Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 477K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

Ο @Ωρίων αναζητά τον πατέρα του. Ποιος είναι ο πατέρας του; (Έως 5 ψήφοι).

  • blizardeye. Μόνο ένα alien έχει τόσο αχάριστο γιο!

  • CaptainK. Θρύλος των Ωκεανών. Πρώην πειρατής!

  • Κωλο-γερος. Χιλιάδες fucks! Ένα μόνο bareback και ιδού ο Ωρίων ...

  • Eraser... Ήρεμη Δύναμη!

  • troubakhs μου. Νόμιζε ότι πότιζε αλόη.

  • rodriguez96. Easy Rider!!!

  • Ιζνογκούντ. Η σιγανοπαπαδιά του Νήματος.

  • Zebu. Γαμήκουλας!

  • leader. Αγαπημένο νικ του Ωρίωνος.

  • Ο χοντρός Πρόεδρος Βαγγέλας.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.074
Κριτικές
40
Like
23.165
Πόντοι
26.096

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.486
Κριτικές
61
Like
42.754
Πόντοι
22.785
Ο Νηματοθετης διώκεται απηνως παρά Διεθνούς Κομμουνιστικής και Σιωνιστικής Συμμαχίας, ενταύθα ενεργούσα δια των πιστών οργάνων της.

Όλοι γνωρίζομεν πλέον ποίοι είναι οι εκπρόσωποι της Συμμαχίας εις το Νήμα.

Σεις κ. @amjik είσθε εις εκ των Οργάνων τούτων.
Εκείνα τα χρόνια τα καρποφόρα πο το νήμα μεσουρανούσε υπό την εποπτείαν σας που η αμφισβήτηση είς τό πρόσωπον σας ήτο 0.1% & ο σεβασμός 99%
ναί ήμουν & εγώ οπαδός σας.
Η αμφισβήτηση κ.Μπλιζ προήλθε από την τσιγκουνιά σας...
Οπότε κ εγώ εισχώρησα είς την Σιωνιστική συμμαχία
του κ.roger..
Φεύ εις την Μπέμπα.
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.074
Κριτικές
40
Like
23.165
Πόντοι
26.096
Εκείνα τα χρόνια τα καρποφόρα πο το νήμα μεσουρανούσε υπό την εποπτείαν σας που η αμφισβήτηση είς τό πρόσωπον σας ήτο 0.1% & ο σεβασμός 99%
ναί ήμουν & εγώ οπαδός σας.
Η αμφισβήτηση κ.Μπλιζ προήλθε από την τσιγκουνιά σας...
Οπότε κ εγώ εισχώρησα είς την Σιωνιστική συμμαχία
του κ.roger..
Φεύ εις την Μπέμπα.
Είδατε λοιπόν;
Τα αργύρια είναι το κίνητρο των στασιαστών και ιταμών προδοτών.
Όπως ακριβώς ο Νηματοθετης έγραψε παραπάνω.

Ο Νηματοθετης δεδικαιωται!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ο Νηματοθετης πένεται!
 

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.946
Κριτικές
91
Like
18.426
Πόντοι
25.036
Καλημέρα σας αγαπητοί κύριοι:
Organic-Herbal-reffers-to-Hellenic-Garden-Style.jpg
 

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.946
Κριτικές
91
Like
18.426
Πόντοι
25.036
Σοβαρευτείτε, μέχρι και ο αυνανισμός έχει όριο, το είχε πει ο Πιστιλιστής
Για να λάβω τα λόγια του Πιστιλιστή περί αυνανισμού στα σοβαρά πρέπει πρώτα να αποδειχθεί μεγαλύτερος μαλάκας από εμένα...
Αν και με τέτοιο nickname μάλλον θα τον έχει ξεχειλώσει:grin:

Να... όταν έλεγα για τα ποιοτικά του κ. Αννάπορνου αυτές τις φωτογραφίες με το κοινωνικό περιεχόμενο εννοούσα. Τι μας νοιάζει τώρα εμάς, το δράμα της κάθε νοικοκυράς που δεν έχει που να απλώσει την μπουγάδα;;;
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.486
Κριτικές
61
Like
42.754
Πόντοι
22.785
Είδατε λοιπόν;
Τα αργύρια είναι το κίνητρο των στασιαστών και ιταμών προδοτών.
Όπως ακριβώς ο Νηματοθετης έγραψε παραπάνω.

Ο Νηματοθετης δεδικαιωται!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ο Νηματοθετης πένεται!
Η βάρκα κουνάει
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.471
Κριτικές
36
Like
38.139
Πόντοι
18.565
Screenshot_2024-07-06-20-48-31-052_com.facebook.katana~2.jpg

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Στην ηλικία μας όχι πάνω από μια φορά τον μήνα..ελλοχεύουν κίνδυνοι για άνοια..
Εννοείτε να μην αυνανιζομαστε μια φορά τον μήνα;;;;Λίγο δύσκολο, αλλά θα το προσπαθησουμε.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η πρωινή ήταν υπέροχη.
Καλημέρα.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.471
Κριτικές
36
Like
38.139
Πόντοι
18.565
Το είχα αναρτήσει στο νήμα της Ταϊλάνδης πριν λίγες ημέρες, σαν απάντηση σε κάποιον που θέλει να πάει εκεί, έχοντας όμως σαν γνώμονα τις σεξουαλικές συμπεριφορές των εργαζομένων του πρώην ανατολικού μπλοκ.

"
Εγω στην Ταυλανδη την εχω δει αλλιως την φαση. Πηγαινω εδω και 15 χρονια για ενα μηνα, για δουλειες.
Στην αρχη επαιρνα μονο 2ωρα, 3ωρα σορτ ταιμ, παντοτε μιλφακια, που στην Ν/Α Ασια μια 35αρα εχει κορμι και επιδερμιδα καλυτερη απο 25αρα Σλαβα, παντοτε σορτ ταιμ, δεν αφηνα να μου κατσικωθουν για λονγκ, ακομα και αν καποιες παρακαλαγανε χωρις να ζητανε εξτραδακι. Ετσι μεσα σε 30 ημερες μπορει να πηγαινα και με 20-25 διαφορετικες κοπελες.
Σε καποια φαση ομως, ειδικα μετα απο μια, ας την πουμε σχεση, που κρατησε 4 χρονια, αρχισα να τις αφηνω να καθονται παραπανω, για λονγκ, η, για 3ημερο, η 5νθημερο, αναλογα ποσο δεν βαριομουν. Οταν βαριομουν ελεγα οτι μου ετυχε δουλεια και πρεπει να παω για λιγες ημερες στην Κινα, ετσι τις ξεφορτωνομαι για 5-6 ημερες και δοκίμαζα κατι αλλο.
Η φαση λοιπον που ζω εγω τα τελευταια χρονια ειναι η εξης: Εχω μια γυναικα στο σπιτι, για 4,5,6 ημερες, η, για οσο θελω, απο 8αρι και πανω για τα μετρα τα δικα μου, εφοσον ειμαι μιλφολατρης, που την πηδαω οταν και οσο εγω θελω, χωρις να φερει αντιρηση, που θα ερθει μαζι μου στην μπανιερα να με πλυνει και να μου κανει ενα χαλαρωτικο μασσαζ, που θα εχει το διαμερισμα καθαρο, θα μου μαγειρεψει και θα μου πλυνει τα ρουχα και κυριως ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΑΓΝΩΡΙΣΤΕΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΗΖΕΙ ΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΓΚΡΙΝΙΑ ΤΗΣ.
Ζω δηλ. για ενα μηνα, ενα ριαλιτυ ιδανικης εικονικης πραγματικοτητας παντρεμενου, που δεν μπορω να το ζησω στην Ελλαδα."
 

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.982
Κριτικές
32
Like
15.589
Πόντοι
12.946
Το είχα αναρτήσει στο νήμα της Ταϊλάνδης πριν λίγες ημέρες, σαν απάντηση σε κάποιον που θέλει να πάει εκεί, έχοντας όμως σαν γνώμονα τις σεξουαλικές συμπεριφορές των εργαζομένων του πρώην ανατολικού μπλοκ.

"
Εγω στην Ταυλανδη την εχω δει αλλιως την φαση. Πηγαινω εδω και 15 χρονια για ενα μηνα, για δουλειες.
Στην αρχη επαιρνα μονο 2ωρα, 3ωρα σορτ ταιμ, παντοτε μιλφακια, που στην Ν/Α Ασια μια 35αρα εχει κορμι και επιδερμιδα καλυτερη απο 25αρα Σλαβα, παντοτε σορτ ταιμ, δεν αφηνα να μου κατσικωθουν για λονγκ, ακομα και αν καποιες παρακαλαγανε χωρις να ζητανε εξτραδακι. Ετσι μεσα σε 30 ημερες μπορει να πηγαινα και με 20-25 διαφορετικες κοπελες.
Σε καποια φαση ομως, ειδικα μετα απο μια, ας την πουμε σχεση, που κρατησε 4 χρονια, αρχισα να τις αφηνω να καθονται παραπανω, για λονγκ, η, για 3ημερο, η 5νθημερο, αναλογα ποσο δεν βαριομουν. Οταν βαριομουν ελεγα οτι μου ετυχε δουλεια και πρεπει να παω για λιγες ημερες στην Κινα, ετσι τις ξεφορτωνομαι για 5-6 ημερες και δοκίμαζα κατι αλλο.
Η φαση λοιπον που ζω εγω τα τελευταια χρονια ειναι η εξης: Εχω μια γυναικα στο σπιτι, για 4,5,6 ημερες, η, για οσο θελω, απο 8αρι και πανω για τα μετρα τα δικα μου, εφοσον ειμαι μιλφολατρης, που την πηδαω οταν και οσο εγω θελω, χωρις να φερει αντιρηση, που θα ερθει μαζι μου στην μπανιερα να με πλυνει και να μου κανει ενα χαλαρωτικο μασσαζ, που θα εχει το διαμερισμα καθαρο, θα μου μαγειρεψει και θα μου πλυνει τα ρουχα και κυριως ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΑΓΝΩΡΙΣΤΕΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΗΖΕΙ ΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΓΚΡΙΝΙΑ ΤΗΣ.
Ζω δηλ. για ενα μηνα, ενα ριαλιτυ ιδανικης εικονικης πραγματικοτητας παντρεμενου, που δεν μπορω να το ζησω στην Ελλαδα."
Αυτά ξέρουμε, επειδή είστε πιο παλιός στο νήμα να μας πείτε
πως ήταν πριν χρόνια για να μαθαίνουν οι νεώτεροι.
Θυμάστε τη μονομαχία του Ποπόβ?
τις ερωτήσεις που έβαζε στους νεοεισερχόμενους ? (είχατε δώσει τις απαντήσεις στον Σπίπι)
Έβαζε κάποιος τσόντες???
Πως μεταλλάχτηκε το νήμα σε la vie en rose δε το κατάλαβα.
Και για να μη το κουράζω δεν ψηφίζω γιατί η ψηφοφορία είναι ελλιπής,
να συνεχιστεί με πιο σκοπό, τον παλιό καλό ή να κατεβάζουμε ροζ και να τα αναρτούμε ???
 

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.525
Like
9.606
Πόντοι
2.306
Δηλαδή, ένας άνθρωπος που θα βρει στο βουνό μια αμυγδαλιά, θα μαζέψει αμύγδαλα και θα έρθει να μου τα προσφέρει, εγώ θα του πω "παρ' τα από εδώ, δεν τα θέλω γιατί είναι δωρεάν και μπορώ να τα βρω και εγώ αν θέλω" και δε θα τον ευχαριστήσω που μου τα έδωσε δηλαδή.

Συγγνώμη, εμένα εννοείς όταν λες ότι "σας κάνουν bullying";
Και αν εννοείς εμένα, το λες σοβαρά ή αστειεύεσαι τώρα;
Ωρίων το σκέφτηκα


Ο Ροντ μας τρολαρει και ταυτόχρονα μας κάνει και crash test - πρέπει να κρατηθούμε στο ύψος μας- διότι εγώ έχω κάνει 7 χρόνια στο Θιβέτ :cheesy:
61TDX4GIvAL._AC_UF894,1000_QL80_.jpg
Και εσύ 7 χρόνια στη Μύκονο :grin:

Αγάπη μόνο :smiling-face-with-heart-eyes::confused:
 

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.982
Κριτικές
32
Like
15.589
Πόντοι
12.946
Ο @Ωρίων μας τρολαρει και ταυτόχρονα μας κάνει και crash test - πρέπει να κρατηθούμε στο ύψος μας- διότι εγώ έχω κάνει 7 χρόνια στο Θιβέτ :cheesy:
61TDX4GIvAL._AC_UF894,1000_QL80_.jpg
Και εσύ 7 χρόνια στη Μύκονο :grin:

Αγάπη μόνο :smiling-face-with-heart-eyes::confused:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.471
Κριτικές
36
Like
38.139
Πόντοι
18.565
Αυτά ξέρουμε, επειδή είστε πιο παλιός στο νήμα να μας πείτε
πως ήταν πριν χρόνια για να μαθαίνουν οι νεώτεροι.
Θυμάστε τη μονομαχία του Ποπόβ?
τις ερωτήσεις που έβαζε στους νεοεισερχόμενους ? (είχατε δώσει τις απαντήσεις στον Σπίπι)
Έβαζε κάποιος τσόντες???
Πως μεταλλάχτηκε το νήμα σε la vie en rose δε το κατάλαβα.
Και για να μη το κουράζω δεν ψηφίζω γιατί η ψηφοφορία είναι ελλιπής,
να συνεχιστεί με πιο σκοπό, τον παλιό καλό ή να κατεβάζουμε ροζ και να τα αναρτούμε ???
Πιστεύω ότι το νήμα διέρχεται μια καινούργια περίοδο, φάση Β θα την χαρακτήριζα, ψάχνοντας ακόμα να βρει την ταυτότητα του. Περιοδο αντιστρόφως ανάλογα με το ποδόσφαιρο. Παλιά το νήμα ανήκε περισσότερο στον νηματοθετη, ενώ στο ποδόσφαιρο η ομάδα ανήκε περισσότερο στους φιλάθλους της. Τώρα το νήμα ανήκει περισσότερο στα μέλη που αναρτούν εδώ, ενώ η ομάδα ανήκει περισσότερο στον πρόεδρο.
Πιστεύω όμως ότι τελικά θα βρει τον δρόμο του και θα μας φιλοξενεί όλους χωρίς προβλήματα.
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.074
Κριτικές
40
Like
23.165
Πόντοι
26.096
Πιστεύω ότι το νήμα διέρχεται μια καινούργια περίοδο, φάση Β θα την χαρακτήριζα, ψάχνοντας ακόμα να βρει την ταυτότητα του. Περιοδο αντιστρόφως ανάλογα με το ποδόσφαιρο. Παλιά το νήμα ανήκε περισσότερο στον νηματοθετη, ενώ στο ποδόσφαιρο η ομάδα ανήκε περισσότερο στους φιλάθλους της. Τώρα το νήμα ανήκει περισσότερο στα μέλη που αναρτούν εδώ, ενώ η ομάδα ανήκει περισσότερο στον πρόεδρο.
Πιστεύω όμως ότι τελικά θα βρει τον δρόμο του και θα μας φιλοξενεί όλους χωρίς προβλήματα.
Είσθε σοφός, κύριε! :hi:
 

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.982
Κριτικές
32
Like
15.589
Πόντοι
12.946
Πιστεύω ότι το νήμα διέρχεται μια καινούργια περίοδο, φάση Β θα την χαρακτήριζα, ψάχνοντας ακόμα να βρει την ταυτότητα του. Περιοδο αντιστρόφως ανάλογα με το ποδόσφαιρο. Παλιά το νήμα ανήκε περισσότερο στον νηματοθετη, ενώ στο ποδόσφαιρο η ομάδα ανήκε περισσότερο στους φιλάθλους της. Τώρα το νήμα ανήκει περισσότερο στα μέλη που αναρτούν εδώ, ενώ η ομάδα ανήκει περισσότερο στον πρόεδρο.
Πιστεύω όμως ότι τελικά θα βρει τον δρόμο του και θα μας φιλοξενεί όλους χωρίς προβλήματα.
Ναι αλλά είχε και τον Ανακριτή, τον αδελφό, ανηψιούς κλπ τώρα πάνε αυτοί.
Τέσπα το δικό μου point είναι ότι πότε οι παππούληδες δεν ήταν τσοντονήμα
να ποστάρουν αβέρτα ροζ.
Το νήμα είχε μονομαχίες, προδοσίες, μουσική μέταλ,
λογοτεχνία, ποίηση κλπ
Αλλά όχι τσόντες εκτός από τις γριές του νηματοθέτη.
Τώρα πως φλώρεψε who knows :dunno:
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.074
Κριτικές
40
Like
23.165
Πόντοι
26.096
Γιατί ο αχαιρευτος έχει σταματήσει να γράφει στο Νήμα;;;

Με ποιον είναι μαλωμένος;;;;
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.805
Like
28.102
Πόντοι
5.506
Ναι αλλά είχε και τον Ανακριτή, τον αδελφό, ανηψιούς κλπ τώρα πάνε αυτοί.
Τέσπα το δικό μου point είναι ότι πότε οι παππούληδες δεν ήταν τσοντονήμα
να ποστάρουν αβέρτα ροζ.
Το νήμα είχε μονομαχίες, προδοσίες, μουσική μέταλ,
λογοτεχνία, ποίηση κλπ
Αλλά όχι τσόντες εκτός από τις γριές του νηματοθέτη.
Τώρα πως φλώρεψε who knows :dunno:
εμπαινε και η εριναλ ,μας πλακωνε στης χριστοπαναγιες και ηταν ολα υπεροχα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom