Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 477K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (3 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ο @Ωρίων αναζητά τον πατέρα του. Ποιος είναι ο πατέρας του; (Έως 5 ψήφοι).

  • blizardeye. Μόνο ένα alien έχει τόσο αχάριστο γιο!

  • CaptainK. Θρύλος των Ωκεανών. Πρώην πειρατής!

  • Κωλο-γερος. Χιλιάδες fucks! Ένα μόνο bareback και ιδού ο Ωρίων ...

  • Eraser... Ήρεμη Δύναμη!

  • troubakhs μου. Νόμιζε ότι πότιζε αλόη.

  • rodriguez96. Easy Rider!!!

  • Ιζνογκούντ. Η σιγανοπαπαδιά του Νήματος.

  • Zebu. Γαμήκουλας!

  • leader. Αγαπημένο νικ του Ωρίωνος.

  • Ο χοντρός Πρόεδρος Βαγγέλας.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.074
Κριτικές
40
Like
23.165
Πόντοι
26.096
Αξιότιμε νηματοθετα περιμένουμε νέα ψηφοφορία για αυτογνωσία και αυτοπραγμάτωση
Προτείνετε, παρακαλώ, μερικές επιλογές ψήφου για να καταλάβω τι ακριβώς εννοείτε.

Επειδή βλέπω να υπερψηφιζεται ο Αυνανισμός ως το ασφαλές μέσο για την αυτογνωσία κλπ
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.074
Κριτικές
40
Like
23.165
Πόντοι
26.096
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.074
Κριτικές
40
Like
23.165
Πόντοι
26.096
:kiss-mark::kiss-mark::kiss-mark::kiss-mark:
Καταγγέλλω τον κύριο αναπούλμα ότι προέβη εις δωροδοκία μέλους για να μην τον καταγγείλει εις το νήμα με 2δεκαεπταλιτρους τενεκέδες αγνό παρθένο ελαιόλαδο Αλτις.....
Φεύ !!
Τίποτα κρυπτόν.
That 's a start!
Καταδώσατε το μέσον της δωροδοκίας και ως εκ τούτου όλοι πλέον γνωρίζομεν ότι ο κ. Annapurna [μέλος του Αγλαίσματος της Αριστοκρατίας] επεχείρησε να σας δωροδοκήσει.

Πρέπει όμως να συνεχίσετε την κατάδοσιν.
Ανυπομονούμε να μάθωμεν ποίο είναι το γεγονός επί του οποίου επιθυμείτε να καταδώσετε τον κ. Annapurna.

κ. amjik,
ολίγα λίτρα ελαιολάδου [αμφιβόλου παραγωγής] δεν δύνανται να αποτρέψουν Υμάς εκ της καταδόσεως.
Αναγκάζομαι να χρησιμοποιήσω έκφρασιν, ειπωθείσα δια πρώτην φοράν εις την πρώην Αποικίαν του Βρετανικού Στέμματος, και δη ειπωθείσα υπό του πατρός πρώην Προέδρου της πρώην αποικίας:
When the Going gets tough, the Tough get Going!

Αναμένω την κατάδοσιν!
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.985
Πόντοι
5.956
Προτείνετε, παρακαλώ, μερικές επιλογές ψήφου για να καταλάβω τι ακριβώς εννοείτε.

Επειδή βλέπω να υπερψηφιζεται ο Αυνανισμός ως το ασφαλές μέσο για την αυτογνωσία κλπ
Δεν εννοούσα να μπουν ερωτήματα για την αυτογνωσία. Εννοώ ότι ο λαός θέλει νέα ψηφοφορία, η οποία με τη σειρά της( οποία και να είναι )προσφέρει στην αυτογνωσία και αυτοπραγμάτωση, όπως πρόσφεραν οι μέχρι τώρα. Από την τελευταία συνειδητοποιησα , γιατί με αποφεύγουν οι γυναίκες. Από την προηγούμενη γιατί τα πονήματα μου, δεν είναι αποδεκτά..
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.074
Κριτικές
40
Like
23.165
Πόντοι
26.096
Δεν εννοούσα να μπουν ερωτήματα για την αυτογνωσία. Εννοώ ότι ο λαός θέλει νέα ψηφοφορία, η οποία με τη σειρά της( οποία και να είναι )προσφέρει στην αυτογνωσία και αυτοπραγμάτωση, όπως πρόσφεραν οι μέχρι τώρα. Από την τελευταία συνειδητοποιησα , γιατί με αποφεύγουν οι γυναίκες. Από την προηγούμενη γιατί τα πονήματα μου, δεν είναι αποδεκτά..
Μία ακόμη κατάθεσις ψυχής εις το παρόν Νήμα!
Δηλώ συγκεκινημένος, κύριε.
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.023
Κριτικές
2
Like
21.556
Πόντοι
6.236
Ο,τι πάρεις από το κυλικείο της Σχολής, από αύριο και έως την αποφοίτησή σου με άριστα, το χρεώνεις στον Καπετάνιο.
Τι ψυχάρα Καπετάνιος είστε εσείς! Όσο για το "άριστα" το έχω στο τσεπάκι! Ήδη την πρώτη μέρα, έμαθα να διαβάζω τη λέξη "κώλος", που μου έγραψε ο κύριος Κωλόγερος. Θα έχω τεράστια εξέλιξη.
Τι "μην πας" ρε Αρίστο; θες να μείνει μούτσος ή να του σαλέψει πάλι και να κάνει τον σκύλο; Άσε να γίνει μαρκόνης να έχει σίγουρη δουλειά. Το πολύ πολύ που θα μπορεί να πάθει είναι να παραγγείλει καμία πίτσα στη μέση του Ινδικού και να φάει επειδή άργησε ο ντελιβεράς.
ΉΜΟΥΝ ΣΤ' ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΚΥΛΟΣ, ΕΝΤΑΞΕΙ;:tickedoff:
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.074
Κριτικές
40
Like
23.165
Πόντοι
26.096
Υπάγω προς θέσπισιν νέας ψηφοφορίας.

Αφιερώνω το παρακάτω εις την Αγγλίδαν τροφόν μου, η οποία μετά από μήνες που ηρνείτο να επικοινωνήσει μαζί μου και απέρριπτε -μετά βδελυγμίας- τας τηλεφωνικάς κλήσεις μου , χθες επικοινώνησε μαζί μου με δική της πρωτοβουλία...

By rights we should be friends.
My pride was hurt but is that so hard to mend?
I've been trying not to 'phone,
I've gotta know if you're alone

Your touch is my unknown
So much to learn,
So little time to know.
We're not strangers anymore

 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.023
Κριτικές
2
Like
21.556
Πόντοι
6.236
Ως γιος του εφοπλιστή θα είναι περιζήτητος γαμπρός. Θα επικοινωνεί δε με τη σύζυγο με σήματα Μορς να κάνουν και επικοινωνία.

Άντε Ωρίωνα και όταν πάρεις το χαρτί θα κάνουμε πάρτι να σε γιορτάσουμε. Σε ποια πίστα θες να κλείσουμε τραπέζι;
Ναι!!! Και ναι!!!
Θέλω να πάμε στον Κώστα Σαφέτη. Θα πω στον μπαμπά να κλείσει όλο το μαγαζί. Θέλω να ακούσω live το "Ακυβέρνητο καράβι".
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.074
Κριτικές
40
Like
23.165
Πόντοι
26.096
ΝΕΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ!

Αντί να ξοδεύεστε σε οφθαλμίατρο, ΨΗΦΙΣΤΕ!
Έως 2 ψήφους ο κάθε ψηφοφόρος - ΜΥΣΤΙΚΗ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ!

ΨΗΦΙΣΤΕ, ω ΟΝΟΙ και ΧΟΙΡΟΙ!
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.844
Κριτικές
3
Like
10.036
Πόντοι
1.336
Τι ψυχάρα Καπετάνιος είστε εσείς! Όσο για το "άριστα" το έχω στο τσεπάκι! Ήδη την πρώτη μέρα, έμαθα να διαβάζω τη λέξη "κώλος", που μου έγραψε ο κύριος Κωλόγερος. Θα έχω τεράστια εξέλιξη.

ΉΜΟΥΝ ΣΤ' ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΚΥΛΟΣ, ΕΝΤΑΞΕΙ;:tickedoff:
O κ. Κωλόγερος σου έγραψε sos, Ωρίωνα, αλλά ακόμα είσαι στην αρχή. Πρέπει να προσπαθήσεις σκληρά και είμαι σίγουρος ότι όλα θα πάνε καλά.
ΝΕΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ!

Αντί να ξοδεύεστε σε οφθαλμίατρο, ΨΗΦΙΣΤΕ!
Έως 2 ψήφους ο κάθε ψηφοφόρος - ΜΥΣΤΙΚΗ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ!

ΨΗΦΙΣΤΕ, ω ΟΝΟΙ και ΧΟΙΡΟΙ!
Δεν βλέπω πουθενά επιλογή "έναν ψηλόλιγνο ροκ Καπετάνιο" και ως εκ τούτου σκέφτομαι να απέχω από τις κάλπες.
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.074
Κριτικές
40
Like
23.165
Πόντοι
26.096
Δεν βλέπω πουθενά επιλογή "έναν ψηλόλιγνο ροκ Καπετάνιο" και ως εκ τούτου σκέφτομαι να απέχω από τις κάλπες.
Είμαι σίγουρος ότι όλο και κάποια επιλογή θα ταιριάζει με το είδωλό σας στον καθρέφτη.
Μήπως η 4η;;;
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.844
Κριτικές
3
Like
10.036
Πόντοι
1.336
Είμαι σίγουρος ότι όλο και κάποια επιλογή θα ταιριάζει με το είδωλό σας στον καθρέφτη.
Μήπως η 4η;;;
Εγώ δεν έχω κάνει μπότοξ όπως ο κ.Μπραντ Πιτ. Θα προτιμούσα να μοιάζω στον Μαύρο Πητ παρά στον συγκεκριμένο αστέρα του Χόλιγουντ ο οποίος συγκρινόμενος με εμένα καταφανώς υστερεί.
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.023
Κριτικές
2
Like
21.556
Πόντοι
6.236
O κ. Κωλόγερος σου έγραψε sos, Ωρίωνα, αλλά ακόμα είσαι στην αρχή. Πρέπει να προσπαθήσεις σκληρά και είμαι σίγουρος ότι όλα θα πάνε καλά.
SOS; Πάλι λάθος έκανα; :undecided:
Πάντως, τώρα που το σκέφτομαι, δεν πειράζει πολύ...ο σκοπός θα επιτευχθεί : είτε "SOS" διαβάσω είτε "κώλος", το καράβι μου θα σπεύσει για βοήθεια.
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.074
Κριτικές
40
Like
23.165
Πόντοι
26.096
Εγώ δεν έχω κάνει μπότοξ όπως ο κ.Μπραντ Πιτ. Θα προτιμούσα να μοιάζω στον Μαύρο Πητ παρά στον συγκεκριμένο αστέρα του Χόλιγουντ ο οποίος συγκρινόμενος με εμένα καταφανώς υστερεί.
5.gif
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.074
Κριτικές
40
Like
23.165
Πόντοι
26.096
Που είναι ο κ. Αρίσταρχος, που ήθελε νέα ψηφοφορία;;;
Πάλι μας παράτησε για τις πολυπλόκαμες της Μαύρης Πέτρας;;;
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.844
Κριτικές
3
Like
10.036
Πόντοι
1.336
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.074
Κριτικές
40
Like
23.165
Πόντοι
26.096
Σε ένδειξη διαμαρτυρίας ψήφισα την πρώτη επιλογή. Αν μη τι άλλο, έχω ένα κοινό με τον Κουασιμόδο: όποια με γνώρισε δεν με ξεχνά....
Τι σύμπτωση;;;
Και εγώ την 1η επιλογή ψήφισα και μετά και την 3η επειδή ενοχλήθηκα και τον έσπασα τον καθρέφτη ...
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.074
Κριτικές
40
Like
23.165
Πόντοι
26.096
Αξιότιμη, κα. @PopiPopakiBeba !
Δύνασθε να αναρτάτε όποτε το επιθυμείτε εις το παρόν Νήμα.
Μπορεί να μην είμεθα ειδήμονες εις το σεξ ούτε και λαοφιλείς εις τα θήλεα, πλην όμως είμεθα άκακοι, υπερήλικες και δηλαδή αυτό που η πλέμπα αποκαλεί με την λέξη <γκομενοφύλακες>....

Φευ δεκαεπτάκις!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom