Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 477K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (3 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ο @Ωρίων αναζητά τον πατέρα του. Ποιος είναι ο πατέρας του; (Έως 5 ψήφοι).

  • blizardeye. Μόνο ένα alien έχει τόσο αχάριστο γιο!

  • CaptainK. Θρύλος των Ωκεανών. Πρώην πειρατής!

  • Κωλο-γερος. Χιλιάδες fucks! Ένα μόνο bareback και ιδού ο Ωρίων ...

  • Eraser... Ήρεμη Δύναμη!

  • troubakhs μου. Νόμιζε ότι πότιζε αλόη.

  • rodriguez96. Easy Rider!!!

  • Ιζνογκούντ. Η σιγανοπαπαδιά του Νήματος.

  • Zebu. Γαμήκουλας!

  • leader. Αγαπημένο νικ του Ωρίωνος.

  • Ο χοντρός Πρόεδρος Βαγγέλας.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.132
Κριτικές
42
Like
29.683
Πόντοι
28.246
Ευχαριστώ Μπριτάνικα του Μπου! :grin:
Στην τελευταία μου επίσκεψη στο γιατρό για γενικές εξετάσεις, μου είπε ότι έχω ένα μήνα υπόλοιπο ζωής. Δεν ήθελα να φύγω μαλωμένος από τον μάταιο τούτο κόσμο...
 
Εγγρ.
15 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
25
Like
6.243
Πόντοι
5.646
Ποίος είναι ο Νικοβαλάντης?
Κάποιος που κάνει τάματα στην Παναγιά της Τήνου?
Μεγάλη μορφή των κινημάτων της κοινωνίας των πολιτών όστις διατελεί έγκλειστος εις ψυχιατρικόν κατάστημα πριν την άφιξή μου.
Αυτό ακριβώς σας γράφω σύντροφε Βαλτεπούδρα. :)

Βέβαια δεν χρεώνω άμεσα την εκτόπιση του αντιφρονούντως τότε, σύντροφου Νικοβαλάντη, στον Κάιζερ Μπλίζερ. Ήταν βλέπετε πάντα πολύ απασχολημένος με τα θέματα της μονομελούς για να ελέγχει τις ασχημονίες που έπραττε το περιβάλλον του. :)
Δεν μπορώ να το πιστέψω...! και οι λοιποί παππούληδες , εάν αληθώς ομιλείτε, τί έπραξαν; άφησαν τον φίλο και αδελφό τους να λιώνει χωρίς να απευθυνθούν στην δικαστική εξουσία και δη στον πολύ Popov? Κατακρημνίζομαι από τα σύννεφα!
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.684
Πόντοι
25.467
Μεγάλη μορφή των κινημάτων της κοινωνίας των πολιτών όστις διατελεί έγκλειστος εις ψυχιατρικόν κατάστημα πριν την άφιξή μου.

Δεν μπορώ να το πιστέψω...! και οι λοιποί παππούληδες , εάν αληθώς ομιλείτε, τί έπραξαν; άφησαν τον φίλο και αδελφό τους να λιώνει χωρίς να απευθυνθούν στην δικαστική εξουσία και δη στον πολύ Popov? Κατακρημνίζομαι από τα σύννεφα!

Ζούσαν σε καθεστώς τρόμου, σύντροφε. Φοβούνταν πως θα έχουν την τύχη του και δεν ομιλούσαν για το θέμα. Μην λησμονείτε άλλωστε πως ο Κάιζερ Μπλίζερ αποθέωνε την ρουφιανιά και τους καταδότες, καθώς και πραγματοποιούσε πυκνά συχνά καλέσματα για να μετέχουν μέλη στα τάγματα σπιούνων που ό ίδιος ίδρυσε για να τα έχει υπό τας διαταγάς του. :)
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Μεγάλη μορφή των κινημάτων της κοινωνίας των πολιτών όστις διατελεί έγκλειστος εις ψυχιατρικόν κατάστημα πριν την άφιξή μου.

Δεν μπορώ να το πιστέψω...! και οι λοιποί παππούληδες , εάν αληθώς ομιλείτε, τί έπραξαν; άφησαν τον φίλο και αδελφό τους να λιώνει χωρίς να απευθυνθούν στην δικαστική εξουσία και δη στον πολύ Popov? Κατακρημνίζομαι από τα σύννεφα!
Μην βλέπετε φίλτατε την σημερινή κατάσταση όπου υπάρχει ελευθερία λόγου και κοινωνική δικαιοσύνη!
Τότε, οι "συνθήκες" της μοναρχίας δεν επέτρεπαν να ακούγονται οι φωνές των ελευθέρων πνευμάτων, όπως του αγαπητού μου και ενάρετου Βλαντή, ο οποίος με σθένος διακήρυττε ότι: ΜΑΝΑΡΙ ΥΠΑΡΧΕΙ!!!
Παρά τις τότε μεθοδεύσεις και σκευωρίες του τέως και νυν επιτίμου μας, οι οποίες οδήγησαν τον
άτυχο Βλαντή τεχνηέντως στο άσυλο, ο ήρωας αυτός δικαιώθηκε από τις εξελίξεις
μετά και την "κατάθεση ψυχής" του αγλαΐσματος, όπου παραδέχτηκε επιτέλους και μανάρια, και κουβάρια, και κουκουνάρια και ό,τι άλλο αισχρό μπορεί να φανταστεί κανείς...
 

Διαγραμμένο μέλος 172222

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
18 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.864
Κριτικές
83
Like
13.716
Πόντοι
24.436
Στην τελευταία μου επίσκεψη στο γιατρό για γενικές εξετάσεις, μου είπε ότι έχω ένα μήνα υπόλοιπο ζωής. Δεν ήθελα να φύγω μαλωμένος από τον μάταιο τούτο κόσμο...
Θα ζήσετε πολλά χρόνια αν κόψετε τις γουρουνοπούλες και τα γλυκάδια και το ρίξετε στα ερίφια και τα γλυκάκια...
Το μαμούνι επιστρέφει!
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.132
Κριτικές
42
Like
29.683
Πόντοι
28.246
Θα ζήσετε πολλά χρόνια αν κόψετε τις γουρουνοπούλες και τα γλυκάδια και το ρίξετε στα ερίφια και τα γλυκάκια...
Το μαμούνι επιστρέφει!
Επίσης θέλω μια χάρη από εσένα ως στερνή επιθυμία. Έχω κάτι χρέη, αλλά πένομαι. Πάρε τηλέφωνο να σου πω το ύψος του χρέους να τα ξοφλήσεις. Μην πάω και χρεωμένος και με βρίζουν όσοι χρωστάω.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.684
Πόντοι
25.467

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.479
Κριτικές
53
Like
9.307
Πόντοι
25.786
Τι γίνεται εδώ?
Μνημόσυνα κάνετε?
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.684
Πόντοι
25.467
Μην βλέπετε φίλτατε την σημερινή κατάσταση όπου υπάρχει ελευθερία λόγου και κοινωνική δικαιοσύνη!
Τότε, οι "συνθήκες" της μοναρχίας δεν επέτρεπαν να ακούγονται οι φωνές των ελευθέρων πνευμάτων, όπως του αγαπητού μου και ενάρετου Βλαντή, ο οποίος με σθένος διακήρυττε ότι: ΜΑΝΑΡΙ ΥΠΑΡΧΕΙ!!!
Παρά τις τότε μεθοδεύσεις και σκευωρίες του τέως και νυν επιτίμου μας, οι οποίες οδήγησαν τον
άτυχο Βλαντή τεχνηέντως στο άσυλο, ο ήρωας αυτός δικαιώθηκε από τις εξελίξεις
μετά και την "κατάθεση ψυχής" του αγλαΐσματος, όπου παραδέχτηκε επιτέλους και μανάρια, και κουβάρια, και κουκουνάρια και ό,τι άλλο αισχρό μπορεί να φανταστεί κανείς...


Διαβάζω με δάκρυα στα μάτια την απάντησή σου σύντροφε Αρχισωφρονιστή.
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.479
Κριτικές
53
Like
9.307
Πόντοι
25.786
Επίσης θέλω μια χάρη από εσένα ως στερνή επιθυμία. Έχω κάτι χρέη, αλλά πένομαι. Πάρε τηλέφωνο να σου πω το ύψος του χρέους να τα ξοφλήσεις. Μην πάω και χρεωμένος και με βρίζουν όσοι χρωστάω.
Αλήθεια χρωστάτε? Η Μιχαλού δεν μου πε κάτι.
 

Διαγραμμένο μέλος 172222

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
18 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.864
Κριτικές
83
Like
13.716
Πόντοι
24.436
Επίσης θέλω μια χάρη από εσένα ως στερνή επιθυμία. Έχω κάτι χρέη, αλλά πένομαι. Πάρε τηλέφωνο να σου πω το ύψος του χρέους να τα ξοφλήσεις. Μην πάω και χρεωμένος και με βρίζουν όσοι χρωστάω.
Τα χρέη εδημιουργήθησαν από την την συνεχήν ροπήν σας προς την ακολασίαν :grin:

Μου έστειλες μνμ ρε πλανεμένο από πακιστανικό?
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.479
Κριτικές
53
Like
9.307
Πόντοι
25.786
Καλώς τον ταξιτζή μας.
Το τι επαγγέλλομαι στην πραγματική μου ζωή δεν είναι του παρόντος. Για το νήμα έχω τρίκυκλο.
Παράλληλα ως ο μοναδικός εξ αίματος κληρονόμος του Μπλιζ, θα προσβάλω δικαστικώς την παράδοση του νήματος χωρίς τη σύμφωνη γνώμη μου.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.132
Κριτικές
42
Like
29.683
Πόντοι
28.246
Τα χρέη εδημιουργήθησαν από την την συνεχήν ροπήν σας προς την ακολασίαν :grin:

Μου έστειλες μνμ ρε πλανεμένο από πακιστανικό?
Πες μου ότι δεν το κατάλαβες τώρα. Ποιος και μόνο σε αποκαλεί έτσι;
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.684
Πόντοι
25.467
Το τι επαγγέλλομαι στην πραγματική μου ζωή δεν είναι του παρόντος. Για το νήμα έχω τρίκυκλο.
Παράλληλα ως ο μοναδικός εξ αίματος κληρονόμος του Μπλιζ, θα προσβάλω δικαστικώς την παράδοση του νήματος χωρίς τη σύμφωνη γνώμη μου.

Θα μας κλάσετε την Επανάσταση, σύντροφε Νικοτρίβη. :)
 

Διαγραμμένο μέλος 172222

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
18 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.864
Κριτικές
83
Like
13.716
Πόντοι
24.436

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.684
Πόντοι
25.467

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom