Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 478K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ίνα τι εξηφανίσθη ο 18χρονος Aristarxos d.j.??? (έως 5 ψήφοι).

  • Ηράσθη! Εδώ όμως θα ξαναβρεί την φωλεάν του όταν ...

  • Έδωσε όρκο σιωπής έως ότου η ΑΕΚ πάρει πρωτάθλημα.

  • Υπέστη εγκεφαλικήν μαλάκυνσιν εξαιτίας της μουσικής που ακούει.

  • Τα κεφαλόπουλα δάγκωσαν το πέος του έξω από το Shark [θεσσαλονίκη].

  • Υπήξε εις Θιβέτ ίνα ανεύρει γκόμεναν εις μοναστήριον Βουδιστών.

  • Ο μούτσος Ωρίων του δώρισε πράσινο κοστούμι διά να σαγηνεύσει γυνήν εις Μύκονον.

  • Ψάχνει να βρει μία μελαχρινή για να την γνωρίσει στο Νηματοθέτη.

  • Λύει την εικασία των Birch και Swinnerton-Dyer: Πόσες ακέραιες λύσεις έχει η εξίσωση ψ2=x2-x+1;

  • Μας βαρέθηκε και έφυγε.

  • Αναγιγνώσκει την ποίησιν του χοντρού Προέδρου Βαγγέλα αλλά η Νατάσα δεν του κάθεται...


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.517
Κριτικές
61
Like
42.867
Πόντοι
22.785
Καλέ μου πσαρά μου.

Εσύ θα τη μάθεις πσάρεμα.

Θα τη πάρεις με τη βαρκούλα σου και είμαι σίγουρος ότι θα βγάλετε πσαρούκλες.

:hi:

Είναι και όμορφη.
Άψογα θα την γνωρίσω καί στα δύο μου κορίτσια...
Είναι νεαρά ??
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.517
Κριτικές
61
Like
42.867
Πόντοι
22.785
:smiling-face-with-heart-eyes: :smiling-face-with-heart-eyes:
Όπου ναναι θα σκαση μύτη ο κύριος Μπλιζ.
 

Katerina

Call-Girl
Εγγρ.
26 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.076
Like
7.374
Και εγώ εκλαμβάνω ως αγένεια σου προς όλους την πρόσκλησή της. Το έκανες και στο νήμα του Γκλάμουρα και μπούκαρε και εκεί μέσα.

Ευχαρίστως αποχωρώ αλλά μην είσαι τόσο επικριτικός με καλοπροαίρετους ανθρώπους …

Οι περισσότερες συζητήσεις στο φόρουμ στην πορεία παρεκκλίνουν κι αυτό ως ένα βαθμό είναι ευχάριστο.
Έλειπα καιρό και είδα αναφορές μου σε πολλά νήματα (μεταξύ άλλων και σε νήματα κοριτσιών).
Έκρινα , λοιπόν, ότι ένας χαιρετισμός μου περισσότερο θα χαροποιήσει παρά θα ενοχλήσει. Πόσο μάλλον να εκληφθεί ως ασέβεια…
Προφανώς έκρινα λάθος.


Ζητώ συγγνώμη αν καταχράστηκα την πρόσκληση και καλή συνέχεια ♥️
 
  • Like
Αντιδράσεις: srek7

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.827
Κριτικές
90
Like
36.930
Πόντοι
25.467
Εν πρώτοις να καλησπερίσω την εκλεκτή ομήγυρη.

Εν δευτέροις, επιτρέψτε μου ένα σχόλιο πάνω στα τελευταία γεγονότα.

Να υπενθυμίσω λοιπόν σε όλους, παλαιούς και νέους, ότι η "είσοδος" σεξεργάτριας (πρώην, νυν, ή μέλλουσας) δεν τυγχάνει κάτι το καινοφανές σε τούτο το νήμα. Δεν είναι λοιπόν πρώτη φορά που κάποιο μέλος προσκαλεί στο παρόν νήμα κάποια φίλη ή γνωστή του, που βιοποριζόταν , ή βιοπορίζεται, ή σκέπτεται να βιοποριστεί, παρέχοντας σεξουαλικές υπηρεσίες έναντι αμοιβής, και εικοτολογώ ότι δεν θα είναι και η τελευταία.

Ξεκαθαρίζοντας το ιστορικό μέρος, ας έλθω και στο προκείμενο.
Ουδέποτε με ενόχλησε η ΄σύσταση, η παρουσία και η συμμετοχή πρώην, νυν, ή μελλοντικών σεξεργατριών στο παρόν νήμα, πλην μίας περιπτώσεως.

Και εξηγούμαι: Η περίπτωση αυτή αφορούσε μια "κυρία" ενεργή ,τότε, σεξεργάτρια, η οποία χωρίς να έχει δικό της ξεχωριστό νήμα, προωθούσε τον εαυτό της χρησιμοποιώντας το παρόν νήμα (που τότε ήταν στα φόρτε του) ως εφαλτήριο, αλλά και ως "προστασία".

Πού το αρνητικό; Θα με ρωτήσετε εύλογα.

Και σας απαντώ ό,τι ακριβώς έθιξα και τότε. Το αρνητικό βρισκόταν στο ότι όποιος επιθυμούσε να ενημερώσει σχετικά με τις σεξουαλικές επιδόσεις της εν λόγω κυρίας, αναγκαζόταν γράψει υποχρεωτικά στο παρόν νήμα (εφόσον η "κυρία" δεν διέθετε δικό της), με αποτέλεσμα να τραμπουκίζεται μαζικά από το μεγαλύτερο μέρος των μελών, όποιος τολμούσε να γράψει κάτι το αρνητικό από την εμπειρία του με την "κυρία", τραμπούκισμα που τα μέλη του παρόντος το βάφτιζαν "αλληλεγγύη" σε μέλος τους παρόντος νήματος το οποίο δεχόταν επίθεση.

Βέβαια, μαζί με αυτούς που έφαγαν τραμπούκα επειδή σχολίασαν αρνητικά την εμπειρία τους με την "κυρία", τραμπούκα έφαγα και εγώ, επειδή τόλμησα να γράψω το προφανές. Το ότι δηλαδή η "κυρία" ήτο ευπρόσδεκτη ως μέλος στο παρόν νήμα, αλλά εφόσον ήταν ακόμα ενεργή σεξεργάτρια, όφειλε να ανοίξει δικό της νήμα όπου να συζητούνται και να γράφονται όλα όσα αφορούσαν το λειτούργημα της και να μην εκμεταλλεύεται το παρόν νήμα χρησιμοποιώντας το κατά το δοκούν.


Κλείνοντας λοιπόν επιτρέψτε μου να γράψω πως προσωπικά θεωρώ την δεσποινίδα ευπρόσδεκτη, αλλά αν συνεχίζει (έστω και περιστασιακά) να εκδίδεται, οφείλει να διατηρεί δικό της νήμα, όπου ο καθείς θα μπορεί να εκφράσει ελεύθερα την γνώμη του σχετικά με την εμπειρία του μαζί της.


Συγγνώμην αν σας κούρασα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.517
Κριτικές
61
Like
42.867
Πόντοι
22.785
Εν πρώτοις να καλησπερίσω την εκλεκτή ομήγυρη.

Εν δευτέροις, επιτρέψτε μου ένα σχόλιο πάνω στα τελευταία γεγονότα.

Να υπενθυμίσω λοιπόν σε όλους, παλαιούς και νέους, ότι η "είσοδος" σεξεργάτριας (πρώην, νυν, ή μέλλουσας) δεν τυγχάνει κάτι το καινοφανές σε τούτο το νήμα. Δεν είναι λοιπόν πρώτη φορά που κάποιο μέλος που προσκαλεί στο παρόν νήμα κάποια φίλη ή γνωστή του, που βιοποριζόταν , ή βιοπορίζεται, ή σκέπτεται να βιοποριστεί, παρέχοντας σεξουαλικές υπηρεσίες έναντι αμοιβής, και εικοτολογώ ότι δεν θα είναι και η τελευταία.

Ξεκαθαρίζοντας το ιστορικό μέρος, ας έλθω και στο προκείμενο.
Ουδέποτε με ενόχλησε η ΄σύσταση, η παρουσία και η συμμετοχή πρώην, νυν, ή μελλοντικών σεξεργατριών στο παρόν νήμα, πλην μίας περιπτώσεως.

Και εξηγούμαι: Η περίπτωση αυτή αφορούσε μια "κυρία" ενεργή ,τότε, σεξεργάτρια, η οποία χωρίς να έχει δικό της ξεχωριστό νήμα, προωθούσε τον εαυτό της χρησιμοποιώντας το παρόν νήμα (που τότε ήταν στα φόρτε του) ως εφαλτήριο, αλλά και ως "προστασία".

Πού το αρνητικό; Θα με ρωτήσετε εύλογα.

Και σας απαντώ ό,τι ακριβώς έθιξα και τότε. Το αρνητικό βρισκόταν στο ότι όποιος επιθυμούσε να ενημερώσει σχετικά με τις σεξουαλικές επιδόσεις της εν λόγω κυρίας, αναγκαζόταν γράψει υποχρεωτικά στο παρόν νήμα (εφόσον η "κυρία" δεν διέθετε δικό της), με αποτέλεσμα να τραμπουκίζεται μαζικά από το μεγαλύτερο μέρος των μελών, όποιος τολμούσε να γράψει κάτι το αρνητικό από την εμπειρία του με την "κυρία", τραμπούκισμα που τα μέλη του παρόντος το βάφτιζαν "αλληλεγγύη" σε μέλος τους παρόντος νήματος το οποίο δεχόταν επίθεση.

Βέβαια, μαζί με αυτούς που έφαγαν τραμπούκα επειδή σχολίασαν αρνητικά την εμπειρία τους με την "κυρία", τραμπούκα έφαγα και εγώ, επειδή τόλμησα να γράψω το προφανές. Το ότι δηλαδή η "κυρία" ήτο ευπρόσδεκτη ως μέλος στο παρόν νήμα, αλλά εφόσον ήταν ακόμα ενεργή σεξεργάτρια, όφειλε να ανοίξει δικό της νήμα όπου να συζητούνται και να γράφονται όλα όσα αφορούσαν το λειτούργημα της και να μην εκμεταλλεύεται το παρόν νήμα χρησιμοποιώντας το κατά το δοκούν.


Κλείνοντας λοιπόν επιτρέψτε μου να γράψω πως προσωπικά θεωρώ την δεσποινίδα ευπρόσδεκτη, αλλά αν συνεχίζει (έστω και περιστασιακά) να εκδίδεται, οφείλει να διατηρεί δικό της νήμα, όπου ο καθείς θα μπορεί να εκφράσει ελεύθερα την γνώμη του σχετικά με την εμπειρία του μαζί της.


Συγγνώμην αν σας κούρασα
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.974
Like
30.411
Πόντοι
5.006
ZN06nT4.gif
:hi:
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.763
Κριτικές
171
Like
91.832
Πόντοι
46.423
Καλώς ήρθες @Katerina(3) ευπρόσδεκτη στο νήμα. Mr @Annapurna η διαμεσολάβηση σου, τουλάχιστον από μέρους μου, είναι πλήρως αποδεκτή και δίνει ένα νέο αεράκι, φρεσκάδα στο νήμα.

Αγαπητέ και φίλε Καρέλη σε ευχαριστώ πολύ για τη τοποθέτησή σου.

Είναι κάτι τέτοιες στιγμές που αντιλαμβάνεσαι τους πραγματικούς διαδικτυακούς σου φίλους.

Σε ευχαριστώ πολύ λοιπόν για την τοποθέτησή σου όπως επίσης και για την ευγένεια με την οποία τοποθετήθηκες.

:hi:

Η πρόσκληση της αγαπητής Κατερίνας @Katerina ήταν αποκλειστικά δικιά μου έμπνευση και δεν ευθύνεται σε τίποτα η Κατερίνα όπως δολίως ανέφερε το άλλο μέλος το όνομα του οποίο ούτε κάν θα αναφέρω.

Είμαι προσωπικά και βαθιά απογοητευμένος από τη τοποθέτησή του διότι εξέφρασε αποκλειστικά προσωπικές του εκτιμήσεις περί διαφήμισης χωρίς όμως να γνωρίζει την αλήθεια.

Η αλήθεια έχει ως εξής :-

Κάποια στιγμή στο παρελθόν απάντησα σε ένα σχόλιο μέλους ότι δεν θα αποκαλύψω ποτέ τη ταυτότητα της Κατερίνας.

Σήμερα λοπόν η Κατερίνα μπήκε στο φόρουμ μετά από πάρα πολύ καιρό και θεώρησε σωστό να με ευχαριστήσει με αποτέλεσμα ο άλλος ο κρετίνος ο Φεραγκάμο να νομίζει ότι την προσκάλεσα στο νήμα του Glamour για να της κάνω διαφήμιση.

Αστραπιαία και χωρίς να ρωτήσω την Κατερίνα θεώρησα σωστό και εξίσου πικάντικο να την προσκαλέσω στο νήμα μας όχι όμως για διαφήμιση αλλά ως μια φρέσκια γυναικεία φωνή που θα προσέφερε φρέσκο άνεμο στο γηρασμένο νήμα των παππούληδων.

Άλλωστε την δεδομένη στιγμή δεν γνώριζα αν δέχεται άντρες.

Λίγα λόγια τώρα για την μορφωμένη και γλυκιά Κατερίνα.

Ένα κορίτσι που μοχθεί και προσπαθεί να επιβιώσει.

Την συνάντησα όλως τυχαίως στη βροχερή Βιέννη τέλη Μαΐου.

Ηπιαμε ένα φιλικό ποτό στο ξενοδοχείο Le Meridien ως δύο καλοί φίλοι και τίποτα παραπάνω.

Ανακάλυψα λοιπόν ότι το κορίτσι αυτό εκτός από το ότι είναι ένα γλυκύτατο πλάσμα, είναι πανέξυπνη μορφωμένη με πολλαπλά ενδιαφέροντα σπουδάζονταςι ένα δύσκολο και απαιτητικό επάγγελμα και ταυτόχρονα μιλάει 5 ξένες γλώσσες.

Επιτρέψτε μου να σας πω ότι εγώ προσωπικά δεν γνωρίζω πολλά πρόσωπα να γνωρίζουν 5 ξένες γλώσσες.

Θεώρησα δε νόστιμο να την προσκαλέσω στο νήμα μας ούτως ώστε να αποκτήσουμε και μια πικάντικη γυναικεία φωνή στο νήμα των γερόντων.

Λυπάμαι δε πολύ που κάποιο μέλος του νήματος μαζί με τον άλλο τον κρετίνο έδειξαν για μία ακόμα φορά τον Αφρικανικό τους πολιτισμό ...

Γέροντες συγνώμη για την αναστάτωση και ελπίζω να μη σας κούρασα.

Καλό σας βράδυ.

:hi:
 
Τελευταία τροποποίηση:

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.517
Κριτικές
61
Like
42.867
Πόντοι
22.785
:kiss-mark: :kiss-mark:
Αν αν και δεν είμαι ο ιδρυτής του νήματος ξέρω όμως ότι τον νήμα αυτό χωράει τους πάντες.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.555
Κριτικές
36
Like
38.457
Πόντοι
19.795
:kiss-mark: :kiss-mark:
Αν αν και δεν είμαι ο ιδρυτής του νήματος ξέρω όμως ότι τον νήμα αυτό χωράει τους πάντες.
To πνευμα αυτου του νηματος, απο ιδρυσεως του νομιζω, ηταν το χιουμορ, ο αυτοσαρκασμος, αλλα και ο σεβασμος προς τους αλλους. Οποιοσδηποτε τηρει αυτα τα 3 πραγματα ειναι ευπροσδεκτος, ειδικα σε αυτην την μεταβατικη περιοδο του νηματος.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.252
Κριτικές
42
Like
30.011
Πόντοι
28.246
Λυπάμαι δε πολύ που κάποιο μέλος του νήματος μαζί με τον άλλο τον κρετίνο έδειξαν για μία ακόμα φορά τον Αφρικανικό τους πολιτισμό ...
Την ίδια ακριβώς τοποθέτηση έκανε και ο Άγιος με εμένα τον Αφρικανό. Με αυτόν συμφωνείς βλέπω. Τι διαφορετικό είπε από εμένα που χαλάστηκες; Νήμα και ευπρόσδεκτη είπε ο Άγιος νήμα και ευπρόσδεκτη είπα κι εγώ.

Βλέπω έκανες και αναφορά την δεσποινίδα να είσαι σίγουρος ότι θα δει το σχόλιό σου για τα καλά σου λόγια.
 

Διαγραμμένο μέλος 163859

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Απρ 2016
Μηνύματα
4.382
Κριτικές
67
Like
10.458
Πόντοι
24.436
Την ίδια ακριβώς τοποθέτηση έκανε και ο Άγιος με εμένα τον Αφρικανό. Με αυτόν συμφωνείς βλέπω. Τι διαφορετικό είπε από εμένα που χαλάστηκες; Νήμα και ευπρόσδεκτη είπε ο Άγιος νήμα και ευπρόσδεκτη είπα κι εγώ.

Βλέπω έκανες και αναφορά την δεσποινίδα να είσαι σίγουρος ότι θα δει το σχόλιό σου και τα καλά σου λόγια.
Μια συνάντηση με τη @Katerina ,εάν ποτέ ξανακάνει ραντεβού, ίσως σε κάνει να τη δεις με άλλο μάτι! :hi:
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.252
Κριτικές
42
Like
30.011
Πόντοι
28.246
Μια συνάντηση με τη @Katerina ,εάν ποτέ ξανακάνει ραντεβού, ίσως σε κάνει να τη δεις με άλλο μάτι!
Άντε εγώ να θελήσω. Πως θα την βρω αφού το μέλος αυτό έχει περιορίσει τελείως την πρόσβαση των ενδιαφερόμενων στο προφίλ της; Πως θα στείλω πμ; Και άντε και βρω τρόπο γιατί είμαι και διάολος... Με τι τηλέφωνο θα συνεννοηθούμε;
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.763
Κριτικές
171
Like
91.832
Πόντοι
46.423
Λυπάμαι πολύ.

Πήρα μια πρωτοβουλία να προσκαλέσω μια γυναικεία φωνή στο νήμα και τίποτα παραπάνω.

Ίσως αποχωρήσω από το νήμα διότι κάποιοι περιμένουν στη γωνία να με πυροβολήσουν.

Έχει γίνει στο παρελθόν για άλλο λόγο γίνεται και σήμερα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: amjik

Διαγραμμένο μέλος 163859

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Απρ 2016
Μηνύματα
4.382
Κριτικές
67
Like
10.458
Πόντοι
24.436
Άντε εγώ να θελήσω. Πως θα την βρω αφού το μέλος αυτό έχει περιορίσει τελείως την πρόσβαση των ενδιαφερόμενων στο προφίλ της; Πως θα στείλω πμ; Και άντε και βρω τρόπο γιατί είμαι και διάολος... Με τι τηλέφωνο θα συνεννοηθούμε;
Όταν και αν αποφασίσει να κανει ραντεβού νομίζω πως θα μαθεις τον τρόπο.
 

Διαγραμμένο μέλος 163859

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Απρ 2016
Μηνύματα
4.382
Κριτικές
67
Like
10.458
Πόντοι
24.436
Λυπάμαι πολύ.

Πήρα μια πρωτοβουλία να προσκαλέσω μια γυναικεία φωνή στο νήμα και τίποτα παραπάνω.

Ίσως αποχωρήσω από το νήμα διότι κάποιοι περιμένουν στη γωνία να με πυροβολήσουν.

Έχει γίνει στο παρελθόν για άλλο λόγο γίνεται και σήμερα.
Μην τρελαίνεσαι, ισχύει αυτό που ειπε ο mr @κωλο-γερος "χιουμορ, αυτοσαρκασμος, αλλα και ο σεβασμος προς τους αλλους"
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.252
Κριτικές
42
Like
30.011
Πόντοι
28.246
Όταν και αν αποφασίσει να κανει ραντεβού νομίζω πως θα μαθεις τον τρόπο.
Καρελάκο, δεν έχω πρόβλημα με το συγκεκριμένο κορίτσι, ειλικρινά. Της έχω εκφράσει και το θαυμασμό μου και της έχω δείξει και το ενδιαφέρον μου για συνάντηση και δεν μου το αρνήθηκε σε προσωπική μου συνομιλία μαζί της.

Δεν νομίζω, πλέον, ότι με θέλει και η ίδια για πελάτη...
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.763
Κριτικές
171
Like
91.832
Πόντοι
46.423
Μην τρελαίνεσαι, ισχύει αυτό που ειπε ο mr @κωλο-γερος "χιουμορ, αυτοσαρκασμος, αλλα και ο σεβασμος προς τους αλλους"

Δεν τρελαίνομαι καθόλου φίλε μου.

Απλά διασκεδάζω εδώ μέσα μοιράζοντας τις εμπειρίες μου.

Αλλά όταν μου τα χώνουν γίνομαι θηρίο ...

Δεν προκαλώ κανέναν και απαιτώ το ίδιο και από τους άλλους.

Πετάχτηκε και η πορδή ο Φεραγκάμο ο οποίος κοιτάει να δει τι θα γράψω για να πετάξει την εξυπνάδα του.

Το κάνει επανειλημμένα σε άλλο νήμα.

Enough is enough !!!

Είναι 3 - 4 άτομα ... τους ξέρω.

Βλάκας δεν είμαι ...

:wink:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom