Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 477K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ίνα τι εξηφανίσθη ο 18χρονος Aristarxos d.j.??? (έως 5 ψήφοι).

  • Ηράσθη! Εδώ όμως θα ξαναβρεί την φωλεάν του όταν ...

  • Έδωσε όρκο σιωπής έως ότου η ΑΕΚ πάρει πρωτάθλημα.

  • Υπέστη εγκεφαλικήν μαλάκυνσιν εξαιτίας της μουσικής που ακούει.

  • Τα κεφαλόπουλα δάγκωσαν το πέος του έξω από το Shark [θεσσαλονίκη].

  • Υπήξε εις Θιβέτ ίνα ανεύρει γκόμεναν εις μοναστήριον Βουδιστών.

  • Ο μούτσος Ωρίων του δώρισε πράσινο κοστούμι διά να σαγηνεύσει γυνήν εις Μύκονον.

  • Ψάχνει να βρει μία μελαχρινή για να την γνωρίσει στο Νηματοθέτη.

  • Λύει την εικασία των Birch και Swinnerton-Dyer: Πόσες ακέραιες λύσεις έχει η εξίσωση ψ2=x2-x+1;

  • Μας βαρέθηκε και έφυγε.

  • Αναγιγνώσκει την ποίησιν του χοντρού Προέδρου Βαγγέλα αλλά η Νατάσα δεν του κάθεται...


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.185
Κριτικές
40
Like
23.328
Πόντοι
26.096
εικόνα_2023-09-29_060010499.png
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.185
Κριτικές
40
Like
23.328
Πόντοι
26.096
Εις απάντησιν των π.μ., που λαμβάνω από μέλη του νήματος, οίτινες με ερωτούν ποία είναι/ήτο η Μανάρι, αναδημοσιεύω την παλαιοτέραν κριτικήν μου και παρακαλώ να παύσουν οι περαιτέρω ερωτήσεις! :tickedoff::tickedoff::tickedoff:

Ο blizardeye, η Ρωσίς και ο ζωολογικός κήπος.

Η γνωριμία μου με την Μανάρι επετεύχθη εις τα στενά πλαίσια του επαγγελματικού κύκλου μου. Βεβαίως δεν ονομάζεται Μανάρι. Αυτό είναι παρωνύμιον [παρατσούκλι], απονεμηθέν υπό του ψυχοπαθούς πρώην μέλους μας, κ. Vlandis4. Δια λόγους όμως προσωπικών δεδομένων ας την ονομάζομεν Μανάρι.
Σεις, είσθε Όνοι και Χοίροι και ως εκ τούτου είναι φυσικόν να μην δύνασθε να προσεγγίσετε θήλυ τι με τρόπον αριστοκρατικόν, ευγενικόν, διακριτικόν και ιλαρόν. Ο blizardeye όμως μπορεί.
Τοιουτοτρόπως αγνοήσας τον πιθανολογούμενον μετά βασιμότητος κίνδυνον να καταστεί περίγελος των κυνών [ρεζίλι των σκυλιών] εις τους επαγγελματικούς κύκλους μου, ο blizardeye ετόλμησε και επέτυχε. Λεπτομέρειαι, προσομοιάζουσαι με προσωπικάς εκμυστηρεύσεις, ουδεμίαν σημασίαν έχουσι εις το παρόν πόνημα.

Η Μανάρι είναι Ρωσίς, καταγομένη εκ της Αγίας Πετρουπόλεως.
Ψηλή και δυνατή γυνή, ως πλείστα των Βορείων θηλέων εισί.
Ανοιχτόχρωμοι γαλανοί οφθαλμοί διατρεχόμενοι υπό πρασίνων ιριδισμών [ανταύγειες].
Και ξανθή. Το πλέον ξανθό πλάσμα που έχω συναντήσει. Το ξανθό αναβλύζει από παντού. Κατάξανθα μαλλιά. Ξανθά φρύδια. Ξανθές βλεφαρίδες. Η επιτομή και ο ορισμός του ξανθού.
Πλάσμα του Ρωσικού χειμώνα και εκ γενετής άτριχη. Δώρο εκ της καταγομένης εκ Σιβηρίας μητρός της, ως συνηθίζει η ιδία να λέει. Ξανθός χνόος [χνούδι] εις το κεκλεισμένου τύπου εφηβαίον της. Ερωτηθείς εάν επιθυμώ την αποτρίχωσιν, απήντησα αρνητικώς.

Ουδόλως μεμψιμοιρεί [γκρινιάζει] και επιδιώκει να προσαρμόζεται εις τας καταστάσεις και να αρέσκεται εις ό,τι η ζωή της προσφέρει εις τον δρόμον της. Ιδανικό θήλυ δια συντροφίαν εις τούτην την άδικον και σκληράν ζωήν του συνταξιούχου εκ του Ο.Γ.Α. blizardeye.

Διαμένουσα εις αγροικίαν, διατηρεί άλογον, το οποίο ιππεύει άνευ εφαρμογής εφιππίου [σέλας]. Ικανοτάτη εις πλείστας όσας εργασίας έτι και εκείνων, αίτινες δεν προσήκουν εις την θηλυκήν φύσιν.
Διατηρεί επίσης και 3 αντιπαθεστάτους κα ηλιθίους κύνας, οίτινες ναι μεν έχουσι αποφασίσει την κατάποσιν του παρόντος αφηγητού, αναζητούν τον τρόπον δε καθ΄ εκάστην επίσκεψίν tου εις την αγροικίαν.
Τέλος διατηρεί και ολίγας τινάς όρνιθας [κοτάκια, ως τις αποκαλεί] μετ΄ ενός διανοητικώς καθυστερημένου αλέκτωρος.

Παρά το δυναμικόν της κοινωνικής ζωής της, η Μανάρι είναι λίαν παθητική εις την ερωτικήν πράξιν υπό την έννοιαν ότι δεν αναλαμβάνει πρωτοβουλίες. Η μόνη επιθυμία που έχει εκφράσει είναι η στάσις cowgirl, επιθυμία η οποία εγένετο ασμένως ου μην μετ΄ ενθουσιασμού αποδεκτή υπό του περιγράφοντος επειδή η στάσις αυτή είναι ξεκούραστος διά τον υπερήλικα, ασθενή και αδύναμο τούτο νηματοθέτη.
Είναι κλειτοριδικός τύπος θήλεος. Αρέσκεται εντόνως εις την αιδοιολειχίαν και την πρωκτολειχίαν. Δεν φέρει αντιρρήσεις εις το πρωκτικόν σεξ, μη επιθυμούσα λιπαντικήν γέλην δια την υποβοήθησιν του όλο θέματος.
Πολυοργασμικό θήλυ. Συρίζει [τσιρίζει] όταν εις οργασμόν, συνοδευομένη υπό δυνατών αλυχτισμάτων εκπεμπομένων εκ των ηλιθίων κυνών αυτής οίτινες θεωρούν ότι η Μανάρι αναζητά βοήθειαν.

Αμέλησα να αναφέρω ότι δατηρεί και δύο γαλάς [γάτες] εις την αγροικίαν της. Ουδετέρα η άποψίς μου περί των γαλών αυτών πλην ίσως της δυσαρέστου υπομνήσεως εκ της Μανάρι ότι επί τη υποψία υπάρξεως ετέρας ερωμένης, θα αποκόψει τους όρχεις μου και θα τους παραδώσει ως βιταμινούχον τροφήν εις τας γαλάς της. Φευ!
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.185
Κριτικές
40
Like
23.328
Πόντοι
26.096
Ο blizardeye, η Ρωσίς και ο ζωολογικός κήπος.

Η γνωριμία μου με την Μανάρι επετεύχθη εις τα στενά πλαίσια του επαγγελματικού κύκλου μου. Βεβαίως δεν ονομάζεται Μανάρι. Αυτό είναι παρωνύμιον [παρατσούκλι], απονεμηθέν υπό του ψυχοπαθούς πρώην μέλους μας, κ. Vlandis4. Δια λόγους όμως προσωπικών δεδομένων ας την ονομάζομεν Μανάρι.
Σεις, είσθε Όνοι και Χοίροι και ως εκ τούτου είναι φυσικόν να μην δύνασθε να προσεγγίσετε θήλυ τι με τρόπον αριστοκρατικόν, ευγενικόν, διακριτικόν και ιλαρόν. Ο blizardeye όμως μπορεί.
Τοιουτοτρόπως αγνοήσας τον πιθανολογούμενον μετά βασιμότητος κίνδυνον να καταστεί περίγελος των κυνών [ρεζίλι των σκυλιών] εις τους επαγγελματικούς κύκλους μου, ο blizardeye ετόλμησε και επέτυχε. Λεπτομέρειαι, προσομοιάζουσαι με προσωπικάς εκμυστηρεύσεις, ουδεμίαν σημασίαν έχουσι εις το παρόν πόνημα.

Η Μανάρι είναι Ρωσίς, καταγομένη εκ της Αγίας Πετρουπόλεως.
Ψηλή και δυνατή γυνή, ως πλείστα των Βορείων θηλέων εισί.
Ανοιχτόχρωμοι γαλανοί οφθαλμοί διατρεχόμενοι υπό πρασίνων ιριδισμών [ανταύγειες].
Και ξανθή. Το πλέον ξανθό πλάσμα που έχω συναντήσει. Το ξανθό αναβλύζει από παντού. Κατάξανθα μαλλιά. Ξανθά φρύδια. Ξανθές βλεφαρίδες. Η επιτομή και ο ορισμός του ξανθού.
Πλάσμα του Ρωσικού χειμώνα και εκ γενετής άτριχη. Δώρο εκ της καταγομένης εκ Σιβηρίας μητρός της, ως συνηθίζει η ιδία να λέει. Ξανθός χνόος [χνούδι] εις το κεκλεισμένου τύπου εφηβαίον της. Ερωτηθείς εάν επιθυμώ την αποτρίχωσιν, απήντησα αρνητικώς.

Ουδόλως μεμψιμοιρεί [γκρινιάζει] και επιδιώκει να προσαρμόζεται εις τας καταστάσεις και να αρέσκεται εις ό,τι η ζωή της προσφέρει εις τον δρόμον της. Ιδανικό θήλυ δια συντροφίαν εις τούτην την άδικον και σκληράν ζωήν του συνταξιούχου εκ του Ο.Γ.Α. blizardeye.

Διαμένουσα εις αγροικίαν, διατηρεί άλογον, το οποίο ιππεύει άνευ εφαρμογής εφιππίου [σέλας]. Ικανοτάτη εις πλείστας όσας εργασίας έτι και εκείνων, αίτινες δεν προσήκουν εις την θηλυκήν φύσιν.
Διατηρεί επίσης και 3 αντιπαθεστάτους κα ηλιθίους κύνας, οίτινες ναι μεν έχουσι αποφασίσει την κατάποσιν του παρόντος αφηγητού, αναζητούν τον τρόπον δε καθ΄ εκάστην επίσκεψίν tου εις την αγροικίαν.
Τέλος διατηρεί και ολίγας τινάς όρνιθας [κοτάκια, ως τις αποκαλεί] μετ΄ ενός διανοητικώς καθυστερημένου αλέκτωρος.

Παρά το δυναμικόν της κοινωνικής ζωής της, η Μανάρι είναι λίαν παθητική εις την ερωτικήν πράξιν υπό την έννοιαν ότι δεν αναλαμβάνει πρωτοβουλίες. Η μόνη επιθυμία που έχει εκφράσει είναι η στάσις cowgirl, επιθυμία η οποία εγένετο ασμένως ου μην μετ΄ ενθουσιασμού αποδεκτή υπό του περιγράφοντος επειδή η στάσις αυτή είναι ξεκούραστος διά τον υπερήλικα, ασθενή και αδύναμο τούτο νηματοθέτη.
Είναι κλειτοριδικός τύπος θήλεος. Αρέσκεται εντόνως εις την αιδοιολειχίαν και την πρωκτολειχίαν. Δεν φέρει αντιρρήσεις εις το πρωκτικόν σεξ, μη επιθυμούσα λιπαντικήν γέλην δια την υποβοήθησιν του όλου θέματος.
Πολυοργασμικό θήλυ. Συρίζει [τσιρίζει] όταν εις οργασμόν, συνοδευομένη υπό δυνατών αλυχτισμάτων εκπεμπομένων εκ των ηλιθίων κυνών αυτής οίτινες θεωρούν ότι η Μανάρι αναζητά βοήθειαν.

Αμέλησα να αναφέρω ότι δατηρεί και δύο γαλάς [γάτες] εις την αγροικίαν της. Ουδετέρα η άποψίς μου περί των γαλών αυτών πλην ίσως της δυσαρέστου υπομνήσεως εκ της Μανάρι ότι επί τη υποψία υπάρξεως ετέρας ερωμένης, θα αποκόψει τους όρχεις μου και θα τους παραδώσει ως βιταμινούχον τροφήν εις τας γαλάς της. Φευ!
 

genesis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
848
Like
2.158
Πόντοι
446
Επιπροσθέτως επειδή ο όρος 'μανάρι' αναφέρεται εις αμνόν μικράς ηλικίας, θα ήθελα να σας ερωτήσω εάν και η ηλικία της κόρης της στέπας ήτο τοιαύτη.
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.185
Κριτικές
40
Like
23.328
Πόντοι
26.096
Εύγε δια την επιτυχίαν σας αξιότιμε κύριε @blizardeye .
Σας ευχαριστώ, κύριε καίτοι οφείλω να ομολογήσω ότι δεν θεωρώ επιτυχίαν την συνεύρεσιν άρρενος μετά θήλεος . Ο Νηματοθέτης ακολουθεί τας κλήσεις και κλίσεις της ανθρωπίνου Φύσεως έως ότου επιδιορθωθεί το κατηραμμένον αστρόπλοιον, η βλάβη του οποίου τον εξηνάγκασε να προσγειωθεί εις τον πλανήτην Υμών.
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.185
Κριτικές
40
Like
23.328
Πόντοι
26.096
Επιπροσθέτως επειδή ο όρος 'μανάρι' αναφέρεται εις αμνόν μικράς ηλικίας, θα ήθελα να σας ερωτήσω εάν και η ηλικία της κόρης της στέπας ήτο τοιαύτη.
Κοιτάξτε, κύριε!
Είναι γνωστή η προτίμησις του Νηματοθέτου προς τα ώριμα ή λίαν ώριμα θήλεα. Ως εκ τούτου οίκοθεν νοείται ότι η ηλικία της Μανάρι δεν θα ήτο αντίστοιχος των ηλικιών των εμετικών αγουρίδων, φωτογραφίες των οποίων αναρτώνται εις το παρόν Νήμα, προς έμετον του Νηματοθέτου.
Η Μανάρι θα ολοκληρώσει τα 49 έτη της παρουσίας της εις τον Πλανήτην Υμών τον Δεκέμβριο 2024.
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.185
Κριτικές
40
Like
23.328
Πόντοι
26.096
Απίστευτον!
Λαμβάνω π.μ. θέτοντα την ερώτησιςν εάν η Μανάρι είναι εργαζομένη.
ΛΟΙΠΟΝ!
Η Μανάρη ηργάσθη διά 17 συναπτά έτη εν Αθήναις και είτα απεχώρησε εκ της πόλεως των Αθηνών και διαβιοί εις την πόλιν μου ομού μετά της θυγατρός της.
ΣΗΜΕΡΟΝ και εις το μέλλον και εις τους αιώνας των αιώνων ΑΜΗΝ δεν πρόκειται να εργασθεί εκ νέου. Λεπτομέρειες δεν ενδιαφέρουν Υμάς.
ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ εις ΟΥΔΕΜΙΑΝ αλλην ερώτησιν.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.531
Κριτικές
36
Like
38.366
Πόντοι
19.795
Απίστευτον!
Λαμβάνω π.μ. θέτοντα την ερώτησιςν εάν η Μανάρι είναι εργαζομένη.
ΛΟΙΠΟΝ!
Η Μανάρη ηργάσθη διά 17 συναπτά έτη εν Αθήναις και είτα απεχώρησε εκ της πόλεως των Αθηνών και διαβιοί εις την πόλιν μου ομού μετά της θυγατρός της.
ΣΗΜΕΡΟΝ και εις το μέλλον και εις τους αιώνας των αιώνων ΑΜΗΝ δεν πρόκειται να εργασθεί εκ νέου. Λεπτομέρειες δεν ενδιαφέρουν Υμάς.
ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ εις ΟΥΔΕΜΙΑΝ αλλην ερώτησιν.
Πηγαινε με αραπηδες;;;

(Στη χρωσταγα αυτη την ερωτηση):birdman:
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.185
Κριτικές
40
Like
23.328
Πόντοι
26.096
Πηγαινε με αραπηδες;;;:birdman:
Αποδεκτό το ερώτημά σας λόγω των όσων έχετε υπομείνει εις το παρελθόν εξαιτίας των σχολίων του Νηματοθέτου επί της εργαζομένης Νάταλι.
Πλην όμως εις το Νήμα της ΑΛΗΘΕΙΑΣ και ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑΣ ευρισκόμενοι, οφείλω να σας απαντήσω ότι δεν γνωρίζω μετά βεβαιότητος. Εις σχετικήν ερώτησίν μου δεν απέκλεισε την συνεύρεσιν πλην όμως είχε σχολιάσει ότι ούτοι ουδέποτε είχον χρήματα εις επαρκήν ποσότηταν διά την μίσθωσιν των υπηρεσιών της.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.531
Κριτικές
36
Like
38.366
Πόντοι
19.795
Αποδεκτό το ερώτημά σας λόγω των όσων έχετε υπομείνει εις το παρελθόν εξαιτίας των σχολίων του Νηματοθέτου επί της εργαζομένης Νάταλι.
Πλην όμως εις το Νήμα της ΑΛΗΘΕΙΑΣ και ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑΣ ευρισκόμενοι, οφείλω να σας απαντήσω ότι δεν γνωρίζω μετά βεβαιότητος. Εις σχετικήν ερώτησίν μου δεν απέκλεισε την συνεύρεσιν πλην όμως είχε σχολιάσει ότι ούτοι ουδέποτε είχον χρήματα εις επαρκήν ποσότηταν διά την μίσθωσιν των υπηρεσιών της.
:grouphug:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.531
Κριτικές
36
Like
38.366
Πόντοι
19.795
Η Ναταλι δεν ειχε παει ποτε με "αραπη" γιατι την ειχε φοβισει μια φιλη της. Ειχε παει ομως, οπως μου ειχε πει σε ειρωνικα μου σχολια περι μεγεθους των εξ Ν/Α Ασιας, εραστων, με υπερμεγεθη Ιαπωνεζο.
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.185
Κριτικές
40
Like
23.328
Πόντοι
26.096
Η Ναταλι δεν ειχε παει ποτε με "αραπη" γιατι την ειχε φοβισει μια φιλη της. Ειχε παει ομως, οπως μου ειχε πει σε ειρωνικα μου σχολια περι μεγεθους των εξ Ν/Α Ασιας, εραστων, με υπερμεγεθη Ιαπωνεζο.
Ως υπερμεγέθης Ιάπων νοείται το μέγεθος των 5,5 cm.
Ημείς άπαντες έχομεν 8,5 cm.
ΟΠΕΡ ΕΔΕΙ, ΔΕΙΞΑΙ!
 

genesis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
848
Like
2.158
Πόντοι
446
Η Ναταλι δεν ειχε παει ποτε με "αραπη" γιατι την ειχε φοβισει μια φιλη της. Ειχε παει ομως, οπως μου ειχε πει σε ειρωνικα μου σχολια περι μεγεθους των εξ Ν/Α Ασιας, εραστων, με υπερμεγεθη Ιαπωνεζο.
Αντιπαρερχόμενος τυχόν προκαταλήψεις σας όσον αφορούν την μαύρη φυλήν, θα ήθελα, αν μετον όρο υπερμεγέθης δεν εννοείτε παλαιστήν του Σούμο, να σας ερωτήσω που τον πέτυχε και αν μετά αυτού εκέρδισεν και το lotto.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.514
Κριτικές
61
Like
42.844
Πόντοι
22.785
:kiss-mark::kiss-mark:
Καλημέρα λατρεμένοοι μού κύριοι...
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.740
Κριτικές
171
Like
91.798
Πόντοι
46.423
Καλημέρα σας γέροντες.

Αθάνατα παππούδια.

 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.185
Κριτικές
40
Like
23.328
Πόντοι
26.096
Καλημέρα σας γέροντες.

Αθάνατα παππούδια.

Εξ
Καλημέρα σας γέροντες.

Αθάνατα παππούδια.

Εξαιρετική εικονοσειρά [βίντεο], κύριε!!! Και συγκινητική εν ταυτώ!
Εκ του όλου περιβάλλοντος φρονώ ότι το footage έλαβε χώραν εις Εδιμβούργον Σκωτίας [ Leath area] αλλά ακόμη και αν σφάλλω, κατ΄ ουδέν μειούται η αξία της εικονοσειράς ταύτης.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom