Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 477K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Ίνα τι εξηφανίσθη ο 18χρονος Aristarxos d.j.??? (έως 5 ψήφοι).

  • Ηράσθη! Εδώ όμως θα ξαναβρεί την φωλεάν του όταν ...

  • Έδωσε όρκο σιωπής έως ότου η ΑΕΚ πάρει πρωτάθλημα.

  • Υπέστη εγκεφαλικήν μαλάκυνσιν εξαιτίας της μουσικής που ακούει.

  • Τα κεφαλόπουλα δάγκωσαν το πέος του έξω από το Shark [θεσσαλονίκη].

  • Υπήξε εις Θιβέτ ίνα ανεύρει γκόμεναν εις μοναστήριον Βουδιστών.

  • Ο μούτσος Ωρίων του δώρισε πράσινο κοστούμι διά να σαγηνεύσει γυνήν εις Μύκονον.

  • Ψάχνει να βρει μία μελαχρινή για να την γνωρίσει στο Νηματοθέτη.

  • Λύει την εικασία των Birch και Swinnerton-Dyer: Πόσες ακέραιες λύσεις έχει η εξίσωση ψ2=x2-x+1;

  • Μας βαρέθηκε και έφυγε.

  • Αναγιγνώσκει την ποίησιν του χοντρού Προέδρου Βαγγέλα αλλά η Νατάσα δεν του κάθεται...


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.169
Κριτικές
40
Like
23.306
Πόντοι
26.096

SM1.jpg
Κοιτάξτε, κύριε!
Ο Νηματοθέτης είναι μοναχοφάης.
Έχω αποστείλει ήδη πρός την κυρίαν τούτην, πρότασιν προς έγγαμον συμβίωσιν και αναμένω να γίνει αποδεκτή οσονούπω!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

να βοηθησουμε ολοι στα χαρτζηλικια....πρωτος εγω....θα βαλω 50 δραχμες να βγει ο σαουλ με το κοριτσι....
πανω απο ολα ο ερωτας
Πολύ large γίνατε...!!! :2funny:
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.169
Κριτικές
40
Like
23.306
Πόντοι
26.096
Μην αποκαλυπτόμεθα κυρία μου, ήδη με έχουν παραπέμψει δια αποβολήν από το νήμα:angel:
Ουδείς δύναται να σας αποβάλει του Νήματος, κύριε, πλην της αρμοδίας Μονομελούς Επιτροπής Πειθαρχικού Ελέγχου, της οποίας προίσταται ο Νηματοθέτης και η οποία αποφασίζει ομοφώνως!
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.169
Κριτικές
40
Like
23.306
Πόντοι
26.096
:kiss-mark::kiss-mark:
Εχω πάρει σβάρνα τα μοναστήρια ψάχνοντας... εκεί που η(( δίψα ))ξεχειλίζει....
Ναι. Ναι.
Το είδαμε ... Είδαμε άλλωστε την ανυπαρξίαν ανταπόκρισης εις την σχετικήν παράκλησιν του Νηματοθέτου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: amjik

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.529
Κριτικές
36
Like
38.335
Πόντοι
19.795
Το Νήμα της Αληθείας!
Το Νήμα της Ειλικρινείας!
Σας ευχαριστώ τα μάλα, κυρία και σας πληροφορώ ότι η αφιερωθείσα φωτογραφία σας βελτίωσε ολίγον το πεπτωκός ηθικόν μου. Και θα εξηγήσω τους λόγους της πτώσεως.
Την Δευτέραν εξηναγκάσθην να επιβιβασθώ εις λεωφορείον. Δεν ενθυμούμαι πότε και αν μου έχει ξανασυμβεί τέτοιο οδυνηρό και προσβλητικό γεγονός.
Ημείς; Το Αγλάισμα της Αριστοκρατίας, επιβάτης λεωφορείου ομού μετά της πλέμπας;;;; Αδιανόητο! Ανήκουστο!
Και εκεί που είχα πεισθεί ότι η αξιοπρέπειά μου είχε αγγίξει τον πάτο του βαρελίου, επισυνέβη έτι προσβλητικότερον γεγονός. Εμετική αγουρίς μου προσέφερε την θέσιν της....!!!! :headbang::headbang::headbang::headbang::headbang:

Έως την στιγμήν εκείνην θεωρούσα ως μεγαλυτέραν προσβολήν της αριστοκρατικής καταγωγής και παιδείας μου το εκστομισθέν υπό εργαζομένης, όπως άλλωστε έχω συγγράψει και εις κριτικήν μου και δηλαδή την φράσιν: <Μην με χαϊδεύεις. Χαλαρώνω και θα κοιμηθώ>.
Αδυνατώ πλέον να συνέλθω εκ της νέας προσβολής και διά τούτο η φωτογραφία σας υπήρξε η μόνη παρηγορία εις τον σκληρόν και άκαρδον τούτον κόσμον...!

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ψευδές το πρώτον. Ορθόν το δεύτερον.
:grouphug::grouphug::grouphug:
 
  • Like
Αντιδράσεις: amjik

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.511
Κριτικές
61
Like
42.841
Πόντοι
22.785
Ναι. Ναι.
Το είδαμε ... Είδαμε άλλωστε την ανυπαρξίαν ανταπόκρισης εις την σχετικήν παράκλησιν του Νηματοθέτου.
Καλούμενος από τίς τύψεις των υποσχέσεων διαβαίνω αυτό το μονοπάτι κραδαίνοντας το δέλεαρ...
 

Συνημμένα

  • IMG_20231003_215715.jpg
    IMG_20231003_215715.jpg
    191,8 KB · Εμφανίσεις: 23

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.511
Κριτικές
61
Like
42.841
Πόντοι
22.785
:smitten::smitten:
Καλημέρα λατρεμένοοι μού κύριοι...
 

genesis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
848
Like
2.158
Πόντοι
446
Το Νήμα της Αληθείας!
Το Νήμα της Ειλικρινείας!
Σας ευχαριστώ τα μάλα, κυρία και σας πληροφορώ ότι η αφιερωθείσα φωτογραφία σας βελτίωσε ολίγον το πεπτωκός ηθικόν μου. Και θα εξηγήσω τους λόγους της πτώσεως.
Την Δευτέραν εξηναγκάσθην να επιβιβασθώ εις λεωφορείον. Δεν ενθυμούμαι πότε και αν μου έχει ξανασυμβεί τέτοιο οδυνηρό και προσβλητικό γεγονός.
Ημείς; Το Αγλάισμα της Αριστοκρατίας, επιβάτης λεωφορείου ομού μετά της πλέμπας;;;; Αδιανόητο! Ανήκουστο!
Και εκεί που είχα πεισθεί ότι η αξιοπρέπειά μου είχε αγγίξει τον πάτο του βαρελίου, επισυνέβη έτι προσβλητικότερον γεγονός. Εμετική αγουρίς μου προσέφερε την θέσιν της....!!!! :headbang::headbang::headbang::headbang::headbang:

Έως την στιγμήν εκείνην θεωρούσα ως μεγαλυτέραν προσβολήν της αριστοκρατικής καταγωγής και παιδείας μου το εκστομισθέν υπό εργαζομένης, όπως άλλωστε έχω συγγράψει και εις κριτικήν μου και δηλαδή την φράσιν: <Μην με χαϊδεύεις. Χαλαρώνω και θα κοιμηθώ>.
Αδυνατώ πλέον να συνέλθω εκ της νέας προσβολής και διά τούτο η φωτογραφία σας υπήρξε η μόνη παρηγορία εις τον σκληρόν και άκαρδον τούτον κόσμον...!

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ψευδές το πρώτον. Ορθόν το δεύτερον.
Καλημέρα σας κύριε, σας καταλαβαίνομεν απολύτως.
Ελπίζω να συνήλθατε από το αποτρόπαιο θέαμα.
Και πάλι καλημέρα σας.
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.151
Κριτικές
6
Like
9.464
Πόντοι
2.586
:headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang:
You tell me, ως και η Αγγλίς τροφός θα εσχολίαζε.
Παρακαλώ, τον κ. Roger Rabbit να παύσει επ΄ ολίγον το bullying που ασκεί σε βάρος του ανήμπορου τούτου Νηματοθέτη, και να εξηγήσει εις την πλέμπαν την έννοιαν του ιδιωματισμού τούτου.
i don't speak England very good ...
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.169
Κριτικές
40
Like
23.306
Πόντοι
26.096
Καλημέρα σας κύριε, σας καταλαβαίνομεν απολύτως.
Ελπίζω να συνήλθατε από το αποτρόπαιο θέαμα.
Και πάλι καλημέρα σας.
Δεν ήταν το θέαμα της εμετικής αγουρίδος το θέμα.
Το θέμα είναι ότι οι αγουρίδες προσφέρουν την θέση τους στους ηλικιωμένους και ανήμπορους και προφανώς αυτό το θέαμα προσφέρει πλέον ο Νηματοθέτης...
Φευ!
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.151
Κριτικές
6
Like
9.464
Πόντοι
2.586
τσαμπα καρφωσα τον Genesis ?
Ακομα να τον διαγραψεις ?
Ουτε μια διαπομπευση ?

O tempora o mores
 

genesis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
848
Like
2.158
Πόντοι
446
Δεν ήταν το θέαμα της εμετικής αγουρίδος το θέμα.
Το θέμα είναι ότι οι αγουρίδες προσφέρουν την θέση τους στους ηλικιωμένους και ανήμπορους και προφανώς αυτό το θέαμα προσφέρει πλέον ο Νηματοθέτης...
Φευ!
Ω, τώρα κατενόησα. Έχει συμβεί και εις ημάς και την πρώτην φοράν αντεδράσαμεν σκιαιώς προς την κόρην.:confused: Έπειτα όμως αναγνωρίζων ότι αι προθέσεις ήσαν άκρως ευγενείς απεφάσισα να ενδύομαι ιπποτικήν συμπεριφοράν καθότι μια δεσποσύνη δεν ημπορεί να στέκεται όρθια στο έλεος κάθε ποταπού επιβάτη. Ούτω πράττω εις ανάλογους περιστάσεις αν και δεν χρησιμοποιώ συχνά λεωφορεία.
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.151
Κριτικές
6
Like
9.464
Πόντοι
2.586
Ω, τώρα κατενόησα. Έχει συμβεί και εις ημάς και την πρώτην φοράν αντεδράσαμεν σκιαιώς προς την κόρην.:confused: Έπειτα όμως αναγνωρίζων ότι αι προθέσεις ήσαν άκρως ευγενείς απεφάσισα να ενδύομαι ιπποτικήν συμπεριφοράν καθότι μια δεσποσύνη δεν ημπορεί να στέκεται όρθια στο έλεος κάθε ποταπού επιβάτη. Ούτω πράττω εις ανάλογους περιστάσεις αν και δεν χρησιμοποιώ συχνά λεωφορεία.
Για στοιχειοθετηση της κατηγορίας εναντιων σας παρακαλω να αναρτησετε το βιδεο οπου η αγαπητη sexyjo παιζει με το εργαλειο σας με τα ποδαρακια της....
Και ετσι και τη γλυτωσεις να μου σφυριξεις κλεφτικα
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.529
Κριτικές
36
Like
38.335
Πόντοι
19.795

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.151
Κριτικές
6
Like
9.464
Πόντοι
2.586

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.529
Κριτικές
36
Like
38.335
Πόντοι
19.795
Λατινικα ειναι βρε γειτονα
Αμαν πια
μονο τα κωλαρακια εχεις κατα νου ...
Αι παρατα μας καμια φορα
Ρε γειτονα, εσυ δεν μου ελεγες την αλλη φορα οτι γεμισανε τα ελαιοτριβεια με Λατινες; Τι εγινε, εμαθες και Λατινικα για να συνεννοησαι μαζι τους;:confused:
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.151
Κριτικές
6
Like
9.464
Πόντοι
2.586
Ρε γειτονα, εσυ δεν μου ελεγες την αλλη φορα οτι γεμισανε τα ελαιοτριβεια με Λατινες; Τι εγινε, εμαθες και Λατινικα για να συνεννοησαι μαζι τους;:confused:
ημουν παντα φανατικος οπαδος του ανατολικου Μπλοκ ...
Οι λατινες που ερχονται Ελλαδα ειναι 4η διαλογη ασε δεν θα παρω
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.151
Κριτικές
6
Like
9.464
Πόντοι
2.586
Καλημέρα κύριε μπλιτς...
20231002_135904.jpg
Καλημερα σας κυρια
Με σκοπο τη στοιχειοθετηση της κατηγορίας εναντιον του Genersis
μπορειτε παρακαλω να αναρτησετε και εδω το χθεσινο βιντεο της ντροπης ( αυτο με τα ποδαρακια σας )
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom