Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 477K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ίνα τι εξηφανίσθη ο 18χρονος Aristarxos d.j.??? (έως 5 ψήφοι).

  • Ηράσθη! Εδώ όμως θα ξαναβρεί την φωλεάν του όταν ...

  • Έδωσε όρκο σιωπής έως ότου η ΑΕΚ πάρει πρωτάθλημα.

  • Υπέστη εγκεφαλικήν μαλάκυνσιν εξαιτίας της μουσικής που ακούει.

  • Τα κεφαλόπουλα δάγκωσαν το πέος του έξω από το Shark [θεσσαλονίκη].

  • Υπήξε εις Θιβέτ ίνα ανεύρει γκόμεναν εις μοναστήριον Βουδιστών.

  • Ο μούτσος Ωρίων του δώρισε πράσινο κοστούμι διά να σαγηνεύσει γυνήν εις Μύκονον.

  • Ψάχνει να βρει μία μελαχρινή για να την γνωρίσει στο Νηματοθέτη.

  • Λύει την εικασία των Birch και Swinnerton-Dyer: Πόσες ακέραιες λύσεις έχει η εξίσωση ψ2=x2-x+1;

  • Μας βαρέθηκε και έφυγε.

  • Αναγιγνώσκει την ποίησιν του χοντρού Προέδρου Βαγγέλα αλλά η Νατάσα δεν του κάθεται...


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.058
Κριτικές
10
Like
13.074
Πόντοι
3.846
Δυστυχώς ούτως εγένετο, υποχρεωνόμην ανηλεώς εις αιδιολειχίαν και πέραν τούτου ουδέν μέχρις της ηλικίας των 15 ετών. Έπειτα μου επετράπησαν και τα περαιτέρω. Hard Times κατά τον κύριο Dickens
Δεν βαριέσθαι αγαπητέ, γνωρίζω πλείστα μέλη του φόρουμ ταύτου, εμού φευ συμπεριλαμβανομένου, που ως τα 18 τους μόνο εκ φωτογραφιών και βιντεοκασετών εγνώριζον τα απόκρυφα της γυναικείας ανατομίας. Η δε πολύχρονος εμπειρίας σας με τα προκαταρκτικά λογικά θα σας έκαμε και περιζήτητο εραστή.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.531
Κριτικές
36
Like
38.367
Πόντοι
19.795

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.531
Κριτικές
36
Like
38.367
Πόντοι
19.795
Δεν βαριέσθαι αγαπητέ, γνωρίζω πλείστα μέλη του φόρουμ ταύτου, εμού φευ συμπεριλαμβανομένου, που ως τα 18 τους μόνο εκ φωτογραφιών και βιντεοκασετών εγνώριζον τα απόκρυφα της γυναικείας ανατομίας. Η δε πολύχρονος εμπειρίας σας με τα προκαταρκτικά λογικά θα σας έκαμε και περιζήτητο εραστή.
Βιντεοκασετες;;;; Εμεις τον παιζαμε με τα αγαλματα της Αφροδιτης και της Αρτεμιδος.:confused:
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.969
Like
28.408
Πόντοι
5.506
Ευχαριστω. Ετσι με λεει και ο νηματοθετης και μου ειπε οτι ειναι τιτλος ευγενειας του αγλαισματος.
Παντα ηθελα εναν τετοιο τιτλο.:rockon:
παππουλη μου βρισκετε μια 500ρου γιατι το κοριτσι με βαρεθηκε ολο το απογευμα με την μπαλα και θελει να βγουμε? θα στα δωσει ο θειος μου αυριο
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.531
Κριτικές
36
Like
38.367
Πόντοι
19.795
παππουλη μου βρισκετε μια 500ρου γιατι το κοριτσι με βαρεθηκε ολο το απογευμα με την μπαλα και θελει να βγουμε? θα στα δωσει ο θειος μου αυριο
ssssgf.png

Παρε παιδι μου. Μην ξεχασεις να φερεις το κοριτσι απο εδω να του δωσω την ευχη μου.
 

genesis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
848
Like
2.158
Πόντοι
446
Ευχαριστω. Ετσι με λεει και ο νηματοθετης και μου ειπε οτι ειναι τιτλος ευγενειας του αγλαισματος.
Παντα ηθελα εναν τετοι

Ευχαριστω. Ετσι με λεει και ο νηματοθετης και μου ειπε οτι ειναι τιτλος ευγενειας του αγλαισματος.
Παντα ηθελα εναν τετοιο τιτλο.:rockon:
Ετερογονία των σκοπών. Εν τούτοις χαίρομαι.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.969
Like
28.408
Πόντοι
5.506
Ετερογονία των σκοπών. Εν τούτοις χαίρομαι.
του θειου μου του αρεσει να μιλαει ετσι....αλλα το εχει χασει προ πολου εσυ? απο ελαφρυ εγκεφαλικο τοπαθες? να ξερεις εδω το 90τακατο εχουν ζαχαρο
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.531
Κριτικές
36
Like
38.367
Πόντοι
19.795
ευχαριστω....ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΘΩ
Ο παππους δουλευει ακομα παιδι μου για να σου δινει εσενα το χαρτζηλικι σου.
Ελα να βοηθησεις να μαζεψεις τον παγκο και εγω θα κατσω λιγο με το κοριτσι να μην βαρεθει.
 

genesis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
848
Like
2.158
Πόντοι
446
ssssgf.png

Παρε παιδι μου. Μην ξεχασεις να φερεις το κοριτσι απο εδω να του δωσω την ευχη μου.
Και εμείς δίδομεν ευχάς.
του θειου μου του αρεσει να μιλαει ετσι....αλλα το εχει χασει προ πολου εσυ? απο ελαφρυ εγκεφαλικο τοπαθες? να ξερεις εδω το 90τακατο εχουν ζαχαρο
Νεαρέ νομίζω υπερβαίνετε τα εσκαμμένα.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.969
Like
28.408
Πόντοι
5.506
Ο παππους δουλευει ακομα παιδι μου για να σου δινει εσενα το χαρτζηλικι σου.
Ελα να βοηθησεις να μαζεψεις τον παγκο και εγω θα κατσω λιγο με το κοριτσι να μην βαρεθει.
οχι!!!! θα βοηθησω αλλα το γαλλακι θα κατσει με την εισαγγελεα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Και εμείς δίδομεν ευχάς.

Νεαρέ νομίζω υπερβαίνετε τα εσκαμμένα.
δικο μου ειναι το νημα....μου το εχει γραψει ο θειος μου
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.058
Κριτικές
10
Like
13.074
Πόντοι
3.846

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.969
Like
28.408
Πόντοι
5.506
αν και ρέπετε προς τα λαϊκάς εκφράσεις, χαίρω ιδιαιτέρως που παραμένετε άκρως φιλότεχνος.
ουχι ....ο παππους μεχρι και με τον δρομεα οταν ηταν στην ομονοια τον εχει πεοκρουσει
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
23.458
Κριτικές
1
Like
163.021
Κύριε Μπλιτς ο κος Πσαρας ειπε οτι μου κρατάτε μούτρα..το πρωι που μπήκα ήσασταν κρυοκωλος απέναντι μου..
Προβληματίζομαι αν θα μπω παλι να κανω στριπτίζ εδω για τα γερόντια (καθότι νεοτατη εγω φυσικά...)
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.969
Like
28.408
Πόντοι
5.506
Κύριε Μπλιτς ο κος Πσαρας ειπε οτι μου κρατάτε μούτρα..το πρωι που μπήκα ήσασταν κρυοκωλος απέναντι μου..
Προβληματίζομαι αν θα μπω παλι να κανω στριπτίζ εδω για τα γερόντια (καθότι νεοτατη εγω φυσικά...)
καλησπερα κυρια τζοανα....ο θειος μου ειπε να σας βγαλω εξω σημερα και να μην νοιαστω για εξοδα....θα περασω σε μιση ωρα να σας παρω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom