Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 477K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (2 μέλη και 9 επισκέπτες)

Ο @Ωρίων αναζητά τον πατέρα του. Ποιος είναι ο πατέρας του; (Έως 5 ψήφοι).

  • blizardeye. Μόνο ένα alien έχει τόσο αχάριστο γιο!

  • CaptainK. Θρύλος των Ωκεανών. Πρώην πειρατής!

  • Κωλο-γερος. Χιλιάδες fucks! Ένα μόνο bareback και ιδού ο Ωρίων ...

  • Eraser... Ήρεμη Δύναμη!

  • troubakhs μου. Νόμιζε ότι πότιζε αλόη.

  • rodriguez96. Easy Rider!!!

  • Ιζνογκούντ. Η σιγανοπαπαδιά του Νήματος.

  • Zebu. Γαμήκουλας!

  • leader. Αγαπημένο νικ του Ωρίωνος.

  • Ο χοντρός Πρόεδρος Βαγγέλας.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
ειναι ειναι το συνθημα που ολους μας ενωνει!!!






μικρο μου πονυ μικρο μου πονυ :rockon:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Καλημέρα, κυρία!
Εδώ είμαι και διαβάζω τα 'κατορθώματά' τους.
Φρονώ ότι πρέπει να συστήσω ένα Μονομελές Δικαστήριο στο νήμα που θα δικάζει 24/7. Έχει πέσει πολύ δουλειά. Ο Ανακριτής μας υπολειτουργεί ... Βρήκε εποχή να το ρίξει στα μέλια ... και τους έρωτες ...
Ενώ πνιγόμαστε από εγκλήματα των μελών μας που δεν πρέπει να μείνουν ατιμώρητα.

O Ανακριτής διαισθανόμενος τις πομπές εν μέλλοντι χρόνω, είχε εγκαίρως κρούσει τον κώδωνα του κινδύνου
στον Μνηματοθέτη, και είχε ζητήσει δραστικά μέτρα προκειμένου να διαφυλαχτεί η μοναστική ηθική του φιλήσυχου
νήματός μας, το οποίο μετετράπη αρχικώς σε κέντρο διερχομένων, με την ανοχή και μαλθακότητα του "ηγέτη" και
έπειτα σε άντρο οργίων και ακολασίας.
Αν είχαμε την Έρη Καραλιέβα στο τιμόνι, θα είχε σαφώς επιδείξει βασιλική πυγμή και θα έβαζε προ πολλού τάξη στο ΚΑΠΗ.
Τώρα, να τους χαίρεστε όλους τους μπήχτες και τους μουρντάρηδες που μαζέψατε εδώ μέσα.
Εγώ το καθήκον μου, το έκανα και το κάνω. Αν δεν σας ικανοποιούν οι υπηρεσίες μου, θέτω μετά χαράς την παραίτησή
μου στη διάθεσή σας, ώστε να προσφέρω αλλού, απερίσπαστος πλέον, άλλου είδους και πιο ευχάριστες "υπηρεσίες"... :grin: :grin: :grin:

 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.479
Κριτικές
53
Like
9.307
Πόντοι
25.786
O Ανακριτής διαισθανόμενος τις πομπές εν μέλλοντι χρόνω, είχε εγκαίρως κρούσει τον κώδωνα του κινδύνου
στον Μνηματοθέτη, και είχε ζητήσει δραστικά μέτρα προκειμένου να διαφυλαχτεί η μοναστική ηθική του φιλήσυχου
νήματός μας, το οποίο μετετράπη αρχικώς σε κέντρο διερχομένων, με την ανοχή και μαλθακότητα του "ηγέτη" και
έπειτα σε άντρο οργίων και ακολασίας.
Αν είχαμε την Έρη Καραλιέβα στο τιμόνι, θα είχε σαφώς επιδείξει βασιλική πυγμή και θα έβαζε προ πολλού τάξη στο ΚΑΠΗ.
Τώρα, να τους χαίρεστε όλους τους μπήχτες και τους μουρντάρηδες που μαζέψατε εδώ μέσα.
Εγώ το καθήκον μου, το έκανα και το κάνω. Αν δεν σας ικανοποιούν οι υπηρεσίες μου, θέτω μετά χαράς την παραίτησή
μου στη διάθεσή σας, ώστε να προσφέρω αλλού, απερίσπαστος πλέον, άλλου είδους και πιο ευχάριστες "υπηρεσίες"... :grin: :grin: :grin:

Δώσε popov, βάρα και για μας που δεν....  :knockinb: :takethis:
 

iuakoya

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
36.415
Κριτικές
34
Like
24.294
Αν δεν σας ικανοποιούν οι υπηρεσίες μου, θέτω μετά χαράς την παραίτησή
μου στη διάθεσή σας, ώστε να προσφέρω αλλού, απερίσπαστος πλέον, άλλου είδους και πιο ευχάριστες "υπηρεσίες"... :grin: :grin: :grin:

Αγαπητέ είστε αναντικατάστατος εις το έργο σας...
:hi:
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.071
Κριτικές
40
Like
23.153
Πόντοι
26.096
Αγαπητέ είστε αναντικατάστατος εις το έργο σας...
:hi:

Αρκεί να εγκαταλείψει την ραθυμία και να ενσκήψει στην αναζήτηση, ανάκριση και τιμωρία των ενόχων.
Που είναι εκείνες οι αλήστου μνήμης εποχές όταν ο κ. popov[=πγιότητα!] ήτο Πρόεδρος της Ισπανικής Ιεράς Εξέτασης ...
Μεγαλεία! Και προ παντός ... Απονομή Αδεκάστου Δικαιοσύνης!
 

Eraser..

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
28.106
Like
10.363
Πόντοι
2.606
Την ώρα λοιπόν που βρισκόταν σε εξέλιξη ένας καυγάς δίπλα του, εκείνος είχε αλλού το μυαλό του.

Όχι στο πως δεν θα φάει καμία αδέσποτη, αλλά το πως θα σώσει το κουτάκι της μπύρας που ήταν πάνω στο τραπέζι...

[facebook] ]
 

iuakoya

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
36.415
Κριτικές
34
Like
24.294
Αρκεί να εγκαταλείψει την ραθυμία και να ενσκήψει στην αναζήτηση, ανάκριση και τιμωρία των ενόχων.
Που είναι εκείνες οι αλήστου μνήμης εποχές όταν ο κ. popov[=πγιότητα!] ήτο Πρόεδρος της Ισπανικής Ιεράς Εξέτασης ...
Μεγαλεία! Και προ παντός ... Απονομή Αδεκάστου Δικαιοσύνης!
Αφήνει τους ενόχους να χαλαρώσουν και θα ενσκήψει αμείλικτος η ρομφαία της δίκης όταν δεν θα το περιμένουν ;)
 

Eraser..

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
28.106
Like
10.363
Πόντοι
2.606
έπεσαν πάλι οι πειρατές... :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi:
 

Eraser..

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
28.106
Like
10.363
Πόντοι
2.606

Την ώρα λοιπόν που βρισκόταν σε εξέλιξη ένας καυγάς δίπλα του, εκείνος είχε αλλού το μυαλό του.

Όχι στο πως δεν θα φάει καμία αδέσποτη, αλλά το πως θα σώσει το κουτάκι της μπύρας που ήταν πάνω στο τραπέζι...

[facebook] ]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom