Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 477K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (0 μέλη και 43 επισκέπτες)

Ο @Ωρίων αναζητά τον πατέρα του. Ποιος είναι ο πατέρας του; (Έως 5 ψήφοι).

  • blizardeye. Μόνο ένα alien έχει τόσο αχάριστο γιο!

  • CaptainK. Θρύλος των Ωκεανών. Πρώην πειρατής!

  • Κωλο-γερος. Χιλιάδες fucks! Ένα μόνο bareback και ιδού ο Ωρίων ...

  • Eraser... Ήρεμη Δύναμη!

  • troubakhs μου. Νόμιζε ότι πότιζε αλόη.

  • rodriguez96. Easy Rider!!!

  • Ιζνογκούντ. Η σιγανοπαπαδιά του Νήματος.

  • Zebu. Γαμήκουλας!

  • leader. Αγαπημένο νικ του Ωρίωνος.

  • Ο χοντρός Πρόεδρος Βαγγέλας.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.985
Πόντοι
5.956
Λοιπόν μην επαναλαμβάνομαι και σας κουράζω. Τα λέμε σέ ένα μήνα. Αντίο σε όλες κι όλους
( Δεν έχω καλό σήμα τον 16ο αιώνα.. πάω να τιμήσω να οθωμανικά έθιμα)
Γεια σας και πάλι
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.842
Κριτικές
3
Like
10.028
Πόντοι
1.336
Λοιπόν μην επαναλαμβάνομαι και σας κουράζω. Τα λέμε σέ ένα μήνα. Αντίο σε όλες κι όλους
( Δεν έχω καλό σήμα τον 16ο αιώνα.. πάω να τιμήσω να οθωμανικά έθιμα)
Γεια σας και πάλι
Ενώ αν ήσουν κι εσύ μαρκόνης θα έστελνες ένα απλό σήμα μορς και στ'αρχίδια σου αν θα είχες τέτοιο σήμα.

Άλλοι να τα βλέπουν, που την βγάζουν όλη μέρα στα κυλικεία
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
Ρε συ σου ιπα ο κ. Πουρ.. κανι μελετες με τί πλεφσι τορα θα φέρει νεες καντινες κ νέα αχορταγι δεξαμενι για δορο στο κοτομπιφτεκοσ.
νε γιατι μετα απο μια ντουζινα κοτο καταλαβενι κε του δινι ι αναποδα μισο λεπτο να τσεκαρο τα τιχοματα τουκ τουκ γαμισετα φιλε μου αμα εχουμε διαροη θα γινι το σκανδαλο θρουλισ λικ ποπο βρομισε ο τοποσ που ινε τα φιστικια τα εχο παραγγιλι διπ μερες κσεροσφιρι δεν πινετε ι βοτκα απο τιν εγινα τα φερνι; εβαλα κε εροτιματικο για να παραπλανισο διοτι προκιτε για ριτορικι απαντισι που οδιγι σε δινι κε παλινδρομισι στιλε πισο αυτεσ τισ δεξαμενεσ βαλε διπλισ επιστροσισ μπασκετ κσεμιρισι ο τοποσ αλλα κσερο πιοσ φτεη γινανε ολι εσκομπαρ βοθρατζιδεσ μπογιατζιδεσ καντινιεριδεσ κε τελιομο δεν εχι ο κατιφοροσ
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.074
Κριτικές
40
Like
23.163
Πόντοι
26.096
Every mile and every year
Time and Distance disappear
I cannot explain this, dear
No, I will not even try ...

Είδα ότι σε πολλούς άρεσε το παραπάνω τραγούδι του Nick Cave [To be by your side].
Από την άλλη πλευρά πολλοί από εσάς υποτιμούν τον Αγγλοσαξωνικό κόσμο. Και όμως είναι ένας κόσμος, που μέσα στην εσωστρέφειά του, στον σνομπισμό του και τον παρωχημένο μεγαλοϊδεατισμό του, παράγει διαμάντια.

Πάμε Νέα Ζηλανδία, όπου η διαφήμιση του ΛΟΤΤΟ είναι Τέχνη. Παρακολουθήστε την παρακάτω εξαιρετικά ΓΛΥΚΟΠΙΚΡΗ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ. Διαρκεί μόλις 2 λεπτά και είναι υπό την υπόκρουση του τραγουδιού αυτού.
Την είχα αναρτήσει κατά την πρώτη περίοδο των εργασιών του Νήματος. Την ξαναναρτώ σήμερα.
Ελπίζω να προλάβει να την δει και ο κ. Αρίσταρχος πριν μας αποχαιρετήσει για ένα μήνα ...
Αξίζει να την παρακολουθήσετε και με ανοιχτό τον ήχο ...!!!

 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.074
Κριτικές
40
Like
23.163
Πόντοι
26.096
Ωραίο τραγούδι!
Εν τούτοις
And tonight I may be by your side
But tomorrow I will fly.(?)
Καθίστε στα (2+) αυγά σας και αφήστε τις πτήσεις.:confused:
κ. genesis,
ουσιαστικώς αποτελείτε την μόνην φωνήν λογικής εις τον τεταραγμένον μικρόκοσμόν μου.
Σας ευχαριστώ!
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.022
Κριτικές
2
Like
21.551
Πόντοι
6.236
Άλλοι να τα βλέπουν, που την βγάζουν όλη μέρα στα κυλικεία
Για τον Γιώργο το στραβάδι, λέτε ε; Εγώ, πάντως, δεν ξαναπήγα στο κυλικείο, το ορκίζομαι. Όταν έχουμε διάλειμμα, κάθομαι στην τάξη μου και διαβάζω.
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.022
Κριτικές
2
Like
21.551
Πόντοι
6.236
Είδα ότι σε πολλούς άρεσε το παραπάνω τραγούδι του Nick Cave [To be by your side].
Από την άλλη πλευρά πολλοί από εσάς υποτιμούν τον Αγγλοσαξωνικό κόσμο. Και όμως είναι ένας κόσμος, που μέσα στην εσωστρέφειά του, στον σνομπισμό του και τον παρωχημένο μεγαλοϊδεατισμό του, παράγει διαμάντια.

Πάμε Νέα Ζηλανδία, όπου η διαφήμιση του ΛΟΤΤΟ είναι Τέχνη. Παρακολουθήστε την παρακάτω εξαιρετικά ΓΛΥΚΟΠΙΚΡΗ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ. Διαρκεί μόλις 2 λεπτά και είναι υπό την υπόκρουση του τραγουδιού αυτού.
Την είχα αναρτήσει κατά την πρώτη περίοδο των εργασιών του Νήματος. Την ξαναναρτώ σήμερα.
Ελπίζω να προλάβει να την δει και ο κ. Αρίσταρχος πριν μας αποχαιρετήσει για ένα μήνα ...
Αξίζει να την παρακολουθήσετε και με ανοιχτό τον ήχο ...!!!

Μα τι ωραίο! Μπερδεύτηκα και δεν ξέρω αν θέλω να βάλω "χαχα" ή "καρδούλα" :think:
(Το σκυλάκι στο βίντεο, είναι ξάδερφός μου.
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.074
Κριτικές
40
Like
23.163
Πόντοι
26.096
Once upon a time in London!

young-blonde-woman-enjoying-summer-time-in-the-city-free-photo.jpg
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.074
Κριτικές
40
Like
23.163
Πόντοι
26.096
Μα τι ωραίο! Μπερδεύτηκα και δεν ξέρω αν θέλω να βάλω "χαχα" ή "καρδούλα" :think:
(Το σκυλάκι στο βίντεο, είναι ξάδερφός μου.
Αναρωτώμαι εάν οι υπόλοιποι, Όνοι και Χοίροι, θα την δουν ...
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.842
Κριτικές
3
Like
10.028
Πόντοι
1.336

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.842
Κριτικές
3
Like
10.028
Πόντοι
1.336
(Μήνυμα από τη ρωγμή του χρόνου)
Αρίστο, πες μας πως ήταν οι γκόμενες τον 16ο αιώνα. Πιο κοντές; πιο χοντρές ή πιο λεπτές; έκαναν αποτρίχωση με κάποιο τρόπο ή ήταν νταβέληδες; πως τους άρεσε να κάνουν το σεξ; διέφεραν οι ελληνικής καταγωγής από τις τουρκάλες; ποιες ήταν πιο καυλιάρες; σε έλεγαν Αρίστο Εφέντη; κάνε μία λαογραφική παρατήρηση επιτέλους!
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.098
Κριτικές
6
Like
9.330
Πόντοι
2.586

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.985
Πόντοι
5.956
Αρίστο, πες μας πως ήταν οι γκόμενες τον 16ο αιώνα. Πιο κοντές; πιο χοντρές ή πιο λεπτές; έκαναν αποτρίχωση με κάποιο τρόπο ή ήταν νταβέληδες; πως τους άρεσε να κάνουν το σεξ; διέφεραν οι ελληνικής καταγωγής από τις τουρκάλες; ποιες ήταν πιο καυλιάρες; σε έλεγαν Αρίστο Εφέντη; κάνε μία λαογραφική παρατήρηση επιτέλους!
Σωστή η παρατήρηση σου καπτεν. Ακόμα βρίσκομαι στον 16 ο αιώνα και μελετώ τα ήθη και τα έθιμα της εποχής. Ταυτόχρονα ψάχνω για τις λίρες του σαβουρογαμπεη, που πέθανε πρόσφατα και τις είχε θάψει σε κρυφό μέρος. Πολύ επικίνδυνες καταστάσεις , γιατί τις ψάχνουν κι άλλοι μπέηδες και δερβεναγες. Τώρα ξεκλεψα λίγο χρόνο για να στείλω μήνυμα απτή ρωγμή του χρόνου.
Δεν ξέρω πότε θα τα καταφέρω να επικοινωνήσω πάλι..
Για την ιστορία, με φωνάζουν ανακοντα εφέντη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom