Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 478K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (4 μέλη και 10 επισκέπτες)

Ίνα τι εξηφανίσθη ο 18χρονος Aristarxos d.j.??? (έως 5 ψήφοι).

  • Ηράσθη! Εδώ όμως θα ξαναβρεί την φωλεάν του όταν ...

  • Έδωσε όρκο σιωπής έως ότου η ΑΕΚ πάρει πρωτάθλημα.

  • Υπέστη εγκεφαλικήν μαλάκυνσιν εξαιτίας της μουσικής που ακούει.

  • Τα κεφαλόπουλα δάγκωσαν το πέος του έξω από το Shark [θεσσαλονίκη].

  • Υπήξε εις Θιβέτ ίνα ανεύρει γκόμεναν εις μοναστήριον Βουδιστών.

  • Ο μούτσος Ωρίων του δώρισε πράσινο κοστούμι διά να σαγηνεύσει γυνήν εις Μύκονον.

  • Ψάχνει να βρει μία μελαχρινή για να την γνωρίσει στο Νηματοθέτη.

  • Λύει την εικασία των Birch και Swinnerton-Dyer: Πόσες ακέραιες λύσεις έχει η εξίσωση ψ2=x2-x+1;

  • Μας βαρέθηκε και έφυγε.

  • Αναγιγνώσκει την ποίησιν του χοντρού Προέδρου Βαγγέλα αλλά η Νατάσα δεν του κάθεται...


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
23.466
Κριτικές
1
Like
163.154
Καλημέρα κυρία κάτι έχει συμβεί και σας κρατάω μούτρα βέβαια δεν ενθυμούμαι λόγω της γεροντικής άνοιας της οποίας το μονοπάτι βαδίζω από τις δύο του τρέχοντος μηνός... Απλώς δεν ενθυμούμαι...
Φεύ Χ 7 !!!!

... μάλλον όταν σας ρώτησα αν στα ψάρια βάζουμε λεμόνι η γκρέιπφρουτ, ως άριστος γνώστης του αντικειμένου εσείς,το θεωρήσατε ιεροσυλία..Χαχαχαχα!!!
Ο σεβασμός μου ως προς εσάς, κρατα χρόνια..
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.163
Κριτικές
6
Like
9.505
Πόντοι
2.586
... μάλλον όταν σας ρώτησα αν στα ψάρια βάζουμε λεμόνι η γκρέιπφρουτ, ως άριστος γνώστης του αντικειμένου εσείς,το θεωρήσατε ιεροσυλία..Χαχαχαχα!!!
Ο σεβασμός μου ως προς εσάς, κρατα χρόνια..
Βρε το καραμητρο ..μεχρι και εσας εχει πεισει οτι ξερει απο ψαρια
Ελπιζω μονο να μη σας εχει αποπλανησει ....ειναι πονηρουλης αυτος ( α και τσατσος του Νηματοθετη )
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.517
Κριτικές
61
Like
42.866
Πόντοι
22.785
Βρε το καραμητρο ..μεχρι και εσας εχει πεισει οτι ξερει απο ψαρια
Ελπιζω μονο να μη σας εχει αποπλανησει ....ειναι πονηρουλης αυτος ( α και τσατσος του Νηματοθετη )
Ωϊμέ κύριε roger ομιλούμε περί τρικυμιώδους σκέψεως από σκοτεινά κυκλώματα τα οποία εισβάλουν & δηλητηριάζουν την ιδέα που έχουν οι γράφοντες
διά τον ΑΚΑΚΟ & οικιστή κύριον Μπλιζ...
 

genesis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
848
Like
2.158
Πόντοι
446
Καλά όλα αυτά.
Στη ζούγκλα τι έγινε με τον Ταρζαν & την Τζέιν??
Που είναι οι καταδότες;;;
 
  • Like
Αντιδράσεις: amjik

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.517
Κριτικές
61
Like
42.866
Πόντοι
22.785
... μάλλον όταν σας ρώτησα αν στα ψάρια βάζουμε λεμόνι η γκρέιπφρουτ, ως άριστος γνώστης του αντικειμένου εσείς,το θεωρήσατε ιεροσυλία..Χαχαχαχα!!!
Ο σεβασμός μου ως προς εσάς, κρατα χρόνια..
Σφάλετε κυρία μου ο κύριος amjik ενθυμείτε το επεισόδιο αλλά δεν ενθυμείτε την γόμωση που επυροδότησε το συμβάν...
Φεύ εις το 4 !!!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καλά όλα αυτά.
Στη ζούγκλα τι έγινε με τον Ταρζαν & την Τζέιν??
Που είναι οι καταδότες;;;
Θα εμφανισθούν ταμάλα ως πυγολαμπίδες .
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
23.466
Κριτικές
1
Like
163.154
Σφάλετε κυρία μου ο κύριος amjik ενθυμείτε το επεισόδιο αλλά δεν ενθυμείτε την γόμωση που επυροδότησε το συμβάν...
Φεύ εις το 4 !!!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Θα εμφανισθούν ταμάλα ως πυγολαμπίδες .
Εννοείται ότι θυμάστε και θυμάμαι,απλά έδωσα μια...χιούμοριστικη διάσταση..!
Καλό σας βράδυ!
 

genesis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
848
Like
2.158
Πόντοι
446
EG496K_3x4.jpg

Οι πυγολαμπίδες ευρέθησαν.
Ο κύριος κωλό-γερος εξηφανισθη:confused:
 
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
5.820
Like
489
Μιας και δεν χανετε καθολου χρονο να με συκοφαντειτε ( αγαπημενη σας συνηθεια απο το παλε ποτε ) θα ηθελα να προσθεσω
Οτι η αγαπητή καυτη σαρανταρα σε μια απ τις συναντησεις μας , ειχε φροντισει να κανει το κρεβατι του ταπεινου ξενοδοχειου οπου συνηθω διαμενω μουσκεμα με τα αφθονα υγρα της ...
Επισης , ομου μετα της αλλης εξαιρετου και κοινης μας γνωστης κας Ελενας Χατζη , ειχαν συμφωνησει , με διθυραμβικα σχόλια , για το ατομο μου και για καποια πραγματα που λενε ( εγω δεν ξερω ) πολυ καλα

Επισης με την ιδιοτητα του καπετανιου και πσαρα της συμφοράς την καλοσωριζω στην αυξανομενη παρεα μας
Venceremos
Καλως σας βρηκα και παλι....το βρεμενο κρεβατι ειναι αποδειξη οτι η συναντηση πηγε πιλυ καλα
 
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
5.820
Like
489
Χειμερινοί κολυμβητές και εραστές του θέρους, χαιρετώ σας.
Με ιδιαίτερη χαρά, παρατηρώ τον αριθμό των θήλεων που τιμούν το εν λόγω νήμα να αυξάνεται. Ενθαρρύνω δε τις νέες μας φίλες να προσκαλέσουν και τις φίλες των, να συζητάμε όλοι μαζί.

Εγώ από χειμερινούς κολυμβητές ξέρω μόνο το μουσικό συγκρότημα, αναγνωρίζω όμως τις ευεργετικές συνέπειες του εν λόγω αθλήματος. Στα νιάτα μου κατά τη διαμονή μου σε χώρα της Σκανδιναβίας μυήθηκα και εγώ στο κολύμπι μετά την έξοδο από τη σάουνα κάτι που βοηθά πολύ στο κυκλοφορικο. Φευ στα 23 μου και όταν τα μαλλιά μου ήταν ακόμη μαύρα σαν τον έβενο, ήταν τέτοια η φυσική μου κατάσταση που μπορούσα να κολυμπώ στις παγωμένες λίμνες της βορείας Ευρώπης σε καθεστώς στύσης, ωραίες εποχές, τις αναπολώ με συγκίνηση.

Δεν πρέπει όμως κύριοι και κυρίες να σταματά ποτέ η παραγωγή αναμνήσεων. Δε μπορεί επειδή το πρώτο ψηφιό της ηλικία μας είναι >= 4 να δεχόμεθα φευ ότι δε θα ζήσουμε ξανά έντονες στιγμές. Για αυτό λοιπόν αναφωνώ, ζήτω ο χειμώνας ,ζήτω και το καλοκαίρι, γαμάτε γιατί χανόμαστε και μπείτε τώρα που μπορείτε.
Καλησπερα σσς...κολυμπουσατε σε καθεστως στυσης σε παγωμενη λιμνη;;;πολυ ενδιαφερον
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
5.820
Like
489
Δια μίαν εισέτι φοράν ψεύδεσθε ασυστόλως και ασκείτε bullying σε βάρος του υπερήλικος και ανήμπορου τούτου Νηματοθέτου.
Ο Νηματοθέτης όχι μόνο δεν σας δυσφημεί αλλά αντιθέτως επαινεί τας σεξουαλικάς επιδόσεις σας, ως μάλιστα έχω πράξει και τις την κριτικήν διά την κα. Αφροδίτη, όπου σας αναφέρω με το προηγούμενο νικ σας <Excalibur>...
Αναφέρω δηλαδή ότι:
O blizardeye δεν διαθέτει την κτηνώδη ικανότητα του επιβήτορα σε αντίθεση με αρκετούς από τους παππούληδες και ενδεικτικώς και ουχί περιοριστικώς αναφέρω τους κ.κ. Vlandis, Excalibur, Dirty69, popov, Karelias, Zebu κ.α.
Μην τον παρεξηγειτε..νεοις ειναι ακομα..θα μαθει
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.213
Κριτικές
40
Like
23.390
Πόντοι
26.096
Από που να αρχίσω και που να τελειώσω ...;;;
6.gif
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.213
Κριτικές
40
Like
23.390
Πόντοι
26.096
Μην τον παρεξηγειτε..νεοις ειναι ακομα..θα μαθει
Κοιτάξτε, κυρία. :hi:
Πολλά κορίτσια γνωρίζουν για τις ανυπέρβλητες σεξουαλικές επιδόσεις του Λαγού και γι΄ αυτό εγώ τον έχω αναφέρει σε κάποιες από τις κριτικές μου για να τονίσω την διαφορά με τις δικές μου πεπερασμένες επιδόσεις.
Φευ!
Παρόλα αυτά, ο κ. Roger Rabbit [πρώην Excalibur], ακολουθώντας το Νόμο της Φύσης περί επιβολής του δυνατότερου επί του ασθενέστερου, ασκεί συνεχές bullying σε βάρος του υπερήλικος, αδυνάμου και ταπεινού τούτου Νηματοθέτου.

Επιπλέον ο Λαγός κατατρύχεται από την έμμονη ιδέα περί ανατροπής του Νηματοθέτου. Έχει προφανώς ξεχάσει τις σφαγές, τους διωγμούς και τους εξανδραποδισμούς που υπέστησαν οι πραξικοπηματίες στα προηγούμενα 3 πραξικοπήματα, που επεχείρησαν, στην πρώτη περίοδο των εργασιών του Νήματος.
Σεις ήσασταν παρούσα, ισταμένη παρά τω πλευρώ του Νηματοθέτου, όταν τα 3 αυτά πραξικοπήματα έλαβαν χώρα. Στο 3ο μάλιστα ακόμη και η κα. erinal είχε συνταχθεί μαζί τους... Φευ!
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.213
Κριτικές
40
Like
23.390
Πόντοι
26.096
Καλως σας βρηκα και παλι....το βρεμενο κρεβατι ειναι αποδειξη οτι η συναντηση πηγε πιλυ καλα
Και όπως βλέπω και σεις έχετε ιδία πείρα περί των σεξουαλικών δυνατοτήτων του κ. Roger Rabbit.
Και εξ όσων γνωρίζω και η κα. Έλενα Χατζή εγνώρισε τις δυνατότητές του εις το εξωτερικόν συνευρεθείσα μετά του Λαγού επί πολλάς ημέρας συναπτάς.

Υ.Γ. Επί τη ευκαιρία ... έχετε κρατήσει επαφή με την κα. Έλενα;;;
Πολύ ενδιαφέρον άτομο, καλός Άνθρωπος και σαγηνευτική Γυναίκα, που διαμόρφωσε την τύχη της -όπως και εσείς, κυρία- μόνη της και γι΄ αυτό σας θαυμάζω και τις δύο!!!
Παλαιότερα είχα γόνιμη και ουσιαστική επικοινωνία μαζί της. Εάν έχετε επικοινωνία μαζί της, σας παρακαλώ να της πείτε να έρθει σε επαφή μαζί μου στο email μου, εφόσον βέβαια το θέλει.
Η πανδημία τα διέλυσε όλα. Και εγώ έλειψα για χρόνια από τον ΄χώρο' ...
Ας προσπαθήσουμε να αποκαταστήσουμε κάποια από αυτά, που κάποτε υπήρχαν αλλά τώρα πια είναι αναμνήσεις.
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.213
Κριτικές
40
Like
23.390
Πόντοι
26.096
Ωϊμέ κύριε roger ομιλούμε περί τρικυμιώδους σκέψεως από σκοτεινά κυκλώματα τα οποία εισβάλουν & δηλητηριάζουν την ιδέα που έχουν οι γράφοντες
διά τον ΑΚΑΚΟ & οικιστή κύριον Μπλιζ...
Σας ευχαριστώ, κύριε!
Είναι καλό να γνωρίζω ότι εις τας δυσκόλους στιγμάς, που βιώνω, ένα βατράχι είναι δίπλα μου.
Παλαιότερον υπήρχε μία αντιπαλότητα ευγενής άμιλλα ανάμεσα στους Καταδρομείς και τα Βατράχια.
Εις το παρόν Νήμα ισχύει το United we Stand!
Και πάλι σας ευχαριστώ!
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.213
Κριτικές
40
Like
23.390
Πόντοι
26.096
Καλά όλα αυτά.
Στη ζούγκλα τι έγινε με τον Ταρζαν & την Τζέιν??
Που είναι οι καταδότες;;;
Που είναι οι καταδότες;;;;
Πάντα ήταν, είναι και θα είναι εδώ!!!

Ας καταδώσω λοιπόν ...
Η συνεύρεσις ήτο complete failure, ως και η Αγγλίς τροφός μου θα την εχαρακτήριζε.
Και για όλα αυτά πταίει η ανεξήγητος εσωστρέφεια, που ταλανίζει τον κ. κωλο-γερο τελευταία. Το συζητάμε στα υπόγεια του Νήματος.
Θα το ξεπεράσει όπως ξεπέρασε και άλλα στο παρελθόν.
Όπως ξεπέρασε ο κάθε ένας από αυτούς που ανήκουν στον σκληρό πυρήνα του Νήματος είτε είναι παρόντες είτε απόντες σε αυτή την 2η περίοδο των εργασιών του Νήματος ...

Καμένοι είμαστε όλοι μας και το έγκαυμα δεν θεραπεύεται. Μαθαίνουμε να ζούμε μαζί του!

Συνεχίζουμε να ζούμε όμως και ειδικά για τον κ. κωλο-γερο υπάρχει μία υπέροχη προοπτική στα δειλινά της Κωνσταντινούπολης, την Άνοιξη!!!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom