Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 476K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

@ κωλο-γερος. Τι σημαίνει για εσάς ο Μύθος αυτός; (Έως 2 ψήφοι).

  • Alpha male. Πρότυπο για κάθε άντρα.

  • Όταν μεγαλώσω, θέλω να γίνω @κωλο-γερος.

  • Ο απόλυτος εραστής. Δεν θα βρούμε γκόμενα ποτέ.

  • Ο Καζανόβας του 21ου αιώνα.

  • Νίκησε τον χρόνο. Παραμένει 84 ετών εδώ και 10 χρόνια.

  • Άντρα σαν τον κωλο-γερο να βρεις, λένε οι μαμάδες στις κόρες τους.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.467
Κριτικές
61
Like
42.655
Πόντοι
22.785
Την απεριόριση ευγνωμοσύνη μου!
Σεις, άλλωστε, ίστασθε υπεράνω υλικών αγαθών!!!
Ζούμε ταυτόχρονα κάτι συλλογικό κάτι που μας ενώνει με άπειρους & άβουλους.
Ζούμε όμως & κάτι που μας ενώνει με λίγους ζούμε & κάτι μικρότερο που δε μας ενώνει με κανέναν....
Φεύ είς τον κ.Μπλιζ.
 

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.880
Κριτικές
32
Like
15.126
Πόντοι
12.946
Ευχαριστώ για την γνωριμία με τις καστανές αιθέριες υπάρξεις (=γκόμενες).
Και για να ανταποδώσω διάβασε Κοσμοπόλιταν σελίδα 14399
 

spipis71

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Απρ 2018
Μηνύματα
7.894
Κριτικές
34
Like
14.637
Πόντοι
17.346
Όταν οι slayer μπήκαν στο studio για να ηχογραφήσουν το 3ο τους album "Reign In Blood" είχαν γράψει 10 τραγούδια διάρκειας συνολικά 40 λεπτών που ήταν ένας τυπικός δίσκος βινυλίου της εποχής. Κατά την διάρκεια των ηχογραφήσεων ο drummer τους Dave Lombardo άρχισε να δίνει έναν πολύ πιο γρήγορο ρυθμό και τα υπόλοιπα μέλη άρχισαν να τον ακλουθούν. Το αποτέλεσμα ... όταν τελείωσε η ηχογράφηση το LP είχε πια διάρκεια μόλις 28 λεπτά
παραθέτω το τραγούδι piece by piece για να καταλάβετε ...


let there be thrash
 

spipis71

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Απρ 2018
Μηνύματα
7.894
Κριτικές
34
Like
14.637
Πόντοι
17.346
Ευχαριστώ για την γνωριμία με τις καστανές αιθέριες υπάρξεις (=γκόμενες).
Και για να ανταποδώσω διάβασε Κοσμοπόλιταν σελίδα 14399
για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νέοι :woldman:
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.772
Like
11.354
Πόντοι
3.656
Εχει καμμια φιλη να του γνωρισει για να την βγαλει γκομενα;:confused:
Aυτος σε λιγο θα αρχισει να γραφει και στον Αι-Βασιλη γραμματα για να του φερει γκομενα ή καμια φιλη του που εχει καμια φιλη...
 

zevgarips

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2024
Μηνύματα
278
Like
978
Πόντοι
81
Aυτος σε λιγο θα αρχισει να γραφει και στον Αι-Βασιλη γραμματα για να του φερει γκομενα ή καμια φιλη του που εχει καμια φιλη...
Μπορεί να του γνωρίσει καμιά μελαχρινή ξωτικίνα
 

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.880
Κριτικές
32
Like
15.126
Πόντοι
12.946

Eraser..

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
28.014
Like
10.146
Πόντοι
2.606
Όταν οι slayer μπήκαν στο studio για να ηχογραφήσουν το 3ο τους album "Reign In Blood" είχαν γράψει 10 τραγούδια διάρκειας συνολικά 40 λεπτών που ήταν ένας τυπικός δίσκος βινυλίου της εποχής. Κατά την διάρκεια των ηχογραφήσεων ο drummer τους Dave Lombardo άρχισε να δίνει έναν πολύ πιο γρήγορο ρυθμό και τα υπόλοιπα μέλη άρχισαν να τον ακλουθούν. Το αποτέλεσμα ... όταν τελείωσε η ηχογράφηση το LP είχε πια διάρκεια μόλις 28 λεπτά
παραθέτω το τραγούδι piece by piece για να καταλάβετε ...


let there be thrash
Live ακόμη πιο γρήγορα.
Θυμάμαι ακόμη την συναυλία στην Δραπετσώνα...:rockon::rockon::rockon::headbaning1::headbaning1::headbaning1::headbaning1:
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.792
Κριτικές
3
Like
9.810
Πόντοι
1.336
Όταν οι slayer μπήκαν στο studio για να ηχογραφήσουν το 3ο τους album "Reign In Blood" είχαν γράψει 10 τραγούδια διάρκειας συνολικά 40 λεπτών που ήταν ένας τυπικός δίσκος βινυλίου της εποχής. Κατά την διάρκεια των ηχογραφήσεων ο drummer τους Dave Lombardo άρχισε να δίνει έναν πολύ πιο γρήγορο ρυθμό και τα υπόλοιπα μέλη άρχισαν να τον ακλουθούν. Το αποτέλεσμα ... όταν τελείωσε η ηχογράφηση το LP είχε πια διάρκεια μόλις 28 λεπτά
παραθέτω το τραγούδι piece by piece για να καταλάβετε ...


let there be thrash
Live ακόμη πιο γρήγορα.
Θυμάμαι ακόμη την συναυλία στην Δραπετσώνα...:rockon::rockon::rockon::headbaning1::headbaning1::headbaning1::headbaning1:
Ωραία όλα αυτά αλλά που θέλετε να καταλήξετε; Έχουν οι Slayer καμία γκρούπι που να έχει κάποια μελαχρινή φίλη την οποία θα γνωρίσουν στο νηματοθέτη για να την βγάλει γκόμενα;
 

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.880
Κριτικές
32
Like
15.126
Πόντοι
12.946
Ωραία όλα αυτά αλλά που θέλετε να καταλήξετε; Έχουν οι Slayer καμία γκρούπι που να έχει κάποια μελαχρινή φίλη την οποία θα γνωρίσουν στο νηματοθέτη για να την βγάλει γκόμενα;
Είναι μουσικό διάλειμμα από τις σοβαρές εργασίες του νήματος :grin:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.745
Like
14.315
Πόντοι
3.506
Θα μείνει με την κακία του ο κ. @Ωρίων , που αρνιόταν πεισματικά να μου γνωρίσει μία φίλη του για να την βγάλω γκόμενα ...!
Δεν καταλάβατε καλά κύριε...Προσπάθησε, εις μάτην, να σας το πει πλαγίως...μόνο σε ΕΜΕΝΑ γνωρίζει τις φίλες του, που είμαι ένας άνθρωπος χαρισματικός, με παιδεία, εξαιρετική φιλοσοφική μα και πνευματική αναζήτηση, αριστοκράτης και άλλα πολλά! Να μην μιλήσω για τις επιδόσεις μου στο σεξ διότι φοβούμαι μην τυχόν με διαβάσει κάποια κοπέλα και τρομάξει.. ε δεν είμαι και για χόρταση :coffee:
Υγ : Και κυρίως είμαι μετριόφρων :confused:
 

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.880
Κριτικές
32
Like
15.126
Πόντοι
12.946
Δεν καταλάβατε καλά κύριε...Προσπάθησε, εις μάτην, να σας το πει πλαγίως...μόνο σε ΕΜΕΝΑ γνωρίζει τις φίλες του, που είμαι ένας άνθρωπος χαρισματικός, με παιδεία, εξαιρετική φιλοσοφική μα και πνευματική αναζήτηση, αριστοκράτης και άλλα πολλά! Να μην μιλήσω για τις επιδόσεις μου στο σεξ διότι φοβούμαι μην τυχόν με διαβάσει κάποια κοπέλα και τρομάξει.. ε δεν είμαι και για χόρταση :coffee:
Υγ : Και κυρίως είμαι μετριόφρων :confused:
Κι εμένα, μου έχει γεμίσει το ινμποξ με μηνύματα από καστανές γκόμενες
από χτες που μου είπε ότι θα μου γνωρίσει ο @Ωρίων
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom