Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 477K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (3 μέλη και 10 επισκέπτες)

Ίνα τι εξηφανίσθη ο 18χρονος Aristarxos d.j.??? (έως 5 ψήφοι).

  • Ηράσθη! Εδώ όμως θα ξαναβρεί την φωλεάν του όταν ...

  • Έδωσε όρκο σιωπής έως ότου η ΑΕΚ πάρει πρωτάθλημα.

  • Υπέστη εγκεφαλικήν μαλάκυνσιν εξαιτίας της μουσικής που ακούει.

  • Τα κεφαλόπουλα δάγκωσαν το πέος του έξω από το Shark [θεσσαλονίκη].

  • Υπήξε εις Θιβέτ ίνα ανεύρει γκόμεναν εις μοναστήριον Βουδιστών.

  • Ο μούτσος Ωρίων του δώρισε πράσινο κοστούμι διά να σαγηνεύσει γυνήν εις Μύκονον.

  • Ψάχνει να βρει μία μελαχρινή για να την γνωρίσει στο Νηματοθέτη.

  • Λύει την εικασία των Birch και Swinnerton-Dyer: Πόσες ακέραιες λύσεις έχει η εξίσωση ψ2=x2-x+1;

  • Μας βαρέθηκε και έφυγε.

  • Αναγιγνώσκει την ποίησιν του χοντρού Προέδρου Βαγγέλα αλλά η Νατάσα δεν του κάθεται...


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.531
Κριτικές
36
Like
38.367
Πόντοι
19.795
ουχι ....ο παππους μεχρι και με τον δρομεα οταν ηταν στην ομονοια τον εχει πεοκρουσει
Μια βιλα που εχω στην Σαντορινη, να την γραψω στον συλλογο απορων κορασσιδων της Μολδαβιας, η, στον συλλογο "η φτωχια αλλα τιμια Ταυλανδεζα";:confused:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.531
Κριτικές
36
Like
38.367
Πόντοι
19.795
Κύριε Μπλιτς ο κος Πσαρας ειπε οτι μου κρατάτε μούτρα..το πρωι που μπήκα ήσασταν κρυοκωλος απέναντι μου..
Προβληματίζομαι αν θα μπω παλι να κανω στριπτίζ εδω για τα γερόντια (καθότι νεοτατη εγω φυσικά...)
Καλησπερα κυρια "προσεχως":grin::rose::rose::rose:
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
23.458
Κριτικές
1
Like
163.017
καλησπερα κυρια τζοανα....ο θειος μου ειπε να σας βγαλω εξω σημερα και να μην νοιαστω για εξοδα....θα περασω σε μιση ωρα να σας παρω
..
Δεν παω σε ζαχαροπλαστειο με συνταξιούχους ομως, θελω σε κλαμπ με τα νιατα(οπου ανηκω βεβαίως)
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:
 
Τελευταία τροποποίηση:

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.969
Like
28.408
Πόντοι
5.506
Μια βιλα που εχω στην Σαντορινη, να την γραψω στον συλλογο απορων κορασσιδων της Μολδαβιας, η, στον συλλογο "η φτωχια αλλα τιμια Ταυλανδεζα";:confused:
θα παω με κυρια τζοανα...δωσε μια 300αρα....η βιλα ειναι δικια μου και της γαλλις
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.969
Like
28.408
Πόντοι
5.506
..
Δεν παω σε ζαχαροπλαστειο με συνταξιούχους ομως, θελω σε κλαμπ με τα νιατα(οπου ανηκω βεβαίως)
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Καλησπέρα καυλο γερε!!!
ναι λεμε......ζαχαροπλαστειο θα πω του θειου....εμεις θα παμε στα κλαμπς
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.531
Κριτικές
36
Like
38.367
Πόντοι
19.795

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.969
Like
28.408
Πόντοι
5.506
..μην ξεχάσεις να με βγάλεις φωτο όταν χορεύω στην μπάρα..
θα γινει χαμος.....
εμαθα οτι εισαι και παρα πολυ καλο τυπακι.....χμ αν διαβαζει ο θειος πες πηγαμε για ρυζογαλο στην στανη
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.748
Κριτικές
171
Like
91.804
Πόντοι
46.423
Κύριε Μπλιτς ο κος Πσαρας ειπε οτι μου κρατάτε μούτρα..το πρωι που μπήκα ήσασταν κρυοκωλος απέναντι μου..
Προβληματίζομαι αν θα μπω παλι να κανω στριπτίζ εδω για τα γερόντια (καθότι νεοτατη εγω φυσικά...)

 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
23.458
Κριτικές
1
Like
163.017
θα γινει χαμος.....
εμαθα οτι εισαι και παρα πολυ καλο τυπακι.....χμ αν διαβαζει ο θειος πες πηγαμε για ρυζογαλο στην στανη
....στάνη..;πολυ βουκολικο, αχ καυλωσα θυμήθηκα κατι τσοπανηδες σε μια τσοντα που είδα
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
23.458
Κριτικές
1
Like
163.017
Να βάλω το κατιτίς μου και να σας καληνυχτίσω..
(Οσο για κο Μπλιτς, πλεον του κρατώ μούτρα κι εγω,οταν μπει να κλείσει τα μάτια να μην δει την φωτο μου, για τιμωρία)
image_6483441β.JPG
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.748
Κριτικές
171
Like
91.804
Πόντοι
46.423
Να βάλω το κατιτίς μου και να σας καληνυχτίσω..
(Οσο για κο Μπλιτς, πλεον του κρατώ μούτρα κι εγω,οταν μπει να κλείσει τα μάτια να μην δει την φωτο μου, για τιμωρία)
image_6483441β.JPG

Καληνύχτα !!!

:smiling-face-with-heart-eyes:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.531
Κριτικές
36
Like
38.367
Πόντοι
19.795
Να βάλω το κατιτίς μου και να σας καληνυχτίσω..
(Οσο για κο Μπλιτς, πλεον του κρατώ μούτρα κι εγω,οταν μπει να κλείσει τα μάτια να μην δει την φωτο μου, για τιμωρία)
image_6483441β.JPG
Με ματιασατε κυρία και με έπιασε βροχή στο δρόμο. Και ήμουν με ποδήλατο :confused:
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.185
Κριτικές
40
Like
23.345
Πόντοι
26.096
Ξημερώσαμε και σήμερον!
Καλημέρα, Όνοι και Χοίροι!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.969
Like
28.408
Πόντοι
5.506
Να βάλω το κατιτίς μου και να σας καληνυχτίσω..
(Οσο για κο Μπλιτς, πλεον του κρατώ μούτρα κι εγω,οταν μπει να κλείσει τα μάτια να μην δει την φωτο μου, για τιμωρία)
image_6483441β.JPG
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.185
Κριτικές
40
Like
23.345
Πόντοι
26.096
Κύριε Μπλιτς ο κος Πσαρας ειπε οτι μου κρατάτε μούτρα..το πρωι που μπήκα ήσασταν κρυοκωλος απέναντι μου..
Προβληματίζομαι αν θα μπω παλι να κανω στριπτίζ εδω για τα γερόντια (καθότι νεοτατη εγω φυσικά...)
Καλημέρα, κυρία!
Δεν ισχύει το υπό του Γκεμπελίσκου, κ. Amjik, λεχθέν.
Θα πρέπει, κυρία, να κατανοήσετε ότι το παρόν νήμα βρίθει εχθρών του Νηματοθέτου.

Είμαι ένας ταπεινός και ασήμαντος Νηματοθέτης, δεχόμενος καθημερινώς διαδικτυακόν bullying υπό πολλών μελών του Νήματος [ενδεικτικώς και ουχί περιοριστικώς αναφέρω τους κ.κ. Roger Rabbit & κωλόγερο].
Εις το παρόν νήμα επίσης υπάρχουν άξιοι μιμηταί του Γκέμπελς, οι οποίοι αναλώνουν την ούτως ή άλλως άχρηστην ενέργειάν των, περιφέροντας το ποταπόν σαρκίον τους [loss of human flesh, ως και η Αγγλίς τροφός μου θα εσχολίαζε] με το να συκοφαντούν και να δυσφημούν το Νηματοθέτη. Επί ματαίω όμως!

Με τον καιρό και σεις θα αναγνωρίζετε ευκόλως τους εχθρούς του Νηματοθέτου και θα τους αγνοείτε όπως άλλωστε τους αξίζει.
Σας ευχαριστώ που τιμάτε με την παρουσία σας το Νήμα μας!!!
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.185
Κριτικές
40
Like
23.345
Πόντοι
26.096
Να βάλω το κατιτίς μου και να σας καληνυχτίσω..
(Οσο για κο Μπλιτς, πλεον του κρατώ μούτρα κι εγω,οταν μπει να κλείσει τα μάτια να μην δει την φωτο μου, για τιμωρία)
image_6483441β.JPG
Τουναντίον σας γνωρίζω ότι το μέλος blizardeye έχει παραπέμψει εις την Μονομελήν Πειθαρχικήν Επιτροπήν του Νήματος [μοναδικό μέλος της Επιτροπής είναι ο Νηματοθέτης] πλείστα των μελών του Νήματος, οίτινες μου απέκρυψαν την παρουσίαν σας εις τον χώρον των εργαζομένων κατά την πρώτην περίοδόν μου εις το μπου.
Οι ομόφωνες αποφάσεις της Μονομελούς Πειθαρχικής Επιτροπής θα ανακοινωθούν λίαν συντόμως.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom