολλές και όμορφες παρθένες φίλες, και ο μπουφές θα έχει μοριακή γαστρονομία. Αν δεν έχουν έρθει μέχρι τότε οι εξωγήινοι και μας κλέψουν όλες τις γυναίκες και τις μετατρέψουν σε άβουλες σεξουαλικές μηχανές.

:coffee::coffee::coffee:
Κανένα ξεκωλο φίλη έχει η νύφη - εμένα δεν μου αρέσουν οι παρθένες - τον μπουφέ άκουσα θα τον επωμιστεί ο Ροντ :buck2: θα πάρουν φωτιά οι κουτάλες
 

jim2323

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.474
Like
9.366
Πόντοι
1.056
Οταν θα σε βρουμε λωριδες να μου τα λες αυτα!!!!!
Ο κ.μπλιζ είναι στο παρά ένα να βρεί γκόμενα σας έφερα δώρο lc-310n-calculator-citizen-1-1000x1000-1-1-768x768.jpg
Κανένα οικονομικό μοντέλο δεν είναι ικανό να τα βγάλει πέρα με την γυναικεία ματαιοδοξία - θα αποτυχεται παταγωδώς - έτσι την είχαμε πατήσει παλαιότερα και εμείς του ΠΑΣΟΚ:grin: - από τότε που έπιασε γκόμενα ο Ανδρέας την Μιμή μας πήρε ο κατήφορος - μια η βίλα στην Εκάλη -μια οι παραπάνω μίζες- μια οι διορισμοί και τα ρουσφέτια στα σόγια μας φέρανε σε αυτό το χάλι :confused:
 

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.886
Κριτικές
32
Like
15.155
Πόντοι
12.946
Είχα πένθος τα γνωστά του Αρίσταρχου - αλλά το πρόβλημα λύθηκε - πήγα προχθές σε ένα μέντιουμ/χαρτορίχτρα/καφετζού καί ρώτησα τι γίνεται με αυτή την ιστορία :think: μου είπε ο Αρίσταρχος είναι σε μία ενδιάμεση υλικής και αυλής κατάστασης τα κοινώς φαντάσματα η αυτά τα επιστημονικά πως τα λένε τέλος πάντων :grin:- είπε μόλις χρειαστεί σεξ θα ενσαρκωθεί ξανά στον κόσμο μας αναγκαστικά διότι τα φαντάσματα δεν μπορούν να πηδήξουν με αυλό τσουτσουνι :cheesy:
Τι αυλό ρε άυλο :idiot:
 

jim2323

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.474
Like
9.366
Πόντοι
1.056

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.886
Κριτικές
32
Like
15.155
Πόντοι
12.946
Ο Αρίσταρχος στέλνει αρνητικά βαιπς από τον άλλο κόσμο - αλλάζει την ορθογραφία των λέξεων για να με κάνει ρεζίλι που λέγω την αλήθεια :smiling-face-with-heart-eyes:
Τέλος πάντων, έχω μια σοβαρή ερώτηση
Γιατί ο κ. Καπετάνιος είπε ότι έχει γίνει ο @Ωρίων Νονός? :think:
θα πρέπει να του φιλάμε το χέρι?
godfather.jpg
 

jim2323

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.474
Like
9.366
Πόντοι
1.056
Τέλος πάντων, έχω μια σοβαρή ερώτηση
Γιατί ο κ. Καπετάνιος είπε ότι έχει γίνει ο @Ωρίων Νονός? :think:
θα πρέπει να του φιλάμε το χέρι?
godfather.jpg
Γιατί δεν μου το είπες νωρίτερα Ροντ να το ρωτούσα και αυτό στο μέντιουμ να περνάμε μια σίγουρη απάντηση :confused:- τώρα πρέπει να κάνουμε συνομοσολογιες- έχω μια περίεργη θεωρία πάντως ότι ο καπετάν και ο κ.μπλιζ είναι μια συσκευασία 2 σε 1 - νομίζω θα χρειαστώ το τηλέφωνο του σούρα από τον Ωρίων :2funny:
 

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.886
Κριτικές
32
Like
15.155
Πόντοι
12.946
Γιατί δεν μου το είπες νωρίτερα Ροντ να το ρωτούσα και αυτό στο μέντιουμ να περνάμε μια σίγουρη απάντηση :confused:- τώρα πρέπει να κάνουμε συνομοσολογιες- έχω μια περίεργη θεωρία πάντως ότι ο καπετάν και ο κ.μπλιζ είναι μια συσκευασία 2 σε 1 - νομίζω θα χρειαστώ το τηλέφωνο του σούρα από τον Ωρίων :2funny:
Σοβαρός ψυχίατρος ο κ. Σούρας άμα στο δώσει κράτα το
μπορεί να το χρειαστώ κι εγώ, ποιος ξέρει :rolleyes:
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.801
Κριτικές
3
Like
9.849
Πόντοι
1.336
Μην λέτε ανοησίες! Ο Καπετάνιος είναι μία άχρονη και άναρχη οντότητα. Μία οντότητα ακατάληπτη και απερίγραπτη. Αμυδρώς και σκιωδώς μπορείτε να κατανοήσετε την οντότητα αυτή και αυτό μόνο αν διαθέτετε επαρκή ποσότητα υπερβατικής λογικής.
 

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.886
Κριτικές
32
Like
15.155
Πόντοι
12.946
Μην λέτε ανοησίες! Ο Καπετάνιος είναι μία άχρονη και άναρχη οντότητα. Μία οντότητα ακατάληπτη και απερίγραπτη. Αμυδρώς και σκιωδώς μπορείτε να κατανοήσετε την οντότητα αυτή και αυτό μόνο αν διαθέτετε επαρκή ποσότητα υπερβατικής λογικής.
Εντάξει το πιστεύουμε, αλλά μη μας ζητήσεις να σου γνωρίσουμε γκόμενα :confused:
Τα μιλήσαμε, τα συμφωνήσαμε.
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.801
Κριτικές
3
Like
9.849
Πόντοι
1.336

jim2323

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.474
Like
9.366
Πόντοι
1.056
Μόνο ο @Ωρίων που είναι γκόλντεν μπόι και έχει τα κονέ
μπορεί να κανονίσει :dunno:
Τι κανονίσει ο Ωρίων :angry: ακόμα περιμένουμε τον οίκο :angry: και αντί αυτού αντί να φάμε τα λεφτά μας στις πουτανες θα τα φάμε στους ψυχιάτρους με τις θεωρίες συνωμοσίας
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.801
Κριτικές
3
Like
9.849
Πόντοι
1.336
Μόνο ο @Ωρίων που είναι γκόλντεν μπόι και έχει τα κονέ
μπορεί να κανονίσει :dunno:
Εσείς προσέξτε όταν του φιλήσετε το χέρι, να ακουμπήσετε με τα χείλη σας μόνο το ροζ δαχτυλίδι που φορεί, γιατί είναι ιδιότροπος και θα πει στον μπαμπά του ότι ομολογήσατε ότι ψειρίζετε τα κορνεμπιφ απ'το καράβι λέγοντας μάλιστα αισχρά ψέματα ότι τάχα είναι ληγμένα
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.787
Like
11.370
Πόντοι
3.656
Ο κ.μπλιζ είναι στο παρά ένα να βρεί γκόμενα σας έφερα δώρο lc-310n-calculator-citizen-1-1000x1000-1-1-768x768.jpg
Κανένα οικονομικό μοντέλο δεν είναι ικανό να τα βγάλει πέρα με την γυναικεία ματαιοδοξία - θα αποτυχεται παταγωδώς - έτσι την είχαμε πατήσει παλαιότερα και εμείς του ΠΑΣΟΚ:grin: - από τότε που έπιασε γκόμενα ο Ανδρέας την Μιμή μας πήρε ο κατήφορος - μια η βίλα στην Εκάλη -μια οι παραπάνω μίζες- μια οι διορισμοί και τα ρουσφέτια στα σόγια μας φέρανε σε αυτό το χάλι :confused:
Εχω παραιτηθει 5-6 σελιδες πισω αγαπητε.
 

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.886
Κριτικές
32
Like
15.155
Πόντοι
12.946
Εσείς προσέξτε όταν του φιλήσετε το χέρι, να ακουμπήσετε με τα χείλη σας μόνο το ροζ δαχτυλίδι που φορεί, γιατί είναι ιδιότροπος και θα πει στον μπαμπά του ότι ομολογήσατε ότι ψειρίζετε τα κορνεμπιφ απ'το καράβι λέγοντας μάλιστα αισχρά ψέματα ότι τάχα είναι ληγμένα
Όχι και ψέματα έχουν ημερομηνία λήξης 1924 :tooth:
τα φυλάω για κεράσματα στο νήμα :lipsrsealed:
 

jim2323

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.474
Like
9.366
Πόντοι
1.056
Εχω παραιτηθει 5-6 σελιδες πισω αγαπητε.
Μήπως τώρα που παραιτήθηκατε από τα οικονομικά να αναλαμβάνετε το υπουργείο γκόμενας :think: υπάρχει τεράστια ζήτηση και είμαστε λίγο ανοργάνωτοι :dunno:
 

BigMountain

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
22 Οκτ 2022
Μηνύματα
4.442
Κριτικές
124
Like
32.121
Πόντοι
27.636
Σε αυτό το νήμα όλοι είμαστε άυλες οντότητες.

esseri+alieni.jpg


:tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom