Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 477K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ίνα τι εξηφανίσθη ο 18χρονος Aristarxos d.j.??? (έως 5 ψήφοι).

  • Ηράσθη! Εδώ όμως θα ξαναβρεί την φωλεάν του όταν ...

  • Έδωσε όρκο σιωπής έως ότου η ΑΕΚ πάρει πρωτάθλημα.

  • Υπέστη εγκεφαλικήν μαλάκυνσιν εξαιτίας της μουσικής που ακούει.

  • Τα κεφαλόπουλα δάγκωσαν το πέος του έξω από το Shark [θεσσαλονίκη].

  • Υπήξε εις Θιβέτ ίνα ανεύρει γκόμεναν εις μοναστήριον Βουδιστών.

  • Ο μούτσος Ωρίων του δώρισε πράσινο κοστούμι διά να σαγηνεύσει γυνήν εις Μύκονον.

  • Ψάχνει να βρει μία μελαχρινή για να την γνωρίσει στο Νηματοθέτη.

  • Λύει την εικασία των Birch και Swinnerton-Dyer: Πόσες ακέραιες λύσεις έχει η εξίσωση ψ2=x2-x+1;

  • Μας βαρέθηκε και έφυγε.

  • Αναγιγνώσκει την ποίησιν του χοντρού Προέδρου Βαγγέλα αλλά η Νατάσα δεν του κάθεται...


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.531
Κριτικές
36
Like
38.364
Πόντοι
19.795
Μην ταλανίζεστε, κύριε. Ο Νηματοθέτης έχει απάντησιν δι΄ όλα τα ερωτήματα:
1. Κατά την επικρατούσαν θρησκείαν εις το μέρος του πλανήτου, ένθα ζείτε, ο Θεός σας έπλασε τα πάντα και ούτως η κότα επλάσθη υπό του Θεού σας και διά τούτο η κότα έτεξε το ωόν.
2. Σαφέστατα to be! Δεν είμεθα κορόϊδα μουσουλμάνοι να ελπίζωμεν εις 12.000 παρθένους και ποταμούς γάλακτος και μελίου.
3. Εάν βρείτε θήλυ, το θήλυ θα ταλαιπωρεί το πέος σας. Αλλά εφόσον αναλώνεστε εις ιταμάς συζητήσεις περί του καλύτερου κεμπάπ εις ιταμά νήματα, τότε η χειρ σας θα συνεχίσει να ταλαιπωρεί το πέος σας.
:confused::confused::confused:
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.151
Κριτικές
6
Like
9.491
Πόντοι
2.586
Μην ταλανίζεστε, κύριε. Ο Νηματοθέτης έχει απάντησιν δι΄ όλα τα ερωτήματα:
1. Κατά την επικρατούσαν θρησκείαν εις το μέρος του πλανήτου, ένθα ζείτε, ο Θεός σας έπλασε τα πάντα και ούτως η κότα επλάσθη υπό του Θεού σας και διά τούτο η κότα έτεξε το ωόν.
2. Σαφέστατα to be! Δεν είμεθα κορόϊδα μουσουλμάνοι να ελπίζωμεν εις 12.000 παρθένους και ποταμούς γάλακτος και μελίου.
3. Εάν βρείτε θήλυ, το θήλυ θα ταλαιπωρεί το πέος σας. Αλλά εφόσον αναλώνεστε εις ιταμάς συζητήσεις περί του καλύτερου κεμπάπ εις ιταμά νήματα, τότε η χειρ σας θα συνεχίσει να ταλαιπωρεί το πέος σας.
μα ποιος εισαι ρε παιδι μου ? η Δομή εισαι ?
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.531
Κριτικές
36
Like
38.364
Πόντοι
19.795
Μην ταλανίζεστε, κύριε. Ο Νηματοθέτης έχει απάντησιν δι΄ όλα τα ερωτήματα:
1. Κατά την επικρατούσαν θρησκείαν εις το μέρος του πλανήτου, ένθα ζείτε, ο Θεός σας έπλασε τα πάντα και ούτως η κότα επλάσθη υπό του Θεού σας και διά τούτο η κότα έτεξε το ωόν.
2. Σαφέστατα to be! Δεν είμεθα κορόϊδα μουσουλμάνοι να ελπίζωμεν εις 12.000 παρθένους και ποταμούς γάλακτος και μελίου.
3. Εάν βρείτε θήλυ, το θήλυ θα ταλαιπωρεί το πέος σας. Αλλά εφόσον αναλώνεστε εις ιταμάς συζητήσεις περί του καλύτερου κεμπάπ εις ιταμά νήματα, τότε η χειρ σας θα συνεχίσει να ταλαιπωρεί το πέος σας.
1. Δεν πιστευω σε θεους και δαιμονες.
2. Για ποιες 12.000 παρθενους μου μιλατε ενω δεν μπορουμε να βρουμε μια γκομενα ας ειναι και οτι ζωδιο θελει.
(Υποθετω οτι παρθενους εννοειτε στον ζωδιακο κυκλο)
3. Η αγωγη μου, αν και αγωγη πλεμπας δεν μου επιτρεπει να σας απαντησω.
:confused::confused::confused:
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.180
Κριτικές
40
Like
23.320
Πόντοι
26.096
1. Δεν πιστευω σε θεους και δαιμονες.
2. Για ποιες 12.000 παρθενους μου μιλατε ενω δεν μπορουμε να βρουμε μια γκομενα ας ειναι και οτι ζωδιο θελει.
(Υποθετω οτι παρθενους εννοειτε στον ζωδιακο κυκλο)
3. Η αγωγη μου, αν και αγωγη πλεμπας δεν μου επιτρεπει να σας απαντησω.
:confused::confused::confused:
1. Ούτε και εγώ. Ήλπιζα όμως ότι τοιουτρόπως θα δώσω απάντησιν εις την ερώτησίν σας.
2. Αυτά να τα βλέπετε όταν αναλώνεστε εις συζητήσεις για το που είναι το καλύτερο κεμπάπ εν Αθήναις ...
3. Κατανοώ!
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.151
Κριτικές
6
Like
9.491
Πόντοι
2.586
1. Ούτε και εγώ. Ήλπιζα όμως ότι τοιουτρόπως θα δώσω απάντησιν εις την ερώτησίν σας.
2. Αυτά να τα βλέπετε όταν αναλώνεστε εις συζητήσεις για το που είναι το καλύτερο κεμπάπ εν Αθήναις ...
3. Κατανοώ!
ενταξει γιατρε μου το επομενο θεμα θα ειναι
η καλυτερη μπουγατσα ( με κρεμα ) στη ΣαΛΛΛονίκη
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.531
Κριτικές
36
Like
38.364
Πόντοι
19.795
1. Ούτε και εγώ. Ήλπιζα όμως ότι τοιουτρόπως θα δώσω απάντησιν εις την ερώτησίν σας.
2. Αυτά να τα βλέπετε όταν αναλώνεστε εις συζητήσεις για το που είναι το καλύτερο κεμπάπ εν Αθήναις ...
3. Κατανοώ!
Δεν εχω γνωσεις για κεμπαπ στην Αθηνα. Γι αυτο ισως δεν μπορω να βρω γκομενα. Φευ.:confused:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.531
Κριτικές
36
Like
38.364
Πόντοι
19.795
Εν τω μεταξυ η μια εκ των δυο γειτονισσων μου, η νυχου, αυτην που η Ναταλι εβλεπε απο τις βιντεοκλησεις και οδυροταν, εχει μια φανταστικη εμφανιση-παρουσια σημερα. 18κις Φευ.
 

genesis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
848
Like
2.158
Πόντοι
446
Η περποίησις των ονύχων συμπεριλαμβάνεται στα καθήκοντα ενός gentleman, οπότε ιδού η Ρόδος ιδού και το πήδημα.
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.180
Κριτικές
40
Like
23.320
Πόντοι
26.096
ενταξει γιατρε μου το επομενο θεμα θα ειναι
η καλυτερη μπουγατσα ( με κρεμα ) στη ΣαΛΛΛονίκη
Ασκείτε bullying σε βάρος του Νηματοθέτου!
Ο Νηματοθέτης δεδικαίωται!!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εν τω μεταξυ η μια εκ των δυο γειτονισσων μου, η νυχου, αυτην που η Ναταλι εβλεπε απο τις βιντεοκλησεις και οδυροταν, εχει μια φανταστικη εμφανιση-παρουσια σημερα. 18κις Φευ.
:grouphug::grouphug::grouphug:
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.180
Κριτικές
40
Like
23.320
Πόντοι
26.096
Δεν εχω γνωσεις για κεμπαπ στην Αθηνα. Γι αυτο ισως δεν μπορω να βρω γκομενα. Φευ.:confused:
Αυτή είναι η αιτία. Πλέον ή βέβαιον.
Απευθυνθείτε εις τον κ. brabus67, όστις γιγνώσκει όλα τα κεμπαπτσίδικα εν τω Λεκανοπεδίω και ούτως χιλιάδες γκόμενες θα τρέχουν όπισθέν σας, κύριε!
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.531
Κριτικές
36
Like
38.364
Πόντοι
19.795
Η περποίησις των ονύχων συμπεριλαμβάνεται στα καθήκοντα ενός gentleman, οπότε ιδού η Ρόδος ιδού και το πήδημα.
Εχω δεχτει επανηλημμενως προσκληση απο το αφεντικο της, ο οποιος ειναι και ο μοναδικος μου φιλος εδω, αλλα και απο την ιδια για περιποιηση των ακρων και παρ οτι η δουλεια μου το απαιτει, ειδικα για τα ανω ακρα, δεν θα ηθελα να ταλαιπωρησω το κοριτσι.
Αντιθετως εχω προτεινει και μαλλιστα με την συμφωνη γνωμη του εισαγγελεα (πραγμα περιεργο και παρα πολυ υποπτο) φωτογραφηση της κορασσιδος για προωθηση καποιων προιοντων, λογω της καθαροτητος και τελειοτητος του προσωπου της.
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.151
Κριτικές
6
Like
9.491
Πόντοι
2.586
Ασκείτε bullying σε βάρος του Νηματοθέτου!
Ο Νηματοθέτης δεδικαίωται!!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


:grouphug::grouphug::grouphug:
εσυ που μας ειρωνευεσαι για τα κεμπαπτζιδικα τι κανεις δηλαδη ?
Τον αγροφυλακα ?
Ολο bullying σου κανουμε ..το κακομοιρό το πεινασμενό το δυστυχισμενό
Αντε κουρεψου κυριε Νηματοθετα ( οτι εχει απομεινει δηλαδη )
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εχω δεχτει επανηλημμενως προσκληση απο το αφεντικο της, ο οποιος ειναι και ο μοναδικος μου φιλος εδω, αλλα και απο την ιδια για περιποιηση των ακρων και παρ οτι η δουλεια μου το απαιτει, ειδικα για τα ανω ακρα, δεν θα ηθελα να ταλαιπωρησω το κοριτσι.
Αντιθετως εχω προτεινει και μαλλιστα με την συμφωνη γνωμη του εισαγγελεα (πραγμα περιεργο και παρα πολυ υποπτο) φωτογραφηση της κορασσιδος για προωθηση καποιων προιοντων, λογω της καθαροτητος και τελειοτητος του προσωπου της.
μαλιστα καταλαβαμε
Δις ισοβια , χωρις ελαφρυντικα ....Καλα το πας ..συνεχισε και εσυ
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.180
Κριτικές
40
Like
23.320
Πόντοι
26.096
Εχω δεχτει επανηλημμενως προσκληση απο το αφεντικο της, ο οποιος ειναι και ο μοναδικος μου φιλος εδω, αλλα και απο την ιδια για περιποιηση των ακρων και παρ οτι η δουλεια μου το απαιτει, ειδικα για τα ανω ακρα, δεν θα ηθελα να ταλαιπωρησω το κοριτσι.
Αντιθετως εχω προτεινει και μαλλιστα με την συμφωνη γνωμη του εισαγγελεα (πραγμα περιεργο και παρα πολυ υποπτο) φωτογραφηση της κορασσιδος για προωθηση καποιων προιοντων, λογω της καθαροτητος και τελειοτητος του προσωπου της.
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.180
Κριτικές
40
Like
23.320
Πόντοι
26.096
εσυ που μας ειρωνευεσαι για τα κεμπαπτζιδικα τι κανεις δηλαδη ?
Τον αγροφυλακα ?
Ολο bullying σου κανουμε ..το κακομοιρό το πεινασμενό το δυστυχισμενό
Αντε κουρεψου κυριε Νηματοθετα ( οτι εχει απομεινει δηλαδη )
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


μαλιστα καταλαβαμε
Δις ισοβια , χωρις ελαφρυντικα ....Καλα το πας ..συνεχισε και εσυ
1. Ουδέν πρόβλημα παρουσιάζει η κώμη μου και γενικότερον το τριχωτόν της κεφαλής μου, ως καλώς γνωρίζετε αφού με γνωρίζετε. :thefinge:
2. Λέτε να του στήνει παγίδα ο Εισαγγελέας;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ζουμε σε πολυ πονηρους καιρους, κυριε. Φευ.:confused:
Βλέπω όμως ότι έχουσιν γνώσιν οι Φύλακες [και δηλαδή Υμείς].
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.151
Κριτικές
6
Like
9.491
Πόντοι
2.586
1. Ουδέν πρόβλημα παρουσιάζει η κώμη μου και γενικότερον το τριχωτόν της κεφαλής μου, ως καλώς γνωρίζετε αφού με γνωρίζετε. :thefinge:
2. Λέτε να του στήνει παγίδα ο Εισαγγελέας;
τι ακριβως κανει η κωμη σας ?
Εκανες εμφυτευση μωρη γρετζο ?
Να προσεχεις οταν τα βαφεις μην σου βγουν μπλε ή κομοδινί
 

genesis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
848
Like
2.158
Πόντοι
446
Εχω δεχτει επανηλημμενως προσκληση απο το αφεντικο της, ο οποιος ειναι και ο μοναδικος μου φιλος εδω, αλλα και απο την ιδια για περιποιηση των ακρων και παρ οτι η δουλεια μου το απαιτει, ειδικα για τα ανω ακρα, δεν θα ηθελα να ταλαιπωρησω το κοριτσι.
Αντιθετως εχω προτεινει και μαλλιστα με την συμφωνη γνωμη του εισαγγελεα (πραγμα περιεργο και παρα πολυ υποπτο) φωτογραφηση της κορασσιδος για προωθηση καποιων προιοντων, λογω της καθαροτητος και τελειοτητος του προσωπου της.
Θα σας πρότεινα ένα pedicure. Η κορασις θα πληρωθεί οπότε δεν τίθεται ζήτημα ταλαιπωρίας, θα υπάρξει μια σωματική επαφή και βλέπετε... Η ύπαρξις του φίλου σας ίσως δυσκολεύει τα πράγματα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom